Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

adinkag
21. únor 2011

@zuzanazuzana 800 je velmi vela to by som zaato nedala🙂

adriana8
21. únor 2011

@nika1412 ahoooooooj jáááááááá....presne 104 ale schudla som na 101kg....a som rada ze som neni sama...a ty? v kolkom si mesiaci?

nika1412
21. únor 2011

@adriana8 ja nie som este tehu, ale strasne moc by som chcela... desi ma moja vaha :(

nika1412
21. únor 2011

@adriana8 a inak ahoj 🙂 prepac,aka som nevychovana :D

zuzanazuzana
21. únor 2011

@nika1412 juj, neboj sa, aj mna strasi vaha....a vidis...proste sa nedalo schudnut......mne sa tazko chudlo pocas hormonalnej liecby.....este ked som mala cez 80 kil ma desilo, ze kolko mam kil....a nakoniec som otehotnela pri mojom rekorde....94 kil...proste to tak asi malo byt

zuzkaaaa
21. únor 2011

Ahojte kočky 😉

@nika1412 aj ja :D

baby je mi na prd mám zapálené uzliny pod okom vlastne celá strana ma bolí aj zuby.... z ničoho nič ma to chytilo... nenávidím byť chorá 😒

zuzanazuzana
21. únor 2011

@adinkag ani ja by som nedala tolko za kocik, aj ked by sa peniaze na to nasli.....nas vela penazi stalo nase usilie otehotniet, ale popritom sme si za tie roky kazdy mesiac odkladali na babo....takze aspon nemam stres z toho, ze za co kupim vecicky, kocik, postielku atd......na nakupovanie sa tesim......a dufam, ze po mojej skoro 2rocnej neterke zdedime kraaaasne vecicky....brat jej nakupuje v zahranici......nejako si myslim a citim, ze to bude baba...a ked chlana, tak bude chodit v satockach....hihi

nika1412
21. únor 2011

@zuzanazuzana hmm s tymi 94 kg by som bola spokojna :D

adriana8
21. únor 2011

juj moja to nech ta nedesi...kszda sme taka aka sme...ja uz cakam druhe...po prvom som pribrala na 100kg a teraz som zo 100kg zase otehotnela presnejsie na 104 ale hovorim schudla som lebo mi byvalo zle... 🙂 vies kolko je takych co maju vyše sto kg a su tehotne su stastne a tesia sa na bábatko...ja si vzdy poviem ze ked porodim a dokojim(ak budem ale chcela by som dlho) tak schudnem...aj ked pri prvom to tak nebolo ale už pri druhom urcite 😉 (to hovorim teraz) ale aspon ta myslienka na to ze raz obleciem tricko veľkosti.M ako niekedy ma nuti nemysliet na to aka som....a ked ta partner podpori ako ten moj že my ovori ze ma miluje taku aka som tak uz na to uplne nemysim...neboj sa otehotniet je to to nejkrajsie...co je krajsie ako vediet ze pod tvojim srdcom bije este jedno ktore jedneho krásneo dna privedies na svet a ked to zazijes kilá ty budu ukradnute...ver mi ...

zuzanazuzana
21. únor 2011

@zuzkaaaa ahoj....dnes som si citala nejake prispevky a nasla som teba, ze si mala zlcnikovy zachvat....aj si to nejako riesila?....ja uz mam 9 rokov po operacii? ale aj tak mavam niekedy zachvaty

adriana8
21. únor 2011

@nika1412 juj moja to nech ta nedesi...kszda sme taka aka sme...ja uz cakam druhe...po prvom som pribrala na 100kg a teraz som zo 100kg zase otehotnela presnejsie na 104 ale hovorim schudla som lebo mi byvalo zle... vies kolko je takych co maju vyše sto kg a su tehotne su stastne a tesia sa na bábatko...ja si vzdy poviem ze ked porodim a dokojim(ak budem ale chcela by som dlho) tak schudnem...aj ked pri prvom to tak nebolo ale už pri druhom urcite (to hovorim teraz) ale aspon ta myslienka na to ze raz obleciem tricko veľkosti.M ako niekedy ma nuti nemysliet na to aka som....a ked ta partner podpori ako ten moj že my ovori ze ma miluje taku aka som tak uz na to uplne nemysim...neboj sa otehotniet je to to nejkrajsie...co je krajsie ako vediet ze pod tvojim srdcom bije este jedno ktore jedneho krásneo dna privedies na svet a ked to zazijes kilá ty budu ukradnute...ver mi ...

nika1412
21. únor 2011

@adriana8 pravdu povediac mne to je ukradnute :D ale tie pohlady potom doktorov a vsetkych.. jeeezis pozrite na hentu aka je tucna... toho sa nechcem dozit :(

zuzanazuzana
21. únor 2011

@nika1412 to si len myslis.....ta vaha sa vzdy posuva...ked som mala 85 kil, tak som si vravela, ze kolko vela a teraz by som ich brala hned...hihihi...neboj sa, mna velmi trapi vaha....a este mam vsade, uplne vsade strie.....si zober, ze ked som cakala syna pred 17.rokmi som isla z vahy 56 kil...a vidis, kde som sa dopracovala

nika1412
21. únor 2011

@zuzanazuzana no ja mam peknych 100 kg ziadne decko.. a bojim sa, aby som niekedy nejaka aj mala kvoli tej mojej blbej vahe..

zuzanazuzana
21. únor 2011

@nika1412 tak nadvaha je tiez dovod, ked zena tazsie otehotnie......ale ja som sa ani raz nestretla u lekara s tym, ze kvoli vahe mi nadaval....iba raz mi v blave pri umelom povedal, ze budem mat vacsi problem otehotniet...a vidis, cakam babo

nika1412
21. únor 2011

@zuzanazuzana no budem dufam,ze aj ja si raz poviem tu peknu veu ze cakam mimi.. a inak gratulujem :P

zuzanazuzana
21. únor 2011

@nika1412 dakujem...tak ty si este mlada, vsetko mas pred sebou

zuzkaaaa
21. únor 2011

@zuzanazuzana moja nie neriešila :( a práve som ho mala včera mne stač 10 min na bruchu lžať a už mám po tom bolesti ale my to máme v rodine
@nika1412 neboj a netráp sa a kilami ja som mala dosť nad 100 a vynosila som malú bez akýchkolvek problemov!

nika1412
21. únor 2011

@zuzkaaaa snazim sa zlepsit stravu jem nejake tie vutaminy ako kys.listova.. a nieco slo dole ale je to tak malo,chcela by som schudnut ale nejde to..takze asi mi nic ine nezostane a budem to musiet risknut,ze vynosim zdrave mimino.

zuzkaaaa
21. únor 2011

@nika1412 tak pred tehu som aj ja dietovala a vtedy som schudla 12kg a až potom sa mi potom podarilo byť tehu ale ako hovorím ja som mala viac kg ako ty

nika1412
21. únor 2011

@zuzkaaaa vede este aj ja to par mesiacov skusim a od nejakeho maja to hadam zacneme skusat..

adinkag
21. únor 2011

@adriana8 ja mam tiez cez 100 a poriadne a som stastne tehotna🙂muzovi sa paci aka som🙂)

adinkag
21. únor 2011

@zuzanazuzana hehe my sme najprv mysleli ze to bude chlapec🙂)ale nakoniec mi zacali tvrddit ze to budde dievcatko,mne to jedno velmi sa tesime🙂mne to vyslo uplne genialne v auguste som sa vydala a na svadobnej som otehotnela🙂ja som setrnejsia radsej porovnam viac obchodikov a a cien podla toho sa rozhodnem,a destska postilka sa mi pacila v ikei🙂

nika1412
21. únor 2011

@adinkag a ziadne problemy? necitis sa nejako blbo? davate mi viac a viac chut zacat snazilkovat hned :D

adinkag
21. únor 2011

problemy?len ten pristup zo strany lekarov,iank ziadne problemy nemam🙂)

zuzanazuzana
21. únor 2011

@adinkag tak pekne spomienky na svadobnu cestu.....tak ja sa tesim na vecicky ako budem vyberat, lebo pri synovi vobec nebol taky vyber a hlavne bola som na neho sama!!!!!!.....budem mat velky vekovy rozdiel medzi detmi, ale neslo to skor....a pubertak sa aj celkom tesi

nika1412
21. únor 2011

@adinkag hmm su drzi? a maju debilne narazky?

adinkag
21. únor 2011

@zuzanazuzana vidis jedno ti odrastie,tak budes mat zas o radost postarane🙂my tiez chceme este jedno ale nie hned,tak do 5rokov najskor🙂

vierka0
21. únor 2011

@adinkag aj ty mas neprijemne skusenosti s lekarmi? uz to tu stardust spominala..

adinkag
21. únor 2011

@nika1412 no ze budem mat koplikacie a same blbosti ze tlak budem mat zly a neviem co vsetko ze som velmi silna,ano som no niesom ani prva ani posledna a vysledky mam vsetky ok tak nechapem tie stresy to vies predsudkyy 😠 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru