Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ynett
27. bře 2014

@domca89 to si píš, teraz bude rásť babo rásť ako divé a potom priberať ako divé🙂 sú to bojovníci🙂

ynett
27. bře 2014

@ladycssie veru predvádza sa😀

ladycssie
27. bře 2014

@ynett uzasny ten nas mi zas ukazuje jen prdelku 🙂.

cacharele
27. bře 2014

Holky zkuste si vzít před UZ nějakou malou sladkost, třeba bondon a uvidíte, jak mimísek bude řádit 🙂 Na genetice sebou pěkně šil...ale aspoň nespal jak ostatním, co tam museli jít 3x 🙂))

vandik83
27. bře 2014

@domca89 @wimisci také mě trápí nevolnosti, už od půlky února ☹ Nedá se říct, že by se to nějak výrazně zlepšovalo, jo už mi párkrát bylo trošku líp, ale pak se to zase vrátilo.

wimisci
28. bře 2014

@vandik83 jj vraci se to, neni každe rano jako rano 🙂 :(

wimisci
31. bře 2014

Ahojte holky, mate někdo zkušenosti nebo někdo z vás něco takovyho zažil. Boli mě bříško na práve straně dole , třeba večer nebo jak dlouho stojim tak začne tak popichovat. Je to normalni?

ejdzi
31. bře 2014

@wimisci ja som mala v piatok poradnu a presne na to pobolievanie som sa dr. pytala, lebo mna tiez obcas zaboli alebo pichne a hovoril, ze pokial je to cca 10x za den a nie je to nejaka vynimocna bolest, tak je to ok, lebo sa roztahuje maternica. Pokial by ta to bolelo dlho tak sa radsej chod ukazat, za to nic nedas a hlavne budes pokojna.

wimisci
31. bře 2014

No zatim to jen chvilkova zalezitost netrva to ani dlouho na nejvis 2 minutky, obcas to popichivani se tahne až k vagine, tak možna zbytecne se stresuji =)

anetadr
31. bře 2014

Zdravím🙂 mám na vás dotaz - měla jste některá problém na utz dělaném přes břicho, že by díky tuku bylo něco hůř vidět? A další dotaz🙂 používáte některá angelsounds? Jde to i přes tučnější pupek? Já jsem oplácaná opravdu dost, tak přemýšlím, jestli třeba ten angelsounds má vůbec smysl.

ouli
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ejdzi
31. bře 2014

@anetadr mne doktor pri kazdom ultrazvuku hovori, ze je to o nieco horsie vidiet, ale chudak vzdy sa snazi tak velmi taktne mi to hovorit, aj teraz som mu hovorila, ze vsak ja viem aj s tym pocitam, ze napriklad sa neskor dozviem co to bude. Ale dolezite veci vsetko videl aj premeral a teda ja tam toho mam dost, takze neboj.

ejdzi
31. bře 2014

baby, neboli ste niektora nahodou na v detskom kardiocentre na vysetreni echo plodu? Mna tam dr. posiela prave kvoli zlej viditelnosti, ze pre istotu nech pozru srdiecko ci je v poriadku, tak sa pytam, ci nahodou niekto neabsolvoval toto vysetrenie.

anetadr
31. bře 2014

@ejdzi diky🙂

ynett
31. bře 2014

@wimisci ja pociťujem také pichanie ked ležím a chcem sa otočiť, ale to mi bolo povedané, že je to normálne ako sú maternica a úpony ponaťahované. mne sa začínajú objavovať poslíčkovia, nevedela som čo to je, ale lekár že poslíčkovia a je to oka🙂

ynett
31. bře 2014

@anetadr ahoj, občas s tým má lekár problém, ale u mna je to nielen tukom ale aj placentou, ktorá je vpredu a drobec je za ňou schovaný. neviem koľko vážiš ale nemal by to byť nejaký extrémny problém. Môže sa stať že bude drobec otočený nesprávne a ešte plus tuk a nebude lekár vidieť úplne dobre ale mne sa to stalo asi 2x.
Angel sounds mám. počúvam srdiečko od cca 12 tt úplne bez problémov🙂 Mám cca 88 kg🙂

ynett
31. bře 2014

@ejdzi ja žial nie, lekár raz spomínal že nevidí dobre, ale to som bola v cca 19-20tt a potom už nikdy nič nespomínal. dnes mi robi aj prietoky a všetko je oka.

anetadr
31. bře 2014

@ynett díky moc - já mám teda víc:( ale tak snad to nebude problém....

pitryludvikova
31. bře 2014

@kocka5 tak váhově a cm jsme na tom skoro stejně ale moje doktorka nic neřeší ... minule mě mile potěšila že když jsem hlásila váhu tak ona no dyť vy jste vysoká to není tak hrozný 🙂 takže naštěstí tak...

ynett
31. bře 2014

@anetadr no však uvidíš🙂

wimisci
31. bře 2014

@ynett Tak u tebe to už jsou poslíčkové a co u mě když jsem v 10tt :p Jenom doufám že to není nic vážného :(

wimisci
31. bře 2014

@ynett prosím tě, kde se dá koupit levněji Angel sounds?

oktarina
31. bře 2014

Ahoj holky, mám takový dotaz - potřebuju nějaké pěkné těhotenské slavnostní oblečení, nejlépe tuniku, neb je pružná a nebo šaty, je to na květen / červen, u košile si nejsem jistá, jak by schovala moje bříško, jo a ve velikosti pro lidi, co mají váhu o třech číslech, ju? 🙂 Když jsem se dívala na internet, tak cenově přijatelný mi vyjel bonprix, ti mají až do velikosti 50, ale nemám s nima zkušenosti. Pokud máte, nebo poradíte něco jiného, budu moc ráda. Krásný den všem těhulkám 🙂

ynett
31. bře 2014

@wimisci mna bolievala maternica cca ked som bola ako ty, ako sa zvačšovala a teda také to pichanie som mala tiež. a všetko bolo oka. neboj bábo je v poriadku. ak by sa ti niečo nezdalo tak šup šup k lekárovi🙂

ynett
31. bře 2014

@wimisci ja som ho kupovala tu na MK cez bazar použitý. 🙂

ynett
31. bře 2014

@oktarina ahoj, žial ja nemám skúsenosť, kedže som od 8tt na PN takže tehu oblečenie som moc neriešila. Ale baby si pochvaľovali veci z bonprixu. Tak snáď sú oka🙂

wimisci
31. bře 2014

@ynett děkuji, jsem o něco klidnější =) už příští týden jdeme k Dr., a doufam že Dr. nás jenom potěší 🙂

domca89
31. bře 2014

ahoj holky, tak už mám průkazku a 7.4. si jdu pro neschopenku. 😉

wimisci
31. bře 2014

Holky, kdy jdete nebo už jste byli na matrice? Když s přitelem nejsme svoji 🙂 já asi vás těma otazkama zasypu :D :p

wimisci
31. bře 2014

@domca89 To je super, hlavně ať jste zdravučke a krasně rostete :p

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru