Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

iwusskaa
16. bře 2011

@vierka0 no minuly tyzden...a riskli sme to....no ja som uz nedockava...

vierka0
16. bře 2011

@monyseq no skuste zamiesit uz dnes, ked citis tu bolest v podbrusku 🙂

zuzanazuzana
16. bře 2011

@monyseq a kolko mas rokov?.....tak boli to neuveritelne 4 roky a je to velka skuska vztahu.....ale ved este sama nevies a otehotnies cochvila....ked tvoje jedine minus je nadvaha....pokial nemusis riesit ine veci ako som spominala....len treba mysliet pozitivne....lebo ja som myslela negativne a az posledne mesiace som to nechala tak a bola som zmierena s tym, ze nebude babo....

vierka0
16. bře 2011

@iwusskaa ked sa podarilo min. tyzden, tak uz si v 3. tyzdni 🙂 to ci sa to podarilo, zavisi len od toho, ci si v tom case ovulovala .. a testovat skor ako o tyzden sa ti neoplati..ono aj tie testy, kup si citlivejsie..10tky

iwusskaa
16. bře 2011

@vierka0 ale ja asi nechapem...ak sa to podarilo este len minuly tyzden ako uz mozem byt v 3 t?ja som uplne mimo... ☹

monyseq
16. bře 2011

@vierka0 kéž by se zadařilo bylo by to super a jak dlouho to trvalo vám?

vierka0
16. bře 2011

@iwusskaa no lebo tehotenstvo sa pocita od menstruacie 🙂 ked si mala ovulaciu v 14. den cyklu a prave vtedy ste to "riskli" a ono sa aj uchytilo, odvtedy preslo uz tyzden, teda podla tohto si uz v 3. tyzdni..no ja sa ti trosku cudujem, ze si uz davas, ze si tehu ked este nie si si ista..podla mna to nosi smolu..ale drzim palce, dufam, ze sa vam podarilo..
inak, ked ti mozem poradit, si z PO, najlepsiu cenu na tehu testy s citlivostou 10 maju v lekarnach DR. max - jedna je na sekcove, jedna na 17. novembra a jedna tusim pri kauflande na sidl. II. - 2ks v balenia stoja 1,29 eur (super cena)

vierka0
16. bře 2011

@monyseq no hovorim, ze nam sa podarilo hned prvy cyklus, kedy sme to skusili..bazalnu teplotu som merala roky predtym, najprv aby som poznala svoj cyklus a potom sme to vyuzivali ako antikoncepciu, v neplodnych dnoch sme uz teda ziadnu antikoncepciu nepotrebovali 🙂

monyseq
16. bře 2011

@zuzanazuzana je mi 23, obdivuju vztahy, které toto vydrží i tebe tohle všechno podstoupit, ale když si člověk to miminko moc přeje udělá co může 🙂 já se právě snažím být pozitivní, ale červík pochybností trochu hlodá.

vierka0
16. bře 2011

@iwusskaa daj prosim ta vediet, ako vysiel test o ten tyzden 🙂 este mam otazocku, vies kedy si mala ovulaciu?

zuzanazuzana
16. bře 2011

@monyseq este si mlada...vsetko bude v poriadku pokial si naozaj zdrava....a kolko sa snazite? a kolko vazis, na to nemusis odpovedat.....ja som dost pribrala aj z tej hormonalnej liecby....minuly rok , ked som bola na umelom, tak som z injekcii 10 kil pribrala

monyseq
16. bře 2011

@vierka0 tak to je úžasné, škoda, že jsem to taky takhle nesledovala, ale pořád si říkám, že nám to může vyjít i tak, dnes budem určitě zkoušet 🙂

monyseq
16. bře 2011

@zuzanazuzana teprve první měsíc, vážím 84kg (hrůza) byla jsem před půl rokem na operaci, přibrala a nemůžu to dostat dolů, chodím cvičit jím hodně zeleniny a ovoce pořád nic :( ale jinak jsem prý úplně zdravá 🙂

zuzanazuzana
16. bře 2011

@monyseq tak hlavne treba pozitivne mysliet a vsetko bude ok....vidis, ja som po tych problemoch otehotnela ako 93 kilova.....budem ti drzat palce

iwusskaa
16. bře 2011

@vierka0 dakujem...uz som si to zmenila v profile...mam toho plnu hlavu tak mi harasi....velmi pekne dakujem za rady...

iwusskaa
16. bře 2011

@vierka0 urcite dam...no minuly tyzden som mala ovulaciu...aspon tak mi to vyslo ked som to ratala...poslednu ms som mala prvy marcovy tyzden...

vierka0
16. bře 2011

@monyseq urcite treba skusat 🙂 nam ta znalost plodnych dni tento mesiac dost pomohla 😀

monyseq
16. bře 2011

@zuzanazuzana moc děkuju a jak se teď cítíš ty bývá ti špatně?

vierka0
16. bře 2011

@iwusskaa a aky mavas dlhy cyklus? 😉 Lebo ak si mala ms prvy marcovy tyzden (ktory den ti zacala?), podla mna ovulacia bola alebo bude az niekedy tento tyzden..jedine ze mas velmi kratky cyklus..

monyseq
16. bře 2011

@vierka0 já bych byla šťastná jako blecha kdyby se podařilo na poprve, zavidím vám a mimochodem mooooc gratuluju

vierka0
16. bře 2011

@iwusskaa nemusela si to menit v profile 🙂 jje to len na tebe co si tam das 🙂 ja len poznam tu plno zien, ktore tak velmi dufali a boli sklamane..no verim, ze vam sa podari bez problemov 🙂

vierka0
16. bře 2011

@monyseq dakujem, este nas toho vela caka 🙂 az o tri tyzdne idem prvykrat na sono 🙂 este mi to len pomalicky dochadza 🙂

zuzanazuzana
16. bře 2011

@monyseq no ja mam 16 rocneho syna a nebyvalo mi zle....a teraz zatial nemozem povedat, ze tehotenstvo je krasne...zvraciam, boli ma zaludok, od 2.2. som na PN a stale lezim, lebo som mesiac krvacala a spinila...popritom beriem hormony na udrzanie tehotenstva, z ktorych mi je tiez dost zle....ale vydrzim....ved 1.4. by mi mal zacat uz II.trimester, tak hadam uz bude fajn

monyseq
16. bře 2011

@zuzanazuzana tak to ti taky držím palce ať už je ti líp a jste v pořádku a zdraví

iwusskaa
16. bře 2011

@vierka0 zacala mi 27.2 skoncila 5.3..a skusili sme to teraz v nedelu...ja mam v tom strasny zmatok...ale teraz som si robila test a vysiel negativny..ale asi je to este skoro nie?

zuzanazuzana
16. bře 2011

@monyseq dakujem a urcite daj vediet ako si dopadla

vierka0
16. bře 2011

@iwusskaa no to je urcite este skoro..test ti ukaze vysledok tak najskor 10-13 dni po ovulacii, resp. po oplodneni.. niekomu aj neskor..takze naskor odporucam testovat az okolo 25.3.
v nedelu si bola este len 13 den cyklu..mohla byt ovulka, ale len ak mas cyklus dlhy tak okolo tych 26 - 28 dni.. ak mavas dlhsi, tak pravdepodobne bola az tento tyzden..

iwusskaa
16. bře 2011

no ten cyklus mam do tych 28 dni...tak nic no vyskusam to buduci tyzden..

monyseq
16. bře 2011

@zuzanazuzana jj určitě bych se ozvala, děkuju za povzbuzení 🙂

eviss
16. bře 2011

Holky ja nevim jestli je to normalni,ale uz i manzel si toho vsimnul, ze mam nejaky vetsi jakoby nafoukly bricho a to je teprve zacatek.. :(..Mate taky nektera ten pocit?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru