Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ynett
26. kvě 2014

@vascena ja som začala mať také viditeľné tehu bruško cca v 20 tt.

vascena
26. kvě 2014

@ynett noooo tak snad dostanu od malé takoví dáárek k narozkam že se ukaaze

ynett
26. kvě 2014

@vascena neboj ono to určite príde🙂

valentina32
26. kvě 2014

@vascena ja som teiz va 16 tt a moje brusko je take sadlovite ale vidim ze sa mi zacalo zvacovat kedze mam aj to spodne brucho tak neviem kedy ale myslim si ze s 🙂 i ho este uzijeme dostatocne 🙂

vascena
27. kvě 2014

jako mně se některy dny taky zda ze je kulatyyyy ale pak si ho vyfotim a vidim jen špeky :D

wimisci
27. kvě 2014

@vandik83 No to plavani je super, až na ty děcka které jsou bezohledné ☹ no bohužel i některe lidi ☹ ...ale krasně jsem se uvolněla a příjemně unavila, aj ty zada mě nebolela, tak jsem říkala chlapovi že musíme jezdit častěji 🙂

valentina32
27. kvě 2014

Neboj ono dojde ja som rada ze ho este nevidno ebo ludia by sa iba vypytovali budes ho mat neboj 🙂

ejdzi
27. kvě 2014

@wimisci ja by som si tiez isla zaplavat, ale este si musim vypytat dovolenie od doktora, dufam ze ma nesklame 🙂

wimisci
27. kvě 2014

@ejdzi Pokud dovoli tak neotalej je to fakt super =) jen musíme davat pozor na ostatni lidi aby nekopli nás do bříška, Jsme byli s tatkou tak nás hlidal jak oko v hlavě 😀

wimisci
27. kvě 2014

@vascena Ahojky já se přídam že jsem podle MS v 18tt a bříško, no špek už mizi a pěkně se kulatime a pěkně mi to Bříško začina překažet 😀

wimisci
27. kvě 2014

@ynett Ahojik, jak se vám daří s mimiškem? Už kojiš?🙂 U nás Sofinka roste, včera mi pěkně na vteřínu zmačkla močak tak jsem myslela že v te chvili počurkam 😀

ynett
27. kvě 2014

@wimisci Ahoj, nekojím, mlieko nie a nie sa poriadne rozbehnúť. mám ho strašne málo ☹
no tak kopancov do močáku sa ešte dočkáš 😀 mne hlavne tlačil ked som chodila, ako keby som ho hojdala a on mi v pravidelných intervaloch narážal do močáku😀

ejdzi
27. kvě 2014

@ynett ahoj, hlavne sa zbytocne nestresuj, ja som si tym presla, a dost som si to vycitala, lebo z kazdej strany sa na mna valilo, ze a preco nekojim a robila som co sa dalo a ze potom bude dieta chorlave a tak a teraz ma maly 7 rokov a bral 1x najslabsie antibiotika inak cely cas v skolke ziadne teploty obcas trocha zakaslal a to mi odmieta jest akukolvek surovu zeleninu este aj teraz, iba tepelne upravenu zje. Tak len pisem kvoli tomu, aby si si nerobila vycitky, mozno sa to spusti a ked nie tak nie. Drzim v kazdom pripade palce!

wimisci
27. kvě 2014

@ynett
Zkoušela jsi černé pivo? Teď mi známá říkala že mám ho pít aj když se malička narodí 🙂

ivmani
27. kvě 2014

Ahojte maminy, buduce maminy....ak budete mat cas a chut, tak mrknite na moj blog http://ivmanijoh.blogspot.sk/...som mamina takmer 4 mes, po porode...a tiez patrim k tym co riesia nejake to kilo...kedze mam len 152 cm mi vaha po porode ostala na 60kg...ale neriesim to zatial 🙂 a co sa tyka kojenia s tym si nerobte starosti...v nemocnici som mala mlieka na rozdavania...ale po prepusteni domov som dostala horucky z unavy a mlieko mi odislo, nepomohlo nic...takze cca od 2 tyzdna je nas maly na UM a musim zaklopat je zdravy ako ryba a krasne priberame...ved len za 3 mesiace co sme doma pribral 4 kila...takze podla mna su natlaky zbytocne...prajem pekny vecer 😉

ynett
28. kvě 2014

@ejdzi dakujem veľmi pekne za povzbudenie🙂

ynett
28. kvě 2014

@wimisci no skúšala len mi strašne nechutí. ale asi vyskúšam ešte raz.

domca89
28. kvě 2014

Tak holky, včera jsme byli na kontrole, vše až na otoky je OK. A příští týden v úterý máme UZ v 18+4. Tak jsem zvědavá jak bude mimčo vypadat a prospívat. Už se těším až to naše drobátko uvidím a ujistím se, že je v pořádku. Jinak na otoky nohou jsme dostali prášky, protože už se nedalo ani chodit.

wimisci
28. kvě 2014

@ynett zkus se prekonat no, pak jeste cerny caj s mlikem to pila teta: )

domca89
28. kvě 2014

@wimisci Doufám, že tebe otoky nepotkají, to co jsem měla včera, nebyli nohy.

ynett
28. kvě 2014

@wimisci jo skúsim, pošlem frajera pre pivo😀

ynett
28. kvě 2014

@domca89 super správy🙂

domca89
28. kvě 2014

@ynett No to jo. Však to bylo hrozný, nešlo ani chodit a už se těším, až mimčo uvidím. 😉 koukni.

ynett
28. kvě 2014

@domca89 och môj bože, tak to naozaj nezávidím.

ejdzi
28. kvě 2014

@domca89 no pomoc, to moje tie jednodnove opuchy boli nic oproti tebe. A lieky nezaberaju co ti dali?

domca89
28. kvě 2014

@ejdzi Kdepak, prášky to relativně drží v normálu, obuju pár typů bot a dá se chodit. 😉

@ynett No jsem ráda, že ty prášky mi to trochu mírní a večer si naložím nožky do lavoru s koupelovou solí a je mi bájo.

pt1981
28. kvě 2014

@domca89 jaj, děvče, to asi trpíš ☹. Mně nohy zatím nenatýkají, zato ruce tak, že je ani v pěst nesevřu... Držím pěsti, aby prášky zabraly!!!! A je mi jasné, jak moc se na malou těšíš, taky se těším na každý UZ 🙂

pt1981
28. kvě 2014

Holky, tak aby toho nebylo málo: v moči mi cosi našli, v pátek musím na cévkování na gyndu a pokud se potvrdí špatné výsledky, hurá na vyšetření ledvin... Se z toho zvencnu ☹ Zub stále bolí, ale vytoužený pátek a tudíž zubatá se blííížíííí 🙂

domca89
28. kvě 2014

@pt1981 no ještě nevíme, co to bude, ale doufáme, že holčička. Tatínek říkal, že dělal holčičku a teď podle břicha řekl, že takhle se roztahuje jedině ženská. 😀

pt1981
28. kvě 2014

@domca89 a chcete to vědět? Nám to řekl mudr v Brně, hned na tom prvním screeningu a následně se to už několikrát potvrdilo: děvčátko 🙂. Tak jsem zvědavá, jestli se tvůj manžel trefil 🙂. Určitě se musíš pochlubit!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru