Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

stardust
26. únor 2011

@zuzanazuzana a co na nu domovnik? Asi mu lezie poriadne na nervy. Ma vobec deti alebo je to nejaka zakysnuta stara panna?

zuzanazuzana
26. únor 2011

@stardust domovnik mi vzdy povedal, ze nech si ju nevsimam...a ona je byvala zdravotna sestra a deti ma...asi zabudla, ze boli male.....boze aj teraz je v spravach, ze tri deti prisli do skoly opite....pochopis?

martinex
26. únor 2011

my sme byvali predtym v BA v prvej bytovke co tam bola postavena,takze doslova papierove steny....pocula som aku tv stanicu vedla susedia pozeraju..fakt hruza... a maly vtedy sem tam mal zle sny,proste sa uprostred noci zobudil s revom a aj 20minut som ho nevedela ukludnit..a debilny susedia od hora zacali dupat..druhy den tam muz vyletel a spravil poriadky..byval tam nejaky anglicky parik a moj muz jak nevie anglicky,tak im to vysvetlil ze uz bol pokoj 😀 zato oni ked po sebe revali,to sme pocuvat mohli 😠

stardust
26. únor 2011

@zuzanazuzana ked som mala 15, chodila som popijat vino s kamaratkami z intraku..par opic som mala s totalnym oknom, ze si fakt nic nepamatam, len jedneho taxikara, co ma viezol na intrak...pred intrakom mi hovoril, ze som velmi mlada a nemala by som tak vela pit. To bolo jedine, co som si zapamatala z toho sledu udalosti a potom som sa ukludnila..Na vyske som uz bola len na posmech vychodniarov, ze nevladzem tahat s nimi. A dnes uz pijem akurat tak caj, kavu a vodu.

stardust
26. únor 2011

@martinex podaktori ludia si to predstavuju velmi jednoducho s detmi...tlacitko on/off 😀

zuzanazuzana
26. únor 2011

@martinex no susedov si nevyberas!!!!..kamaratka ma takeho suseda, ze ten pravidelne raz do tyzdna vola policiu kvoli tomu, ze maju male dieta

zuzanazuzana
26. únor 2011

@stardust praveze ked ja som bola pubertalna, tak ja som bola asi moc dobra....sem tam som si dala vino, ale ja som byvala nacas doma...atd....a to viem aj ja, ze vychodniari maju teda vydrz...pred rokom sme boli na svadbe...klobuk dolu pre nimi.....ja som vypila pripitok a uz som mala dost, hihi

martinex
26. únor 2011

@stardust sak som veeeelmi zvedava jak vytriezveju ked budu mat vlastne deti 😀 😀

@zuzanazuzana no to je radost taky sused 😠 my mame nad sebou teraz mladu rodinu,deti maju o malo strasie jak tie nase-takze akurat sem tam dupot,ale nic vazne...a oproti byvaju tiez s malymi detmi..cize pohodicka..a hlavne tu su normalne steny,vdaka bohu zato 😎

stardust
26. únor 2011

@zuzanazuzana za to by u nas asi dostal taky obcan mastny Rechnung za zbytocny vyjazd 🙂
to vychodniarske pitie.,..to je podla mna riadny silovy trening..take mnozstva ladovat je az neuveritelne.
@martinex ked som byvala v panelaku, detsky krik mi az tak nevadil ako neustale dzubanie a vrtanie do stien...jeden skoncil s rekonstrukciou bytu, hned zacal druhy. Mala som chut vrazdit 😠

martinex
26. únor 2011

@stardust jaaaaj,no to hej...dnes som skoro infarkt dostala,sedim si pri pc a zrazu do steny vedla zacal sused hiltkou vrtat.... ma tak trhlo 😠

adinkag
26. únor 2011

@zuzanazuzana vykasli sa nanu ja si od nikoho nic nenecham ked sla byvat solo s muzom tak si tu iste osoby mzsleli ze za to ze som mlada a nova tak mi tu bude urcovat podmienky 😠 😠 no velmi sa pomylili nepatrim ktym po ktorych bude niekto hucat 🙄 tak ked je nejaky problem tak sa velice rychlo vyriesi 😎

zuzanazuzana
26. únor 2011

@adinkag tak keby si videla tu susedu ako sa rozculuje, zakazdym si myslim, ze uz uz infarkt dostane....cela sa trasie ako osika

zuzanazuzana
26. únor 2011

@martinex tak aj ja ako som na marodke, tak dva tyzdne sa tu vrtalo, mne to zase nejako nevadi, ved kazdy si chce prerobit

zuzanazuzana
26. únor 2011

@stardust tak my sme v kuse prerabali 5 tyzdnov...hihi....asi to nam nemoze zabudnut...ale my uz nebudeme nic vrtat do buducna, my sme na komplet urobili vsetko cez elektriku, stierky az po kupelku....niekto si svojpomocne preraba aj rok

adinkag
26. únor 2011

@zuzanazuzana ja by som ju poslala na psychiatriu nech si ju odnesu do kazajky a hotovo , prosim taa nestoji za to 😉

zuzanazuzana
26. únor 2011

@adinkag hihi....toto mi presne vraveli susedy, ze mam zavolat psychinu na nu

stardust
26. únor 2011

@zuzanazuzana kolko bytovych jednotiek je vo vasom panelaku? Ja som byvala v jedenastposchodovom panelaku so 71 domacnostami...to bolo na slakporazenie s tymi prerabkami!

zuzanazuzana
26. únor 2011

@stardust tak ja v 11.posch. a byva tu 48 rodin....tak stale sa tu nieco vrta, to je pravda

stardust
26. únor 2011

@zuzanazuzana ja som uz bola hadam alergicka na ludi, co furt omielali, co chcu doma prerabat...keby sa aspon vsetci dohodli na nejakom spolocnom jednom mesiaci, ked si spravia, co chcu. Nastastie byvame teraz v dome so styrmi domacnostami, z dvoch stran obklopeni poliami, takze to tu mame kludnejsie. Ale v lete je to tu zabijak kvoli plavarni.

zuzanazuzana
26. únor 2011

@stardust tak vsetko ma svoje vyhody, nevyhody.....my mame krasny vyhlad na biele karpaty

stardust
26. únor 2011

@zuzanazuzana chodite aj na vylety?

stardust
26. únor 2011

@zuzanazuzana za to zase nemame problemy s parkovanim...v lete je to tu hrozne, ked sa vsetci dovalia na autach.

zuzanazuzana
26. únor 2011

@stardust nie nie, my tak jedine na brezinu alebo soblahovsku chatu autom....my radsej sa chodime kupat...do uherskeho brodu, senca atd.....my ked sme byvali na 28.okt., tak tam byval trh ak si pamatas a 3x do tyzdna problem zaparkovat

zuzanazuzana
26. únor 2011

@stardust
@adinkag
@martinex no idem do hajan, prajem vam dobru noc!!!!!!!!!!!!!!

martinex
26. únor 2011

@zuzanazuzana dobru noc aj tebe...
ja premyslam ci nepojdem tiez,v tv nic nejde a pri mojich drobcoch nikdy neviem co ma v noci caka 😀

stardust
26. únor 2011

@martinex ham ham ham, kak kak alebo pipi 🙂

martinex
26. únor 2011

@stardust no presne si to vystihla... esteze aspon mm je zatial zdrzanlivy,lebo tak o 2tt sa aj on prida so svojimi nocnymi poziadavkami 😀

adinkag
26. únor 2011

@zuzanazuzana sak ano jak inak na niektore sa inak neda🙂)

stardust
27. únor 2011

@martinex preco dve tt? Nie su to uz len t ?

elennka
27. únor 2011

Holky, pěkný večer 😀.. Jsem opět nějak nestíhala :-/ Včera jsem byla dopoledne s neteřinkou venku a odpoledne jsme byli u manželových rodičů a sestry na narozkách... a dneska jsem trochu lenošila.. a víkend v pr... a zase práce,
jediné pozitivum je, že jen do čt,v pátek mám dovolenou 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru