Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

studentka123
7. bře 2016

POZOR ZMĚNA!!!
Byla jsem bohužel donucena vytvořit dotazník v jiném programu!!!
Moc moc prosím o vyplnění dotazníku…POUZE PRO AKTUÁLNĚ TĚHOTNÉ ŽENY..každý vyplněný dotazník mě posune kupředu k vysněnému titulu, tak pokud máte 10 minutek času pomozte mi…velké dík!!! http://goo.gl/forms/lzvj867fJx

alert
7. bře 2016

@studentka123 mas to tam😉

studentka123
7. bře 2016

moc děkujuuuuuuu 🙂

alert
7. bře 2016

Ahoj tehule 😉 rada bych se pridala do debaty. Pocitam se urcite mezi vas. Problem s vahou mam v podstate od malicka.. Nekdy mezi 20-30 lety se to ale fakt zvrtlo a ja pribrala z 65 kg na 99 kg. Moje vaha je sice "dvoumistna", ale je to hruza, stve me to. Mam jednu dceru. Otehotnela jsem s 96 kg, rodila s 98 kg ( mela jsem tehu cukrovku, takze dieta pomohla nepribirat). Po 14 dnech po porodu jsem mela 85 kg a byla nadsena, ale dnes skoro po dvou letech jsem opet tehotna a zacala jsem zas na hnusnych 98 kg. Mam opet tehu cukrovku a
tak doufam, ze tu stovku proste neprekonam.. Snad me to potom uz konecne nastartuje k trvalemu zhubnuti. Dalsi deti uz neplanuji. Taky mi rekli ze mam ted vysoky tlak. Jo a lecim se asi 5 let se stitnou zlazou.. Rodila jsem normalne a doufam, ze to tak bude i ted.

anakolut
7. bře 2016

@studentka123 Jako mě přijde, že si z nás děláte legraci. Nejdříve dáte nefunkční odkaz, pak test v jednom programu a teď to zase chcete v jiném? Ted minulý jsem vyplnila, ale absolutně nechápu, že chcete ještě potřetí. Přijde mi to dost neprofesionální. Docela by mě zajímalo, kolik účastnic diskuze Vám to vyplní napodruhé. Asi na to vytvořím test, abych se to dozvěděla.

studentka123
7. bře 2016

Ale nééééé 🙂 pro vysvětlení: v předchozím programu jsem všechny výsledky, které maminky vyplnily samozřejmě zaznamenala a s výsledky počítám...ale šlo o to, že program nabízel kapacitu jen pro 100 odpovědí a potom si člověk musel zaplatit 2.500 Kč, aby se mu zvětšila schránka a mohl pokračovat...já ty penízky bohužel nemám a dopředu mě na to program neupozornil. Proto jsem byla nucena vytvořit dotazník v jiném programu 🙂 Určitě máte právo se hněvat, ale NIKDO NIC NEVYPLŇOVAL ZBYTEČNĚ A NEMUSÍ ( VLASTNĚ ANI NESMÍ) DOTAZNÍK VYPLŇOVAT ZNOVU.

iveee
8. bře 2016

Holky,ktera jste byla na screeningu v 1.trimestru,jak vam delali UTZ a jak to vubec probihalo? Bylo vse videt? Brali jste druhou polovicku?Diky 🙂

alert
8. bře 2016

@iveee polovicka se mnou vzdy byl😉 a jinak pri prvni dceri mi delali utz pres bricho i spodem, ted podruhe jen pres bricho. Vaha vzdy kolem 100 kg. Vzdy napsali ten kec o spatne viditelnosti. Pravda je ze minule mi vysli (mozna trochu i pro to) dost mizerne vysledky. Down 1:9. Ale vse dopadlo dobre😉

zborilova1989
8. bře 2016

@alert já měla při první screeningu asi 87 kg a taky mi napsali, že je o něco horší viditelnost, ale výsledky mi vyšly krásné 1:17 746.

@iveee mě dělali ultrazvuk jen přes břicho a přítele jsem měla sebou. Chtěli jsme oba a byl hrozně rád že šel, prcek byl krásně vidět a hrozně se předváděl. A průběh? odběr krve a ultrazvuk a za 4hodinky jsme se vrátili, změřili mi tlak, výšku, váhu a znovu ultrazvuk a tentokrát trval dlouho, protože si při něm dělali různá ta měření.

hankar20
8. bře 2016

Me screening ceka zitra 🙂 moc se tesim 🙂

alert
8. bře 2016

@zborilova1989 no ja se ted u druheho bala moc. Protoze minule jsem musela podstoupit kvuli tomu vysledku nejaky odber choria=tkan z plodovych obalu.. Jehlou pres bricho a bylo to strasne hnusne.. A ted to dopadlo super, tj. 1: 5000 a neco.. Takze nic takoveho jsem uz neabsolvovala. Akorat me hnali jeste na triple testy, zase kvuli necemu jinemu. Vysledky jeste neman. Snad do tydne uz budu vedet na 100% zda je miminko zdrave.. A taky co to budeeeeee😁

zborilova1989
8. bře 2016

@alert já se taky bála abych nemusela na ty odběry, taky jsem právě slyšela, že je to hnusný a dost bolestivý, ale jak nám řekli výsledky tak úleva jak hrom. No ale ještě nás čeká jeden, asi za 6 týdnů a toho se taky bojím, bo to je na vady srdce a já malou mám, tak snad bude v pohodě.

alert
8. bře 2016

@zborilova1989 tak si predstav, jak jsem to zakrikla. Akorat mi volali at se dostavim v patek na genetickou konzultaco a pripadny odber plodovky, ze mi vysel v tech triplech mizernej Downuv syndrom.. Takze moje radost z neg. prvotrimestr.screeningu je ta tam.. 😞 Ach jo..

inngrid
8. bře 2016

kočky v ktorom tt ste citli pohyby uz pravidelne ja som 20tt a mam ich také nepravidelne 🙂

inngrid
8. bře 2016

@alert juuuj ja by som to nebrala ešte tak tragicky aký ti vyšiel pomer ? ja by som odber plodovky zvazila radšej by som išla na trisomery testy a na kvalitnu genetiku

zborilova1989
8. bře 2016

@alert Tak to je mi hodně líto, to vážně ani netuším jak bych reagovala, kéž by se nakonec ukázalo, že je prcek v pořádku. Budu Ti držet palce.

mikalan
8. bře 2016

@alert Tripple testy jsou často falešně pozitivní a mnoho doktorů už je dnes kvůli tomu ani nedělá. Řekne se to snadno, ale zkus si s tím nedělat moc starosti. Uvidíš, co ti navrhnou. Plodovka aj. testy mají výhodu ve 100% jistém pohlaví, ale taky svoje rizika...

alert
8. bře 2016

No ja bych na ty triple testy normalne ani nesla, ale doporucili mi udelat z obou vysledku nejaky "integrovany test" ci co a to kvuli riziku na neco uplne jineho a ejhle vysel Down 1:170.. Nemam z toho zatim velky stres. S prvnim ditetem mi vyslo 1:9 a je z toho zdrava holka..

studentka123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misutkakosutka
10. bře 2016

Ahojky holky, jsem v 11 týdnu a bolí mě záda, ne v berdech,ale asi v úrovni prsou máte tip jak to zmírnit. nejdířv jsem tu bolest nemohla lokalizovat a bála se o mimčo,ale kdyby bylo něco tak by byla bolest spíš v kříži ne?

konik_mischel
12. bře 2016

Ahoj Holky, jsem v 6+0 a dneska jsem vlezla po dlouhé době na váhu, no začínám se 105 kg... fuj! Je to vymodlené těhotenství, může mi někdo poradit, jak se třeba s vyšší váhou stravoval abych nepřibrala moc? Viděla jsem, že tu někdo přibral za celé těhu jen 2 kg - můj sen!! 😉

anakolut
12. bře 2016

@konik_mischel Těžko říct, každý to má individuálně, ale spíše mi přijde, že mi těžší přibíráme méně než ty hubené. Já jím v těhotenství snad ještě více než normálně a kupodivu nepřibírám. Myslím si, že je to u mě daný tím, že v těhotenství beru hormony na štítnou žlázu a že mi to lépe spaluje.
Zkusila bych ke každému jídlu hodně zeleniny, ale pokud nemáš cukrovku, tak se rozhodně nijak neomezovat. Uvidíš, co Ti řekne doktor.

konik_mischel
12. bře 2016

@anakolut díky moc, uvidím, jdu tam ve čtvrtek 😉

mimidaniela
13. bře 2016

Omlouvam se že se takhle vtírnu ale je to fakt já v těhu zatim přibrala jen 1 kg a to se vůbec nehlídám jím na co je chuť jsem 33.týden po porodu bych ráda pokračovala ale...

terezapetrova
13. bře 2016

@anakolut ve většině případu těžší pribiraji mene nez lehčí protoze miminka maji v případe těžších kde brát

mishkacz
13. bře 2016

Jsem ve 33.tt s dvojcatky a zatim mam nahore 5kg, tak doufam, ze do porodu uz moc nepriberu. Ja se tedy hlidam, nebo spis me telo me hlida, ptz na nejake prasarnicky ani nemam chute 🙂 Ted uz ale zacinam zadrzovat vodu, takze kolikrat mi vaha ukaze rozdil i 2kg behem par dni. Jsem zvedava, kolik necham v porodnici 🙂

misutkakosutka
14. bře 2016

ahojky tak dneska kontrola 11 týden, máme 5 cm za 3 měsíce 0,5 kg nahoře a nejvíc mi dělá radost tlak 128/80 🙂

veverusak87
14. bře 2016

@konik_mischel u prvního jsem rodila s vahou co jsem otěhotněla a to 104.Teď jsem při otěhotnění měla 106,5 a momentálně jsem 22+5tt a váha 99,8kg ale jen díky tomu,že se hlídám nepřejídám a hlavně nejím za dva a to jsem dodržovala i u Niky.Jím do 7hodin nejdéle na noc se nepřejídám ani nedělám noční nálety na lednici

alert
14. bře 2016

Tak odber plodovky dopadl dobre.. Cekame podle vseho zdraveho kluka😉 Za 14 dni jeste nejake dovysledky, ale Down, kterym me strasili je vyloucen..

tomato543
14. bře 2016

@mishkacz váhu neřeš.. potom budou starosti (sice krásné, ale starosti přeci jen) s dětma.. hlavní je, že jste všichni v pořádku a 5 kg na dvojčátka, je NÁDHERNÉ 😎 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru