Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

adinkag
21. únor 2011

@vierka0 ano mam proste na kazdom si nieco najdu

nika1412
21. únor 2011

@adinkag hentie reci su jedna z veci, ktora ma odradza...neviem co ich do toho..

vierka0
21. únor 2011

@adinkag ja toto nechapem, zle vysledky maju aj stihle matky a ako vravis ty, ze mas dobre vysledky a pritom ta furt len strasia..a keby si mala nedaboze zle vysledky, tak hned maju vyhovorku..sak nemas 200kil prepanajana..

adinkag
21. únor 2011

pozri nech si vravia co chcu je pravda ze pojdem pravdepodobne cisarskym pre moju vahu,ale ver ze ten pocit byt tehotna neskutocny 😵 tie 4 mesiace nevolnosti mi zato stali 😝 teraz krasavicu citim jeto nadherne hladit si brusko a citit jak ma donho kopka 😵 😵

adinkag
21. únor 2011

@vierka0 no to nemam 😵 ale fakt by sa mohli krotit sak len kvoli tomu ma preradili na rizikovu gravidditu fakt fasacky dovod 😠 😠

vierka0
21. únor 2011

@adinkag traposi..juj, trosku ti aj zavidim, uz nech aj ja som mama 🙂

adinkag
21. únor 2011

@vierka0 no ved aj ja som sa nacakala 😉 kedze som bola v robote vkuse a furt nejeke stresy tak som sa nejak nevedela uvolnit,ale ked som konecne bola po svadbe a oddychla si na svadobnej tak som zistila ze sme sa vratili traja🙂)

vierka0
21. únor 2011

@adinkag no my mame prvy pokusovy cyklus 🙂

adinkag
21. únor 2011

@vierka0 skusala si aj tu metodu s teplotou ?

vierka0
21. únor 2011

@adinkag bazalnu teplotu ja meriam uz dlho - no pouzivam to ako antikoncepciu, tento mesiac prvykrat to ideme vyuzit na opacny ucel 🙂

adinkag
21. únor 2011

@vierka0 tak drzim palce 🙂 🙂 idem si lahnut lebo rano zas nevstanem dobru noc prajem 😵

vierka0
21. únor 2011

dobruuu 🙂

nika1412
21. únor 2011

@vierka0 ak sa mozem opytat, co robis v xxl? vyzeras uuuplne normal..

vierka0
21. únor 2011

@nika1412 haha 🙂 to bude tou vyskou 🙂 ver mi, som xxl 🙂 az xxxl 🙂 nosim velkost 46-50 (zavisi od vyrobcu 🙂 )

nika1412
21. únor 2011

@vierka0 no teda.. to by som podla foto nepovedala vobec.. pekna zenska.. a prajem vela stastia, nech sa mimi podari co najskor.

vierka0
21. únor 2011

@nika1412 dakujem 🙂 ja som celkom vysoka, tie kila sa trosku asi rozlozia 🙂 inak dakujem za prianie, tebe nech to iste prajem 🙂 ja odkedy tu chodim, uz sa neviem dockat tehotenstva 🙂

nika1412
21. únor 2011

@vierka0 no presne ja by som to mimino chcela aj zajtra.. ale my sa este ani nesnazime,kvoli mojej vahe.. mam strach ale kila nejdu dole ani ked sa snazim.. tak neviem ☹

vierka0
21. únor 2011

@nika1412 to je az take zle s tou vahou? nechce sa mi verit..priznam sa, ze ja vlastne ani neviem kolko vazim 🙂 ale okolo stovky to bude 🙂

nika1412
21. únor 2011

@vierka0 no ja mam peknu stovku.. hrozne co? uz som sa tolko krat snazila s tym nieco robit, ale nezerem a nic.. kila stoja.

zitaje
21. únor 2011

Caute baby, ja vas tu obcas citam, i ked tehu teraz neriesim. Mam dve deti ale mozno budeme raz chciet aj tretie - a mam podobny problem s vahou. Co som v tehotenstvach nabrala, skoro vsetko mi ostalo, dokonca teraz posledne som vela kil nabrala spat po porode.
Kazdopadne vam chcem povedat, ze podla mna ak nemate ine zdravotne problemy (tlak, cievy, zlcnik atd.) tak v mladom veku by to nemal byt nejaky extra problem. Ja mam pocit, ze vacsi problem je vek, nez kila...

vierka0
21. únor 2011

@nika1412 vies, ja som si stale tak hovorila, ze nieco bude, az ked schudnem..aj svadbu sme furt odkladali..nakoniec som sa na to vykaslala a vies co? bola zo mna nevesta aj s mojimi kilami 🙂
a verim, ze bude zo mna aj mama .. aj s mojimi kilami 🙂 ale ty si este mladucka, este mozes odkladat 🙂

vierka0
21. únor 2011

@zitaje povedala by som, ze suhlasim🙂
a idem spat, papa vsetky 🙂

nika1412
21. únor 2011

@vierka0 no len ja uz enchcem odkladat.. vzdy som chcela byt mlada mama.. a odkladam uz dva roky.. dobruu

stardust
21. únor 2011

Ahojte, to bol teda vikend. Manzel v praci, ja sama doma chora s horuckami a s dvoma aktivnymi drobcami...som myslela, ze dusu vyplujem.
@nika1412 kasli na to, kolko vazis. Ja som otehotnela druhy krat so 110 kg a narodil sa mi prirodzenou cestou zdravy syn...aj napriek kilam a sprostostiam, co popisu v casopisoch.

stardust
21. únor 2011

@vierka0 ani ja sa uz radsej nevazim 😀 Ci vazim o dve kila viac alebo menej je mi v podstate fuk, ked to porovnam s mojou hmotnostou cca 110 kg.

adriana8
22. únor 2011

@nika1412 ked som otehotnela s prvym som mala sice 86 ale do 8mesiaca som mala uz okolo stovky a ani doktor mi nic nepovedal...to podla doktora...ako sa správa a či ti to povie do oči...prve tehu som mala v pohode ani som nevedela...ani zle ani nic...tlak ukázkový, citila som sa fajn...a teraz tiez az na tie ranne nevolnosti(prve tri mesiace celodenne nevolnosti) ale je to v poho...len mi trosku železa chybalo ale aj to už je ok...hovorim to je podla doktora ci ti to hodi na oči alebo nie....

vierka0
22. únor 2011

@stardust no ja sa tiez nevazim..ale ci som schudla alebo pribrala zistim podla oblecenia 🙂 ked uz rifle na mna tazko idu, tak vypnem sladkosti 🙂

zuzanazuzana
22. únor 2011

ako napisala zitaje.....ked sa dobre citite. nerieste vahu a majte babo cim skor....lebo mozem potvrdit,. ze potom to ide velmi tazko...a nezalezi len na vahe.....zeny maju problemy s ovulaciou. hormonmi atd.....ja toto tehotenstvo zatial znasam nie moc dobre.....byva mi zle...ked nejem je mi zle, ked sa najem je mi zle.........zaludok ma boli...no v podstate ja som mala tazku cestu za druhym babom a za ten cas doktor vobec neriesil moju vahu, ale ine veci......tak ja sa uz liecim dlhe roky na vysoky tlak a toho sa najviac bojim...beriem lieky, ale v noci mi tak bije srdce, ze to hadam pocut aj do druheho bytu.....tak budem rada, ked vsetko dobre dopadne.....

stardust
22. únor 2011

@vierka0 hehe, ze je zivot hned krajsi bez zozierania sa nad pribratym kilom? Nikdy som nechcela mat deti, ked som videla na Slovensku tie nervozne urevane zenske tlaciace kociare, lebo som nechcela byt taka ista...a vuala...dnes mam dvoch zbojnikov, aj napriek chronickemu nedostatku spanku nie som nervozna a po nikom neziapem (az na manzela, ked nie dobre pocuje, co chcem).

stardust
22. únor 2011

@zuzanazuzana ja som brala cele tehotenstvo capiky proti nevolnosti, nemala som chut ani cas travit hodiny nad zachodovou misou a este sa v takom stave starat o starsieho syna.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru