Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

evita123
1. dub 2014

@7danka7 😀

domca89
1. dub 2014

@evita123 jj v noci jezdím kamionem, cca od 21h do 7 ráno. A pak přes den prostě nejde spát.

ynett
1. dub 2014

@7danka7 no mne odporučil lekár brať niečo komplexné - Prenatal je komplexný a ešte nie je ani tak cenovo predražený ako iné vitamíny😀

evita123
1. dub 2014

@domca89 tak vyskusaj a potom mi daj vediet, ci ti to aspon trosku pomohlo. Drzim palce 🙂

ynett
1. dub 2014

@evita123 @zuzkaaaa vítam nové členky nášho klubu😀

evita123
1. dub 2014

@ynett dakujeemeee 🙂

7danka7
1. dub 2014

@ynett ja som stala v lekarni a otacala som si vsetky tie femiobiony a prenatal a centrum a neviem co vsetko este a ked som si pozrela zlozenie tak vsetky mali uuuplne presne to iste zlozenie len tento prenatal mal tu dah kyselinu a cenovo bol v pohode

ynett
1. dub 2014

@7danka7 mne aj vyhovuje že je to také veľké balenie 100 ks, to má človek na tri mesiace pokoj😀

7danka7
1. dub 2014

@ynett to mas potom ine.. ja mam balenie na mesiac.. ale videla som ze su dva druhy.. len som si zobrala tento kvoli tej kyseline lebo ze ju babo potrebuje na vyvoj zraku v posl. trimestri. ale budem to brat potom aj ked budem kojit http://www.pharmshop.sk/znacky/jamieson/rozdele...

ynett
1. dub 2014

@7danka7 hej ja mám bez toho dha. ja som hlavne potrebovala kyselinu listovú a vápnik na moje zuby😀 som citlivka na zuby🙂

7danka7
1. dub 2014

@ynett mne sa len jeden zub pokazil aj to tak ze mi pred vianocami vypadla plomba a 23tieho som si posedela na drienovej.. inak musim zaklopat ze v pohode..

ynett
1. dub 2014

@7danka7 ja som bola u zubára pred dvoma týždnami a povedal, že žiadne odvápnenie nevidí, že je všetko oka, akurát na opuch dasna tak ale s tým nič neurobí, mám kloktať. Tak som happy🙂 aj sa ma pýtal či užívam doplnkové vitamíny🙂

inngrid
2. dub 2014

@wimisci kyselinu listovú volne v lekárni to si kup 100% počas prvého trimestral

inngrid
2. dub 2014

@evita123 drzím palčeky a vitaj 🙂

inngrid
2. dub 2014

dobré ranko maminky 🙂

inngrid
2. dub 2014

cukorovka v poriadku 3.7 - 4.2 jééééééééj teším sa 🙂

ejdzi
2. dub 2014

dobre ranko prajem aj ja 🙂 neuverite, ale uz zase som prechladnuta. Odkedy som tehotna tak uz tretikrat, uz ma ide z toho porazit. Evidentne mam imunitu uplne pototo... Tentokrat mam hroznu nadchu, inak nic, nastastie ani teplota. Najhorsie je, ze nam v robote vypadli dve kolegyne tak este musim dotiahnut tento tyzden, ale ak ma to neprejde od pondelka ostanem radsej doma. Predsa len mimi je prednejsie.

Co sa tyka vitaminov ja beriem Ladeevita, neviem cenovo ako to je v porovnani s ostatnymi, mne vyslovene toto doktor odporucil, tak sa priznam, ze som sa na ine ani nepytala, ale lacne to teda nie je, aj ked teraz uz je drahe vsetko. Kupovala som si na tri mesiace a tusim okolo 27 eur to stalo, ale neberiem to uz teraz kazdy den sa priznam. Kedze beriem aj lieky na tlak, normalne niekedy uz nemam chut na dalsiu tabletu. Takto mi to vydrzi aj dlhsie ako tri mesiace 😀 😀

ejdzi
2. dub 2014

@inngrid supeeeeeeer. Ja som mala podobne cisla pred tyzdnom, akurat ze si to este musim v 24tt este zopakovat 🙂

inngrid
2. dub 2014

@ejdzi sa teším moc lebo dalšie nejaké zdravotné probly by som nezvladla 🙂

inngrid
2. dub 2014

@ejdzi počuj ja to isté posledny rok ziadna chrípka a od kedy som tehu 3x som bola niečo na tom bude 🙂

wimisci
2. dub 2014

@inngrid Dobré ranko, taky držím palečky 🙂

wimisci
2. dub 2014

Holky jak se máte? Mi je zas na nic už druhy den, nemůžu otevřít ani ledničku :D

inngrid
2. dub 2014

@wimisci ja som take nemala ale smrdeli aj mne niektoré veci a presne takto ako si 11-13tt boli najhoršie
kedy ides najbližšie nak ontrolu? 🙂

wimisci
2. dub 2014

@inngrid příšti týden v Úterý 🙂 ale teď je to hej :( a to jsem myslela že to budu mít za sebou, když mi bylo 2 dny dobře...

inngrid
2. dub 2014

@wimisci to ta najbližších 30tt bude prekvapovat stale neboj nič 🙂
ja idem buducu stredu 🙂 snad konečne sa dozvieme čo to nosím v brušku 3x sme s tym mali problem 🙂

wimisci
2. dub 2014

@inngrid už se těším až se vzbudim a bude mi dobře na ten normalni a obyčejný den jako kdysi :D Už chlap mi říka " maličky zase zlobi co :D "... Tak to držím palečky🙂, No u sebe jsem nějak jista že to bude kluk a bude cely po tatinkovi :D A pěkny žroutik :D

inngrid
2. dub 2014

@wimisci aj ja to tak citim od začiatku ale vela ludí mi hovorí ze kedze sa schovava bude t oholka
a mm čo by rád? či čo je to za otázku chlapca 🙂

wimisci
2. dub 2014

@inngrid On rad asi všechno hlavně pořad mám hlad :D Pak u mě v rodině se vetšínou rodi same holky, a od přitele maji převahu kluci =) a pak, kdo mě podka tak řika že jsem zkrasněla, že pry holčíčka vezme mamě krasu což kluk ne, ba naopak ;)

inngrid
2. dub 2014

@wimisci hej hej aj tie gulaté a špicaté bruška poznám 🙂 ale neviem vačšinou je to aj tak individuálne 🙂

wimisci
2. dub 2014

@inngrid Co se tyče bříška, tak to jsem slyšela že to neni až tak moc pravda =) že je to individuální 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru