Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

wimisci
10. dub 2014

@pt1981 🙂 Dobře, budu se těšit až se dovim něco noveho 😝 papa a ozvi se 😝

ratatooy
10. dub 2014

@wimisci a to existujou ješte horší,třeba bráchovi delala zubařka implantát bez umrtvení

babika131
10. dub 2014

No ja čakám druhé bábo. Začínala som síce pri oboch na 50 kg ale pri prvom som pribrala 28 kilo a teraz zatial 18 kilo. A to som nič iné nepočúvala len aká som obrovská,ako môžem toľko pribrať a podobne. Pri prvom som si to nejak nevšímala,no teraz som asi nejaká citlivejšia a celkom ma to deprimuje. Nesťažujem sa,len som sa tiež chcela vyrozprávať.

wimisci
10. dub 2014

@ratatooy Už víc mě strašit nemusíš 😝

wimisci
10. dub 2014

@babika131 jsem už pochopila to že nezaleží na tom kolik příbereš ale hlavní je to že, prcek je v pohodě a ma se dobře 🙂... To mi říka i chlap, že nevadi jak vypadam nebo že jsem příbralala, hlavní je že jsme oba zdravé 🙂

babika131
10. dub 2014

@wimisci Nechcela som ťa vystrašiť. 🙂 No môžem ja za to,že to išlo tak hore,a sa mi ani nezdalo,že som tolko toho pojedla,čo už,ale tak to mi rozprávali baby,ktoré pribrali 9-12 kilo. Toto zasa ja nepochopím,ako sa to dá. No veď toto,ešteže máme takých úžasných chlapov. 😀

vandik83
10. dub 2014

Ahojky,
no já jsem taky zvědavá kolik přiberu, při první a druhém těhotenství to bylo 23-24 kg, ale tentokrát je to úplně jiné, už jen startovací váha byla tentokrát o 31 kg vyšší. Jenže v tomhle těhotenství mi je furt zle, už začínám 15.týden a nevolnosti ne a ne odejít, úterý odpoledne a večer jsem celé prozvracela, snad 20krát za sebou, ten můj žaludek vůbec nefungoval. Takže spíše hubnu, ale né nijak moc. V listopadu jsem měla ještě asi 93,5 kg, v prosinci jsem zhubla a od té doby se moje váha pohybovala mezi 90-91,5, mezitím jsem v lednu otěhotněla. Dneska ráno mi váha ukázala 89,7.
Jinak já si myslím, že téměř každá maminka nechá v porodnici tak 5-8 (některá i 10) kg, prostě váha miminka, dělohy, plodové vody, krve a ono i celkově porod je jak sportovní výkon, takže se u toho vydá dost energie. Takže ten kdo moc nepřibere, tak klidně z porodnice půjde lehčí než před otěhotněním, postava samozřejmě bude vypadat trošku jinak.

wimisci
10. dub 2014

@babika131 To teda mame :D Co jsem těhula, ten můj co všechno musi se mnou vydržet, až ho obdivuji :D to po něm křičim to jsem nabručena to bez nálady, a nebo 5min. se směju a pak brečím :D .... Jiný by se už na mě v**** :D Jen obdiv :D

wimisci
10. dub 2014

holky co čekate prvního prcka, už mate něco koupeno? Nebo to nechavate až na poslední chvili? Já už bych rada něco koupila, ale každý mě odrazuje, že jsou tam pověry a tak :(

babika131
10. dub 2014

@wimisci No tak ja pri prvom som si začala nakupovať okolo siedmeho mesiaca a kočík sme kupovali v Čechách v ôsmom mesiaci. Takže je to asi na tebe,ale ja by som ešte počkala.

ivusenka
10. dub 2014

Maminky, sama jsem byla těhulka XXL a kdo by měl z těhotných zájem, mám skvělou šatovku na léto, české výroby vel. XXL, opravdu velikánská, vršek je z lehké rifloviny a spodní část šatovky z krepové látky. Zájemcům mohu zaslat podrobnější foto.

tomiholjubavi
10. dub 2014

dievcata kiez by som sa uz aj ja konecne mohla pridat do tejto temy ☹

wimisci
10. dub 2014

@babika131 aha... Tak dám na názor ostatních a tvůj 🙂

wimisci
10. dub 2014

@tomiholjubavi Neboj i ty se dočkaš =) prý se říka že to příjde ve chvíli kdy to nejmeně čekaš, jsem na to čekala pomalu tří čtvrtě roku 🙂 a příšlo to ve chvili když jsem to fakt nejmeně čekala ani nemyslela nechala jsem tomu volny průběh =) a pak jsem našla na netu par rad jak tomu pomoct 🙂 Ať se ti daří a neboj 🙂

tomiholjubavi
10. dub 2014

@wimisci clovek pride do stadia, ked to necakane nemoze byt 😀 lebo kazdu jednu zmenu analyzuje ako tehotensky priznak 😀 ☹ je to tragikomicke, tak neviem akeho dat smajlika...inak tesim sa ako sa k vam pridam...dufam, ze to bude uz coskoro

wimisci
10. dub 2014

@tomiholjubavi neboj bude to brzo =) :-P chlap to čekal ale ja jsem se snažila na to nemyslet a první příznak u mě byl že jsem to nedostala 😀 po par dnech jsem udělala test a byli tam 2 čarky 🙂 takže jsem se spiš rozbrečela štěstíi a z otazkou co teď 😀

trnafcanka
10. dub 2014

@vercicha dakujem za odpoved,ja som z toho nestastna ,ale uz sa tsym zmierujem 🙂

trnafcanka
10. dub 2014

@ejdzi
@wimisci baby dik za podrzanie,dodali ste mi odvahu
@inngrid

vercicha
10. dub 2014

@trnafcanka ahoj aj ja no trapenie s tým nám nepomože takže si užívajme babo 🙂

pt1981
10. dub 2014

@wimisci Pěkný večer přeju. Na prohlídce mii jen sestřička změřila tlak a dala mi razítko, které pak mudr podepsala. Pokud prý nemám potíže, je zbytečné mě prohlížet víc. Odpo jsem se viděla se sestřenicí, je těhotná o 14 dní později, než já a taky byla dnes na preventivce. A prý ji prohlídla, poslechla, změřila, zvážila, kontrola sluchu, očí atd... Asi záleží na mudr--- tak uvidíš,co bude čekat tebe...

wimisci
11. dub 2014

@pt1981 Dobré ranko, takže nic hrozného, to mě těší 🙂 Děkuji moc za informaci 🙂 A doma mate teda veselo, samé těhulky 😝

inngrid
11. dub 2014

@wimisci Ahoj ahoj mna velmi boleli zuby asi tak v 12 či 13 tt volala som vtedy zubárovi objednal ma az na 18tt alebo tak nejako a o tyzden ma to prestalo bolieť uplne ale zase na druhej strane mi začali krvácat dasná mala som 1 kaz urobili sme ho a hovoril mi ze to krvácaie je v poriadku dohodli sme sa ze prídem ešte v 8 mesiaci 🙂 takze tak ak ta to moc boli tak utekaj ak nie skus vydrzat čo to dá a asi je rozdiel či ta boli jeden zub či celkovo zuby či dasná

inngrid
11. dub 2014

@tomiholjubavi pridat sa môžeš boli tu kočky čo neboli tehu a chodia sem tam pokecat berieme všetky xxl nie len tehulky 🙂

wimisci
11. dub 2014

@inngrid Ahojky, no pravě že už v noci mě přestal bolet, jsem včera vyplachovala hermankem ten me nikdy jeste nezklamal :D a boli spis kousek toho zubu kde je plomba, a pak jsem vsimla ze je citlivejsi na studene :( je to neco vazneho nebo se to zklidni? K zubate se mi nechce :( pockam asi do pondelka :D zanet podle me tam neni dasno neni zarudle nic jen to boli u te plomby :(

inngrid
11. dub 2014

@wimisci uvidiš ako sa to bude vyvíjat ak nechceš ale v podstate by si počas tehotenstva mala ist 2x k zubárovi prvý a tretí trimester 🙂

wimisci
11. dub 2014

@inngrid Ummm to jsi mě potěšíla teda :d já vím že tam musím, ale dokopat se tam :D to už je asi nad me lidské sily :D

inngrid
11. dub 2014

@wimisci ja som bola v tom 20tt prvý krát lebo mi byvalo v 3 mesiaci dost zle a ked som sa v 4 mes. objednavala objednala ma na 5 mesiac 🙂 takze som bola vtedy prvý krát ale zle bolo to ze mi robil zub - kaz a hned rano o 7 a krpec ma kopal do brucha bol zmatený z tej vrtačky rano sme ho zobudili tak ti poviem chod kym nekope mimi potom to bude horšie 🙂

wimisci
11. dub 2014

@inngrid Tak jo, děkuji za přesvědčeni 😝 :D chlap mě bude vest za ruku jako do první třidy 😀 :-d Jsem posera 😀

pt1981
11. dub 2014

Dobré ránko, děvčátka. Tak jsem se dnes vyklubala až v deset hodin a teprve si chystám snídani. Asi jsem měla divokou noc, ale nevím o tom. Mám nateklé prsty, že až bolí.... Nohy né, ty mi včera manžel namasíroval. Sliboval mi to užod neděle... Asi budu dnes trochu uklízet, mám celkem fajn náladu. ale to až po dvanácté, do té doby je můj čas u pc 😀.... Včera v noci jsem měla pocit, že MOŽNÁ cítím pohyby, ale nevím, jestli si to nevsugerovávám... Takové bublání v břiše. Ale divný je, že jen na jedné straně a jen na jednom místě... Nefím, nefím 😀. Jakpak vy jste se vyspinkaly a co je dnes v plánu?

inngrid
11. dub 2014

@wimisci neboj ak povieš zubárovi ze si tehu bude citlivejší 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru