Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

swatka
13. říj 2009

Ahoj maminky a těhulky omlouvám se že vám tu tak vpadám -nevím jestli tu patřím před těhu jsem važila nějakých 57 kilo ale během těhu jsem přibrala 36 kilo sice už mam po porodě ale stejnak mam ještě nějaké to kilko navíc ..sice ne tak moc sle trochu baculka tet jsem 😉

jabera
13. říj 2009

swatka, patris sem, ved taka mirunda je strasna kocka a nevyhodili sme ju. konecn eje tu niekto, kto pribral asi tolko, co ja. prosim ta, schudla si nieco? podarilo sa ti? mne to nejde dole vobec a to aj cvicim vselijak.. ale zerem priserne, to pripustam...

jabera
13. říj 2009

no, ale ked som tak pozerala tie fotky.... neviem, neviem... 🙂 jaka baculka, prosim ta? neruhaj sa! ale mas krasne holky, johanka ma uplne rozneznila, taka cerstvo narodena... prekrasne fotky.
a velmi pekna nevesta si bola.

jabera
14. říj 2009

sakra, baby, asi tu zavediem povinne ranne hlasenia a basta....

mirunda
14. říj 2009

Ahoj Jaber, já jsem pracovně v Příbrami, tak nemám časík ☹ Malá mi nechce dneska spát, to je děs, mám tu hodně práce 😝 Ale farmu jsem si zklidila, tak to je dobrý 😀

petrach
14. říj 2009

ahoj holky,
jdu vas pozdravit.. 😉

kukám že tehulkám už se to hodne kratí 😉 tak přeju rychlí a bezproblemoví porod 🙂

zuzí tobe vše nej k narozeninám 🙂

zuzkaaaa
14. říj 2009

ahojte babenky...
mirun nie si sama ani Sofi mi nechce spinkať
peti a ako sa má Šimonko?
u nás je strašné počasie chcela som že pôjdem s malou troška von aj včera sme boli bola zima a ona taaak krásne spinkala, chuderku som naobliekala až sa nevedela pohnúť ale dnes stále prší potom nie ale je nenormálne vetrisko, fuj fakt sme vstúpili z leta do zimi 😕 🙄 🙂

jabera
14. říj 2009

tak ja do tretice, bart spal asi tristvrte hodinu, ale dopoludnia spal vonku.
presne ako pises, zuzi, vyzeral ako taka larva, chudacik, ani sa nehol, ale spal pekne...
lenze mne uz sa nechce von, lebo mam pocit, ze na man nieco leze a nechcem chodit v tej kose... tu teda neprsi, ale zima je desna...

mirun, no, ved to, urodu oberes a na nas kasles... chcela som napisat seres, ale nechcem byt vulgarna.

peti, ahoj to je mile, ze nas zdravis, ale obcas nam aj nieco napis, ako sa ma simonko a eliska a ako sa vam dari...len mi nepovedz, ze simi sa uz otaca na brusko...lebo oficialne je od barta mladsi a ten teda ani nahodou... len pekne okamzite z bruska na chrbat..

baby, co obliekate detom pod fusak???? myslim, ze je vsade, kde sa nachadzame, rovnako, mam tu totiz predpoved, blava, praha, zeitz, hahahahha. takze viem, ze mame vsetky podobne pocasie.
v bratislave je asi o 3 stupne teplejsie ako tu a v prahe tak medzi....

zuzkaaaa
14. říj 2009

janka ja som ju ešte nedala pod fusak lebo som jej dala takú teplú chlpatú mikinku a dala som ju pod hrubú deku a ešte tú ochranu na kočík proti vetru ale ja ju dám ak bde takáto zima do overala , fusaku a tenšej deky, radšej nech jej jej troška teplúčko akoby jej mala byť zima podľa mňa, hoci v tedy sa zas potí, ja neviem....

jabera
14. říj 2009

no, zuzi, to ja prave tiez neviem... ja osm ho dnes mala v pancuchach a takych termogatiach a hrube ponozky. hore body, mikina a umely kozustek. a tak do fusaku a mal aj ruky teple, aj ked ich mal vonku... a boli 4 stupne... tak neviem.. asi kombinezku ja dam az keby bolo -. zas keby sa potil, urcite by vrieskal, predpokladam....
ozaj, ste uz zdravi?

mirunda
14. říj 2009

čaute!
Tak Lili konečně zabrala, spinká venku, snad mi tam neumrzne 😀 Fakt za celý den spala asi 15min a pak v autě do Prahy.. mrška jedna..

Jaberko, tak se na mě hned nezlob, na farmě by mi to chcíplo, vy tu vydržíte 😀 😀 😀 Ne, já v Příbrami fakt nemám skoro na nic čas, ještě zaučuju novou učetní, takže dobrý.. ☹ Jinak Lilince dávám na sebe: bodyčko s dlouhým, punčocháče, teplejší kalhoty, mikinu, bundičku, čepičku, deku a zimní fusak.. a teplý capáčky.. jsem teda zvědavá, do čeho ji oblíknu v zimě 😀 Ale když my tu máme třeba i 5 stupňů, a je hnusný, jak fouká studenej vítr.. ale dobře se jim v tom spinká 🙂 Jo a ještě dávám takový to přes kočárek, asi tu ochranu, jak píše Zuzka..

jabera
14. říj 2009

tak ja vlastne ako ty, mirun, len bez toho krytu na kocik... prave rozmyslam ,kde ho mameeee????????

mirunda
14. říj 2009

😀 Tak hledej, bude se hodit 😀
Za chvíli už asi vytáhnu zimní kombinézu nebo nevím.. aby mi neumrzla..

evuse
14. říj 2009

Ahojte holčičky.

Já už zimní kombinezu vytáhla dneska, jely jsme pryč ráno a byly 3 stupně! Taky jsme zjistila, že v kombinéze a s tenkým fusakem se mi Rézička už nevejde do autosedačky. Tak jsem teď objednala novou Zopa Carrera a taky rovnou ten nočník 3v1 cos kupovala ty Mirun.

Včera jsem byla s Terezou venku asi hodinu, ale normálně mě bolely uši z toho děsnýho větru. A Tereza celou dobu pokníkávala jak na ní foukalo. Až když jsme šly obráceně, tak přestala a na chvílu usnula. Měla jsem taky jen ten kryt na kočár - nánožník a ještě deku a Tereza měla punčocháče, termo kalhoty, body, triko, mikinu a zimní bundu, zima jí nebyla , ale fusak už by asi byl lepší.

Jaber hulahop už mám, je to jednoduchý, podstatný je, aby byl dost velkej, když je malej, nejde s tím kroužit. Chce to jen vyzkoušet a určitě to pujde každýmu 😀

Swatko, jak se ti prosím tě podařilo přibrat takový kila? Ty jsi hodně otekla a zadržovala vodu? Kolik kil jsi nechala v porodce?

jabera
14. říj 2009

nasla som ten kryt, hura... bol v botniku. normalne som sa chvilku zlakla, ze je v bratislave..
evi, ved ja som tiez pribala tak podobne.... to sa da, len musis strasne vela zrat. mas zaujem? 😀

evuse
14. říj 2009

Ani nemám. Předpokládám, že těhu cukrovka se mi bude opakovat i v dalším těhu, takže ani nebudu mít možnost takhle žrát i když by chuť byla 😅

petrach
14. říj 2009

jaber otačí se 😀 konečne,už jsem mela depku,ale neboj nejsou to přebory..a ty jooo pokud to delá opačne tak to je borec,to proste jen přeskočil 😉
ted zrovna mame horečku po očkovaní,je desne protivny a pořad na rukách..dnes jsem dobrovolne šla v tom mrazu do školky pro Elišku a maleho nechala manžovi a on ta potvurka mu usnul a celou dobu spal 😠 pak to vypada že kecam že me řve 😀

s tím oblíkaním taky bojuju,už jsem davala par dní jarní fusak a ted dam zimní,ješte kombinezu nemel,jen flaušovy kabatek,ale opokud bude takhle tak ji dám 😉

evus už mate sporták? my jsme koupili ted novy,ale mam strach když nejde otočit proti smeru jízdy,že mu bude kosa..

mirunda
14. říj 2009

cukrovka se ti nemusí opakovat, evi, ne?Nebo je to pravděpodobný?Já si teda těhu taky užívala, k 30kg jsem neměla ani tak daleko, už mi chybí "jen" 6kg, říkám si, že taky něco bude v těch prsou, jsou hrozně velký 😀 A od příštího týdne chodím s kámoškou cvičit, takže paráda.. 🙂 a už se vejdu do kalhot, co jsem nosila před těhu, sice mi dřív byly větší a teď mi jsou jen tak tak, ale to se za chvíli změní 😠 😀 Jé, já být teď znova těhotná, to by mě švihlo 😀

jabera
14. říj 2009

mirun, tak prsa mas teda poriadne, to fakt. 😀 normalne vystavne kusy... mne teda tiez opekneli, jak su take naliate, ale tvojich kvalit zdaleka nedosahuju...

peti, no vidis... tak ja neviem, co s tym mojim polienkom narobim... o nejake 3 tyzdne mame poradnu, tak som zvedava, co sa dozvieme..
jaj, ockovanie ani nespominaj, nastasie tento rok uz nas necaka, ale netesim sa ani na to neskorsie. kamoske teraz ockovali 6 rocneho syna a tiez 40 teploty... a dva dni to mal, chudak... tak drzim palce, nech to simimu rychlo prejde. jo a to je uplne normalne, ze manzelom tie deti ukazuju svoje najsvetlejsie stranky.. presne to mam doma. ale o to zaujimavejsie je, ked potom predvedie take svoje vystupenie.

evi, vidis.. sakra, keby som tak mala tu cukrovku, nemusela som tak dopadnut.. nejde to dolu a nejde. zufala som a znechutena, co vam budem hovorit....

petrach
14. říj 2009

jaber ja dneska vlítla dio skříne pro podzimní bundu,suvererne ji rvala na sebe a je mi malá..ja byla vzteky bez sebe,neobleču skoro nic co před tehu a to jsem po porodu dala dolu 16 kg a ted kde že jsou že?? 😠

elennka
15. říj 2009

ahojda holky, přeju pěkné raníčko... pořád v jednom kole a doma máme opět veselo.. 😖

macalc
15. říj 2009

Ahoj babule.
Tak len pre informaciu este som doma len mam pokazeny pc tak som sa sem nevedala dostat 2 dni vsetko je v pohode len uz by som najradsej sla rodit lebo zavadziam sama sebe a mala kope ako cert.
Na UZV som sa pytala ze kolko vazi mala a dokino povedal ze ma uz teraz cez 3300g tak sa uz tesim ze budem mat maleho macka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len ten porod a potom bude vsetko v pohode

petrach
15. říj 2009

Terezce k dnešnímu svatku přejem se Šimonkem hodne zdravčka a štestíčka 😉

evuse
15. říj 2009

Ahojte.

Peťo díky za přáníčko, vyřídím jí to 😀
Já už jsem si radši koupila bundy nové- samozřejmě větší ☹
Ve sporťáku už vozím od srpna. A právě nenám tu přehazovací rukojeť. Musela bych to celé i Terezou vyndat a otočit, což venku nejde, takže ten vítr tedy nic moc 😖

Mirun s největší pravděpodobností se cukrovka opakovat bude 😠 , no aspoň něbudu tak žrát. I když s Terezou jsme to za ten poslední měsíc, kdy už jsem se moc nehlídala, slušně dohnala 😝

Macalc, ono to měření přes utz zas není tak 100%, třeba bude Emička malá 😉

Holčičky, vy jste se mi nikdo nevyjádřil k mému dotazu, jak se zachází s pokaděným dítětem na nočníku? Nebo jsem to přehlédla? Nebo je to tak pitomá otázka, že radši neodpovídáte 😀

evuse
15. říj 2009

Jo a zapoměla jsem vám napsat, že tu od rána sněží . Jak u vás?

michala.l
15. říj 2009

Ahojte,

Mne dnes zacala skola, tak som tam sedela ako taky slon a nakoniec som aj zdrhla skor, lebo som uz neobsedela 😒

Macalc,presne viem ako sa citis 😀 , aj ja uz chcem iiist rodit 🙂 , no snad sa dockame aj my 😉

Evus, ja som maleho utierala rovno pri serblicku..., ale ja som ho na neho zacala davat ked mal nejakych 10 -11 mesiacov, takze uz vedel sam stat a behat, takze to je mozno troska ine 😒 ... ale podla stavu prdelky som ho utrela bud papierikom alebo vlhcenou utierkou - to som supla do serblicku a tak som to cele vykydla potom do WC 😀 .

petrach
15. říj 2009

Evus musíš mít po ruce vlhčené ubrousky 😀 utřít oblíct a vylít nočník

byggyt
15. říj 2009

Ahojte tuto od rána prší a ja mám nervy v kýbli lebo moja dcéra išla so školou na výlet do Zlína a ešte sa neozvala hlavne že má zapnutý rooming, tak ja dúfam že je všetko v poriadku. Neviem prečo to nezrušili v takom počasí. Ja idem zajtra po doktoroch behať už konečne som sa na to odhodlala a aj na sono idem

jabera
15. říj 2009

caute babizne.

evi my este nenocnikujeme, takze som preto nic nehovorila! ale docela ma zaujimala odpoved, nikdy ma tato problematika nenapadal... a este stale nemozes pouzivat vlhcene na terezku? lebo bart uz nereaguje alergicky...ale aj tak by som asi tu ritku oplachla v umyvadle, kym ju unesies.. no, ved to skus a povies, hej? 😉
no a aj u nas snezi... chvilkami menje, teraz zrovna dost.
jaaj, a vsetko najlepsie terezke! mohla by si fotky pridat..alebo vies co, ten link na tu stranku terkinu by si nemohla este raz? si to napisem niekam....

peti, aspon, ze niekto... nie ze by som ti to priala,a le nie som sama.. ja mam dojem , ze priberam. ajked asi nie, lebo veci mi su, co som po porode kupovala, ale starsie vobec nehrozia...

michalka, ak skola, preboha? ty chodis teraz do skoly????? 😲

ellen a co sa deje u vas??

maci, pekne sa hlas, ved musime mat prehlad... mohla by si manzelovi povedat heslo a ked pride z porodnice, mohol by nam sem napisat.. co povies? vies ako by sme sa potesili?

macalc
15. říj 2009

jabera neboj budem sa hlasit kim som doma apotom sem napise bud manzel alebo syn uz sme dohodnuty 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru