Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
9. lis 2009

Tak jsem si myslela, že v superstar z těch dvou vypadne ta blondýna.. ☹ Mno, nedá se svítit.. život je takovej a jinej nebude.. 🙂

mirunda
9. lis 2009

jinak vítám nové tváře a nevěřím, že mezi tak bezvadný lidi, jako jsme tady my. se někdo bál vstoupit 😀

Koukám, že do konce roku ještě bude víc miminek, to je supr, už se těšííím!!!

orlica
9. lis 2009

Nemůžu uvěřit,že vyhodili Leonu Šenkovou,to není soutěž ve zpívání ale ve vzhledu!!!!

adelinka
9. lis 2009

taky jsem vyhozeni leony oplakala ma uzasny hlas no jeste me tam zustal chodur.. 😵
valim do vany a spat pa pa
zitra jdeme na ockovani 😝

pocahontas35
9. lis 2009

myslela som si, ze vypadne Miro Smajda a nie Leona ... absolutne nechapem, ved spievala dobre ... este aby nam nevyhodili aj Chodura !!!! To by bol gol !!!!

michala.l
10. lis 2009

Baby, takze vcera nic ...na PC som uz nesla ...mala som cely den kontrakcie priblizne kazdych 10 minut a nic ... vlastne ich mam do teraz...Celu noc som nespala ☹ Uz nevladzem a je mi uz uplne jedno, co so mnou urobia ... uz dve noci som nespala koli kontrakciam, ale tieto od vcera uz su aj celkom hnusne ☹

No idem sa ja pomaly vychystat do tej nemocnice, snad uz bue dnes po tom 🙄

Majte sa zatial krasne 🙂

lulupopo
10. lis 2009

michalka, drzim palceky, nech uz mas po tom, aby ste si vsetci v zdravi oddychli 🙂 myslim na Teba, dufam, ze dnes uz mala bude na svete...prajem vela sil...zatial papa.

pocahontas35
10. lis 2009

Miska, drzim Ti palce a myslim na Teba, aby si to mala cim skor za sebou ... 🙂

mirunda
10. lis 2009

Michalo, už jsi asi pryč, ale držím palce, ať jsi zase co nejdřív doma i s Haničkou.. budem tu na vás holky čekat 🙂

simisimca
10. lis 2009

Caute kocky, prajem dobre ranko... 🙂

Pocahontas mam tam zazmluvnenu moju lekarku, chodim k nej 7 rokov a je uplne super...bez zmluvy by som ani nesla, ale z pocutia viem ze je tam vela dobrych odbornikov...a taktiez maju vraj najlepsie vybavene novorodenecke co sa pristrojov tyka...tak vyskusam.. 🙂 ...ale vyzera to tak ze ja budem mat cisarsky, zo stresu mi velmi vyskakuje tlak a poskakuje srdiecko, mam paniku...uvidim co mi povedia...na ultrazvuku mi vraveli ze kolko kg mas na viac, tak o to dlhsi porod...ved to by som ja musela rodit tyzden... 😀

Inac dakujem za mile privitanie, viem ze ste tu vsetky super a som rada ze som sa odhodlala.. 🙂

pocahontas35
10. lis 2009

simisimca: poslala som Ti IP

simisimca
10. lis 2009

pocahontas uz som Ti odpisala.. 😉

jabera
10. lis 2009

caute baby, tak michalka uz tam? asi ano, chudatko... ked uz to aj bolelo, to neni nic moc. ale ma krasny datum, ci dnes,a lebo zajtra,.

mirun, ale starej by bola tiez skoda... ved spieva krasne, to len ty, ako ceska si tendencna 😉 no, ale skoro ma drblo, teda... ja som cakala, ze leona bude s chodurom vo finale.

no jasne, holka a silnejsia.... keby bola chlapec, tak tam este je, lebo baby posielaju smsky viac... si myslim. ale je to strasna skoda aj mi jej je luto, urcite sa tesila na to rockove kolo.
ja som ju mala v mojom rebricku na druhom mieste, teraz sa tam presuva dominika....
dufam, ze jej niekto ponukne nejaku dobru zmluvu aspon, ved je skvela uplne...

jabera
10. lis 2009

simi, na to, ze kg suvisi s porodom, normalne zabudni. ja som porodila velmi rychlo a pribrala som straaaaaaaaaaasne moc.

jabera
10. lis 2009

chuderka a michalka, snad to dnes bude za nou vsetko.... a snad prirodzene porodi...

macka a manzel je s tebou doma a pomaha ti, ci mas tam niekoho? alebo si sama?

jabera
10. lis 2009

mirun, to tvoje dieta je take krasne.... a sikovne.. chudinka s tou rucickou.. a zase si schudla....

mirunda
10. lis 2009

Jaberko, děkuju 🙂 Mno, teď mi šlo dolu za měsíc asi 7kg - vůbec nevím jak.. ale je to znát.. všichni mi to říkají a hlavně se vejdu do kalhot, co jsem nosila dřív (ještě ne do všech).. tak snad to nepůjde zas pak záhadným způsobem nahoru 🙂

jabera
10. lis 2009

😠 😠 😠

mirunda
10. lis 2009

😀 😀 😀

zuzkaaaa
10. lis 2009

ahojte babenky...
tak trošku vás zanedbávam ale od maličkej neviem ani na skok odýsť stále sa chce hrať
mirun strááášne ti závidím, ja stále žerem a žerem 🙄 🙄 🙄
janka čo si pridala fotky na fecebook bartík je úžasný pri tej veži 😀 šikulka
baby ja už neviem čo s malou cez deň mi spala pol hodinku a doobeda hodinku a len pred chvílkou zaspala na noc
musím sa pochváliťm minule som sa posťažovala manželovy, že dávno ma vždy niečim prekvapil a nejak na to zabúda tak dnes mi doniesol krááááásnu kytičku tak ja som zasrandovala, že to budem musieť asi večer odpracovať 😅 😀

zuzkaaaa
10. lis 2009

jaaaj ja som ale ženská zabudla som
MACI GRATULUJEM K MALEJ BAMBULKEEEEE!!!!!
a na Michalku stráááášne myslím možno že už aj porodila 😉

macalc
10. lis 2009

zuzkaaaa Dakujem pekne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Dnes sme boli v poradni pani doktorka nas vychvalila ake sme velke 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 od nedele pribrala 200gramov ved papa ako maly macko nestiham so svojim mliekom tak ju prikrmujem a davam malej do flase 90 a spapa ako nic ale vydrzi buvat aj 4-5 hodin aj ked je hore tak ani nevieme ze ju mame 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirunda
10. lis 2009

Macalc, to je bezvadný, že takhle přibíráte, my na začátku přibrali třeba 100g za týden ☹ Ale přijde mi divný, že ti řekli, ať dokrmuješ, mi přijde, jak kdyby nedělali nic pro to, aby maminky kojily.. já začala dokrmovat až po 3 týdnech!!!A to malá přibrala tak málo.. nejvíc mě sralo, že jí dokrmovali i v porodnici flaškou, jenže já byla nezkušená, nic jsem o kojení nevěděla.. ach jo.. ale hlavně že máme zdravé dětičky, že? 😵

macalc
10. lis 2009

mirunda ja mlieko skor nemam ako mam ja jej davam svoje mlieko len raz max 2x za den lebo viac nemam a preto mam dokrmovat ale nechcema ni to aby bola o par mesiacov ako maly slonik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pocahontas35
10. lis 2009

jaberka: pozerala som fotky Tvojho maleho, je rozkosny ... 🙂

maci: je to perfektny pocit, ze si uz doma a mas malu pri sebe, uz je Ti vlastne vam fajn ... 🙂

mirunda: takze 7kg, gratulujem Ti, je to uspech ...

Nasa Michalka, uz ma asi po ... hadam nam da skoro vediet ... 🙂

pocahontas35
10. lis 2009

mirunda: pozerala som fotky malej ... je strasne zlata, pacila sa mi na tej umyvacke, vlastne vsade 🙂

mirunda
11. lis 2009

Maca, jen se divím, že ještě nepočkali.. mohla jsi se v klidu rozkojit.. neříkám, že by ses určitě rozkojila, ale za pokus to stálo.. ☹ Mno, každý má jinde priority.. 🙂 Neboj, sloník nebude.. 🙂

Pocahontas, děkuju za pochválení Lilinky.. taky si myslím, že je strašně zlatá 🙂 Je to moje berušinka, pořád jsem z ní celá paf.. 😀
Už se těším na vaše děti..Musím napsat Hanulce, jestli už náhodou nemá holky u sebe..

jabera
11. lis 2009

caute,

tiez som myslela, na hanule, ved uz ju to caka..

a michalka, co je s nou, sakra.....

pocahontas, vdaka za pochvalu... aj ja ho zerem 😎

pocahontas35
11. lis 2009

ahojte,

konecne po dlhej dobe som spala 5 h v kuse ... 🙂
mirka, jaberka, vase deti som rano ospevovala muzovi, ze som zapla hned PC a musela som mu ich ukazat, aj jemu sa velmi pacili ... vazne take na zozranie ... 🙂
Ozaj Hanka, no pomalicky sa to blizi aj jej ... hadam je vsetko v poriadku ... a Miska, ktovie co je s nou ? Nevravela, ako nam da vediet, ked porodi ? Som z toho nervozna, dufam, ze je v pohode a malicku ma uz pri sebe ... 🙂
A pozitvna sprava je, ze ja som uz na 95% fit 🙂)) tak sa z toho vytesujem ... 🙂
Byggyt si ok, som Ta tu dlho nevidela ...

mirunda
11. lis 2009

Tak Hance jsem psala, zatím neodepsala.. je taky možný, že už to má za sebou a pokud šla taky císařem, tak může být na JIP a třeba já jsem tam nesměla používat mobily, protože by to rušilo nějaké ty přístroje.. tak uvidíme, určitě dám kdyžtak echo...

Pocahontas, nechceš hodit nějaké fotky?Jako třeba výbavičky, tvýho bříška a tak..?Já jsem hrozně zvědavá baba 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru