Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ramdy
9. bře 2013

ahoj děvčata, můžu se přidat? Ahoj @l.u.c.i.e 🙂

l.u.c.i.e
9. bře 2013

@ramdy, ahojky, vítej mezi námi 🙂 Kdypak si dáš do nicku, že čekáš miminko? 🙂

ramdy
10. bře 2013

@l.u.c.i.e jé já ani nevím jak

l.u.c.i.e
10. bře 2013

@ramdy, jdi na svoje album a po levé straně máš údaje o sobě, tak tam klikni a změň si to.

ratatooy
10. bře 2013

ahoj mužu se k vam přidat?těhule zatim nejsem ale za mesic už snad ano

ramdy
10. bře 2013

@l.u.c.i.e no tam to mám, že čekáme miminko a dokonce mi to i počítá kolik dní do porodu, ale v podpisu to není ☹

ratatooy
10. bře 2013

@ramdy otevři svuj profil uplne nahoře jak maš svou fotku otevři založku těhotenství a rodina a tam je uložit udaje o těhotenství

ramdy
10. bře 2013

@ratatooy to tam mám uložené, že čekáme miminko a termín porodu 24/10/2013

mahulenka87
11. bře 2013

tehuľky a mamičky bacuľky... od kedy ste cítili pohyby bábätka? U silnejších žien je to vraj neskôr... Ja som v 20.tt ale ešte som poriadne pohyby necítila. Iba trošičku také mravenčenie... :-/

l.u.c.i.e
11. bře 2013

@ratatooy, vítej mezi náma a díky za podporu 😉 Kdypak to čeká tebe?

@mahulenka87, já jsem je prvně cítila kolem 23tt.

ratatooy
11. bře 2013

@ramdy je ja mela termín 23.10.2010
@mahulenka87 no to je ono to sou pohyby u prvniho ditete je to znat ten 20tt

jaanik
12. bře 2013

@mahulenka87 tie prve pohyby som citila cca od 18teho tyzdna, je to moje prve babatko, ale to bolo len take bublinkovanie v brusku, potom som mala pocity akoby mi niekto nasypal sumienku do brucha, sa to stupnovalo... take jemne stuchance boli o par tyzdnov neskor, a teraz v 33tt mi uz riadne vyduva brucho ako sa vrti 🙂

ramdy
14. bře 2013

tak nevím stále se mi ten podpis neupravil a neukazuje se mi tam, že čekám miminko

l.u.c.i.e
15. bře 2013

@ramdy, já to ale vidím, že jsi v 9 tt.

ramdy
15. bře 2013

@l.u.c.i.e já už jsem na to přišla, je v tom jak si nastavíš kdo chceš aby to viděl víš 🙂

l.u.c.i.e
15. bře 2013

@ramdy, jojo, vím. Mám ta taky tak. Jak se cítíš?

ramdy
15. bře 2013

@l.u.c.i.e mám chřipku, ale snad to vypadá, že už se dala na ústup. Co ty?

l.u.c.i.e
15. bře 2013

@ramdy, já zatím nic. Zrovna v tuto chvíli mi nic nebolí. Jen to čekání je na palici 🙂 To je dobře, že už je chřipajzna na ústupu. Bolí tě občas v podbříšku a sem tam taková ostrá vteřinová bolest, co jde do pochvy? Včera jsem to měla 2x za den.

zabkapn
15. bře 2013

Ahojte tehulky, trosku tu smirovala mozem sa pridat ? 😝

ramdy
15. bře 2013

@l.u.c.i.e cítím dost často takový tlak v břiše a tento týden mě i hrozně bolely záda v kříži, nemohla jsem ani spát. Taky mě to občas bolí jako když to máš dostat a i ten pocit, že to píchne. Těch pocitů je spousta a hlavně, když ještě ležím, tak to cítím mnohem víc. Ale hlavně co pozoruju, že musím pořád něco žvýkat, mám skoro pořád hlad, probudí mě to i v nocia úplně mi kručí v žaludku, je to děsný

mambba
15. bře 2013

@ramdy ja mam , teda mala som uplne rovnake pocity ako ty.. zacinam cez vikend 11 tyzden a uz tie bolesti trochu ustupili. na bolesti brucha a krizov mi gynekolog odporucil magnerot alebo magne B6, 2 x 1 tabletku denne a veru to pomaha.

mambba
15. bře 2013

@zabkapn ahoj,. v ktorom tyzdni teraz si?

zabkapn
15. bře 2013

@mambba ahoj ,neni to este presne ale doki vypocital 11tt , podla sona

l.u.c.i.e
15. bře 2013

@ramdy, tak to jsem ráda, že to cítím stejně. O jídle mi ani nemluv. Furt něco musím mít v puse. 🙂

@zabkapn
@mambba, vítejte mezi námi 🙂

ramdy
15. bře 2013

@mambba jj ty vitamíny jsou na to dobré, já beru Calibrum babyplan, ty mi taky pomáhají

l.u.c.i.e
15. bře 2013

@ramdy, já beru zase mamavit.

l.u.c.i.e
23. bře 2013

Ahojky holky, tak se mi dneska ulomila zepředu kousek zubu osmičky . Ach jo. Nevíte, co mě bude čekat? Zatím to nebolí, ale stejně se v pondělí objednám k zubařce. Může se dát injekce na umrtvení když jsem nazačátku těhu?

smalda
24. bře 2013

Ahoj maminky,jsem těhotná po druhé u prvního miminka...teď už je s ní velká slečna jsem přibrala 6 kg za celé těhotenství. Zvracela jsem až do 7 měsíce,ale cítila jsem se skvěle vůbec jsem neměla žádné problémy ani jsem nepociťovala únavu spíš naopak jsem se cítila jako neohrožená, že se mi nic nemůže stát. S přítelem jsme se v tu dobu moc hádali, protože on mimčo nechtěl a měl úplně jiný pohled na život....takže jsem byla vynervovaná a když zjistil že to bude holka bylo to ještě horší,chtěl totiž kluka. Ale jak se Míša narodila byl jak vyměněný úplně se do ní zamiloval a teď je nejlepší táta na světě, nedá bez ní ani ránu a ona je na něm hrozně závislá. myslela jsem si, že jak jsem se nervovala tak malá nebude spát,ale opak byl pravdou spala mi 20hod denně i na kojení jsem jí budila a i u toho mi usnula.Když sem šla z porodnice tak jsem měla váhu jako na střední škole,ale během roku kojení jsem si krásně přibrala 20kg(85kg) které si nesu do teď. V tuto chvilku čekám druhé miminko(chlapečka) opět je mě zle, opět zvracím jsem ve 21tt mám dole 4kg, ale cítím se hrozně.Jak jste tady psali o bolestech v podbřišku a vystřelování jednorázové bolesti až do pochvy, tak to poslední dobou mám častěji.Cítím se jak veleryba, břicho mám jako kdybych šla rodit, takové jsem neměla ani u prvního. Opravdu jak se říká každé těhotenství je jiné,ale mě přijde že to mám čím dál horší ale jedno pozitivum to má....zrodí se nový život... 🙂 a to za to stojí

mambba
25. bře 2013

@l.u.c.i.e ja by som bola s tou anestezou opatrna.. ale viem, ze existuje viacero druhov, udajne aj nejaka uplne vhodna pre tehotne.. ja tiez zacinam citit jeden zub, teda zaciny byt ten zub citlivejsi, ale chystam sa to riesit az po sviatkoch, to uz bude pomaly druhy trimester a v druhom sa uz tie lokalne anestezy vraj mozu bez problemov.

margarita1
2. dub 2013

Ahoj děvčata, jsem také prostorově výraznější 🙂, mohu se zeptat, kolikátý den DPO se vám ukázaly //? Jsem asi 16 DPO, mám na testu uplně slabou druhou čárku, tu vidím jen já 😀 , ale dr mi říkal, že u silnějších se Hcg zvyšuje pomaleji. Máte s tím některý zkušenost? Jinak jsem zkusila jen tak změřit BT , ta je taky vysoká. Beru Duphaston, jelikož už jsem po jednom potratu 😒 . Díky za vaše názory

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru