Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

honeypet
25. led 2014

@nella1977 @peterek414 - acidum folicum a kyselina listová jsou jedno a to stejné. Dle mně je zbytečné brát oboje. 😉

cukrik580
25. led 2014

@honeypet ja som brala femibion a muzovi som nasadila selen+zinok+vitaminE a mali sme vypocet od dr Jonasa a vyslo to presne na jeho termin hned na druhy pokus 🙂 po 5rokoch a 5mesiacoch...ale aj tak si myslim ze je to vsetko v hlave...ja uz som ani neverila ze sa nam podari 🙂 a uz sme taaak blizko 🙂

nella1977
25. led 2014

mám v upozornění že HONEYPET okomentovala..a označila mne ale nikde to nevidim--proč ? 😠

nella1977
25. led 2014

@honeypet no tak mi to lékař napsal jen tak asi aby se nenudil.... musí tam být v jednom či druhém něco navíc---

nella1977
25. led 2014

@nella1977 hlavně že to pomohlo.. 15 let jsem nemohla přijít do jiného stavu...a až co jsem začala zobat tyhle dvoje pilule tak se zadařilo... divný ne? asi to nebude jedno a to samé... myslím si že tam musí být něco co "nakopne" organismus" ..něco co mi pomohlo otěhotnět.. ale hádat se nehodlam..muj názor--

nella1977
25. led 2014

@honeypet TOHLE JSEM NAŠLA NA NETU:
ACIDUM FOLICUM LÉČIVA
obalené tablety
(Acidum folicum)
DRŽITEL ROZHODNUTÍ O REGISTRACI A VÝROBCE
Zentiva, k.s., Praha, Česká republika
SLOŽENÍ
Léčivá látka: Acidum folicum 10 mg v 1 obalené tabletě
Pomocné látky: Monohydrát laktosy, kukuřičný škrob, želatina, mastek, calcium-stearát, sacharosa, oxid titaničitý, sodná sůl karmelosy 20, arabská klovatina, zlatá hněď CH, směs bílého a karnaubského vosku.

Podrobný popis výrobku NATURVITA Kyselina listová super 60 tablet
Výrobce: NATURVITA A.S.
Značka: NATURVITA
Charakteristika: Doplněk stravy
Kód výrobku: 22979
Kód EAN: 8594026360474
Obsah v jednom balení: 60 tablet
Složení jedné tablety:
Kyselina listová 0,4 mg
Thiamin (vitamín B1) 1,4 mg
Riboflavin (vitamín B2) 3,2 mg
Niacin (vitamín B3) 18,0 mg
Kyselina pantothenová (vitamín B5) 12,0 mg
Pyridoxin (vitamín B6) 4,0 mg
Kobalamin (vitamín B12) 0,002 mg
Výrobek neobsahuje lepek.

----------složení stejné neni....TZN . že asi neni TO SAMÉ... 😀 HLAVNĚ ABY TO POMOHLO

honeypet
25. led 2014

@nella1977 já se taky nechci hádat. Ale obě věci jsou to stejné, jen v té kyselině listové super, je několik dalších vitamínů skupiny B. Samozřejmě, že nejdůležitější je, že to vyšlo.

inngrid
25. led 2014

@majka220990 a prečo sa bojíš máš negatívne skúsenosti pozri ja som xxl a prvý trimester uplne krásne bezproblémovy moja sestra tak isto hlavu hore my ti tu musíme byt príkladom 🙂

majka220990
25. led 2014

@inngrid asi máš pravdu 🙂 díky, jsi zlatá 🙂 jsem ráda že máš bezproblémové 🙂 snad to tak jednou budu míít taky 🙂

majka220990
25. led 2014

Kočky prosím, jak dlouho dopředu jste brali ty vitamíny?

velkaverca
25. led 2014

@majka220990 Ahojky, snad se nebudu moc vměšovat, ale kyselinu listovou si kup klidně už teď a měl by jí jíst i budoucí manžel, dle doporučení lékaře.

nella1977
25. led 2014

@majka220990 Majko nepřemýšlej jako "snad" říkej si že to "BUDE" V POHODĚ... mysli pozitivně... držíme palečky..já začala zobat kyselinu listovou a to acidum folikum hned po první návštěvě nového gyndaře...jakmile mi to napsal....a když jsem šla za měsíc na kontrolu ....udělal mi utz a řekl že jsem +- 11 dní těhu ! 🙂 vyjde to a budeš taky šTastná..uvidíš... 😉 😉 😵

inngrid
25. led 2014

@majka220990 no mam problemy s tlakom ale to je moj dlhodoby problem to nema s otehu nic ale mozes na nas mysliet 🙂 btw listovku som brala 2 mesiace pred tym ako sme sa zacali snazit

majka220990
26. led 2014

@velkaverca Už jsem ji začal brát pomalu 🙂 tak třeba aspon budou v těle trochu zásoby, než ten prcek zavítá i k nám 🙂

majka220990
26. led 2014

@nella1977 tak to je krásná zpráva 🙂 díky moc, jste tady všechny strašně moc fajn, ještě že ten Koník existuje 🙂

majka220990
26. led 2014

@inngrid vidím že jsi těhulka 🙂 to moc gratuluji 🙂 hlavně hodně zdraví tobě i miminku 🙂 pomalu uzobávám, i když ne každý den, ale už jsem trošku začala 🙂

inngrid
26. led 2014

@majka220990 dakujeme neboj po svadbe sa k nam pridas 🙂

ratatooy
26. led 2014

holky mám na prodej rifle vel 48 z CA,značkový kabát vel 48 a sukně vel 48 a manžestrákové lacle nosila sem párkrát po doma jsou pohodlné.

ratatooy
26. led 2014
z_kopretinka
26. led 2014

Ahoj, možná už se tu někdo ptal, ale projít 500 stran zpátky... kde se dá v Praze nebo dobře na internetu koupit těhotenské oblečení kolem velikosti 48?

dalfy
27. led 2014

ahoj holky tak jsem byla ve čtvrtek na kontrole srdíčko tluče. Dnes jsem 8+0. 4.2. jsu na odběry a pro průkazku. 26.2. jsem objednaná do Genetu do Prahy na 1. trim. screening tak jsem zvědavá a doufám, že bude vše ok.

majka220990
27. led 2014

@dalfy Tak to moc gratuluji 🙂

monik13
27. led 2014

@dalfy gratuluji k ♥ ... já jedu do Gennetu 7.2 na UTZ na 2 screnning. ve 20 týdnu.. jsou tam príma..

inngrid
28. led 2014

@dalfy tak drzím palčeky 🙂

inngrid
28. led 2014

hlásim príprastok na váhe +1 kg 🙂 dobré ranko tehulky netehulky baculky nebaculky 🙂

honeypet
28. led 2014

@dalfy gratulace. My máme po kontrole včera. Co se váhy týče, já jsem zpět na své váze před otěhotněním, zato malá se činí a v 30+1tt má 1580g. 🙂

velkaverca
28. led 2014

@honeypet Hojky, to je tak krásné tohle číst, jak malá roste a je všechno v pořádku. Máte už vybrané jméno? Teď nevím, jestli už jsem se neptala. Na kontrolu jdu 4.2. tak už se nemůžu dočkat až malé zase uvidím, ale zároveň mám strach, kvůli tomu screeningu, jestli je všechno v pořádku ach jo...Jinak jsem na poslední kontrole byla 30.12. a váhový přírůstek cca 500g.

velkaverca
28. led 2014

@inngrid Také přeji dobré ráno, koukám, že jsme těhu skoro stejně, jak se cítíš?

honeypet
28. led 2014

@velkaverca jj, jméno máme cca od 13tt, kdy jsme se dozvěděli, že to bude holčička a vybrali jsme Pavlínka. Já měla kontrolu naposledy 20.12. a přišlo mi to teď neskutečně dlouhý.

satanka1
28. led 2014

@cukrik580 jééj..gratulujem 🙂..my sa poznáme aj z mojasvadba aj z dukaniek...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru