Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

bokovka
19. bře 2009

zdravim vsetky spoluputnicky xxl.......... s manzelom planujeme babatko ale mam des z toho ako to vsetko zvladnem koli mojej vahe 86 kg... plus este k tomu vysoky krvny tlak......ake mate s tym skusenosti? potesi kazda skusenost vdaka

teufelchen
19. bře 2009

Ahojky holky....tak jsem neco nasla....snad mne mezi sebe vemete 😉

bokovka....jestli muzu reagovat...tvoji vahu 86 bych neresila...ja mela 109kg pred tehu...otehotnela jsem na poprve....a donosila a porodila krasneho zdraveho kluka 😉 Tlak jsem mela vysoky pocas celeho tehu....tak jsem brala vasocardin..a bylo vse ok.Tak preji hoooooooodne stesticka 😉

zuzkaaaa
19. bře 2009

ahojte bokovka a teufelchem...
bokovka nemáš sa čoho báť, mne trvalo 9 mesiacov splodiť našu malá ale podarilo sa a mám oveľa viec kg ako ty! teraz mám na sebe už 9,5 kg a to som len 27 týždeň 😖

adelinka
19. bře 2009

ahojky..vitam nove holky 😀
bokovka ja kdyz jsem otehotnela mela jsem 94 a otehotnela jsem hned na druhy v uvozovkach strik 😀 😀 😀

usounek25
19. bře 2009

Mirunda: jé, tak squash jsem chtěla vždycky vyzkoušet, to by mě bavilo a člověk u toho asi dost vypotí. Nic si z toho nedělej, až budeš moct, tak na sobě zapracuješ. Hlavně, že máš krásnou a zdravou holčičku. Moje kamoška razí heslo: Teď jsou krásné naše děti, né my!! 🙂 Já se hrozím blížícího se léta, nemám co na sebe, snad se mi aspoň pár kil podaří shodit. Vždycky propadám depce, když si jdu koupit třeba kalhoty a v obchodě si vyzkouším to největší číslo co tam najdu a to mi stejně není 😲 😖 To se mi chce řvát. Teď bohužel stále nosím těhu gatě, ale musím vyhrabat jedny rifle, ty mě byly větší, tak třeba se do nich dostanu anebo se ještě víc naštvu. A taky je blbý, že moje tchýně a přítelova švica jsou hubený, jak lunt, až nechutně, propagují zdravou výživu a když se vyslíknou do plavek, tak nemají zadek, prsa, boky nic. Prostě chodící kostry. A kdo má víc jak 50 kg, tak je pro ně vyžranej, tak je mě jasný, jak mě musejí pomlouvat 🙄

usounek25
19. bře 2009

Ahoj bokovka, já otěhotněla a měla 90 kg, přibrala jsem rovných 15 kg, takže rodit jsem šla jako metráček. V těhotenství jsem naštěstí žádný problém neměla, ani s cukrem nebo s vysokým tlakem. Neříkám, že bych ho měla ukázkový, ale ne nijak kritický, že by se musel léčit léky. Jen ke konci už jsem měla problém se vůbec někam doplazit, byla jsem jak kačenka, navíc jsem měla mega břicho, každý mi tipoval čtyřkilové dítě a malý měl nakonec 3400 g. a 49 cm, ikdyž se narodil 10 dní před termínem. A při porodu to bylo taky v pohodě, váha mě ničím neomezovala. A otěhotnět se nám podařilo napoprvé. Takže se hoď do pohody, papej vitamínky a pracujte s manžílkem na mimi 😉

usounek25
19. bře 2009

Ahoj teufelchen, ty chodíš do únorovek 2009 že?? Párkrát jsem si to tam teď pročítala, protože tam jsou maminy co mají skoro stejně staré děti, tak jsem čerpala poznatky jestli třeba taky někoho trápí prdíky a kolika tak jako nás. Mám takový dojem, že jsi tam psala, že tvůj malý má nějaký problém s močákem - už je to v pohodě?? 🙂

teufelchen
19. bře 2009

Diky holky za hezke privitani... 😉

Usounek 25...jj...chodim do unorovek...no jo...my mame od narozeni nejake potize.Ano, v moci mu nasli eicherichia coli...ale pry je to hranicni hodnota, ktera se jeste nelezi antibiotikama.No, zkousime vse mozne..pac mam extremne ubrecene miminko ☹ Je mi schopen rvat od 02:00 do 23:00..takze fakt mazec.Chodim od lekare k lekarum..a vsichni mi tvrdi..ze je v poradku..jenom hold urvanej..a ja tomu odmitam uverit.Jeste nas ceka vysetreni u neurologa a sono briska...tak uvidime 😉

Jo...holky..jestli budete mit takoveho uplakanka....jako jako ja....verte, ze zhubnete..ja uz mam 23kg dole 😀

mirunda
19. bře 2009

Usounku, squash rozhodně vyzkoušej, je to skvělý odreagování, nikdy mě žádný sport snad nebavil víc.. jo, je pravda, hlavně, že je Lili zdravounká, to bych nevyměnila za nic na světě.. ale když já měla tak naivní představu, že porodím a aspoň velká většina bude dole.. jenže to byl omyl 😀 A z těhu kalhot můžu nosit jen lacláče (v kterých vypadám znova jak těhotná), takový ty normální kalhoty s tim pásem na břicho mi jsou nepohodlný kvůli tý jizvě :( Ale nejpohodlnější jsou tepláky, tak si snad koupím nějaký slušnější na procházky a bude to 😀

teufelchen
19. bře 2009

Miru.....taky to resim teplakama.....jsem po cs...a nejradeji mam od alpine pro..maji volnejsi gumu u pasu..a nerezou jizvu 😉

zuzik24
19. bře 2009

Ahoj holky,
mám na vás dotaz - možná trochu pitomý... Ráda bych věděla, jestli jste na sebe sehnaly jednorázové kalhotky. Já jsem si objednala XL (větší jsem bohužel neobjevila) a vůbec se do nich nevejdu. Tak bych ráda věděla, jestli jste je měly a pokud ano, kde jste je sehnaly. Mimochodem já vážím už 109kg ☹, tak, aby mi třeba nepsala maminka s 85kg 😀
Moc děkuju a promiňte, že se vás na tohle ptám.

jancici
20. bře 2009

Ahojky zuziku24,
já jsem si jednorázové kalhotky koupila ve zdravotních potřebách a mají je si myslím i v lékárně.Ty podle velikosti nejsou,ale já vážím 120kg a jsou mi,tak si myslím,že tobě budou taky.jsou hodně natahovací.

smilers
20. bře 2009

Zdravim 🙂 bokovka, ja na mimco cekala 4 roky teda, a tak trochu to pripisuji i me nadvaze, jinak pred tehu jsem mela 108kg, ke konci tehu jsme dle meho mela 130kg, ted mam 112kg, samo, ze ja teda cekal trojky 😉 jinka vytahane bricho ted taky resim, resim i cviceni a hubnuti ale nejak to nemuzu doresit😀 po cas tehu jsem brala dopegyt na vysoky tlak, brala a beru euthyrox na stitnou zlazu, ale zase me vsichni dr. rikali, ze kdybych nebyla kus baby, tak potratim, takze hlavu vzhuru i pres vysoky krevni tlak se da otehotnet a v pohode donosit

mirunda
20. bře 2009

Krásné raníčko!
Teuf.. - děkuju za tip 🙂 Jiné řešení nevidím.. Taky jsi po CS?A už to máš dobrý?Já jsem zvědavá, kdy se mi to celý zahojí.. dneska jsem poprvý spala na spacím patře, po porodu jsem tam zatím nevylezla a docela to šlo.. asi se to hojí, tak jsem ráda 😀
Smilers, trojčátka.. to snad není možný..to je tak krááááásný!!!Takový krásný kočandy!!!Jak to zvládáš??Máš můj obdiv.. klobou dolu 😉

smilers
20. bře 2009

miru diky🙂 zatim to zvladam v ramci svych moznosti dobre 😀

mirunda
20. bře 2009

Já ti najukla do albíčka a uplně mi šel mráz po zádech.. já hrozně chtěla aspoň dvojčátka a teď si říkám, že nevím jak bych to zvládala 😀 A ty máš trojčátka.. neumim si to představit - od jídla, po přebalování, oblíkání.... a kočárkování - to se za váma musí každý otočit 😀 Spíš vůbec někdy? 😀

smilers
20. bře 2009

miru jj spim 😀

teufelchen
20. bře 2009

Miru....jj..uz se to hoji...co se jizvy tyce...ani o ni nevim..az na to sadlo..co mi zbylo na podbrichu.Ja jsem poradny kus zensky, no nikdy jsem nemela bricho..spis prdel a nohy...tak si na to nemuzu zvyknout...no jakmile to pujde...neco s tym udelam.. 😉

Smilers....taky holko smekam...ja to davam horko tezko s jednym miminkem...ale kor mega uplakankem...mit je tri..tak nevim nevim... 😅

smilers
20. bře 2009

teu urcite by si to zvladla i se trema 😉

zuzik24
20. bře 2009

jancici: děkuju za tip, zkusím tam zajít 🙂 Já právě koukala na netu a největší jsem našla XL ☹

zuzkaaaa
20. bře 2009

ahojte babenky.....

vy ste ale toho popísali musím dočítavať 😀
zuzik vidíš ma ani nenapadlo, že nebudú mať také nohavičky musím sa aj ja popozerať
smilers gratulujem k dievčatkám sú krásne 😉
mirunda za pár týždňov už zabudneš že si aj rodila a nie to na jazvu, či to ešte bolí?

kackabrcka
20. bře 2009

pekny den kocky,
adelinka-krasna praca
smilers-gratulujem, viem od kamosky kolko prace je s dvojickami takze obdivujem
mirunda-ved uz sa daju kupit aj pekne teplaky, nejaku jarnu predlzenu budnicku, prechadzky a neboj brusko pojde pomalicky dole.. s jazvou to trva dlhsie tu odporucaju az po 4-6mes. zacat svicit po cisarskom a po norm. porode po 2mes..

evuse
20. bře 2009

Ahoj holky,

vítám nováčky 😉

Adel opět krásný nehtíky, jde ti to pěkně.

Bokovko, já měla kila co ty a tlak taky a otěhotněla jsem hned. Hlavně buď v klidu, čím víc to budeš řešit, tím hůř to pude, je to i o psychice.

zuzik24, kup jednorázové síťované v lékárně. XL ti rozhodně budou, jsou skvěle natahovací, moc pohodlný.

evuse
20. bře 2009

Mirundo, kamarádka po císaři asi po 9 měsících začala cvičit i na břicho a začaly jí vylézat stehy. Doktor jí vynadal, že na břicho může cvičit nejdřív po roce. Tak pozor na to. Ono se to břicho postupně stáhne, jak se zavinuje děloha, počkej měsíc. A ty máš aspoň výhodu, že kojíš, to se zavinuje líp.

evuse
20. bře 2009

Uši, tak co ta Beba? Pomohlo to Adámkovi ?

kackabrcka
20. bře 2009

evuse tu dovoluju cvicit po 4-6mes. po cisarskom ale to je nemecko mam pocit ze tu je vseko ine..

usounek25
20. bře 2009

Ahoj evi: Beba?? No, nevím, možná pláče trošku míň, ale je to jak kdy, někdy nemá záchvat celý den a někdy řve třeba hodinu v kuse, je chudák celej rudej a zpocenej 😒 Zatím se sám nevykadí, pouze přes hadičku, ikdyž tlačí jak blázen. Upínám se ke konci třetího měsíce, že se to zlepší. Akorát jsem ráda, že to tak nepění. Tak uvidíme, prý by se nějaký účinek měl projevit tak cca po 14ti dnech.

usounek25
20. bře 2009

Teufi: to tě chudáčku lituju, ale snad opravdu není možné, aby malý jen tak plakal bez příčiny. Neřeknu, každý mimčo asi pláče občas protože se třeba nudí nebo si chce prostě zabrečet, ale takhle dlouho 😲 Třeba ještě ti doktoři najdou nějakou příčinu, ikdyž zase vám na druhou stranu nepřeju, aby něco našli. My trpíme tříměsíční kolikou, takže malej mívá hysteráky, ale není to zatím zas tak strašný, ikdyž mě to tak někdy připadá, když mě řve hodinu v kuse, takže tě opravdu lituju. Nejvíc mě štve, že na mě kouká těma svýma kukadlama a já přesně nevím co ho trápí a jak mu mám pomoct. Ještě, že ty děti si to nepamatují. Já si naivně představovala, jak bude naše miminko hodný, měla jsem celkem pohodový těhotenství bez stresů, furt jsem byla vysmátá, tak jsem si říkala, že taky bude smíšek a teď mě dostalo, když začal mít ty hysteráky. Ale snad je to ty naše broučky přejde.

usounek25
20. bře 2009

zuzik24: já měla velikost L a oblíkla jsem je a to já mám prdel, jak valach, takže je co říct, takže jestli sis koupila XL, tak je určitě navlíkneš. Já měla 105 kg, když jsem šla rodit. 😉

usounek25
20. bře 2009

mirunda: taky bych nejradši nosila jen tepláky, mám jedny takový strašně pohodlný, pěkně stáhnou to povyslý břicho 😉 Ale náhodou jsem dneska vytáhla rifle, který jsem nosila před těhu a obleču je, dokonce je dopnu, jsou mě sice trochu uplý, ale obleču je. Takže ještě nějaký to kilčo dolů a už je můžu v pohodě nosit 🙂 Ale furt mi do trošku normální postavy hodně chybí, asi tak aspoň 25kg dolů. 😲 To se ještě zapotím.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru