Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

iriel
16. únor 2011

@zuzanazuzana Tak strie se daji "vygumovat" 😉

zuzanazuzana
16. únor 2011

@martinex no krasne fotky tiez.....to tiez nevyzeras , ze by si bola az taka baculka....to mas prosim ta kolko kil na tych fotkach....no vsetky co tu mate fotky s bruskom vyzerate super

martinex
16. únor 2011

@zuzkaaaa kurnik,nevadi...ucim sa 🙂
a C&A ma pekne veci,ale mne tak divne sedia.... ale skus pozriet mozno aj 50tka tam nejaka je...ja teraz na jar pocitam ze 46/48 mi bude stacit 😎

martinex
16. únor 2011

@zuzanazuzana na tych foto tak mozno okolo 100-105... to som bola tusim v 28tt

vierka0
16. únor 2011

..musim uz aj ja pozriet do C&A .. este som tam nebola..nakupujem bud v tescu alebo cez katalogy 🙂

zdenush88
16. únor 2011

@zuzkaaaa no popravde my sme si to s tou sofiou trochu aj rozmysleli presne kvoli tomu, ze teraz je sofia doslova v kadzom dvore...ale zase ani to este nie je 100%... ja neviem ako sa nakoniec rozhodneme, kedze este stale nevieme co cakame, tak potom budeme asi tuho rozmyslat .... 😉 😉
@martinex a co je MMA??

martinex
16. únor 2011

@zdenush88 mimiaukcie.sk
casto tam nakupujem,hlavne pre maleho

zdenush88
16. únor 2011

@martinex jaaaj tak to uz poznam, tam chodim.... 😉 aj tu na bazárik, rada nakupujem veci za dobre ceny... 🙂

zuzkaaaa
16. únor 2011

@zdenush88 ja som hrozne chcela Lili (jedna kočka tu má Lilianku len ona sem už nechodí :/ ) len muž nechcel dovoliť potom som chcela ešte Zuzku ale kedže aj mama je zuzka aj aj 3 zuzky to je už veľa....

zdenush88
16. únor 2011

@zuzkaaaa no aj ja som chcela Lilly...ale potom som tak rozmyslala, ze Lilly je pekne ked je dietatko male ale ked vyrastie a bude z nej dospelacka tak mi to pride tak detinske... tak som to vyriesila tak ze Lilly som pomenovala nasu civavku.. 😀 😀 😀

zuzkaaaa
16. únor 2011

@zdenush88 😀 😀 😀 mne sa teraz zapáčila Anežka :D také české klasické meno 🙂 ja som pre chlapca vôbec nevedela vybrať...

zdenush88
16. únor 2011

@zuzkaaaa Anežku mám kolegynu v práci a tá stále tvrdí, že to meno mala ako za trest.... 😀 ale inak je to aj podľa mňa pekné...a ak to bude chlapec u nas, tak sme nahratý,lebo toto vážne neviem... že aké meno mu dáme... neviem, pri chlapčenských sa neviem vôbec rozhodnut ani jedno nie je take že toto chcem na 100%

zuzanazuzana
16. únor 2011

@zuzkaaaa zuzka je pekne meno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hihi

zuzkaaaa
16. únor 2011

@zdenush88 tak hej mne sa páči ale dcéra by trpela možno, ani ja som nikdy nemala svoje meno rada a nejak som sa s tým zmierila :D
tak chlapec by u nás bol povinne :D po mužovy jožko 🙂

zuzkaaaa
16. únor 2011

@zuzanazuzana 😀 najkrajšie

zdenush88
16. únor 2011

@zuzkaaaa no ako... Jožko... dufam, ze nakoniec zmeni nazor... 😀 😀 😀 no ja som tiež trpela mojím menom, ale ja som sa s nim doteraz nezmierila... 😝 😝 a moj sa volá Lukáš ale nechceme aby sa malý volal po ňom ja by som radšej keby mal ine meno a teda aj on to tak chce..

zuzanazuzana
16. únor 2011

moj brat ma dceru a dali jej meno sára a my by sme chceli sabinu.....lebo sme si vzdy pripravovali dve mena kvoli dvojickam...minuly rok ked som bola na IVF, tak som si dala vlozit dve...tak aby sa to k sebe hodilo...zuzanka a sabinka....alebo veronika a monika

vierka0
16. únor 2011

@zuzanazuzana moja exkolegyna ma dvojicky - sabinu a sandru 🙂 mne sa velmi paci nina, ale aj ivanka

zuzanazuzana
16. únor 2011

@iriel teraz som si citala, ze budes mat nakoniec dievcatko....aj ja som tak pochodila pri synovi....cely cas mi vraveli, ze dcera a az v osmom mesiaci, ze syn!!!!

zuzanazuzana
16. únor 2011

@vierka0 no sandra sa mi moc nepaci....ale nina je pekne meno....moja kamaratka ma dceru ninu...ja si uz tak myslim a som presvedcena, ze to bude dcera, ze ked mi povedia , ze to bude chlapec, tak neviem....ani meno neviem, ale to by bolo po priatelovi juraj...to sa mi paci

zuzkaaaa
16. únor 2011

@zuzanazuzana veronika sa aj mne páči ale moja sestra je veronika a aj švagrina 😀 švagrina má zas Sarah dcéru ale tak poznám jednu kočku čo má syna Rajen_a neviem ako to píšu oni ....

vierka0
16. únor 2011

@zuzanazuzana juraj je tiez pekne meno, ale urcite viem, ze moje deti sa nebudu volat po svojich rodicoch..som velky odporca mien po rodicoch 🙂 takze ziadny marian ani vierka (teda viera by som nedala aj tak, je to strasne meno)

zuzanazuzana
16. únor 2011

@zuzkaaaa no Ryan...to ma moja kamoska......veronika bola moja babka....a to mi raz povedala vestica, ze ked sa mi narodi dcera, tak by som jej mala dat meno bud po jednej alebo druhej babke....no a druha babka sa volala agnesa...takze take meno nehrozi

zuzanazuzana
16. únor 2011

@vierka0 ani mne sa to moc nepaci, ze po rodicoch, ale mna ine meno pre chlapca vobec nenapada.......moj brat dostal po otcovi, esteze som ja nedostala po mame jozefina, hihi

vierka0
16. únor 2011

@zuzanazuzana mne sa chlapcenske paci aj oliver, matus alebo aj matej..len treba zvazit aj priezvisko, ci sa k sebe meno a priezvisko hodia 🙂 nieze sa bude volat napr. max gruľ 🙂

zuzanazuzana
16. únor 2011

@vierka0 to je tiez pravda......tak su rozne mena, ale ja som asi moc staro modna....mne sa tie anglicke az tak nepacia

vierka0
16. únor 2011

@zuzanazuzana no hej 🙂 moj muz sa stale smeje, ze ake mozne kombinacie mozu vzniknut, napriklad mercedes hajzlova, alebo kevin džubak 🙂

zuzanazuzana
16. únor 2011

@vierka0 tak samotne meno mercedes je podla mna nie moc pekne, takze potom naozaj moze vyjst zaujimava kombinacia

vierka0
16. únor 2011

@zuzanazuzana no hej, jedno horsie ako druhe 🙂 moja neter sa vola slavka (velmi slovensky 🙂 ) a synovci martin a ondrej - velmi im seknu tie mena 🙂

zuzanazuzana
16. únor 2011

@vierka0 moj syn sa vola jakub a mne sa to meno vobec nepacilo, to starsne chcel moj byvaly muz, ale uz som si zvykla a uzsi neviem predstavit , ze by sa moj kubo inac volal....to je meno na neho ako usite, hihi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru