Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuksa
9. dub 2013

juuj baby dakujem za odpovede 🙂 no ja uz citim.. som 18+1 🙂 noo ale su to len take slabucke este.. priatel este neciti ale podla mna uz o par dni bude aj on citit 🙂

pajmou
9. dub 2013

@olasek děkuju :D tentokrát to bude holka 🙂

vendyseeek
11. dub 2013

ahojky,měla jste některá před otěhotněnímn více,jak 100kg?? 😔

woman04
11. dub 2013

@vendyseeek 100 nie,ale 96-97...

l.u.c.i.e
11. dub 2013

@vendyseeek, při prvním těhu jsem měla 92, 5 kg. Teď mám 97 kg.

ratatooy
11. dub 2013

@vendyseeek ja poprve 97 ted začinam na 100 ale chtela byh i v tehu neco dat dolu

ratatooy
11. dub 2013

ted me napadá nemá nekdo na prodej tehu kalhoty?

zuksa
11. dub 2013

@vendyseeek ja som mala trosku nad 100.. ale na zaciatku som zhodila 7 kg.. kedze mne vobec nechutilo jest.. a teraz som v 5 mesiaci a pribrala som zatial len 1kg.. tak sa tesiiim 🙂 dufam ze to takto pomalicky pojde aj dalej a ze naberiem len to co som uz zhodila 🙂

a baby ak by ste daktora mala na predaj saty na traky tehu tak by som sa potesila velmi 🙂

bibinka379
11. dub 2013

Tak ja nez som zostala tehotna vazila som 80kg a ked som isla rodit vazila som 116kg.takze som sa pekne vypapkala nic som si neodmietala a preco aj?kedsom jedla zadvoch 😀

ratatooy
11. dub 2013

@zuksa me to šlo taky pomale do 7mesice sem mela 2kg a když sme šli do porodnice tak sem mela nahoře 12kg což bylo optimalni protože to bylo všechno jen mimi,voda,krev domu už sem šla zase z 99kg ale potom se to rozjelo tím nočním vstáváním to bylo hned behem 14dnů na 105kg a to už sem se naštvala a začla hubnout zhodila sem 10kg no a ted sem zase tam kde sem byla ale po tehu jdu tvrde opet do toho

zuksa
11. dub 2013

@ratatooy no ak by bolo priberanie v tehu dedicne to by bolo super.. moja mamina pribrala za cele tehu 3 kg... tak som zvedava ako to pojde mne... no nechcem vela pribrat...

ratatooy
11. dub 2013

@zuksa jo moje mamka 6 ale dedičny to bohužel neni to si dite udelá samo kolik přibereš nemusiš skoro jíst a přibereš 20 a z toho se mužeš cpat a nepřibereš nic,me se hodne v tele zadržuje voda takže to bylo vetšinou jen to,jinak všude píší že do 12kg vše nechaš v porodce

zuksa
11. dub 2013

@ratatooy noo tak to je super 🙂 bolo by fajn keby som viac ako tych 10kg nepribrala...

mambba
11. dub 2013

@vendyseeek ja som otehotnela pri 110

ratatooy
11. dub 2013

@zuksa akorát si vžycky připadám blbe v poradne že kyž musím hulákat z váhy na sestřičku😀

zuksa
11. dub 2013

@ratatooy tak toto mna aspon minie 😀 ja sa vazim doma a sestricke uz iba v ambulancii poviem kolko mam a dobre 🙂

ratatooy
11. dub 2013

@zuksa no a ještě blby je že mi tehulky mame vetšinou tehu cukrovku takže ješte važit tam no

zuksa
11. dub 2013

@ratatooy ale nieje to nutne... mam kamosky co su tiez vacsich rozmerov a nemali tehu cukrovku... hmm to nemusi byt hned iste ze ju urcite budeme mat.... ja som mala doteraz cukor uplne v poriadku aj tlak aj vsetko takze ja sa nebojim toho... 🙂

ratatooy
11. dub 2013

@zuksa ja taky vše ok až na cukr no,l neni to pravidlo,jen se to takto ukáže kdo má dispozice k cukrovce ve stáří jakoby geneticky

zuksa
11. dub 2013

@ratatooy dkonca teraz naposledy som mala tlak este nizky.. ja mam normalny inak a teraz nizky.. ale nebolo mi dako cudne ani nic.... no dufam ze aj nadalej bude vsetko v poriadku.. inak toho testu na cukrovku sa obavam lebo tu sladku vodu vypit to nieje urcite nic prijemne kedze ja pijem len vodu a caje bez cukru....

ratatooy
11. dub 2013

@zuksa no sladky je to hrozne ale dá se to me to nepřišlo že by to bylo nejaky hnusny,navic sem na tom byla když bylo teplo tak byla žízen,nejhorší bylo spíš že nemužeš rano jíst a pak taky ne

zuksa
11. dub 2013

@ratatooy oooo bleeee ja to nemusim take sladke veci pit 😀 no to bude sranda hadam sa nepogrckam s toho 😀

abrakadabra3
12. dub 2013

Ahoj Holky, prodavam spousty oblecku po holcicce a klukovi v mem soukromem rodinnem bazarku na Facebooku. Mrknete, mam i tehotenske oblecky. Vse z nasi rodiny, hezke, bez fleku s der, z nekurackeho prostredi. Dejte si vyhledat : Bazarek GG Plzen. Prijmu Vas do skupiny, muzu poslat i postou! Diky a uzivejte krasneho stavu 2 v 1 🙂

kamino
12. dub 2013

@ratatooy neni to pravidlo,ja jsem otehotnela pri 93 kilech a tehu cukrovku jsem nemela...kamaradka byla jeste silnejsi a take ne,takze v klidu. Ja se pri tehu radsi drzela zpatky s jidlem,nevolnosti jsem nemela vubec a co kontrola,to 1 kg nahore. Rodit jsem sla se 103 kg a z porodnice jsem sla s 91. Po sestinedeli jsem zhubla jeste dalsich 7. Ted jsem taktez v hubnoucim rezimu,chci vyuzit toho,ze jeste kojim a jde to lepe..do cervence ,chci mit 70,tak uvidime...

ratatooy
12. dub 2013

@kamino no dyt sem psala že to neni pravidlo ale když je to třeba v rodine a nebo jsouk tomu dispozice tak se to takhle ukaže,jinak teda znam malokoho komu by kojeni pomohlo hubnout spíš naopak

vendyseeek
12. dub 2013

@mambba A měla jsi problém otěhotnět,nebo jsi otěhotněla normálně?

rehonka
12. dub 2013

Zdravím holky a přidávám se k vám.... Jsme ve 20tt, před oděhotněním jsem měla 88, teď už máme 93,5 a jde to hore 🙂 Můj říká, že nás čeká "jateční váha" 🙂

rehonka
12. dub 2013

@kamino ty brďo, tak to jsi se držela.... klobouk dolů!!! 🙂

ratatooy
12. dub 2013

@kamino

ale je pravda že sem se taky nechtela přecpávat nebo cpat nečím nezdravim,navic do 7mesice nebyla chut a pk už sem zas nemohla kuli dietě

mambba
12. dub 2013

@vendyseeek mala som problem.. trvalo nam to skoro 4 roky.. ja som mala diagnostikovane polycysticke vajecniky.. brala som na to metformin a ten vitazny cyklus aj clostilbegyt.
uz sme sa aj objednavali do CAR, ked este predtym isiel manzel na spermiogram a zistil sa obrovsky problem u neho, vacsi ako u mna..takze napriek mojim zdravotnym problemom (cestne priznavam, ze vyvolanych aj vahou) bol ako hlavna pricina toho preco sa nam nedari urceny moj manzel..
ale napriek tymto trablom sa podarilo aj prirodzene, hoci sme uz v to nedufali a boli sme pripraveni psychicky na umele oplodnenie

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru