Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

macalc
18. srp 2010

@zuzkaaaa presne takuto istu mame aj mi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzkaaaa
18. srp 2010

@byggyt aký je to kočík? hoď link prosííím 😀

zuzkaaaa
18. srp 2010

@macalc tak ani Sofi nechcela byť v ohrádke stále tam len plakala

zuzkaaaa
18. srp 2010

@byggyt už som ho našla ja taký kočík už nechcem jeden podobný máme a tam si sofi trieska hlavu

macalc
18. srp 2010

@zuzkaaaa to iste bolo aj u nas vobec tam nechce byt a ked ju tam dame tak reve ako keby ju rezali.Aj mne sa paci ten kocik co si dala link pozerali sme ho vcera vecer z muzom 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzkaaaa
18. srp 2010

a je za super cenu tento kočík na iných stránkach stojí 135eur...

macalc
18. srp 2010

@zuzkaaaa akurat som ho ukaazala muzovy a rozhodli sme sa ze ak predame nas tak kupime tento a je polohovatelny??nie je to tam napisane

zuzkaaaa
18. srp 2010

@macalc áno je ale kedže my už v kočíku nespíme tak mne to tak ani nevadí keby nebolo

pocahontas35
19. srp 2010

caute baby,

popisali ste toho moc 🙂 nebola som tu, lebo nas maly je nejaky mrzuty, vcera mi spal len 10 min. v priebehu dna, chce byt len na rukach, pisti, vykrikuje, tak mam o zabavu postarane 🙂 ja hovorim, ze mozno uz pojdu zubky, ale tie uz cakam asi tak 2 mesiace, podla toho, ze slinta a vsetko si dava do ust 🙂 Zacali sme uz s prikrmami, ale zatial to nie je velka slava, mrkva mu nechuti vobec a vcera som davala zemiak, no ... ja dufam, ze sa to polepsi, lebo je to vsade inde, len nie v ustach 🙂
Baby, ake mate alebo ste mali stolicky na krmenie a ako ste boli spokojne, dajte mi tip, aku kupit ...

@zuzkaaa neviem, aku tabletku si si davala, ale ak je ten ADIPEX, vyhod ho, je to riadne svinstvo !!!

@byggyt: mala Vivi je velmi sikovna 🙂

@hanula83: dievcence su nadherne ... velmi ... 🙂

musim ist, maly sa mi budi ...

evuse
19. srp 2010

@mirunda třetí dítě fakt nechci. Možná na starý koleny, až tyhle odrospu, jenže to už budu tak stará, že už nejspíš budu v přechodu 😀
@martasl fotky mám na blogu, adresy blogů jsou na Facebooku, tak tam koukni. Za poslední měsíc tam nemám, není čas, trvá to dlouho, než se to tam natáhne. Manža je naprostej PC antitalent, tak to musím všechno dělat sama 🙄
@zuzkaaaa Já Terezu nechám jíst samotnou jedině bílej jogurt, jabko, banán a pak různý sušenky a podobný věci, který nedělají fleky. Ona to lžičkou sama umí, ale nechci jí furt převlíkat a uklízet, už takhle je tu bordel. Já nespěchám, ani s nočníkem 😀

evuse
19. srp 2010

@mirunda Terezu moc televize nezajímá. Neudrží tak dlouho pozornost. Zajímá jí v tom smylsu, že mává moderátozům, nabízí jim sušenku atd. Jonak samozř Kouzelnou školku taky pustím, líbí se jí ty maňásci,ale jak přijdou pohádky, tak už jí to moc nezajímá., Ale líbí se jí Žížaláci, tak jsem jí sehnala celé DVD, ale nevydrží do konce ani juednu pohádku, už jí to pak neba.. T bych u ní musela sedět a komentovat jí co tam dělají a nějak podobně udržovat pozornost. Navíc právě nechce sedět dál od televize, většinou chce stát hned u ní. Ve svém křesílku vydrží chvíli a už běží k obrazovce
@zuzkaaaa jojo, modrá sedačka z Ikea mi taky pěkně pije krev- a to mě před ní kamarádka varovala 😅

evuse
19. srp 2010

V pondělí jsem byla s Lukášem v poradně. Tak v 10-i týdnech váží 6,30kg 😅

martasl
19. srp 2010

ahoj holky.
zuzi-a kolikátej kočárek že to u vás bude?? 🙂 já vím,jsi do nich maniak jako já,ale ty máš aspoň důvod je kupovat. 😉 a jakej jste měli,že s ním nejsi spokojená?jinak ten co jsi vybrala teď je pěknej a Sofince na to popojíždění už bude stačit.

byggyt-jakej máš kočárek,že s ním nejsi spokojená,abych v případě nutnosti věděla,kterej nemám kupovat.

macalc-a ty máš jakej??píšeš,že jsi s ním spokojená.

holky a nevadily dětem ty sí´tovaný stěny??některý dětičky z toho můžou mít strach.já pak plánuju tu dřevěnou polohovací ohraádku do obýváku-teda už od narození,místo postýlky.

pocahontas-taky bych řekla že to bude zoubkama.určitě se brzo vyklubou.já nevím,že ten váš Samko je na těch fotkách pořád tak vysmátej.má krásnej úsměv.ten nebude mít o holky nouzi 😀

evus-jo na fotky jsem koukala,jsou tam ty stejný,ale já si počkám 😀.My máme světlou sedačku(možná někde na fotkách na fb bude vidět),taky se dost špiní,máme teda speciální potah,takovej zvláštní plyš,už nevím,jak se to jmenuje.máme od českýho výrobce.ale asi je lepší,než úplně tmavá.no nevím,co budu říkat,až bude prcek. 😅

jinak-ms stále nikde.tak ještě zítra a pak budu testovat.

lji
19. srp 2010

@martasl "jinak-ms stále nikde.tak ještě zítra a pak budu testovat. " heheh že by predsa? 😎

byggyt
19. srp 2010

Zuzi díky moc za ponuku na ohrádku ale môj muž si vymyslel že chce takú čo je na zemi a nie nanožičkách no tak môžme zháňať, on by to chcel hneď ale to neni také jednoduché...... 😒 , a teraz to ani nebudem riešiť až keď sa vrátim z dovolenky aj tak musím ešte dosť vecí poriešiť a pokúpiť na dovču. No boli sme pre ten kočík a zatial sa mi páči... hahahaha ale dieťa sa v ňom ešte neviezlo lebo sme ho hneď nechali u mami aby sa to nemuselo zas v sobotu prevlačovať, no uvidím aký bude v teréne, na zimu budem používať tento môj športiak z trojkombinácie lebo do snehu má dobré kolesá.

Marti mám Baby smile

byggyt
19. srp 2010

@zuzkaaaa pekný je ten koč čo si hodila link má aj nánožník to je super aj cena je dobrá len ja som tento potrebovala hneď lebo mama má ten najmenší výťah na svete a keď by išla aj s kočom aj so psom tak nemá šancu, tiež musí mať velkého psa 😠

evuse
19. srp 2010

@martasl ty jsi náročná 😉 . Tady máš aktuální. Vlastně nejaktuálnější, pasoucí Lukášek je asi 10 minut starý 😀

zuzkaaaa
19. srp 2010

@evuse malý sa strašne podobá na terezku...
baby ja som taká nahnevaná, jaaaaaj na moju matku manžel im pomáhal s celou stavbou každý deň tam trčal o pol 5tej končil v práci a do 9tej bol na stavbe a my keď potrebujeme ich pomoc tak nám nepomôžu ☹

dnes sa bola moja švagriná pýtať na náhradný kočík tam kde sme nechali demu reklamovať tak by nám ho poskytli ale za 30eur, tak nech si ho nechajú už som fakt nahnevaná sakra človek tam kúpi už 2 kočíky a nestál euro a takýto prístup, tak manžel si dnes ide pre nový kávovar tak dúfam, že už bude normálny ...
@martasl kočíky sme mali 3 jeden hlboký ten som predala jeden čo používame teraz a druhý čo je v oprave ale keď mi ho neopravia tak budem nútená kúpiť ten kočík čo som dala link

martasl
19. srp 2010

evus-teda,malá má ty kukadla!!krááááásnýýýýý 😀 😀 😀 😀 .Lukášek už tak krásně pase koníky??to je čipera,vždyť má 2 měsíce.kam se na něho naše dvě holky hrabou.ty se pěkně dlouho nehly.je krásnej-hned bych ti hp ukradla 😀 😀 😀

zuzi-prošla jsem si ten obchůdek,kde chceš kupovat kočárek.mají tam krásný,některý se anoí u nás neprodávaj(nebo jsem si nevšimla).co mají u vás tu balerinu(kombi kočár),tak tam mají úžasný potahy.u nás jen těch pár.

byggyt-tos máš klasickou 4kolku nebo s těma zadníma menšíma otoč.kolečkama??a co na něm bylo špatnýho??jestli se teda můžu zeptat 😅

manžel teď jel ke tchýni jim odemkonout.zabouchly si dveře.jsme od nich asi 14km,tak maj štěstí. 😅

martasl
19. srp 2010

zuzi-nějak jsem nepochopila jak píšeš,že vám chtěli nechat kočár za 30euro.jako kdo??švagrová nebo v obchodě?za jakej?

zuzkaaaa
19. srp 2010

@martasl mi sme išli reklamovať kočík a reklamácia trvá mesiac, tak sme sa pýtali či nám nevedia požičať náhradný kočík najprv povedali, že nie lebo nemajú, švagrina býva v tom meste kde sme kočík kupovali a robí vedľa toho obchodu tak sa išla spýtať či nemajú predsa ten náhradný kočík a povedali že áno požičajú nám ho ale len v tedy keď im zaplatíme 30eur za požičanie, podľa mňa je to ich povinnosť poskytnúť zatial inýkočík pokial ten náš je v oprave všade inde sa to tak robí, a potom nám povedali, že na 80% nám neuznajú reklamáciu a ak niečo opravia tak si to budeme musieť hradiť sami kedže je celá konštrukcia zlomená a aj športová časť rozpáraná pri šití opravu odhadujem okolo 80-90eur 🙄 🤐 😒 😠

martasl
19. srp 2010

tak to je mazec 😠 😠 😠 je jasný,že je to jejich povinonst.už jenom kvůli dobrému jménu.asi na to kašlou.a to byl nějakej značkovej nebo levnější typ,že mu praskla konstrukce??ach jo,ještě starosti s kočárkem,jako by toho nebylo málo i tak,že? ☹ .prosím tě a co to je za značku,ten rozbitej?

martasl
19. srp 2010

holky chci se zeptat.dávala jsem do alba několik fotek.půlka mi jich tam zůstala a půlka asi po 5 minutách zmizla.už se mě to stalo několikrát.nevít proč??

tetamon
19. srp 2010

@lji ty furt nic? 😲 ;)

tetamon
19. srp 2010

Marti: snad to nekdo vysvetli lip, ja jsem tady preci jen chvilku, ale vim, ze holky si tu kdysi stezovali, ez jim smazli svatebni fotky, pry nechaji akorat jednu, jakoze kdo jsou rodice, a jinak je to proste web o detech a tehotenstvi, tak nechavaji jen takovy fotky. ALE...ja to nestudovala, to jsem jen v jedne diskuzi narazila na tohle. Jestli a jak moc je to pravda, netusim... 🤐

zuzkaaaa
19. srp 2010

@martasl tetamon ti to už vysvetlila už viacerým vymazali pár fotiek...
kočík stál 230eur je to dema nexxus

macalc
19. srp 2010

@martasl mi mame tento http://www.bambini.sk/sk/product/262/peg-perego... amne sa velmi lubi ale ved uvidime ci ho udem vediet predat

evus Lakasko je sikulko 🙂 🙂 🙂 a aky je veelky rastie ako z vody

zuzka a to si co robila s kocikom ze je dolamany cely ram ja by som im ho oplieskala o hlavu ked je este v zaruke a mam si platit opravu

zuzkaaaa
19. srp 2010

@macalc nič moja normálne sme sa prechádzali a pri obrubníku som ho nadvihla a niečo prasklo nič som nevidela, že kde pri ďalšom obrubníku to znova prasklo a už som s ním nemohla fungovať 🙄

macalc
19. srp 2010

@zuzkaaaa ty kokso to nie je sranda ked sa ti to takto zlomilo mi sme preto kupovali drahsi kocik lebo aj mna nahovadali na demu ale s timto som spokojna len ma stve ze mi zbytocne stoji v skrini vanicka a onedlho aj vajicko

vcera som malej kupila sunarek drink na dobru noc a mala prespala celu noc vstala o piatej rano a potom sme este spali do 9 tej konecnw som sa vyspala po dlhom case 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru