Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

marianeta
15. únor 2009

Evus ja som tiez prala kazdy den,ale uz som povedala dost ked si pokvacka jedlom len teplacky tak to neriesim lebo to by boli do vecera spinave vsetky.
A navyse je zima a vnutri susit pradlo je premna zabijak 😠 .Zehlenie tiez nemusim,ale co uz.
Niekedy to mam v kosiku aj tyzden kym sa k tomu dostanem a medzi tym musim z toho vziat bo maly nema co na seba 😀 .

adelinka
15. únor 2009

evus..no petan byl odbornik..ten taky porad cural a nez sel na operaci porad zvracel..tak ja preslekala aj 8x denne..pracka hrcela denne 😝

marianeta..petan se rano budiva kolem 5 az 6 😒 😝

zuzkaaaa
15. únor 2009

marieneta nespím len som varila, vlastne manžel sa snažil variť ale mala som viac roboty ako by som sama varila, nevadí, už sme napapaní, mňaaam, až moc, ale aj tak za hodinku znova budem hladná 😀

marianeta
15. únor 2009

Zuzka stastna ty zena 😀 .

Adel a co bolo malinkemu ked ho operovali? To mal taky strasny reflux ci co.

adelinka
15. únor 2009

marianeta..jj ..bylo to hrozne..byl na JIPce 4 dny a 3dny pak semnou na pokoji..ale ted uz je vse ok.byl tam v 9tydnech 😢

tasha8
15. únor 2009

mari to ma cas, nez sa uzhodneme na dalsom to uz budem mat vela info urcite o TT porodnici, neponahla 😉
inac to my tiez tak...ked ideme k nasim tak to je teda plany spanok....asi sa mu nelubi ze neni doma alebo co...a tak my sa vobec malo vyspime, bo maly je aj tri razy hore v noci... 😒 vsak som si aj teraz schrupla poobede, len som si isla lahnut a naraz kukam ze som vyse hodiny spala....spankovy deficit, vsak to pozname ze....

zuzkaaaa
15. únor 2009

caute babenky, ďalší deň skoro za nami uz len 2dni a dúfam budem vedieť či má naše malé pipíka alebu šušulu 😅 baby, nemali ste počas tehu problémy s bolesťou hlavy? mňa už dva dni trápi, tlak som si merala je normálny tak neviem z čoho

adelinka
15. únor 2009

zuzka..me porad trapi hlava..hodne pij..nekdy jsem si i prasek vzala kdyz jsem byla tehu..a co bys chtela??

zuzkaaaa
15. únor 2009

to je jedno, doteraz som mala pocit, že to bude dievčatko ale posledné týždne zas chlapček, uvidíme v utorok

jabera
15. únor 2009

caute baby.

zuzi, len aby ukazal-a! niekedy sa tam krutia, otacaju, ale to, co chces vidiet neukazu. mne ukazuje vzdy... mozno budes mat aj ty stastie.

adel, to je strasne, ta operacia maleho, jak si to zvladala, take malinke miminko pod kudlou, musel asi asi byt s nervami v p.deli.. a co operuju, ked ma babo reflux? nevies? myslim konkretne, ci zvacsuju pazerak , myslim, ze cesky to je jicen. alebo ako to riesia?

evi, ja sa uz teraz neviem dockat prechadzok s kocikom, ale pozeram, ze asi zo zaciatku ma to az tak brat nebude... teraz sa len valim, uz nic poriadne neprejdem, asi je naivne si mysliet, ze potom sa budem hodiny prechadzat po vonku...
dnes sme boli v muzeu, na 3.poschodie som si to uz nelajsla... a stale cakam, kedy sa uz fakt pocuram, ked sa to snazim oddalovat, aby som odvsadial neletela 5x...

zuzkaaaa
15. únor 2009

jabera tak to dúfam, že sa ukáže 😠

adelinka
15. únor 2009

jaber..ja to nevim uplne presne jak se to jmenuje..jinak nervy v prd...jak pises ale uz je to zamnou a mame klid a ja druhe nechci tak mam uplne klid

tak pa pa valim do postele pac rano vezu tetu do nemocnice..pa 😔 😔 😔

jabera
15. únor 2009

zuzi ja ti to strasne prajem. ja som sa tiez velmi tesila, ked uz som ocakavala, ze to bude vidno. ale neviem si ani za svet spomenut, kedy to bolo. ale tusim to mam v kalendari minulorocnom, lebo viem, ktora poradna to bola... vidis jak to leti, este nedavno si sa bala, ci bude vobec nieco na uzv vidno a uz je to aj tu.... ja mam v stredu poradnu, potom o 3 tyzdne, lebo moj mudr ma dovolenku a potom, ze "uvidime, co dalej, to uz je takmer termin" .... povedal mudr, tak ja neviem, co planuje so mnou.ale snad uz nic, lebo verim, ze ten cisarsky je nadobro zazehnany. jaj, z jednej strany uz to chcem mat za sebou, ale dnes som kukala nejake videa porodov a to som nemala robit...
adel teda ti poviem, to by som nechcela zazit, po takom porode este aj ten desny strach o miminko.... ani nechcem mysliet radsej...

adelinka
16. únor 2009

dobre ranko 😀
jabera..no bylo to hrozne..aj 6x ze den zvracel..ale videt ho tam na kapackach bylo silene..porad jsem brecela

marianeta
16. únor 2009

Dobre rano.

Tak som sa konecne aspon trochu vyspala.Vcera vecer som prisla domov a vsetko popratat ,v chalupe smrad ako v nemocnici 😀 .
Inac Adel aj moj dost grcaval ale nie tak,ze by to s neho lietalo vsetko iba trochu 😕 .
Aj ked bol uz starsi a na prikrmoch tak si grcol a aj som sa s dr bavila a vraj je to ok lebo uz lozi a prevracia sa na brucho.
Uz to nerobi len sem tam a hlavne po mlieku al. caji.

Zuzi mne sa maly ukazal az v 30tt.

marianeta
16. únor 2009

pridala som nove foto 🙂 .
A kde ste vsetky? dnes trpim samomluvou? 😕

marianeta
16. únor 2009

Asi ano 😀

tasha8
16. únor 2009

maminky su zaneprazdnene,,, 😉 my inac máme dneska 7 statocnych 🙂 mesiacov...ja uz som sa nachalovala a cakam kym sa maly zobudi, najeme sa (teda maly, mne uz (hadam) stacilo 😀 ) a vydáme sa na procház..dúfam nebude fucat, to nemám rada...no a tak...ved piste co a ako a co mate new... 😉

evuse
16. únor 2009

Čauky,
dneska jsem poprvé sama doma s malou, manžel už musel do práce. Nějak nechce spát a pořád kvičí, kvíčala jedna. Takže okolo ní pořád běhám, ale aspoň jsem si stačila už dát polívku k obědu. Jo a zuby mám taky vyčištěný a jsem i učesaná 😉
Jde na mě nějaká únava, jen co malá zavře kukadla, taky asi lehnu.

Marianeta fotečky pěkný. Na té předposlední s tou panenkou, to tančí tango ?? 😀

Jaberko, oni ty procházky venku nejsou na hodiny,ale tak 1-1,5. Aspoň teď v zimě, protože na krmení musíme být doma. Ale jak jsem psala, mě ta hodina bohatě stačila. Včera byl manžel sám s kočárem venku, tak jsem stihla vytřít podlahy a umýt si vlasy. Ale po hodině už jsem je chodila vyhlížet z okna kde jsou 😉

marianeta
16. únor 2009

Tasha a chce sa ti von?U nas pada trochu sneh ale hned sa topi.Neznasam TT lebo ked tu nefuka tak v kuse prsi 😠 .

Evus on ju bacal po hlave sme sa na nom nasmiali ako sa s nou rozpraval 😀 .Inac to je neterina Sabinka ta keby to videla....
Ja som bola s malym od zaciatku sama doma a navyse on bol nespavec tak to bola radost.
A po prvom kocikovani som myslela ze mi nohy odpadnu ako ma strasne boleli.To tie kila navyse 😠 .
Inac vcera som sa u mamci vazila a mam skoro 2 kg dole.Len neviem na ako dlho 😀 😀 😀 😀 .

zuzkaaaa
16. únor 2009

Ahojte babenky, u nás napadlo snehu až až, všetko je biele, fuj už by mohlo byť teplúčko 😒

marianeta
16. únor 2009

Pockaj Zuzi este budes to teplo preklinat ked budes pred terminom s velkym bruskom.

zuzkaaaa
16. únor 2009

tak to som si istá, ale v máji nezvykne byt tak teplúčko, alebo hej? a jún nejako vydržím a potom už budem najšťatnejšia mamička na svete 😀

marianeta
16. únor 2009

Ja si teda pamatam take brutal majove horucavy spred 8 rokov.Sestre sa vtedy narodila dcera a ked som ju bola kocikovat tak som prisla so spalenimy rukami.

zuzkaaaa
16. únor 2009

😲 nejako to už vyržím

marianeta
16. únor 2009

JJ aj tak sa ti nebude chciet uz nikam chodit a radsej budes doma schovana lebo posledne tyzdne su fakt zaberak.

zuzkaaaa
16. únor 2009

😀 😀 😀

usak
16. únor 2009

Ahoj holky - Evi moc gratuluji k miminku - opožděně............musím ti říct, že jsem se po tom tvém popisu porodu skoro rozbrečela strachem 🙂
A jak si teď psala, že jsi stačila dokonce vytřít podlahu a umýt si vlasy, tak já jsem zrovna dneska uklízela - takový tem úklid piplačka, co není vidět a říkala jsem si, že jsem zvědavá, jak to budu stíhat s pišišvorem - tak to asi jde 🙂 🙂

adelinka
16. únor 2009

ahojky..tak ja jsem u mamky a tady napadlo taky snihu hruza..fuuuuuuuj 😝 jsem zvedava kdy odjedu 😀

jabera
16. únor 2009

adel, ved ostan... malemu sa to urcite paci, nie? ja by som sa hned mala chut ist gulovat, alebo nieco podobne. uz mi tak chyba normalny pohyb..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru