Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

luci.kon
14. led 2011

ahoj holky, už jsem tu nebyla zase 100 let,

@mirunda moc gratuluju k těhulkování 🙂
tentamon - už sem si říkala, že to máš určitě za sebou, hodně zdravíčka a štěští přejeme
Jinak Ahoj všechny co se ještě neznáme 😉
Za pár dní nám budou 3 měsíce, a už máme 5,7 kg a asi 64 cm, Nikdy jsem nevěřila, že bych mohla tak strašně někoho milovat, vždycky když se na mě usměje láskou bych ho sežrala. Už si krásně povídá s hračkama a napodobuje zvuky co mu předvádím, vyplazuje jazyk a houká jako sovička, Mateřství je opravdu ten nejkrásnější stav co může žena v životě zažít 🙂, snad se mi poštěstí a nebude Pája moje poslední miminko.
papa přidám pár fotek do alba

martasl
14. led 2011

miru-mělo by tě to tam pustit.právě tyto fotky má tak,aby je mohl každej vidět.mě taky nemá v přátelích.musíš být na fb přihlášená a pak tě to pustí.jen na tyhle fotky-fotím-.

luci-jojo,je to láska na celej život.ta jediná vydrží až do smrti 😉 ,jen aby nám to ty dětičky taky vrátily 😅

elennka
14. led 2011

ahojda holky,tak moc jsem ráda, že je už pátek večer, tento týden to bylo opět hodně hektické.. tak budu o víkendu trochu odpočívat..

hanula83
15. led 2011

@mirunda Miru, ještě se ten druhej plůdek může objevit 😉)))... mě takhle strašili cely těhotenství s trojčatama... že může to třetí být schovany 😀

mirunda
16. led 2011

@hanula83 tomu nevěřím, nebo spíš je hrozně malinká pravděpodobnost.. ikdyž mý sestřence objevili dvojčátko až ve 20tt - do té doby si myslela, že čeká jen jedno 🙂

martasl
17. led 2011

miru-až ve 20tt???-to snad ani není možný,to přece na těch utz muselo být vidět,ne??a musela mít hodně vysokou hladinu hcg-to jim nebylo nápadný??to je mazec 😅

mirunda
17. led 2011

Marti, vůbec nevím, ona nerodila v ČR, ale v Chicagu.. taky mě to překvapilo, že to dřív nezjistili a to to je tak max 5 let.. mno, takže stále můžu doufat 😀 😀 😀 Ale fakt si myslím, že je tam jen jedno a dokonce začínám mít pocit, že to bude normálně holčička 😕 Tak jsem z toho zmatená 😅

elennka
17. led 2011

pěkný večer holky.. tak víkend v...., zase v práci... dneska jsem byla u zubaře, tak mě zase bolí celá tlamička. Musím vydržet do pátku... příští týden jsem v práci jen ve středu, v po a ut mám školení v Brně a čt a pa jedu do Pardubic na jednu konferenci...

martasl
18. led 2011

miru-vždyť holku chceš,ne??tak proč ten zmatek??hoílt je to 50 na 50.nic jinýho to být nemůže a hlavně,že bude mimi zdravé 🙂

eli-au,zubař.vydržím hodně,ale u zubaře chci hned umrtvit,jinak nesmí vrtat.když tak tam jdu,tak mám nervozu jak prase a spocená jsem až víš kde...a to mě chválí,že mám dobrý zuby,ale nemůžu si pomoct.to raději 10 rodit,než jeden zubař 😝 😝 .a co vlastně děláš za práci,že máš takový pracovní tempo??

mirunda
18. led 2011

Marti, raději bych holčičku, ale je mi to vážně fuk.. spíš mě zarazilo, že jsem si předtím byla jistá, že to bude kluk 😀 A teď si fakt myslím, že to bude holka.. 🙂 Tak jsem jen zmatená.. ale je to jedno, jak píšeš, hlavně ať je zdravé mimčo.. a co vy? Bavila jsi se s manžou ohledně dalšího postupu pro mimi? Nebo to necháte a budete zkoušet? Jak dlouho už se snažíte?

zuzkaaaa
18. led 2011

ahojte kočky...

@mirunda mirka tiež som tak bola ako ty ked som čakala Sofi, na začiatku som si bola istá, že to bude dievčatko a zrazu som mala úplne pocit , že to bude chlapec začali sme sa tešiť že to bude chlapec ( vieš mám 2 synovcov) tak som bola zvyknutá na chlapov a potom v 22 týždni na 4 D sone že je to na 99% dievčatko troška sklamania ale potom pravdaže radosť, takže asi tak, vždy prvé pocity sú tie pravdivé aspoň u mňa to tak bolo 🙂

elennka
18. led 2011

@martasl pracuju jako vedoucí pečovatelské služby, ale mám k tomu ještě spoustu dalších aktivit.. Jinak zuby stojí za...., nemůžu dokousnout na levou stranu ☹.. Na zítra jsem si vzala dovču, dneska v noci jsem toho moc nenaspala.. a ve čt zase zubař, snad to přežiju.. Večer mě jde drahoušek na pivo, tak budu slaměná vdova ☹

@mirunda hlavně ať je mimi zdravé, pohlaví je vedlejší... 😵

jancikes
18. led 2011

ahojte dievcata, tak sa ku vam pridavam...
vcera som akurat zistila ze som tehotna 🙂
som tiez XXL tehulka, mam 90 kg tak sa aj obavam trosku ze ako to budem zvladat....
dufam ze vsetko bude ok!"!!!!!!
necitala som celu vasu diskusie, lebo je to vyse 300 stran🙂 ale chcela by som sa spytat ci mi neviete poradit na co si davat pozor a tak , proste rady vas skusenejsich🙂))
a pribrali ste vela pocas tehotenstva????

martasl
18. led 2011

eli-tak to věřím,že máš cvrkot.ale pokud tě to baví tak proč ne,že?? 😉

miru-včera jsme s manžou o miminku mluvili.manžel říkal,že v únoru by měl být víc doma.dál se budem snažit přirozeně,na otázku umělka se moc nadšeně netvářil.prej v tom případě se s tím musím smířit,tak jsem mu řekla že se tada nesmířím.snažíme se od března,takže už pěkně dlouho,už dochází trpělivost...před tím posledním otěhotněním jsme se snažili tak 10 měsíců,už nevím přesně.

zuzi a co vy a bydlení,už to máte všechno v kupě nebo ještě něco plánujete??a co rodiče,už bydlí v novém??

martasl
18. led 2011

jancikes-vítej mezi námi.já nteda těhu zatím nejsem,ale minule jsem otěhotněla při 104kg!!!takže ještě jsi na tom dobře 😀 .pokud nebudeš mít nějaké potíže vyplívající z těhu tak bych váhu neřešila.teď je důležitější miminko.v těhu můžeš mít vyšší tlak nebo později zvýšenou hladinu cukru,ale to můžou mít i hubený maminky.neboj,doktor si tě pohlídá 😉

jancikes
18. led 2011

@martasl

dakujem za privitanie 🙂
tu vahu moc neriesim, najdolezitejsie je aby miminko bolo vporiadku 🙂
a ake bolo tvoje tehotenstvo????nemala si ziadne problemy?

martasl
18. led 2011

jani-moji nejmladší dceři je 12 let a to jsem ještě byla celkem hubená.u posledního těhu mi mimnko bohužel v 16tt umřelo.měla jsem chřipku(prý na tom měla lví podíl) a špatnou placentu.takže mi museli vyvolat porod.to se stalo 9.12.2009.no a od března 2010 se neúspěšně snažíme o dalšího potomka.

jancikes
18. led 2011

@martasl
to ma mrzi s tym miminkom:(..tak prajem vela stastnicka a zdravicka nech sa vam co najskor podari🙂
ale ono ked ma prist tak pride,ta dusicka si sama vyberie kedy ...treba len dufat a verit!!🙂

miksheee
18. led 2011

Ahoj Dámy,
jsem tu dnes první den a hned prosím o radu. Určo mi poradíte 🙂 Jsem v 18tt+1. Naposledy jsem byla na ultrazvuku v Gennetu na 12tt, výsledky OK, ale doktorka mi nemohal udělat klasicky vnější ultratvuk - viditělnost byla téměř nulová, asi kvůli mé váze 169/80. Udělala mi ten vnitřní a ten už byl v poho. Objednala mě na orgánový ultrazvuk na 22tt+1 a já mám obavy, že mi nepůjde udělat jako ten na 12tt, protože v tomhle stádiu se ten vnitřní už nedělá. Jsem z toho špatná ☹ Máte některá tuhle zkušenost?
Díky
Michala

lucia2431
18. led 2011

Ahojte, môžem sa k vám pripojiť??? 😉
ja mám 15m dcérku a otehotnela som pri 92kg no na iui ale to mm má problémy. Do 16. týždňa som schudla na 85 kg lebo som od 8tt grcala všetko aj vodu keď som sa napila, trvalo to až do pôrodu ešte deň pred ním. Keď šla rodiť mala som 99kg takže som nepresiahla 100ku 🙂 . S ultrazvukom som nemala problémy a to ja mám spodné brucho veľmi veľké s tým som mala vždy problémy. Teraz mám 89kg no mala som piatého od vtedy cvičím lebo dr. mi to prikázala, začala som mávať vysoký tlak. Dúfam, že schudnem ale je to pre mňa boj lebo ja aj s vody priberiem ☹

zuzkaaaa
18. led 2011

@jancikes tak ja som počas tehu pribrala 11kg ale po pôrode som mala všetko dole ale teraz 😒 😒 😒 škoda slova ale je pravda, že som si dávala pozor, jedla som malé porcie veľa vecí som si odopierala a napríklad vôbec som neraňajkovala 😒 prvé jedlo som mávala až okolo 12tej, pretože na začiatku v 3mesiaci práve na vianoce som za mesiac pribrala 4kg a vtedy som sa dosť zlakla že kolko budem mať kg....

@martasl tak už dáááávno bývajú rodičia už od augusta sú v novom ešte ale nemajú všetko dokončené zvonka ešte treba namaľovať dom úprava okolia....
ja by som chcela ešte veľmi veľa vecí meniť na byte, len prachynie sú 😒 chcela by som kúpelňu, wc a kuchyňu vymeniť, sedačku novú kúpiť....
teraz sme malej kúpili postielku pridala som na FB pár fotiek, ale aj na modrejstreche mám pár fotiek obývačky, ak chceš kuk, počkaj nájdem link:
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/zuzkaaaa/al... ale teraz je to trošku prerobené pretože nábytok sme dali na druhú stenu a pribudlo jedno kreslo

@miksheee tak toto som počúvala ja a celé tehotenstvo 😠 nevidieť dobre pretože ste tučná... ale asi to závisí od lekára pretože ked som bola na 4D sone ani slovkom nič nespomenul lekár...
takže neboj určite bude vidieť niečo lebo aj mne vždy videl len také drobné detaili nikdy nevideli ale určite to závisí aj od kvality prístrojov čiže ked má 20ročný monitor figu uvidí... a určite sa tu nenájde žiadna baba ktorá mala toľko kg ako ja pri otehotnení a pôrode :(

zuzkaaaa
18. led 2011

@lucia2431 prepáč teba som vynechala 😉 vitaj medzi nami, a čo cvičíš? ja som rozmýšlala, že si stiahnem z netu zumbu a budem po večeroch troška tancovať 😀
@mirunda ozaj mirka a ty cvičíš ďalej či nie? práve dnes som pozeral album jednej kočky je cvičiteľka zumby a má tam fotky z 30 týždňa ako robí tréning....

lucia2431
18. led 2011

@zuzkaaaa ahoj, tak neuveríš ale tancujem zumbu každý deň aspoň sa snažím lebo napr. dnes Lucka bola veľmi zlá a aj zlé spala tak som nemala šancu no poobede ju mm zobral k rodičom a ja som cvičila 😉 Je to pre mňa dosť ťažké a najmä odoprieť sladké lebo ja som čokoholik a mám dostať mrchu a to je najhoršie lebo v tedy jem sladké véééľa. ☹
Predovšetkým musím pozerať na to , že musím byť zdravá lebo mám Lucku tak toto si stále hovorím aby som vydržala 😉

zuzkaaaa
18. led 2011

@lucia2431 a tú zumbu si si odniekal stiahla? alebo si kúpila cd? neviem odkial by somsi to mohla stiahnuť, poradíš prosím?

lucia2431
18. led 2011

@zuzkaaaa vieš čo mne jedná mamička poradila odtiaľ od koníka aby som si objednala lebo jedná baba ju predáva no trošku som sa obabrala lebo mohla mi to dať na jedno dvd a ona mi to dala na 4 a platila som okolo 7eur ale ináč neviem odkiaľ by si si mohla stiahnúť 😕

zuzkaaaa
18. led 2011

@lucia2431 tak už niečo sťahujem tak dúfam, že to pôjde 😀 a už si nieč pochudla? a fakt je z toho taká veľká svalovica?

lucia2431
18. led 2011

@zuzkaaaa ja som vôbec nemala svalovicu len za každým som spotená ako kedy som zo sprchy vyšla 😉 No neviem či som schudla lebo od piateho cvičím a až na druhý mesiac piateho sa odvážim 😉 odkiaľ si ju sťahuješ?

zuzkaaaa
18. led 2011

@lucia2431 http://www.hellspy.sk/search/?q=zumba&p=1&_ds=7 treba sa najprv prihlásiť, ale neviem či to pôjde ešte to sťahuje

lucia2431
18. led 2011

@zuzkaaaa tak potom daj vedieť či ti to ide 😉

zuzkaaaa
18. led 2011

jasné ešte to dám napáliť mužovy a uvidíme 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru