Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

alukard77
12. únor 2011

@vierka0 praveze kik som myslela tymi neprisposobenymi strihmi... ja si napriklad u nich rifle mozem kupit len v lete, lebo sa daju vyhrnut a nikto nevidi, ze su mi kratke, ale normalne si ich obliect nemozem 😒

vierka0
12. únor 2011

@alukard77 jaj chapem..som si to zle precitala 🙂 ja som aj dost vysoka, takze mam problem skor s dlzkou oblecenia..

alukard77
12. únor 2011

@vierka0 ja mam ten isty problem... 1,78m a nohavice o 10 cm kratsie, ako by som potrebovala... ale z kiku mam 2 sukne, tie su v pohode, tam na tej dlzke az tak neni co pokazit 🙂 skus sa kuknut, ci niekde na blizku nenajdes ten H&M, tie ich vecicky su vazne dobre, dokonca sa v nich citim sexy (z kiku a CA sa citim akurat len "oblecena")

vierka0
12. únor 2011

@alukard77 H&M je najblizsie v kosiciach..ja som z PO 🙂 ale asi tak zbehnem pozriet 🙂 no ja mam s nohavicami vazny problem 🙂 takze bud site, alebo z bonprix L dlzka..

alukard77
12. únor 2011

@vierka0 kamaratka mi tiez radila bonprix, ale na slovensku som tak malo, ze mi to nikdy nevyslo objednat 😠 skus kuknut, ci h&m-ko nema na sk online shop, ja ho vyuzivam len na "navnadenie" a ked sa mi nieco zapaci, skocim si po to do shopu
skus kuknut tuto: http://shop.hm.com/at/shoppingwindow?dept=DAM_B...

vierka0
12. únor 2011

@alukard77 dik za link 🙂 idem hned pokukat 🙂

vierka0
12. únor 2011

@alukard77 akurat som tu minule pisala, moj muz pozeral nejaky neckermann katalog a hovori mi: sa mi to len zda, ze dnes su tie modelky nejake prsnatejsie?" a ja mu na to, ze pozera xl katalog 🙂 a on na to: konecne pekne zeny 🙂

alukard77
12. únor 2011

@vierka0 😉
nevies nahodou o nejakom shope, kde maju pekne spodne pradlo? ten jediny sa mi este napodarilo vypatrat... teda jeden som nasla, ale ale nie len velkosti, ale aj ceny maju kralovske...

alukard77
12. únor 2011

@vierka0 😀 😀 😀
moj je taky isty, chude sa mu nikdy nepacili, aspon vzdy viem, keds sa pozrie za chudou, ze bude nasledovat nejaka poznamka na jej adresu 😀

vierka0
12. únor 2011

@alukard77 no mam pocit, ze vacsie velkosti su brutal drahe..ja kupujem vacsinou z katalogov..bonprix, neckermann a tak..

vierka0
12. únor 2011

@alukard77 cista pravda 😀 nemas toho mojho nahodou ? 🙂

alukard77
12. únor 2011

@vierka0 mozno mam ciernejsiu variantu toho tvojho 😀 moj je povodom african 😀
su dost drahe, ale zase vydrzia poriadne, neblednu pranim a nederu sa... a na druhej strane, ked som nemohla v zime nosit gate z kiku, musela som si kupovavat wranglery a tie sa pohybuju okolo 70-80€ 🙄

vierka0
12. únor 2011

@alukard77 no moj je povodom slovak 🙂 riadne ceny vo wrangleri..uf..

stardust
12. únor 2011

@vierka0 obchodnici si pytaju tolko, co su ludia ochotni zaplatit 🙄 . Ja si kupujem na striedacku v CundA, Ulla Popken a v Galeria Kaufhof.
Prednenavnom ludia na FB postovali videa z Farmar hlada zenu...mala som pri tom pocit, akoby som sa divala na ciarove kody a nie na zeny. Jediny, kto tam bol objemnejsi, bol ten chlap a jedna babka...

alukard77
12. únor 2011

@vierka0 to teda hej... vtedy mali nejaku blbu fazu v ca-cku, skoro vsetky nohavice mali v pase na dvoch miestach gumicku... to mi k nim mohli predat rovno papierovy sakel, aby som si co mala natiahnut na hlavu, ked sa budem hanbit ukazat vonku v nohaviciach na gumicku 🙂

stardust
12. únor 2011

@alukard77 tvoj manzel je z Afriky? Vraj je tam tucnota povazovana za znak bohatstva 😀 v ramci hesla, kto je tucny, ten musi byt bohaty 😀

vierka0
12. únor 2011

@stardust no, tie zeny z farmar hlada zenu su katastrofalne, co z toho ze stihle 🙂

vierka0
12. únor 2011

@stardust no je to o tom, ze nemame velmi na vyber, tak clovek musi viac zaplatit.

stardust
12. únor 2011

@vierka0 hned som bola rada, ze som v Nemecku 😀 . Tu su aj velmi vychrtnute, ale vela zien ma proste normalnu postavu..krv a mlieko.

vierka0
12. únor 2011

@alukard77 nohavice na gumicku som asi este nemala 🙂
ja som napriklad natrafila na tieto http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?pr=34119 kupila som si rovno tri roznych farieb 🙂 musim povedat, ze v skutocnosti vyzeraju lepsie 🙂 a dokonca som ich musela podsivat, co mi boli dlhe 🙂

alukard77
12. únor 2011

@stardust dakujem 🙂 uz som si nasla filialku u nas, v pondelok skocim kuknut 🙂
mas ich odskusane? hlavne podprsenky myslim, ci dobre sedia a tak, lebo to je moje vecne utrpenie...

stardust
12. únor 2011

@alukard77 spodne pradlo este nie, to mam vsetko z CundA, ale celkovo sa mi to tam zda byt o nieco kvalitnejsie ako v HundM a CundA.

alukard77
12. únor 2011

@stardust toto som este nepocula, ale svokra musi byt potom spokojna, ze ma rovnako bohatu nevestu, ako je ona sama 😀

alukard77
12. únor 2011

@vierka0 kukla som ich, veru vyzeraju poriadne dlhe 🙂 tie by som si aj ja hned viacere objednala 🙂

vierka0
12. únor 2011

@alukard77 su fakt dobre 🙂 ja som kupila aj cierne, aj tmavomodre aj svetlomodre 🙂 lebo vela vacsich velkosti ma blby strih, napriklad v kolene su siroke..to nemam rada..tie su tak akurat..

stardust
12. únor 2011

@alukard77 ste obe bohate alebo len bohate na tuk 😀 ?

stardust
12. únor 2011

keby vypukla vojna a nastal hladomor...mozeme si aspon odrezavat slaninku na obed...take cosi vychrtliny nemozu 😵

alukard77
12. únor 2011

@vierka to ani ja nemusim, este to opticky rozsiruje, alebo ked odstavaju na zadku... 😠

alukard77
12. únor 2011

@stardust skor to druhe 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru