Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

chirabell
25. dub 2011

@iriel srdecna gratulacia k malej Madlenke, je nadherna a aka vlasatica 🙂

eviss
26. dub 2011

@iriel gratuluju je nadherna, co porod?

iriel
26. dub 2011

@eviss Dekujeme. 🙂 Porod pohoda, ale popis az z domova, to na mobilu neklofam. 😀 Ale Apolinar teda super, vsichni jsou skveli a to dela strasne moc.

adinkag
26. dub 2011

@iriel naozaj nadherna 🙂 este raz gratulujem 🙂

eviss
26. dub 2011

@iriel jejej vy jste jeste v porodnici, no jo to mi nedoslo 🙂 tak hezky odpocivej a naber silu a pak budes vypravet 🙂

iriel
27. dub 2011

Dobre rano, my mely vzornou noc, vecerni kojeni ve 22.30, pak az ve tri, ze by jako neco zobla, ale misto aby sala, tak se na me culila, jakoze to jsem te mamo prevezla, ja chtela jen k tobe. 🙂 V pul seste pak vysosla podle vahy 45g a zas chrni, ja uz mam po sprse. Teda ale sla bych dnes domu, fakt nevim co tady, jsou hodny, mili, to jo, ale nam nic neni.. Jo a konecne jsem nasla na chodbe vahu a mam -3kg od stavu pred otehotnenim, to jde, druhy den po porodu. 😀

eviss
27. dub 2011

@iriel teda to je sikulka tak uz jen dnesek a zitrek a meli by vas pustit ne?? 🙂

enrikad
27. dub 2011

@adinkag : držím palce... 🙂

iriel
27. dub 2011

No fakt je skvela, uz pribira! Dneska ji moc chvalili, akorat nas teda pusti az v patek, nema suchej pupicek, no. Ale je hrozne sikovna. A ja se hojim skvele, takze pohoda a mlika mam jak kojna. 😉

zuzanazuzana
27. dub 2011

@iriel gratulujem!!!!!!! nadherne babatko!!!!! prajem vsetko najlepsie v zivote!!!!!!

vierka0
27. dub 2011

@zuzanazuzana tebe sa ako darí? rastiete? 🙂

zuzanazuzana
27. dub 2011

@vierka0 ahoj.....no mam sa celkom fajn, az teraz cez sviatky som pribrala 1,5 kila....ved same dobroty som mala....hihi.....ale aj tak mi stale kazdy vravi, ze som v tvari schudla, ale zase brusko uz mam poriadne, myslim, ze ako v 6.mesiaci....zajtra idem do poradne, tak sa tesim, ze uvidim babatko a bude vsetko v poriadku....minuly tyzden mi brali krv na downov syndrom a vcera mi mala volat sestricka a nevolala, tak to beriem, ze je vsetko ok.....tyzden ma neuveritelne bolia krize.....a zajtra uz mozno bude aj vidno co to bude...druhorodicky to maju od 18tt...a ja zacinam 18tt piatok...no uvidime
a ty sa ako mas? urcite sa snazite o babatko, tak vam drzim palce, aby to bolo co najskor!!!!!

adinkag
27. dub 2011

@enrikad dakujem 😵

vierka0
27. dub 2011

@zuzanazuzana no super 🙂 asi by si chcela dievcatko co? 🙂 no my sa snazime, snad sa podari cim skor 🙂

zuzanazuzana
27. dub 2011

@vierka0 tak chceli by sme dievcatko, ale myslim si, ze to bude chlapec......ale hlavne nech bude zdrave....uvidime....ale uz by som to rada vedela....hihi.....a dufam, ze to nebude ako pri synovi, cely cas nam tvrdili, ze dievcatko a v 8. mesiaci ze chlapcek...a aky bol podareny v tych ruzovych svetrikoch, ktore mu moja mama ustrikovala!!!!

vierka0
27. dub 2011

@zuzanazuzana to na zaklade coho si to myslis, ze bude chlapec?

zuzanazuzana
27. dub 2011

@vierka0 mam len taky pocit....a aj ked som si davala po dva roky vypocitat jonasov kalendar, tak mi napisal, ze moje druhe dieta bude dievca a hned ku kazdemu dietatu mi napisal, ze co bude moje tretie.....a minuly rok som mala ako tretie v tom mesiaci chlapca.....a vravia , ze som opeknela...hihi...ale zase ja som pekna stale!!!!!!

vierka0
27. dub 2011

@zuzanazuzana no ja na toho jonasa vobec neverim..mne vypocital plodne dni v case, ked som uz mala po ovulacii 🙂 riadny blud 🙂 no sak coskoro sa dozvies 🙂 a ako vravi moj manzel, je jedno co to bude, hlavne nech je to zdravy chlapec 🙂

zuzanazuzana
27. dub 2011

@vierka0 tak tak, mas pravdu.....tak aj mne vyratal jonas na kazdy mesiac plodny den a kolkokrat, ked som bola zrovna na gynde, tak som ani nemala v ten mesiac ovulaciu......takze tak...ved uvidime....mozno bude jurko, mozno sabinka!!!!!

lucy56
29. dub 2011

ahojte baby, mozem sa pridat, ja cakam babo a moja pociatocna hmotnost bola 83kg, a vyska 173cm a na poslednej poradni som mala 88 uz, a to som len v 16tt ked to takto pojde dalej tak 100 ke sa nevyhnem, a to sa vobec neprejedam, jem ako predtym akurat mi asi viac chuti maso ako zelenina co som pred otehu mala opacne

adinkag
29. dub 2011

Ahojte tak prvy monitor je za nami dopadol dobre 😵 😵 😵 dalsi az 9 maja 😝

zuzanazuzana
1. kvě 2011

@lucy56 ahoj....aj ja som oktobrovka...no ja som isla z vahy 93 kil a mam 94,5 kila......takze ja urcite prekrocim stovecku ked pojdem rodit

zuzanazuzana
1. kvě 2011

@adinkag juj, ale sa ti to krati.....ked ty porodis, aj budem mat polovicku za sebou....utorok idem na genetiku, lebo nemam dobre vysledky, takze pojdem aj na amnio....a tebe sa ako dari tieto posledne tyzdne?

zuzanazuzana
1. kvě 2011

@flagicka ahoj....ako sa ti dari? mna caka genetika, lebo nemam dobre vysledky....pohyby stale necitim....sem tam mozno nejake to bublikovanie

adinkag
1. kvě 2011

@zuzanazuzana uf co ti vysiel zle triplle test ci co?? amnio ti nezavidim teda 😒 s tymi pohybmi sa netrap ja som tu moju lasku zacala citit az po 20tom a teraz mi stale dava o sebe pekne vediet hlavne ked ja chcem v noci spat a ona nie 😵 😵 😵 posledne tyzdne pred porodom najradsej by som to uz mala za sebou som velmi unavena dnes som sa konecne dokopala k tomu aby som si pobalila preventivne veci do porodnice v piatok sme mali prvy monitor ten dopadol dobre 9 mame dalsi tak som zvedava kedy nastupim do porodnice malej sme zlozili konecne postielku tak uz moze zavitat

stardust
1. kvě 2011

@zuzanazuzana na ktorej strane mas narastenu placentu?

lucy56
2. kvě 2011

@zuzanazuzana ahoj, pamatam si ta s oktobroviek, obcas tam tiez chodim, ale castejsie do sukromnej temy ktoru mame od minuleho roka, drzim palce na tu amnio aby dobre dopadla, ja este tiez neviem vysledky z AFP testu, dnes tam idem tak hadam uz budu a budu ok

flagicka
3. kvě 2011

@zuzanazuzana ahojky,jsem se dneska vrátila z nemocnice byla jsem do pátku od večera byla jsem na plodovce a asi mě špatně píchli tak jsem špinila a nechaly jsi mě tam na pozorování miminka kvůli placentě bály se,aby mi nešla dolů....ale jsme v pořádku a konečně doma!!!mě taky poslely na genetiku a zítra budou výsledky 🙂 určitě to bude v poádku jak u mě tak i u tebe ted posílají každou druhou na plodovku blbci!!!akorát nás děsej!

zuzanazuzana
3. kvě 2011

@stardust no veru ja neviem na ktorej strane mam narastenu placentu.....to mi nikto nepovedal.....a k comu je to dobre vediet? spytam sa lekara

zuzanazuzana
3. kvě 2011

@flagicka no viem, ze vysledky byvaju sreslene....ale bojim sa rizika potratu pri amnio...idem 11.5.....a ake si mala krvne testy? ja na downov syndrompravdepodobnost 1/290

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru