Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

martasl
4. bře 2010

ahojky-jsem se konečně ,,vyspala"Dnes to bude v práci krušný,co jsem usnula,tak ta naše psí potvora venku pořád štěkala.hulákala jsem na ni z okna asi 5krát ,vyhrožovala zabití a nic....potvora. 😠

elgert-v těhu by se určitě přehnaně cvičit nemělo.jen takový ty těhu cviky a plavání.

ilji-píšeš hodně tlustá,tak to jsme dvě.já to zatím neřeším,když chci mimčo.ale pak ze sebou budu muset něco dělat,už i při zavazování tkaniček funím jak kdybych běžela maraton 😠 😅

jabera
4. bře 2010

marti, to preto stekala, ze si na nu kricala! 😝 ta tvoja robota ma vycerpava, len ked o nej pises, neviem si predtavit do nej este aj chodit 😖

evitka, ten tvoj adamko je ohromne zlaty! teraz som ho omrkavala... no rozkosny..

evitkamalicka
4. bře 2010

jabera dakujem, podaril sa 😅

martasl
4. bře 2010

no, s tím štěkotem nevím.jindy na ni křiknu a je klid.nevím,co ji to popadlo 🙄 tak nějak teď vypadám a v práci to bude- 😔

lji
4. bře 2010

marti ja to inak tiež nejak neriešim... teda snažím sa aby som nepribrala príliš počas tehotenstva lebo si to fakt nemôžem dovoliť len to brušino by si mohlo dať do svadby pokoj nech sa vmestím do šiat... 😕 Ak mám pravdu povedať, cítim sa lepšie keď váhu neriešim, pretože viem že aj tak nemôžem diétovať kvôli mimču. a je to dobré ma psychiku, sebavedomie a navyše aj chudnem i keď nechcem 😅 teda teraz už len držím váhu... ale to bude tou zmenou na zdravšiu stravu a zvýšená nevolnosť pri nadmernom jedení... má to tehotnestvo niečo do seba. viem si povedať dosť. 😀

a čo sa týka psíka... viem o čom hovoríš.... my sme toho nášho vyhnali z izby aby si zvykal bez nás (je hrozne naviazaný) a navyše mi začal teraz páchnuť v tehotenstve a celý čas kňúka jak divý alebo sa rozšteká uprostred noci....

evuse
4. bře 2010

Ahojte holčiny.
Vy jste se krásně rozepsaly. Zdravím nové tváře 😉
Včera jsme byla na kontrole + mi znovu dělali test na těhotenskou cukrovku a --------------------- nemám jí 😀 . Takže cestou domů jsem se stavila v pekárně pro makové koláče. Mám teď na mák nějakou úchylku.
Miminko má už něco k 1kg, ale tentokrát si doktor už moc nebyl jistej, že je to fakt kluk, bylo tam špatně vidět přes pupečník. Nechala jsem si ten utz nahrát na Video, páč pal doktor má starej klump a nenahrává na DVD. Ale nevím, jestli těch 5 minut za 500Kč je adekvátní 😒

byggyt
4. bře 2010

Holky tak dnes ráno o piatej sa u nás rozpútalo peklo, ja a Laura sme dostali tú črevnú virózu neviem či bol horší pôrod alebo toto som jak mucha, doobeda som ledva došla na záchod, ešte že muž to nedostal a má sa kto postarať o malú

evitkamalicka
4. bře 2010

byggyt ja a muz sme mali crevnu virozu pred dvoma tyzdnami, katastrofa, malemu nastastie nic nebolo

zuzkaaaa
4. bře 2010

ahojte babule,
byggyt tak to nie je nič príjemné mňa dnes celý deň napínalo na vracanie zas mi rapluje žlčník a pritom nežerem dietujem....
tak baby dúfam, že nám budete držať palce som celá na nervy či dostaneme úver na byt teraz máme všetky papiere u finančného poradcu tak dúfam, že nám poradia čo a ako ale čo sme počítali na internete je to fuuuj 50 000eur na 30 rokov a mesačná splátka okolo 250-300 eur a možno ai tých 50 000 nedotaneme lebo dávajú z hodnoty bytu 70% až85% tak som sakra nervózna, že čo bude....

evka tak to je dosť za 5 minút akže to predsa nebude chlapček? a ty si už všetko nakúpila v modrej farbe

simisimca
4. bře 2010

Zuzik drzim palce aby to vyslo a mohli ste sa konecne osamostatnit.... 😉 😉

Fuuuuha byggyt a nechytila si to svinstvo v nemocnici??... 😕

simisimca
4. bře 2010

Jej inac vitam nove prirastky do nasej rodinky.... 😉

erikahla
5. bře 2010

Ahojte divcence,
na uvod zdravim vsetky nove tvare a tesim sa, ze sa rozrastame 🙂

Zuzi, velmi vam drzim palce. Viem si predstavit, co asi prezivate. My sme to mali pred 3,5 rokom a mam to v cerstvej pamäti. A este dlho mat budem, kedze budeme platit tiez asi az do konca zivota 😀 😀 😀 No co uz, ale sukromie je na nezaplatenie !

Byggyt, to je na slaktrafenie doslova. Tak mala sa este len dostane domov a ty uz zase bojujes - tentokrat so svojou virozou. Ja to stale hovorim - ked sa to sype, tak vsetko nahromadu. Vyliecte sa co najskor, musi to byt hrozne. Je mi to luto ☹

Jaber, ty si fakt dobra ! O par tyzdnov uz nam do albumu pridas aj svoje foto, co ?! Ale velmi ti fandim. Ten pocit, ked sa to cloveku zacne darit je uzasny. Sam o sebe je potom dalsiv tomto tazkom obdobi drzali palce 😀 m hnacim motorom. Supeeer !

Evi, aj my sme premyslali nad DVD zaznamom, no potom sme jeden videli a cena 50 eur sa mi za 10 min zda fakt dost. A to sa tam nic mimoriadne ani vidiet neda. Tak sme sa rozhodli, ze si dame urobit len foto na USB a hotovo. Tak sa na toho nasho drobceka tesim, ze ho uvidim. Juj, uz aby to bolo 😀

Adkaaaa !!!! Strasne moc ti na dnes drzim palce a budem na teba mysliet. Nech to mas co najrychlejsie a co najbezbolestnejsie za sebou. Tesim sa na foto maleho Samka 😀

A na zaver - posledne geneticke vysledky su vsetky v poriadku. Sme stastni a velmi ! Ale za to, ako nas vydesili a nechali v tom 3 tyzdne, tak za to by som davala prinajmensom vysoke pokuty 😠 Ja viem, ze niektore veci sa nedaju urychlit, ale daju sa povedat roznymi sposobmi... Tie stresy a bezesne noci, ktore rodicom sposobuju, by sa mali trestat 😠 😠 😠 A aby som nezabudla - dakujem vam vsetkym, ktore ste nam

elgereta
5. bře 2010

zuzka- moc držím palce, aby vám tu hypo dali, my též vyřizujeme hypo, chceme koupit pozemek a stavet...

evitkamalicka
5. bře 2010

ahoj zienky....ako sa dnes mame?

elgereta
5. bře 2010

ahojky, no mě stále trápí nevolnosti, takže nic moc, ale doufám, že už brzy přejdou.. a navíc se u nás udělala pěkná zima a zase začalao sněžet:( a já už myslela, že přišlo jaro...a jak se daří tobě a dítkám?🙂

evitkamalicka
5. bře 2010

elgereta tak nech ti to cim skor prejde, ja som nastastie nevolnosti nemala ani pri jednom tehu.....u nas sa tiez ochladilo, ale nesnezi

simisimca
5. bře 2010

Haloooo....nevie niekto nieco o Adrike?????????..... 😕 😕 😕

jabera
5. bře 2010

ahoj baby,

elgereta, to ti nezavidim, tie tehotenske grcacky, to bolo sialene, dobre si to pamatam..... ale fakt uz by to malo koncit, pokial nie si taky vynimocnejsi pripad.

erika, tak super, gratulujem, mesite byt stastim bezseba.. inak, mas pravdu, oni si trepnu vysledok, z ktoreho si tak akurat na infarkt a potom teda, ze to bol omyl, to su hruzy...ale tak, esteze to bol omyl.

zuzi, no, velmi vam to prajem, velmi velmi... snad to vyjde...

veru, aj ja na adriku myslim...kedy silvii napisala, tak by sme vedeli.. chuderka, ako jej asi je... a lulu uz by sa mohla pomalicky vratit domov, nie? zajtra? sa mi zda..

mirunda
5. bře 2010

čaute kočky, celý den nakukuju, jeste se tu neobjeví něco o novopečených maminkách.. tak nic :(

Dneska jsem myslela, že Lilinku přetrhnu, vůbec, ale vůbec nespala a o to víc byla protivná.. a usnula teď, z čehož mám taky radost, protože neusne pak v 9, jako každej jinej den :(

Jinak sháním teď snubní prstýnky - holky, to je drahý jak prase!!! Já si nejdřív říkala, že tak do 10.000,- maximálně, ale jak tak koukám, tak asi budem muset ještě přitlačit, abychom měli hezké.. nebo koukám po špatných obchodech a stránkách :( Taky máte tak drahý snubáky??? Já jsem z toho fakt absolutně v šoku ☹ Taky jsem zjistila, že dělají i červený zlato, moc se mi to líbí, Kubovi taky, tak bych docela chtěla mix červenýho a bílýho zlata, vypadají náááádherně.. tak ještě uvidíme..

Jaberko, kolik už máš dole??

A kolik má dole Zuzka??
Tady se to rozdietovalo 🙂

Elgereta - za jaké části Prahy jsi? A taky nám tu nové tváře neřekly možné jména pro své drobečky, na to jsem vždycky hrozně zvědavá 🙂

elgereta
5. bře 2010

Já bydlím u Hamerskýho rybníka, zastávka Spořilov, je to ještě Praha 4...si aspoň říkám, že budu mít kde jezdit s kočárkem🙂 No my jména vybírali hodně dlouho než jsme se tak nějak shodli...bude to buď Lukášek nebo Terezka...Manžel by strašně chtěl kluka, mne je to celkem jedno🙂 16.3. jdem na velký ultrazvuk, tak uvidíme, jestli už to bude poznat🙂

mirunda
5. bře 2010

Lukáš nebo Terezka? 😀 A Evuse to ví? 😀 😀 (má stejná jména)

Já bydlím taky na P-4, na Zeleném pruhu - Budějovická.. tak to nemáme od sebe vůbec daleko 🙂

elgereta
5. bře 2010

no mně se zdá, že tyhle jména jsou dost oblíbená, tak mě to ani nepřekvapuje 🙂 na budějovickou mi jezdí přímej bus a dokonce nízkej, tak to je paráda🙂 já tady v Praze moc maminek neznám, jsem se sem přistěhovala... no až mi bude dobře, tak se určitě domluvíme🙂

mirunda
5. bře 2010

jj, myslím, že na Spořilov jezdí bus č. 118, ne? Ale Spořilov je myslím docela velkej.. já taky dřív bydlela na P-5, pak jsem se nakvartýrovala k příteli na čtyřku.. je to tu lepší, je tu víc kde jezdit s kočárkem, je tu klid.. A odkud jsi se přistěhovala?
Myslím, že Terezka je v prvních příčkách oblíbenosti.. asi s Anničkou, to se teď taky hodně dává.. a u kluků - Lukášků zase až tak uplně tolik není, ne? Nebo já teda nevím, vždycky mi přišlo, že je nejvíc Honzíků a Kubíčků.. jinak bych dala Kubíčka, kdyby se tak nejmenoval ten můj a kdyby to nebylo tak oblíbené.. chci, aby moje dítě bylo ve školce jediný s jménem 😀 Což s Liliankou se mi asi povede 😀 😀

elgereta
5. bře 2010

No tak to mě právě Lilianka neprošla ani Laura ani Viktorka... no já bydlela na vesnici na Praze východ.
Přesně tak bus číslo 118, bydlíme v ulici Zárybničná hned u rybníka...na to, že je to Praha je tu hezky, ale stejně chceme časem z Prahy pryč...

evuse
5. bře 2010

Ahojte.

Taky pořád nakukuju a nová miminka zatím nikde.

Jo Mirun, taky máme drahý, asi za 12 tis. Ale jen nezdobené kroužky z bílého zlata, mě se ty rytiny a podobné věci nějak nelíbí. Na stránkách zlatnictví Moon mívali docela pekné a lza slušnou cenu,ale teď mi to nejde otevřít.

No jo Elgereto, to máme stejný jména, akotár že já mám Terezku už vedle v pokoji 😀

Mirun i Lukáš vede žebříček oblíbenosti, stejně jako Jan a Jakub

elgereta
5. bře 2010

no my doufáme, že budenejdřív Lukášek🙂

jo a k prstýnkům...my nejdřív chtěli matný bílý zlato, ale na svatebním veletrhu nám jedna klenotnice řekla, že to zrovna je nejmíň trvalejší a že dost brzy zežloutne a ošoupe se...tak jsme si nakonec vybrali prstýnky z titanu za pár korun a zbylo mi i na 3 brilianty🙂

mirunda
5. bře 2010

Já chtěla Lilianku snad už od svých 10-ti let, takže toho svýho jsem na to připravovala hned od začátku našeho vztahu, tak si na to asi zvyknul nebo nevím 😀 Ale neprotestoval.. kdybych teď měla další holčičku, tak bych měla Rozárku.. A Viktorka je taky krááásný jméno 🙂 A kam chcete z prahy pryč? Někam kousek nebo vyloženě na vesnici do baráčku?

Evi, co jsem to četla s tím pohlavím? Že by možná holčička?? 🙂 Nebo jsi tam minule viděla pindíka na 100%? ;)

mirunda
5. bře 2010

Jo a k těm prstýnkům - to čumim.. Evi, já nevím, jestli chci dát takový prachy za prstýnky.. zase si říkám, že to je jedno za život (doufám), ale i tak..
Elgereta - taky jsem koukala, že dělají z jiných materiálů, než ze zlata, ale ten můj chce bílé zlato, že to prý aspoň něco vydrží 😕 Tak nevím.. kdybych měla někoho známýho, kdo by mi řekl pravdu a nechtěl na tom jenom vydělat 😀

elgereta
5. bře 2010

no konkrétně teď už do Přehvozdí, vyřizujeme hypo na pozemek, tak doufáme, že snad bude brzy náš, sice je to už okres Kolín, ale zas tak daleko do Prahy to není..měli jsme požadavek takový, aby to bylo do 35km od Štěrbohol, kde manžel pracuje a po dlouhým hledáním a jsme našli za hodně slušnou cenu a hlavně splňuje všechny podmínky, aby se na něm dalo stavět, to u mnoha nabízených pozemku realitkami není...

evuse
5. bře 2010

Minule tam bylo vidět něco klučičího, ale teď si doktor nebyl jistej, protože tam byl pupečník. No uvidíme.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru