Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

mirunda
2. pro 2009

C&A - nic ti neříká?Je to vcelku známá obchodní síť.. ani bych se nedivila, kdyby byl obchod i ve Svitavech 😀 Ale jinak ve větších městech bude určtiě, ale např. do Brna to máš taky hodně daleko, viď? Stránky mají: http://www.c-a-a.cz/ a tady jsem ti vypsala pobočky:

Ústí nad Labem, OC Fórum
Brno Galerie Vaňkovka
Brno OC Olympia
Brno Velký Špalíček
Chomutov, OC Central
Hradec Králové OC Futurum
Jihlava, City Park Jihlava
Karviná OC Karviná
Kladno Shopping JIH
Liberec NC Géčko
Liberec OC Delta
Liberec OC Nisa
Mladá Boleslav, Bondy centrum
Most, Central Most
Olomouc OC Olympia
Opava, Obchodní centrum Opava
Ostrava Avion Shopping Park
Ostrava Masarykovo nám.
Ostrava, OC Futurum
Pardubice OC Pyramida
Plzeň OC Olympia
Plzeň OC Plzeň
Praha 1 CLOCKHOUSE
Praha 1 Palladium
Praha 1 Václavské náměstí
Praha 4 Centrum Chodov
Praha 4 DBK
Praha 4 Novodvorská Plaza
Praha 5 Metropole Zličín
Praha 5 OC Nový Smíchov
Praha 9 Centrum Černý Most
Praha 9 OC Letňany
Tábor STOP.SHOP
Teplice OC Olympia
Třebíč STOP.SHOP
Zlín OC Centro Zlín
České Budějovice Mercury Centrum
České Budějovice Géčko

jabera
2. pro 2009

hahaha mirun, ty si to zobrala komplexne!
tak schvalne, ktora pobocka je najblizsie k nam? stale nenachadzam ziadnu blizsie ako 40 km... 😀

jabera
2. pro 2009

Zeitz/DE

mirunda
2. pro 2009

tak to nevím, která je nejblíž k vám 😀 Já mám jednu cca 15min pěšky 🙂

Tak Lilča má teplotu 😠 37,7 - nic hroznýho, ale je to na ní znát.. třeba to budou konečně ty zuby, sliny jí kapají od pusy 😀 Ale to už si myslim asi 4 měsíce 😀

kackabrcka
2. pro 2009

ahojte kocky zase som tu o dlhej dobe..

ma tu niektora z vas skusenost s 90dnovou dietou ? 😅

evuse
2. pro 2009

Ahojte. Tak jsem zpět z kontroly. Vypadá to dobře, mimouš sebou čile mrskal, nosní kůstka a šíjové projasnění OK 🙂

Jaber, ta lékárna je možná náhoda zrovna u nás, jinak opravdu bioobchody a zdravá výživa. Tam to 100% bude. Maj je třeba v Maranatě na Budějovické v ulici Vyskočilova 1461/2A, ale ať si ségra najde něco co má po cestě, tady bio prodejen, nebo zdarvé výživy musí být spousta
Tady jsem ti našla nějaké křupky, ať víš, jak to vypadá
http://www.zdravanota.com/Bezlepkove-potraviny/...

byggyt
2. pro 2009

Ahojte, jaj ďakujem baby že budete na mňa myslieť a držať mi palce keď tam budem, veď aj teraz ste dobre držali keď som doma 🙂 🙂 🙂 🙂 a nenechali ma tam.

Mirun uvidíš určite je to tými zubami 😉
Evi chcela si nám tým niečo naznačiť že mimouš se mrskal ??????????? 😅 😅 😅 😅
Kackabrcka je to najlepšia diéta akú poznám chcem sa na ňu zasa dať čím skôr hneď ako to bude možné všedci čo ju držali schudli a ona aj mení metabolizmus ja keď som s ňou prestala tak som potom pribrala asi 2 kg a to som požrala tolko čokolády že som sama neverila.Inak ona má aj pokračovanie takú udržiavačku volá sa to že Ďalších 90 dní. Zo začiatku je to fuška lebo doobeda sa je iba ovocie ale rýchlo si človek zvykne a môžeš tam jesť aj sladkosti je to vyslovene prikázané. Ja to môžem len odporúčať. Určite sa na to daj 🙂 🙂 🙂

jabera
2. pro 2009

evus, super, diky, ja ten link poslem segre, to je fajn, ze si mi ho poslala, ja viem ako to vyzera,a le ona nemusi... super, ze je malemu do tanca.. aj tak je uzasne, ze ti nie je blbo... to ti velmi prajem. tie tehotenske nevolnosti ma uplne ubijali. a vratila si tu kombinezku? alebo to nejde?

mirun, tak drzim palce k zubom! este ti luto bude, ked ta lili dobre rafne do bradavky, neboj,.

byggy, tak to ja ju drzim stale, ale tak ciastocne, ze musim sladke! 😀

martasl
2. pro 2009

Ahojky.Tak ten obchod budu mít nejblíš v Olomouci.Tak snad se tam dostanu,manžel tam má bráchu.uvidíme...Ale určitě díky za typ výpis prodejen 😉 .O této dietě jsem neslyšela,o co jde?Tak si tady mezi váma připadnu jako totální blb ☹ Ne že bych někdy nějakou nechtěla slyšet,ale nemám na to vůli.Ale až se po porodu uvidím v zrcadle,tak holt budu muset něco držet.Hlavně že mám orbitrek.Je bezva na věšení oblečení a na prach.Manžel vyhrožoval,že ho prodá.Tak jsem slíbila,že po porodu ho určitě použiju 😅 .

macalc
2. pro 2009

Ahojte......................

Tak včera sme boli v poradni pribrali sme pol kila a dnes sme absolvovali USG bedrových klbov všetko je v poriadku a na kontrolu ideme ako 4 mesačné.Včera sa malá rozhodla spať ako medved zaspala o 4-tej poobede a vstala dnes o pol 3-tej rano normálne som malú aj vnoci kontrolovala či ešte žije 😀 😀 😀 😀 😀 😀

byggyt som rada že si doma ale neboj ved príde aj tvoj den D a verím že všetko dobre dopadne a nenechajú ťa trápiť tak ako mňa 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

evuse
2. pro 2009

Byggyt, nechtěla jsem tím že se "mimouš mrskal" nic naznačit. Bude to rozhodně holka 😠

Jaber nevrátila, je to z bazárku, ale prodám jí zas dál 😉 . Koukala jsem do mapy, vy opravdu bydlíte v nějaké Horní/Dolní 😀 , bodeť by tam měli křupky 😀 . Ale přišlo mi, že máte blízko Cheb a Karlovy Vary? Ty mám ráda, je to tam pěkný.

Mirun, tak co Lili?Už je jí dobře?

mirunda
2. pro 2009

Jaberko, jsem zvědavá, kolik ti mamka křupek přiveze.. u nás doma jdou docela na dračku a jsou dost objemný, takže zaberou hodně místa 🙂 Jede autem tvoje mamča?

Taky jsem o dietě neslyšela, tak nás poučte.. 😕

Macalc, malá krásně roste 🙂 a krásně spinká.. jen kdyby si to posunula na noc, co? 🙂

Evi, není jí dobře ☹ Teď měla rovných 38 teplotu, tak snad bude ráno líp.. doufám, že to má fakt ty zoubky, hlavně doufám, že to nechytila třeba od Kuby, měl o víkendu 40 teplotu 🙄 Mno, uvidíme zítra, kdyby to trvalo ještě celý den, tak skočíme k dr.. ale nevěřím, že by byla nemocná, to si nepřipouštím 😀 Mno, cpu jí homeopatika na zoubky, prostě uvidíme zítra.. dej odkaz na kombinezu, co jsi koupila..

evuse
2. pro 2009

Mirun

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

je to Cherokee. Mám jí i v 86, ale přijde mi moc velká, tak jsem koupila ještě menší a ta je jí tak tak 😒

martasl
2. pro 2009

evus-ta kombinézka je hezoučká.Malá bude jako panenka.A vypadá,že bude i dost teplá,že?

evuse
2. pro 2009

Jo jo, je dost teplá, zevnitř je flís. Je fakt pěkná. Mě jak se něco líbí, tak to kupuju ve víc velikostech, když se mi poštěstí to sehnat. Nám tak i podzimní bundy, ale už mi z nich vyrostla, a na příští rok mám riflové bundičky od Nextu s výšivkou a odepínací mikinou, taky ve dvou velikostech 🙂

mirunda
2. pro 2009

Evi, taky jsem měla tuhle vyhlídnutou, ale pak jsem koupila na MMA jinou.. je moc krásná.. už dáváš do teplé kombinézky?Mě to ještě přišlo brzy, ale teď už začínají mrazíky, tak asi vytáhnu fusak z berana 🙂 A doufám, že se mi do kombinézy vejde, už jí mám doma dlouho..

macalc
2. pro 2009

mirunda Emma prespala celu noc a ked vstane sem tam v noci tak sa to da vydrzat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

A ako je na tom Lilinka ešte má horúčku????

mirunda
2. pro 2009

to máš dokonalý dítě 🙂 Doufej, že to tak zůstane.. Lilinka mi první 3 měsíce spala taky celou noc, pak se začala z ničeho nic budit a budí se do teď.. 😠 😝 Ale dobrá zpráva je, že mi už sama usne v postýlce, bez hodinovýho pláče.. 🙂 Dneska neměla na výběr, protože jsme vůbec nebyly venku, má teplotku 38, tak jsem s ní do té zimy nešla..

hanula83
2. pro 2009

Holky, tak jsem s pomocí Mirunky konečně mohla vložit nějaké další fotečky 🙂...

Macalc: to ti Emička prospí i celou noc?? 🙂... tak o tom by se nám mohlo nechat jen zdát 😉...

evuse
3. pro 2009

Ahojte
Mirun nee, ještě jí do teplé kombinézy nedávám. Buď jen do slabší, když se mi nechce jí oblíkat, nebo má bundu. Ale ve fusaku už jezdíme si měsíc. Máme s flísem od Emitexu.

Hanul holčičky jsou krááásné 🙂

Macalc, ty máš fakt zlatý díte, já jen sním o tom, že yb Terza celou noc spala.

mirunda
3. pro 2009

Evi, ve fusaku jezdíme taky, ale máme ještě od tchánců zimní z beránku.. ten je fakt teplej hodně, s kožíškem.. sice neni moc hezkej, ale to se přikreje krytem na kočár 😀 Účel splní.. 🙂
Taky sním o tom, že mi Lilča bude spát zase celou noc ☹ Každej večer sí říkám, jak by bylo krásný, kdyby se probudila až ráno 🙂 Mno, snad nás jednou ty děti mile překvapí.. 😵

macalc
3. pro 2009

Ahojte babule

Hanula83 áno prespí prišli sme nato že cez deň jej necvhhutí tak papať ako po kúpaní a vtedy sa napráska a po tom spinká do rána 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Evus mala prespí celú noc ale máme 1-2x za týždeň že sme dlhšie hore 😀 😀 ale to sa ešte dá vydržat celkom v pohode lebo aj tatino nám pomáha celý deň a točí sa okolo nás a ako som zistila tatino je závislí na praní!!!!!Perie každý deň niekedy mi to už ide na nervy že stále máme na sušiaku lebo mi nemame balkon ☹

zuzkaaaa
3. pro 2009

čaute babenky....

tak u nás sú posledné dni hroznééééé Sofinka má hnačky, stále plače a v poslednom čase stále ,,vrrrrr" hovorí ale tak nahnevane, ale musím zaklopať pekne papá aj do obeda a aj po obede papá výživu ale len ovocie, včera som jej skúšala mäsko zo zeleninou a strašne ju napínalo až sa začala dusiť, takže z toho nič nebolo, zajtra idem uvariť polievočku slepačiu vlastne dám tam hovädzie mäso a zeleninku rozmixujem jej to tak som zvedavá aké budú reakcie....

malac závidím, že Emmička ozaj ktoré meno používate? spinká tak u nás sme skoro celú noc hore...

baby už len 21 dní a vianoce sú tu.....

evus ja som perníky ešte neozdobovala, minule som videla v obchode v takej tube ako sú farby na sklo polevu na perník a tým to zdobýš takže musím niekde pohladať lebo s tou polevou sa dosť ťažko robí ak nie je dosť hustá tak tečie...

ozaj janka skús pozrieť tie krupky v DM drogerii, aj tam majú zdravú výživu a možno, že aj tam budú mať

macalc
3. pro 2009

zuzkaaaa používame meno Emma a Júlia je po mojej starkej ale to len aby bolo 🙂 🙂 a to spinkanie je celkom dobré ale máme sem tam aj také noci že spinká len 2-3 hodiny a potom je hore a vrzga si a idem pozriet ten tvoj recept na perníčky čo si sem napísala skúsim ich urobiť aj aj.Ani sa nenazdáme a vianoce sú tu 🙂 🙂 🙂

mirunda
3. pro 2009

čaute kočandy!Tak dneska jste tomu psaní teda moc nedaly 🙂 Já jsem se dneska co nejpečlivěji starala o Lilinku, má pořád teplotu, dokonce teď večer měla už 39 stupňů.. tak jsme chtěli jet na pohotovost, ale nakonec tchán říkal, ať ještě nejezdíme.. tak jsme jí dali paralen, teplotka klesla.. ale jestli zítra bude mít ještě 39, tak pojedem.. ☹ A zuby nikde 😝 😝

Zuzi, u nás v DM ty křupky nemají ☹ Mají tam kde co, ale tyhle křupky kupuju vyloženě ve zdravé výživě.. naštěstí v Praze je jich mraky, skoro na každém rohu 🙂
Jinak taky jsem si koupila takový speciální zdobítka, od DR.OETKER - takové 4 tuby - bílá, žlutá, zelená a červená.. něco jsem nazdobila, ale je toho málo, potřebovala bych tak 10 balení od každé barvy 🙂 A na Vánoce se už těšim, už to tu vyzdobuju doma.. 🙂 Nejraději bych už měla i stromeček 😀 A dneska jsme si přivezli dáreček, koupili jsme si barové židle k baru, konečně.. byly docela drahý, ale jsou krásný 🙂

martasl
3. pro 2009

Zdravím.Asi jsem měla zázračné děti.Hlavně ta starší.Od narození pořád spala.Na krmení jsme ji budili,aby nám neumřela hlady.Vůbec jsme nevěděli,jaká má oči a neslyšeli jak brečí.Vydrželo jí to tak do 2let-když opomenu zuby,samozřejmě.Vzbudila se tak v devět ráno,najedla se,koukla na pohádku nebo pár reklam,jídlo a zase spánek.A takhle to bylo celý den.Po večerníčku a večeři do hajan a spánek až do rána.To byla nuda.Mladší na tom byla podobně.Manžel naznačil,že doufá,že si tohle mimi konečně užiju,abych zase nechtěla další 😀 😅 .Tak uvidíme...

mirunda
3. pro 2009

Marti 😀 😀 😀 Uplně jsem si říkala, že to viděl bůh, jak jsi měla hodný děti a nadělil ti dvojčátka a ty ti dají zabrat 😀 😀 😀 Já se vždycky směju tchánovcům, oni mají 4 děti, kluky - tomu mýmu je 25, pak 18 let, pak 8 a pak 3 roky.. a čím mladší, tím horší.. ten nejmladší - já bych ho nezvládla, to je takovej smrad 🙂 A právě jsem říkala, že Mareček je opravdu sladká tečka na závěr, aby už nechtěli další 🙂

martasl
3. pro 2009

Jo,hodný byly asi po manželovi.Prej kam ho ráno posadili,tam ho večer našli.To samé naše holky.Ty jedna přející 😅 Naštěstí čekáme jedno.Zítra jdu na krev a do poradny,tak jsem zvědavá,jestli mi doktor nabídne to očkování na prasečí chřipku.Jen nevím,jestli se očkovat nebo ne.Děsně se té chřipky bojím.Je to mazec,jak kosí lidi 😠 .

mirunda
3. pro 2009

Mno, nikdy neříkej nikdy, moje sestřenice zjistila, že čeká dvojčátka až ve 20tt - byly holky schované za sebou.. 🙂 Mno, s očkováním je to mazec, já nevím jestli bych se nechala..ale prý těhule by se měly jsem četla.. ale těhuli to ještě žádnou nezkosilo, ne?Možná bych se bez očkování obešla.. nevím..

jabera
3. pro 2009

marti, tak to je neco, ten opis tvojich deti..... to si ani predstavit neviem.. dopriala by som ti na jednu noc toho mojho dablika.. ja osobne by som sa urcite ockovat nedala, ale netrufla by som si to radit druhemu, aby som nemusela citit zodpovednost, kdyby neco 😝 ja som trosku skepticka k tym ockovaniam a obzvlast k takymto rychlokvaskam... ved to ani oskusat este nestihli... bala by som sa, ze z toho ochoriem.

zuzi, a to, co si spominaal, ze sofinku napinalo, mala si to pomixovane? lebo barta zo zaciatku napinalo, ked nemal vsetko uplne nahladko. teraz uz mu nevadia aj kusocky.. a tu tie chrumky v drogerii nemaju, tu sa to nevyraba a nepouziva. to len v polskych a ruskych obchodoch.. uz to kaslem, stravila som akosi moc casu hladanim tych cervov. 😉 ozaj a vasi este stale byvaju v zahrade, alebo zimuju doma?

mirun, mamina pride vlakom, ona nesoferuje.. a ked to ma takto predelene prahou, tu cestu, tak je to uplna pohodka a vlak je krasny..
no super darek ste si kupili, ved zahliadneme na fotkach. ja vzdy smirujem, co kto ma v byte.

macka, krasa to spanie, vazne...

vidim, ze michalka tu dlho nebola, ta ma asi dost, chudinka..

ja som dnes isla robit medovnicky, vsetky ingrediencie nakupene, ale bart proste nedovolil.. teraz je hore kazdu chvilku, vobec si netrufnem zaplacat ruky od cesta, tak az zajtra. uplne som zurila, ale uz ma to prechadza. tak som dobre navriskala na borisa a je mi lepsie..
mam strasnu chut to tu uz zdobit a chystat a nemam sancu.
ale uz mame stromcek na balkone, tesim sa velice. a vcera sme kupili nejake kravinky ozdobne, al enemozem to tu vystavit do toho svinciku, co mame ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru