Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

martasl
19. bře 2010

ahoj petjule,to víš že můžeš.ten koník je nějakej pomalej,ne?? 😠

zuzkaaaa
19. bře 2010

Ahojte baby, marti fakt je to dosť pomalé ale mne sa to takto páči, zvykneme si a to si už nespravíš test? ja na tvojom mieste by som si spravila nie raz som počula že žena už bola v 3 mesiaci a ešte stále mala menzes takže kludne môžeš byť ja som ešte v septembri tiež krvácala slabulinko a v oktobri som už bola tehu a podla dátumu vychádzalo že tehulka som bola už v septembri

zuzkaaaa
19. bře 2010

Ahojte baby, marti fakt je to dosť pomalé ale mne sa to takto páči, zvykneme si a to si už nespravíš test? ja na tvojom mieste by som si spravila nie raz som počula že žena už bola v 3 mesiaci a ešte stále mala menzes takže kludne môžeš byť ja som ešte v septembri tiež krvácala slabulinko a v oktobri som už bola tehu a podla dátumu vychádzalo že tehulka som bola už v septembri

martasl
19. bře 2010

zuzi-teda ten koník blbne.doufám,že je to jen pro dnešek,že to ještě není úplně vychytaný 😅
já s tím testováním nevím-uvidím.já právě neznám žádnou ženskou,která by měla menses a byla už těhu.

martasl
19. bře 2010

jo,a jak dlouho jsi tu slabou ms měla??a dostalas to přesně na den??

zuzkaaaa
19. bře 2010

3-4 dni a potom nič ty to ako dlho máš? minule som sledovala v TV na travel&living že existujú maminky ktoré vôbec netušili že su tehotné po dobu 9 mesiacov 😲 menzes mali normálne 9 mesiacov bruško sa im nezväčšilo a ani pohyby necítili len im proste prišlo zle išli k lekárovy a tam im na sone povedali, že vy budete mať miminko, a matka sa spýtala, žee kedy? a oni že za pár minút, fakt že existujú takéto kuriozne prípady

martasl
19. bře 2010

no,já jsem to měla dostat minulý pátek.(mívala jsem to na den přesně),od pndělka -úterka jen ,,vlákýnka na toal.papíru při utření a od středy jen hooodně slabá ms,v leže vůbec,a připadne mi,že to zase ustává.a absolutně žádné bolesti břicha,prsou-prostě nic.mám jen citlivější bradavky a takový nějaký jiný...než obvykle.připadnu si jak magor a analfabet v jednom 😅

pocahontas35
19. bře 2010

Ahojte dievcata, vcera nas pustili z nemocnice, bola som tam velmi dlho od 28.2.2010 do 18.03.2010, to bolo vela aj na kona, ale nevadi, mame doma Samka.
Tak ako som pisala 28.2. ma chytili bolesti krizov, tak pre istotu sme isli do nemocnice, lebo mala sluzbu moja doktorka, aby sa na mna pozrela a potom uz len skonstatovala, ze by si ma tam radsej nechala. V tej chvili mi to nevadilo, vedela som, ze som v dobrych rukach, ale ze tam budem tak dlho som netusila. V skratke moj porod... 05.03. mi chceli vyvolat spontanny porod, dostala som 3 prostiny, z ktoreho som mala falosne kontrakcie, bolesti velke, ale vobec som sa neotvarala, ba prave naopak, ja som sa zavrela !!!! Po tomto zavreti rozhodli, ze este chvilku pockaju, ze ako sa to bude cele vyvijat. Musim povedat, ze na oddeleni rizikovej gravidity na piatom poschodi na Antolskej, su vsetci velmi mili, si doktori, alebo sestry, ja som si tam uz pripadala, ako inventar. 🙂
Prisiel aj moj velky den 10.03.2010, kde na rannej vizite, rozhodli, ze ma vysetria a uvidia, ze co a ako ... po vysetreni, bolo sedenie, kde sa rozhodlo aj o mojej sekcii .... takze len upresnim, v tej chvili ked som to vravela byggyt som to este ani ja nevedela, maly SAMKO sa narodil s vahou 5350 g a 55 cm o 14:37... mala som spinalku, bola som pocas celeho porodu hore, aj ked mi anezteziologicka vravela, ze nech spim, to sa proste nedalo .... pri spinalke vas nic neboli, ale citite tlak a tah ... a presne som vedela, kedy maleho vytiahli, ktory hned aj plakal, bolo to uzasne, pocut svoje dieta plakat, ked ho vysetrili doniesli mi ho ukazat, dala som mu len pusinky a potom sme sa dva dni nevideli, lebo po spinalke sa nemoze 24 h vstat iba lezat, to bolo asi pre mna najhorsie to samotne lezanie ... inak, baby pribrala som 13 kg a schudla 15 kg, tak to sa mi celkom paci ... 🙂))
Toto je len v skratke, aby ste vedeli, ze co a ako .... vitam nove tvare, aj ked este som nic necitala ... iba som to preletela ... 🙂 ale ja si to niekedy hadam precitam, idem este pridat fotky maleho SAMKA, aby ste videli, aky je velky 🙂))

martasl
19. bře 2010

pocahontas-hrozně ráda tě tady zase vidím 😀 moooocinky tobě i manželovi gratuluji k Samkovi.fotky přidáš sem nebo na FB??jak to tak čtu,tak sis užila svoje.ale hlavně,že jste v pořádku a konečně doma. 😉 😉 těším se na fotečky.a co jinak,je malej hodnej??ježíš,já bych chovala až bych brečela 🙂

pocahontas35
19. bře 2010

Dakujem za gratulacie, vsetkym 🙂)) Uz som pridala nejake fotky, ale to je len fotene narychlo mobilom, ale budem fotit aj fotakom, tak pridam nove, aby ste videli, ze maly je dlhy a ja absolutne nechapem, ako sa mi zmestil to brucha 🙂)) vcera bola nasa prva noc doma, plakal, ale je to v pohode, ved este rozpravat nevie 🙂)) som z neho doslova a dopismena hotova, je to vazne bozi zazrak ... zboznujem vonu babatiek ...je to skvele, ze sme doma ... vychutnavam si to ...

luci.kon
20. bře 2010

marti já znám ženký co to měli a byly těhotný, jedna to dokonce zjistila až v 5,měsíci, a to špinění je někdy fakt normální
obdivujutě že si to vydržela si ten test neudělat, já už testovala po dni spoždění 🙂
pocahontas- rodila si normálně nebo císařem,
holky nemáte někdo zkušenost s domácíma mazlčkama a příchodem miminka, jestli bylo všechno ok, a jestli nežárlili na mimi

pocahontas35
20. bře 2010

Luci sekcia o ktorej som vo svojom prispevku pisala, je cisarsky, myslim, ze spontanny porod by bol velmi narocny a skor nemozny pre velkost babatka 🙂

mirunda
20. bře 2010

Adri, naše známá rodila 5,5kg přirozeně 🙂 Nechtěla bych.... v tomto případě zlatý císař.. a jak ti je? Jsi ok? Nebolí tě to?
Jinak Samko je krásňoučkej kocourek.. 😵 A datum ti vyšlo moc hezký, 10.03.10 - o den dřív by to tak krásně nevyznělo 🙂

simisimca
20. bře 2010

Jezisi Adri Samko je kraaaaaasnucky!!!!!!!... 🙂 🙂 🙂

luci.kon
20. bře 2010

pocahontas myslela jsem si to, když byl tak pěknoučkej, normálně by to bylo asi hodně náročný
Dneska se kamarádce narodila holčička, šla taky císařem, nebyla otočená, ale jemi divný že malá se narodila v 5 ráno, a tatínek ještě nic neví, jen že je na světě

jabera
20. bře 2010

adrianka ahoooooj!!! konecne si tu, vela sme ta spominalai a ja osobne som vela na teba myslela.. teda, ako si to prezila ze ti samka zobrali po porode na tak dlho? a ako to je s kojenim, ked nie je mimi od zaciatku pri mamine? da sa to rozbehnut? maly je strasne zlaty, malinko sa mi podoba na mackinu emku. ale hlavne sa podoba na teba. tesim sa az popises co najviac, ajked asi teraz moc casu nebude... drzim palce, nech dobre hajate, hlavne v noci.

luci.kon
20. bře 2010

ten novej koník je fakt naprd, neukazuje mi to všechny fotoalba, ani u pocahontas 😒 , taky chci vidět samika 🙂

mirunda
20. bře 2010

Luci, taky mi to neukazuje všechny alba, ale přišla jsem na to, že stačí kliknout na foto.. takže zkus kliknout na foku adrianky, určitě se ti alba ukážou..

luci.kon
20. bře 2010

no vidíš to mě nenapadlo, už to jde, je nádhernej, já už chci takyyyyyyyyyy 🙂

evuse
20. bře 2010

Ahojte holčičky. Zdravím nové tváře 😉

Adrianko hrozně moc ti gratuluju, Samko je moc pěknej . A proč jste byli tak dlouho v porodnici? Já byla 6 dní a už jsem byla psychicky úplně vyřízená.

martasl
20. bře 2010

pocahontas-jééé,malej je slaďoučkej.vypadá tak rozumně 😉 doufám,že co nejdřív přibudou nové fotečky. 😀

evus-a co ty a těhu,jak je??co malá,těší se na brášku?

macalc
20. bře 2010

Ahojte babulky.

Pozdravujem nove babule tehulky🙂))))

Adrika este raz gratulujem k malemu Samkovi je uzasny a prajem vam obom vela vela zrdavicka a Janka ma pravdu na prvy pohlad sa trocha podoba na nasu Emku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ten pobyt v nemocke ti nezavidim mna by asi trafilo tak dlho tam byt ale hlavne ze uz mas maleho doma 😀 😀 😀 😀

luci.kon
20. bře 2010

martas tak nakonec jsem tam fotečku z UZ dala, ale je to špatně vidět 🙂

evuse
20. bře 2010

Martasl já se cítím skvěle, kdybych neměla břicho, tak ani nevím, že jsem těhu. Jen mě se.e, že se mi začaly dělat další strie. Tereza to ještě nechápe, že bude mít sourozence, takže mě při přebalování vesele kope do břicha. Jediný, co jí na tom zjímá, je pupíkldo kterého mi šťourá prstíkem, když ho vidí 😀 . Ale koupila jsem jí maličkej kočárek pro panenky, tak tam vozí panenku a říká "ají" , jako "hají" . Je to vtipný, přitom, když jí řeknu hají, tak dělá, že neslyší, já si do teď myslela, že neví, co po ní chci, ale evidentně hají velmi dobře chápe, mrška jedna malá.

Lucikon a jak ty se cítíš? je ti dobře?

mirunda
20. bře 2010

Evi, to je bezva, že ti nic není, že máš bezproblémový těhu.. jinak HAJÍ naše Lili chápe moc dobře a dokonce i poslouchá, když jí to řeknu, tak se lehne a zavře oči 🙂 Je to legrační 🙂 Už se ti to taky krátí 🙂 Nedávno jsi nám to oznámila.. 🙂

martasl
20. bře 2010

luci-koukla jsem.no fakt to je docela špatně vidět,ale hlavně že tam je,viď 😀 😀 😀 😀 😀 ?

evus-jojo,dětičky jsou chytrý malý potvůrky 😉 🙂 jen zjistit,jak na ně 😉

miru-a co přípravy na svatbu,jak pokračujete??už máte spočítáno,kolik budete mít hostů?a šaty máš už definitivně vybraný?

mirunda
20. bře 2010

Marti, šaty mám vybraný, zaplacená záloha, takže už to je na 100% 🙂 Hostů bude pozvaných tak kolem 50ti, ale myslím, že všichni nedorazí, uvidíme, ještě jsem nerozeslala pozvánky, musím si je navrhnout a kamarád nám je udělá.. Kuba si teď v pátek byl zkoušet svatební vestičku, co mu necháváme šít, a prý je hrozně krásná, bohužel jsem tam s ním nebyla.. ☹ Takže to pro mě bude překvápko..
mno a dorazila mi zásilka - něco na výzdobu aut, někaký mašličky, šperky, svíčky, organza, ubrousky.. hrozně si to užívám, pořád jsem na netu a něco hledám 😀
Ale bohužel ještě nemám šatičky pro Lilinku.. viděla jsem tak krásný, že by snad byla hezčí než já 😀 Ale bohužel byly veliký, měli hodně podobný i v její velikosti, ale byly zase růžový a to nechci, protože celou svatbu budeme mít do oranžova ☹ Takže pech a hledám dál..
mno a nejaktuálnější jsou teď prstýnky, nechce se mi dávat přes 10tis do toho, ale asi budeme muset ☹ Našla jsem v Praze soukromýho zlatníka, tak k němu musím zajet, vypadá, že je levnější.. a babička mi dala asi před 10-ti lety zlatý starožitný hodinky na krk, že prý si z nich mám jednou nechat udělat prstýnky, tak to asi prodám a koupím prstýnky za to, aby mě to tak nemrzelo 😀 😀
To jsem se rozepsala... 😉 Je toho hodně, vždyť to znáte, nechci vynechat jedinej detail.. 🙂

martasl
20. bře 2010

jé miru,nebyla by těch hodinek škoda??přece jenom píšeš,že je to starožitnost a od babičky.můžeš je pak předat Lilince-takový putovní šperk.nevím teda,za kolik se teď prodávaj prstýnky,ale ta cena je mazec 😲
hrozně se těším na fota ze svatby,doufám,že jich budete mít hafo a dost nám jich ukážeš 😉 😉 😀

mirunda
20. bře 2010

Marti, nemyslím, že by toho byla škoda.. babička mi je dala za tím účelem a já, abych pravdu řekla, nevidím důvod, proč bychom si je měli předávat a schovávat, když to pro nikoho znás nic neznamená.. Prstýnky se dají pořídit pod 10tis, ale obyč. kroužky, my bychom chtěli napůl bílé a červené zlato, dámský s kamínkem.. mno, prostě, když máš představu a chceš opravdu trošku "neobyčejné", tak okolo 15tis..líbí se nám něco takovédleho, pánský bez kamínku samozřejmě:
http://www.zlato-prsteny.cz/detail/snubni-prste...

martasl
20. bře 2010

no tak ty sou fakt krásný,do těch bych šla taky.no pokud ty hodinky pro vás nic neznamenaj,tak to je jasný,je požít na jiný účel.myslela jsem,že je taková rodiná památka 😉

mirunda
20. bře 2010

děkujeme 😵 To červený zlato vypadá ve skutečnosti fakt nádherně, divila jsem se, že Kubovi se to taky líbilo..
Není to rodinná památka, to by mi asi nedali, ať si s tím dělám co chci.. vůbec nevím, kde to babička zchrastila, už mi to dala fakt dááávno 🙂 Ale ještě že tak, svatba stojí fakt hodně peněz.. ještě pošlu šatičky, které bych nechala možná ušít Liliance:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30747026&tab=2

nebo

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32048628&tab=2

Tak přemýšlím ještě 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru