Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

hanula83
23. říj 2009

Mirunda: jo jo, já nespím celé těhotenství, takže jsem zvyklá v noci lelkovat... ani nestíhám likvidovat ty kvanta vyplněných křížovek 😉)... Já bych dala vědět, ale nevím komu a jak. Snad, že u sebe budu moct mít notebook a připojení k internetu, tak bych to zvládla i sama... ale doufám, že to ještě nebude potřeba, chci vydržet ještě ty dva týdny.. ☹

mirunda
23. říj 2009

Hanul a když ti pošlu do IP moje číslo, tak mi napíšeš? 🙂 Já to tu rozhlásim.. 😉 Na připojení nebudeš mít čas, natož s dvojčátky..

hanula83
23. říj 2009

Mirunda, jasně, já ti taky jdu písnout svoje, abys věděla, že jsem to já. 😉

mirunda
23. říj 2009

Tak jsem ti odepsala do IP, budu čekat.. 🙂
U dr. v pohodě, prý v krku už nic nemá, jen má prostě rýmu, jinak je ok.. tak jsem hrozně ráda.. jen nevím co s tou rýmou.. teď zkoušíme Vincentku, tak třeba zabere..

evuse
23. říj 2009

Ahojte.

Mirun, tak mi dnes došel ten nočník se schůdky... Prosím tě, tobě to sedátko pasuje na sedátko u WC? Mě ne, asi máme tu vnitřní díru menší a to sedátko z nočníku vyskakuje ven, protože ty packy ze spodu nepasujou do vnitřního obvodu toho velkýho sedátka! Jsem z toho dost rozladěná 🙄

hanula83
23. říj 2009

Mirunda: Jasně, dám vědět 😉...

mirunda
23. říj 2009

Evi, nám to sedělo.. tak nevím.. a když zvedneš prkýnko, tak to taky nesedí na tom spodnim?

evuse
23. říj 2009

to je blbost, to je zas moc velká díra 😀 . Hal budem muset koupit nový prkno 😠 , to bude manža nadšenej 🙄

mirunda
23. říj 2009

nebo novej nočník 🙂

michala.l
23. říj 2009

Ahojte,

Hani,ja som pred cca 3 mesiacmi dostala v lekarni len homeopatika, ale vobec nepomohli a tak som saminuly mesiac nasrala a kupila si hedelix (vraj sa moze) a trochu pomohol, ale stale nic moc ... inak lieky ziadne 😒

V poradni vsetko OK, moj krcok nenasvedcuje tomu, ze sa nieco v najblizsej dobe chysta ☹ , ale ja stale verim, ze to nepotrva uz dlho 😅
Maci, ty si cela?

Mirun,aspon, ze v krku nic nie je ... nadcha je svina, ani my sa jej nevieme zbavit ☹

macalc
23. říj 2009

Ahojte.................

michala.l ako inac este som cela!!!!!!

zuzkaaaa
23. říj 2009

ahojte babenky...
musím pochváliť Sofinku dnes ráno spinkala na boku čiže sa mi otočila chrbtom a pred chvílkou sa otočila z chrbátika na bruško, konečne sa podarilo odfotiť zuby potom pridám fotku

jabera
23. říj 2009

ahojte baby, tak som konecne tu..dost nemam kedy, ked este aj farmu musim obdelat 😀

no, drzim vam vsetkym palce, nech vyzdraviete hlavne. a snad aj niekedy porodite...

byggy, tak super, ze si ok.

mirun, ja neviem nemecky skoro vobec. som tu rok, ale z toho som 4 mesiace bola na slovensku... a odkedy je bart na svete, vobec sa neucim.nikoho tu nemam, je to naprd...

evus, zapal pluc je tu to iste ako u vas.. zial.

baby, dik za spolupatricnost, borisovi je fakt zle. sice tvrdi, ze lepsie, ale ak tak len trosku. zle sa mi nanho pozera. a bojim sa, ci neskonci v spitali a neviem, ci by to nebolo lepsie. jaj uz nech je zdravy. aj barta uz mam docela dost, ked som nanho uplne sama.

vacule
23. říj 2009

Ahojky holky,
nevím jestli se můžu přidat, ale jsem taky těhulka XXl. Přes 1,5 roku snaženíčka a laparoskopii endometriozy jsem ve 13 týdnu těhu a to mi řekli, že asi jinak než uměle to nepůjde, tak jsem moc ráda, i když i s umělým už jsem se začala smiřovat a co si vytrpěl můj přítel, s mýma náladičkama a řečma typu, proč já nemůžu a všichni jsou těhotný. Tak jsem se jen chtěla zeptat, jestli byste mi neporadily, kde koupit třeba nějaký kabátek nebo bundičky a kalhoty pro nás? Všechny ty servery nabízejí většinou max.vel.44 a já mám teď 48.
Díky za radu a za odpo. Ráda se s Vámi podělím o své zážitky, pokud budete mít zájem.
Olina z Prahy

zuzkaaaa
23. říj 2009

íha Janka to som netušila že je tak zle tak veľmi skoré uzdravenie a tebe pevné nervy

macalc
23. říj 2009

zuzkaaaa este nieco k Sofinkinim zubkom ked jej vysli tak skoro tak aj druhe babo pride skoro to povedala moja mama tak som zvedava co bude u vas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzkaaaa
23. říj 2009

pridala som fotku nie je to len slabunko vydieť ale ako dôkaz poslúži 😀

michala.l
23. říj 2009

Jaberka, no chudak tvoj chlap ☹ , snad mu coskoro zaberu ATB a bude lepsie, nezavidim ti, zrejme je toho na teba teraz dost ...fu, tak pevne nervy a vela sil 😉

Zuzka, Sofinka je sikulka - gratulujem 😉

Vacule, uz sme tu niekolko krat vychvalovali C&A, tak skus mrknut tam 😉 a gratulujem k babatku.

mirunda
23. říj 2009

Jaberko, a nechodíš do nějaké diskuze tady, kde píší maminky z Německa?Nebo navštěvuj nějaké německé stránky, kde jsou taky maminky, najdi si nějakou z okolí a kamaraď se 🙂 Jsem chytrá, co? 😀 Koukám, že Boris farmu sklízí, tak to mu bude lépe, ne? 🙂 Jak mu je chudákovi?

Vacule - rozhodně se můžeš přidat.. 🙂 Gratuluju k těhu.. a chápu tě, že jsi měla řeči, když jsi nemohla otěhotnět.. taky bych je asi měla.. ale my jsme byli těhotný hned první měsíc, já jsem měla jiný řeči, jak jsem byla překvapená 😀 Oblečení zkus to CaA nebo internet..

Zuzi, nevytahuj se pořád s tím zubem 😀 😀 Ne, dělám si srandu, já jen závidim 😀 A co, my umíme zas jiný věci 😠 😠 😝 😀 😀 😀 Jinak Sofinka je šikulka šikovná!!!A je moc hezká!!!

Michalko, Macalc - jak vám je?Vždycky když jdu na procházku, tak na vás všechny myslim, jestli už třeba nejedete rodit 🙂 To jsou nervy i pro nás, nemyslete si!!!Myslím, že porodíte dřív než Hanulka.. 🙂 Tak uvidíme..

macalc
23. říj 2009

mirunda no mozno mas pravdu ze porodime skor ako Hanulka ale nikdy nevies 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja by som to uz mala najradsej za sebou lebo kazdy den som viac a viac nervozna a uz sa nespracem do sprchovacieho kuta lebo som uz ako slon!!!!! Aj dnes som bola v obchode ale tak dlho som este nikdy nesla ako dnes inokedy mi cesta trvala 10 minut dnes30 minut no hroza 😒 😒 😒

mirunda
23. říj 2009

Já vím, Macalc.. všechny jsme byly jak sloni 🙂 My máme naštěstí vanu, tak jsem si jí na konci těhu docela užívala.. ještě když mi praskla voda, tak jsem si vlezla do vany 😀 Neboj, za chviličku to budeš mít za sebou.. ale já vím, že si teď říkáš, že mě se to říká 😀

michala.l
24. říj 2009

Ja to vzdavam, zrejme skor neporodim,ani keby co bolo ... takze od dnes setrim vodou a kupem sa len raz denne 😀 ... nefunguje nic (ani stahovanie nabytku 😅 ) a zrejme to ma vrukach vsetko pevne len ta mala potvorka, co vystraja v bruchu .... 😝
O slonoch viem svoje ...ved ja sa uz ani do nasho auta nenatrepem poriadne, nastastie ma este obopnu pasy, ale uz je to len tak tak 😀

jabera
24. říj 2009

baby, dost sa bavim, na tych slonoch...., ale len do momentu, kym si neuvedomim, ze som tym slonom ostala..
uz sa neviem dockat , rodte uz!!!!

mirun, no, farmu zvlada, zaujimave.... ale myslim, ze mu je chvilami fakt zle.
jo a s tymi kamaratkami z nemcka si fakt velmi mudra 😀 chodim do diskusie z nemecka, ale nikto nebyva v okoli...

no, ale chvalim sa, odpocet hodin v zahrade som zmakla, ale zato si asi zabijem dieta. chvilkami uz vazne skapinam. zase nechce jest, uz nic, ani sladucku hrusku, ani hustu, ani jak polievku riedku..
ale! vie robit baranbaranbuc! straaaaaasne rozkosne mrka ocami a mlati supera hlavou do hlavy.
baby, ja som tu jedina, co ma syna, ked uz sem adelka skoro nechodi..

vacule, pridaj sa! c und a jednoznacne...

jabera
24. říj 2009

no, moje dieta prave zaspalo, ja nechapem...uplne inokedy spi, nez mal vo zvyku... a to, ze rezim, sakra.
uz nema ani ten , co mal. zacinam byt dost zufala. chvilami si hovorim, ze robim nieco zle, potom si zas poviem, ze inak to neviem, tak co...
dnes som chcela, ze zacinam vycvik a dieta zaspi na obednajsi spanok same. hahahahhahahaha
tyrala som ho pol hodiny, chodila som za nim, akoze aby videl, ze som doma,a le musi spinkat sam... skoncilo to tym, ze mal uplne cervene flaky na tvari, od placu kaslal tak, ze sa nevedel nadychovat a ked som si k nemu lahla, tak uz len tak preryvane dychal... tak som si povedala, ze serem na to, tak budem este rok zit takto a potom sa to urcite zmeni...
no, uz mam bartika na kolenach 🙄
odchadzam do kauflandu, budu zlavy na zeleninu...

evuse
24. říj 2009

AQhojte.

Naše dítě už definitivně vypustilo dopolední spánek a chodí hajat až kolem poledne ! Potvora !

Přidala jsem fotky. Mirun, je tam jedna speciálně pro tebe 😀 , jestli poznáš která 😉 ???

michala.l
24. říj 2009

Evus, ja viem ktora, ja viem 😀 .. Terezka je uz velka babulka a ma nadherny kukuc 😵

Jaberka, tak ake boli zlavy? Muzikovi je lepsie? No co narobis, ked Bartik bez teba nemoze ani spinkat? Neboj, pride cas, ked sa bude tesit, ze bude sam 😀 ...

hanula83
24. říj 2009

Ahojte holky, tak včera v porodnici mi řekli, že v pondělí už tam musím dojet natrvalo ☹(((... Takže abych ty, co mají už termín v dohlednu opravdu nepředběhla!!! 🙂)))... No doufám, že ne. Ještě chci ty dva týdny vydržet. A Macalc a Míša jsou opravdu dobré, že to takhle vydržely, já už nevím, kam s tím břichem 😉)... Vůbec nevím, jestli budu moct mít v porodnici noťas a jestli tam je připojení k netu. Takže kdyby něco, písnu sms Mirundce... Jinak se mi tam ale vážně ještě vůbec nechce, ráda bych ty poslední týdny užila v klidu doma... v porodnici mě to bude tak leda deptat... ale co se dá dělat, aspoň budu pod dohledem, kdyby něco... Jinak jak jsem tu psala o nachlazení, tak doktorka mi doporučila Vincentku ve spreji a je to opravdový zázrak... během jednoho dne mě přestalo bolet v krku, akorát mám ještě rýmu, ale to už je v pohodě, cítím se o moc líp. Takže taky vřele doporučuji v těhotenství... 🙂

mirunda
24. říj 2009

Evi, to teda nechápu, vy se mi tu vysmíváte nebo co??? 😝 Počkejte, vsadím se, že budeme mít první všechny zuby.. sice ten první trvá, ale potom půjdou všechny najednou 😀 😀 Hele, ta už je má docela velký, co? 🙂 Moc moc hezký... a já jsem docela v klidu, ještě máme na první zoubek čas.. teda doufám 😕 🙂

Hanulko, to je mi moc líto, že tam zůstaneš.. a nediv se, že nevíš kam s bříškem, když tam máš miminka dvě.. neumim si představit, že bych měla "dvojnásobnej" pupek než jsem měla s Lilinkou 😀 Budu ti moc držet palečky a napísej mi, juky?
Jinak Vincentku ted dáváme Lilince a rýma ji hodně opouští, tak jsem taky ráda.. 🙂

macalc
24. říj 2009

Ahojte bbabule......

Ako tak citam tak pomaly sa budeme brat na cestu sňdo porodnice za Hanulkou asi aj ja z Michalkou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Od deviatej mam take bolesti ako hrom tak neviem ci to do rana vydrzim manzel uz stresuje ze podme do nemocnice ale este chvilu pockam po pol hodine to trochu ustupilo ale uz sa zase zacinaju vracat bolesti a na wecko chodim kazdych 5 min tak neviem ci ist alebo cakat???!!!!

hanula83
24. říj 2009

Mirundko, s tou Vincentkou jsem to ani nečekala, že bude mít takový účinek, snad to vydrží 🙂 a malé přeju, ať ji to co nejdřív přejde, rýmena je fakt nepříjemná hlavně pro děti... Oni si mě tam chtějí nechat kvůli tomu hraničnímu tlaku. Sice to není nějaký extrém, ale prej raděj... no tak uvidíme...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru