Těhotná a přesto žádné příznaky, je to normální?

pandicka9
5. lis 2013

maminky jsem těhotná,teda dle testů,na ultrazvuku ještě nebylo nic vidět, měla bych být 4tt, jde o to že v neděli jsem špinila do té doby prsa v jednom ohni,podbříšek mě bolel na menstruaci,a od toho špinění nic,chci se zeptat zda je normální nemít žádné příznaky ,u prvního těhu sem zvracela hned od začátku,břicho a prsa bolela nehorázně,tak ted sem stoho nějaká něštastná

benjik
5. lis 2013

@pandicka9 vždyt je brzo,uvidíš tak za týden dva,.Já jsem 13tt a příznaky,mimo vynechání ms,nemám žádné

pajamo
5. lis 2013

Priznaky nerikaji nic o tom, zda tehotenstvi prosperuje nebo ne. Bud rada, ze ti nic neni, zitra to muze byt naopak 😉

dadushe
5. lis 2013

@pandicka9 U mě v prvním těhotenství týden před MS jsem už věděla, že se něco děje, prsa mě bolely nehorázně...Teď podruhé absolutně nic....taky jsem z toho byla nervní, prsa mě začaly bolet až po 8.tt.....příznaky nic určitého nevypovídají🙂 Ještě je brzo, vydrž🙂)

veronikanel
5. lis 2013

Ježiš,to je hrozně brzy 🙂
Mě začaly dost bolet prsa,ale každá má příznaky jiné nebo žádné...Až později mi bylo zle(11-14tt),bolelo mě břicho,špinila jsem,svědila mě nechutně kůže :D Klid...

vanilkakapo
5. lis 2013

@pandicka9 Buď v klidu. Mně všechno začalo až někdy v půlce čtvrtého měsíce. 😉

lenkalenulka
5. lis 2013

Z toho nervozni nebud, me prisly nevolnosti v sestem tydnu, a ve 4 tt jsem se citila jako pred ms... takze pockej na tebe urco taky dojde🙂 🙂 🙂

aaevca
24. srp 2015

AHOJKY VSEM. Chci se zeptat pokud jsem.měla ovulku 15.8..kdy nejdříve testovat?děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru