Těhotná po půl roce a více

makoush
23. říj 2008

Toto je druhý level diskuze "Snažilky od půl roku a více" 🙂

andreasek82
12. čer 2009

kall: jj, ted je rada na nas.. 😅 to je neskutecny, jak to uteklo..
ja pocitam take s holcickou, pokud to bude klucina, bude to fesak v tech ruzovych obleccich 😀 nam to rekli v gennetu na velkem utz ve 20. tydnu - vypada to na holcicku a pak muj gynekolog v beroune, ze pry jestli uz vime, co to bude, ja rikam, no ze tak na tech 80 % a on no holcicka.. takze snad, jmeno uz je vybrane.. 🙂
hlavne at je mimisek dobre natoceny, jinak si jeste budete muset pockat 🙂 ale domluv mu, a on bude 😉 a co jmeno?

milin: taky jsem rada, ze jsem doma, zacina opetovne prset.. jdu si pripravit sendvice na obidek 😝

nikieda
14. čer 2009

Dobré ránko, jak se máte při neděli?
Makoush, co Barborka? Už jste se trochu sladiliy?
Jenn, jak se cítíš jako maminka? Jste v pořádku?
Andreasku, já myslím, že u vás je to holčička na 100%, řeklo vám to více doktorů nezávisle na sobě, ne? Přeci bys kluka neoblékla do růžové 😀
Holky, tak jsem včera byla po měsíci venku a bylo to super!!!! Po škole mě manžílek vzal na zahrádku na oběd. Byla jsem z toho pobytu na vzduchu tak naladěná, že jsem upekla, něco poklidila a naplánovala radikální změnu pracovny, ať máme kam dát alespoň postýlku 😵 Skřítek bude spát první měsíce s námi v ložnici v pojízdném košíčku, a až z něj vyroste (kolem 4.měsíce), bude hold sám v postýlce v pracovně, jinak to tu asi nevyřešíme...

andreasek82
14. čer 2009

nik no vis ze jistota pohlavi je az u porodu, ale snad to ta sabinka bude 😉 🙂
dnes je krasne.. zacina me ale opet trapit ekzem..
ze zacatku tehu nic, pak se mi to tak v 5. - 6. mesici rozjelo fest, doted klidek a zas se mi zacina na rukou delat a ty ruce me silene svedi 😠
tak sis uzila obidek na zahradce vid 😉 my vcera take byli na obede, asi mozna na poslednim takhle ve dvou 🙂 a vecir jsme grilovali, ale maso z globusu (nalozena krkovicka) bylo tak slane, ze se to pomalu nedalo jist 😠 no neni lepsi si doma sami uvarit? 😀
tak jste to nakonec se spanim u mimiska vyresili, to je hlavni 🙂
ja jdu varit - bude uzene s kasi a okurkou, uz se tesim 😵
hezkou nedeli!

nikieda
14. čer 2009

Ahojky.
Andreasku, doma víš, jaké koření použiješ 😉 Je fakt, že si ty chvíle ve 2 musíme užívat!!!
O svědění mi povídej, nemám sice ekzem, ale až se za to své věčné drápání se stydím ☹
Dnes chtěl manžílek složit postýlku, kterou jsme dostali od kamarádky. A ono ejhle, nedali nám k ní rošt a snad i další díly 😢 Takže jsem sice rozebrali psací stůl, aby se to sem vešlo, ale postýlku ve výsledku nemáme... U našich by snad měla být ještě jedna na půdě, tak abychom tam příští víkend jeli. To jsme nečekali.
Dnes jsme měli doma party, 4dospělí a roční dítě, teda, byt na lezoucí dítko opravdu připraven nemáme 😀 Teď polehávám, ale cítím se dobře. Uvidím, co zítra na kontrole.

andreasek82
14. čer 2009

nik tak to me mrzi s tou postylkou, kdyz uz jste s ni pocitali, to je mrzuty.. 😒 ale tak scihnete tu pudu u vasich anebo proste sjedete do ikey a nejakou koupite no co.. 😉
my mame postylku po mne, tomas udelal par nateru a je to.. jinak vse mame do ni nove.. matraci, perinku, polstarek, povleceni, mantinel.. kolotoc je pujceny od sestrenky..
ja tu mela navstevu v pondeli.. sestrenku prave s manzelem a rocnim vojtiskem, takze vim, o cem mluvis.. tata musel za malym porad chodit, protoze to by bylo bouli a modrin od rohu apod.. holt to tu neni jeste nijak prizpusobene..
a kde se drbes? jakoby cele telo?? rika se, ze v tehu je nejaka velka svedivost.. ja nic, az na ty ruce..
ja se zase nafutrovala.. to zitra bude opet o kilicko vic na vaze 😅 😀 jen at si sabca da, ze jo?

makoush
autor
15. čer 2009

ahojda devcata, jen prolitavam...u nas blby, zkoncily jsme ve spitale. Malá chytla nejaky průjem a zhubla jeste vic,tak nas detska dr. hnala do hospitalizace a na kapacky. Nakonec jsme jeli zase do Brodu, a tady ji nastesti nic nenapichali a nechavaji to odeznit prirozene a s pomoci probiotik. Takze tak, je to psycho. Ale aspon vime, ze to jeji rvani je a bylo od bricha. Jinak na prikrmy jsme se vykaslali a kojim co se da. Sice to neni normovana denni davka, ale zatim jim to tady staci. Bohuzel, tim jak jeci a usne az za tak dlouho, nenakojime potrebny mnozstvi, protoze po standartnich 3hodinach to proste nejde.. Takze tak..ja padim, pred chvili usnula po 5hodinach revu a bdeni.. ach jo..tak se mejte..papapapa

andreasek82
15. čer 2009

ahojky mak 🙂
moc vam drzim palecky, abyste to s malou zvladli a bylo to brzy lepsi 😉
jak jsem uz psala, taky si to nemaluju ruzove.. vsechno je to nove a je to velka zkouska..
ale cas tomu vsemu pomuze a vy budete sehrana dvojka/trojka 🙂

jenn ozvi se nam a chceme videt maleho danielka! 😵

jinak ja hlasim, ze zadne priznaky porodu jeste nemam 😀

milin
15. čer 2009

Ahojky holky

Mak je mi líto že máte s malou takový potíže.Ale zároveň věřím že se vše brzy v dobré obrátí a vy budete spokojení i s miminkem. 🙂

Jenn jak pak je maminko?

Andry jen se neboj ještě máš do termínu aspoň týden.Neboj vše zvládneš na jedničku jako ostatní holky 😉

Tak mě se zhoršilo dýchání kvůli alergii.Dostala jsem od alergologa Ventolin inhalátor do úst.Při dušnosti ho musím používat.Takže je to vážně super.Snad se to nezhorší a já budu moct dýchat líp.

nikieda
15. čer 2009

Ahojky,
Makoush, držím palce, ať je Barborce brzy lépe a i Ty se můžeš v klidu vyspat. Nechápu, proč chtějí do malé hned píchat kapačky?! Ještěže nejste pohodlní a objedete více nemocnic.. Jsi dobrá, že s tak pevnou vůlí kojíš!! Držím vám všechny palce!!!!
Milín, na co máš alergii? Snad to bude jen krátkodobé a nebudeš trpět celé léto.
Andreasku, pořád nic? 😉
Já byla dnes na kontrole. Byl tam zase jiný doktor, ale také skvělý, v klidu mi vše vysvětloval, prostě pohoda. Takže už si prý "mohu dělat, co chci", konec klidového režimu, hurááááá, bude párty 😀 A mangnézko mám také vysadit. Jsem otevřená na 1,5cm a mám cystu, kterou mi prý musí naříznout, než mě trápit pod narkozou, udělají mi to prý při porodu, takže se mám na co těšit 😅
Ještě mi brali krev na jaterky, kvůli tomu škrábání se.. Andreasku, já se drbu úplně všude, klidně i za ušima, vzadu na krku, na dlaních, na chodidlech,...uffff..
Ve středu bych ještě ráda jela do školy, tak uvidíme, zda Skřítek vydrží. Manžílek jede zase zítra ráno pryč, ale ve středu v noci nebo ve čtvrtek ráno se vrátí, tak do té doby musím vydržet a nerodit 😉
Ale občas je pěkně nepříjemné, jaké cítím bodání "úplně dole", jako by měl Skřítek zachvíli vypadnout 😅

andreasek82
15. čer 2009

milin.. tyden uz ne.. 🙂 termin z bulovky mam 21/6 vis.. ten 25/6 je podle posledni ms.. a podle utz mam dokonce 20/6..
tak at se ti brzy dycha lepe.. radeji si u vseho cti pribalove letaky, ale tak pokud si na alergologii rekla, ze ses tehulka, tak by to mel zohlednit..
nik.. to ses uz otevrena na 1,5 cm nebo mas hrdlo 1,5 cm? ja mam hrdlo 1,5 cm a jsem otevrena na spicku prstu..
to hrdlo musi zaniknout a pak je branka, ktera se roztahuje az do velikosti te hlavicky mimiska, coz je 10 centaku..
ale tak mozna ze uz muzes byt otevrena, ja nevim, zas tomu tolik nerozumim..
a to drbani musi byt teda neprijemne, tak uvidis, co ty testy..
a nemuze to byt zmenou kosmetiky, praciho prasku nebo tak neco?
vidis.. konec klidoveho rezimu 🙂
ja si myslim, ze kdybys porodila ted, tak uz je stejne vse vyvinute, takze proc ne.. 🙂
lepsi nez prenaset.. treba nakonec stejne budes a doktori te jen strasili.. no uvidime..
to bodani dole mam taky obcas, jakoby na stydke kosti, proste dole.. takova bolest.. asi se to tam vsechno uz pripravuje 🙂
dobrou noc preju 😉

milin
16. čer 2009

Ahojky holky

Niki alergii mám na to nejhorší na prach a ten je prostě všude nejen doma,ale i venku.Pak na roztoče.A zároveň mám alergickou rýmu.Takže kýchám,smrkám jak o život.Léky na to nesmím smím jen stříkat do nosu,ale dr mi řek že to záleží na mě jestli si stříkat do nosu.Prý jestli to vydržím tak jo.Jinak to dýchání je samo od toho.JJ Andry říkala jsem že jsem těhulka a říkal že ten Ventolin mohu.Ale jen při velké dušnosti.Jako když se zadýchám do schodů tak to ne,ale při delší procházce apod.

Andreasku tak to jsem nečekala že máš termín za pár dní 🙂 To vychází tak na víkend co?Tak hlavně ať vše dopadne ok. 😉

Niki o tom svědění jsem četla až najdu ten článek tak ti ho sem zkopčím. 😉

andreasek82
16. čer 2009

milin ja jsem taky alergicka na pyl a prach, ale letos nejak nic.. musim zatukat na zuby, ty nehori 🙂
asi je to tim tehu.. nebo nevim.. ja mam sterimar s manganem, je to morska voda, muzes v poho v tehu, ale kdyz te chytne kychaci zachvat, coz urcite dobre znas 😒, tak je stejne vsechno marny, je to hnus velebnosti 😀
jj, termin uz je za par dnu, jsem z toho takova cela nesva 😀
urco ale budu prenaset, no vsak uvidime, tak vyhlas valku te hnusne alergii, vim, o cem pises 😠

nikieda
16. čer 2009

Alergie je neřád, zrovna si mi na ní kamarádka také stěžovala..
Andreasku, na Tebe těhu působí přímo zázračně, žádný ekzém ani alergie 😵
Tak jsem volala do nemocnice a mám zvýšené hodnoty jaterních testů, takže jsem si tam jela pro recept. Alespoň znám příčinu drbání a po těch lécích budu mít snad pokoj 😀 Na další kontrole si nechám vysvětlit, co to vlastně obnáší, mít zvýšenou hodnotu jaterních testů..
Jinak já jsem už otevřená na 1,5cm a děloha je prý už hodně měkká. Ale otevřená na 1cm jsem už od 32tt. Jestli to chápu dobře, tak 1cm = 1 prst (respektive článek prstu). Jestliže jsi "na špičku", tak to možná nebude ani 0,5cm, ale ono se to prý může hrozně rychle změnit.

andreasek82
17. čer 2009

nik no ekzem jsem prave mela nekdy v 5. - 6. mesici, pak dobry a ted jemne na rukou mi prijde, ze zase zacina.. snad se nerozjede, pak by to byla otrava pri peci s mimiskem.. uz se moc tesim na miminecko.. 🙂
je dobre, zes na tech testech byla, aspon vis co a jak..
vidis to, tak ty uz ses uplne ready k porodu 🙂
ted uz muzem klido porodit, vyvoj miminek uz je dokonceny.. 🙂
a ted ktera z nas driv? 😉
hezky den 🙂

kallimer
17. čer 2009

Ahoj holky 🙂,

tak sme včera byli na screeningu - snad je všechno v pořádku a Dr. nám potvrdil, že na 90% čekáme holčičku 🙂. Tak snad už můžu začít nakupovat růžovou. Malá je hlavičkou dolu (ale to asi ještě milionkrát změní) a placentu mám na stěně břišní. Jinak cejtim tlak na konečník a stydkou kost - tak nevim jestli je to normální - příští tejden jdu ke svýmu Dr., tak se ho zeptám. A občas mě bolí břicho - tak nevim jestli je to tvrdnutí nebo co.

Andreasku, Vov : moc Vám držim palečky ať porod krásně zvládnete 🙂 teď už jen, která z Vás bude první 🙂.

Jen, Makoush: tak co maminy - jak válčíte? 🙂.

Milin: Co ty kdy máš kontrolu? Už si viděla mímíska na utz nebo nebyl ještě vidět? (možná si to už psala...).

Mějte se krásně 😎

milin
17. čer 2009

Ahojky holky
tak mi začíná být nějak blbě.Pokud furt nejím tak je zle.Sice ještě nezvracím a doufám že ani nebudu!Ale žaludek mám pěkně naruby. ☹ 😠

Kall kontrolu mám zítra a budu tam sama.Přítel bohužel nemůže,tak mu mimíska představím na fotce 😉

Andraesku a Niki tak já myslím že to půjde pěkně popořadě 😉 Už Vám i závidím držet toho broučka v náruči 🙂

andreasek82
17. čer 2009

kallimer, nam to bylo prvne na velkem utz ve 20. tydnu potvrzeno gennetem tak na tech 80 % a pak podruhe mi rekl muj dr. ze je to holcicka.. no pocitame s tim, taky podle toho vypada nase vybavicka 😀 a moc gratuluju, ze je vse v poradku 😉 tlak na konecnik a stydkou jsem myslela, ze se objevuje az dyl, ale tak muze to byt i driv, mozne to je.. hlavne pomalu, zadny spechy a stres.. 😉

milin, no jsem zvedava, jestli to bude poporade.. 🙂 nechame se prekvapit 😉

nikieda
18. čer 2009

Ahojky, tak další skoroprobdělá noc za mnou.. Ale utěšuji se, že si mohu lehnout kdykoli přes den 😀 Včera js byla ve škole, teda cesta busem byl mazec, měla jsem pocit, že jedeme bez tlumičů. Volala jsem manžílkovi, je od úterý ráno na služebce, zda by raději nepřijel na noc domů, ale nemohl. Teď jsem ráda, že kvůli mě neplašil, když se vlastně nic nedělo 😅 Máme hodňoučkého a rozumného Skřítka, čeká, až se nám to bude hodit 😀 Já osobně bych chtěla ráčka, takže bych první nechala porodit Andreaska 😀
Kall, gratuluji k výsledkům ze screeningu a holčičce!!! Už řešíte jména?
Milin, držím palce u doktora a snad ta nevolnost přejde. Drž se!!!

andreasek82
18. čer 2009

nik, taky jsem na dnesek nejak divne spala.. 😒
tomas ted odjel na skoleni, tak jsme se predtim byli projit i s bellinkou, trochu me poboliva podbrisek, jinak nic..
vecer si mozna napustim vanu s tea tree olejickem, to ja rada.. jdu pect, asi udelam piskot s merunkama a zelatinou mnam 🙂
vecer bude bramborak.. 😝
jinak ja si taky myslim, ze spis budeme mit racka nez blizenecka, ale treba to jeste stihneme 🙂
ja jsem lev 🙂
dneska je tedy hic, az bude upeceno, tak si pujdu dat kaficko s buchtou na zahradku, ale nikam dal se ani nehnu 😀
milin co kontrola? 🙂

jenniffer
19. čer 2009

Ahojky.... 🙂 tak dnes nás před polednem pustili z porodnice. Konečně máme to naše zlatíčko doma. 😵 Jsem tu jen na rychlo, ani vás nestihnu dočíst, musíme se pořádně zabydlet a pak se tu už objevím zase pravidelně. 😉 Manžel dostal rozkaz, že vám sem má napsat, že je Daniel na světě a nějak to zmastil a vložil třikrát. 😀 😀 😀 Holt chlapy nemají na koníkovi co dělat. 😀 Přes víkend zpracujeme fotky a nějaké sem vložím.
Jinak o porodu určitě poinformuji příště. Císař je docela masakr, hlavně ty první tři dny potom. ☹ Ale všechno se dá vydržet. Mimčo za to určitě stojí. 😵 Daník má lehkou žloutenku a trošku zatím válčíme s kojením. Víc se vážně rozepíšu až jindy. Mějte se zatím fajn. 🙂
Koukám, že Andrea i Nik jsou stále 2v1. 😉

milin
19. čer 2009

Ahoj holky
včera jsem byla na UTZ.Máme krásný zdravý embryjko se srdeční akcí. 😉

Jenn jen si krásně užívej miminka 🙂 hlavně ať jste zdraví 🙂 a krásně přibíráte 😉

Jinak mi je stále špatně ☹ zatím jsem nezvracela,ale je to děs.Žaludek mám úplně na vodě.

andreasek82
19. čer 2009

jenn ja koukala, ze se tu ten prispevek o narozeni danecka objevil parkrat, tak jsem si rikala, ze to nejak blbne 😀
to vis, ti chlapi moc konikovat neumi 😀
jj jenn, pisni o porodu az si "odpocines" a doma se trochu zabehnes 😉
s tim kojenim koukam valci uplne kazda, takze to je asi fakticky veda..
jj, my jsme s nik stale kinder vajicka, jak se rika 😀
ja mam prvni termin zitra, bulovkovy pozitri a podle posledni ms 25/6.. no tak jsem zvedava..
dnes jsem byla v poradne a mam klidovy nalez, takze to zrejme jeste na porod nevypada.. 😅
ale ono to muze byt behem chvile jinak, tak se nechame prekvapit.. ja uz se normalne spis tesim na ten
porod nez bojim, ale ono me to asi rychle prejde, az budu nekde skucet v kontrakcich 😝

milin, tak moc vam gratuluji k srdicku, je to krasny vedet, ze uvnitr je opravdu zivot.. 😉
ja taky vubec nezvracela, ale spatne mi bylo permanentne, tak se nenut do jidla, jez opravdu jen to, na co mas chut.. ja prvni mesice zhubla 4 kila, ono to potom ke konci kraasne dozenes 😉 🙂

mak, co mala barborka? jak pokracujete s kojenim?

cekam na toma, za chvilku pojedeme nakoupit.. krasny patecni vecer..
mejte se mooc hezky.. 😉

nikieda
19. čer 2009

Jenn, tak to je fajn, že jsi doma 😵 Až se zabydlíš, tak napiš, co a jak, jo? Těšíme se na fotky!!!!
Já si dnes koupila těhu podprdu, tak snad ji využiji 😉
Andreasku, co jsi pekla dobrého? Mám zase na něco chuť...
Nenech se zmást, že máš klidový nález, to se může rychle změnit 😉 Závidím, že máš chlapa s normálním vztahem k práci a v pátek k večeru jste spolu doma. Můj manžílek odjel v úterý brzy ráno na služebku, že se vrátí ve středu, no a vrátil se dnes ráno, ani nešel spát, zasedl do pracovny k PC a makal, teď je samozřejmě ještě v práci 😢 A je mi jasné, že až příjde, tak padne a usne. Takže nějaké povídání, řešení postýlky nebo stavby opět nehrozí. Obávám se, že i u porodu budu válčit sama.. Ale takový extrém to u nás před těhu nebýval 😀
Milín, super, že jsi viděla srdíčko 😵 Jez jen jídla, která Ti nedráždí žaludek, třeba suchou housku, něco sníst je fajn, ale hlavně to v sobě udržet, viď?

andreasek82
20. čer 2009

nik, ja pekla jakoby piskot s merunkama a zalila zelatinou..
dneska mi mamka privezla bily, cerveny a cerny rybiz, tak bude asi buchta s nim a nahoru usleham bilek a dam zapect 😉 😝
s tim porodem.. taky si nejsem na 100 % jista, jestli tomas vsechno stihne a bude s nama, ale snad jo.. bude se snazit..
jak se citis? mas posliky? ja nejak nic 😅
mozna si dam za chvilku vanu a neco dobreho k vece.. 🙂
hezky vecer 🙂

nikieda
22. čer 2009

Ahojky, jak jste si užily víkend?
Andreasku, ještě jsi doma? Jsi šikovná kuchařka!!! To si Tomík dobře vybral 😵
My jeli v sobotu odpoledne k našim, zadali jsme tam jednomu truhláři rošt do té naší dětské postýlky 😉 Byla jsem u našich skoro po 2měsících a bylo to super!!!! Jen s pejskem mi zakázali jít, abych prý na procházce nezačala rodit 😀 Včera večer jsem se vrátila do Prahy plná energie.
Akorát dnes jsem byla na kontrole a brali mi znova krev na jaterky. Minule jsem měla prý hodně vysoký cholesterol, tak mě budou sát krev pravidelně. Nechápu, jak jsem přišla k vysokému cholesterolu?!

andreasek82
22. čer 2009

ahoojky 🙂
jj, jsem jeste doma 😉 no sikovna kucharka nevim nevim, snazim se 😀
jak daleko mas rodice?
to je super, ze ses plna energie, u porodu se to bude hodit 😉
s tim cholesterolem.. nejis hodne vajicek treba? nebo vubec vic sladkeho? to by s tim mohlo byt spojene..
dnes jsem byla na utz.. mame do tretice potvrzenou holcicku a vazime uz 3300 gramu.. 🙂
tak uz by slecinka taky mohla na svet, ne? 😀
zitra jdu zase na monitor, ted uz chodim obden..

nikieda
23. čer 2009

Dobré ránko 🙂
Andreasku, koukám, že jsme tu zůstaly opuštěné...
Naši bydlí necelých 100km, takže celkem v poho, když už neležím 😉
Tak jestli Ti holčičku potvrdili již potřetí, musí to vyjít!! Krásná váha 😵
S tím cholesterolem nevím, dnes jsem si volala pro výsledky a sestřička mi sdělila, že mám cholesterol 12,4!! Což je šílená hodnota. Prý to mohu mít dědičně, nebo se dobře živím, takže mám vynechat uzeniny, majolky, atd. Načež jsem jí odpověděla, že taková jídla ani nejím, neboť jsem vegetarián. Samozřejmě jsem se dozvěděla, že vegetariánství není správné...
Je fakt, že v těhu jím více sýrů, jím i vajíčka (ale střídmě), dám si i sladké, ale ne kupované zákusky se šlehačkou, většinou něco domácího upečeného nebo Bebe sušenky, musli tyčinky, atd. Osobně si myslím, že by mi cholesterol hrozit neměl.
Jaterky se mi nezlepšily, naopak jedna hodnota je vyšší, takže mám brát dál ty prášky a příští pondělí mi udělají další testy.
Teď už se porodu bránit nebudu, naopak 😀

milin
23. čer 2009

Ahoj holky
vidím že jste tu ještě ještě 2v1 tak doufám že z Vás bodou brzy maminky 😉

Já celý 3dny proležela co mi bylo špatně takže celý víkend a včerejšek fakt super.Radši bych se vyzvracela a bylo dobře,ale takhle je to ještě horší.Nejhorší je že jsem ještě nepřišla na to co mi pomůže.Tak snad na to brzy přijdu!A taky mě začala zácpa.Což je taky super.Cítím jak mám plný střeva, ale ven ani za nic.Jsem si říkala jak si to budu užívat a mám pocit že je to snad ještě horší.No snad se brzy uleví a mě bude dobře.

Holky přeji Vám hezký den i když tady pěkně prší 😉

Jenn a Makoush jak je maminky doufám že už jste si s miminkama našli rytmus a jste teď spokojený a šťatsný maminky. 😉

andreasek82
23. čer 2009

ahoj holky 🙂
nik.. necelych 100 km to jde.. 🙂
ja mam mamku v beroune, my jsme v praze, je to nejakych 45 kilasku.. neni to za rohem, ale na pomerne caste vidani, to jsem rada 🙂
jinak s tou vahou.. no oni se pry casto pletou.. takze muzeme mit vic, ale i min.. no pri porodu se uvidi..
jsem blazen s tim cholesterolem, zkus se mozna jeste trosku vic hlidat no.. nevim, jak bych ti pomohla.. mozna, ze kdyby mne udelali nejake testy, tak by mi taky vysly buh vi jak..
ono uz stejne za chvilku porodis a hodnoty se nejspis zase vrati do normalu 😉
milin.. jj, jsme jeste stale 2v1 🙂
ja vim, jake to je ty prvni mesice.. nic jsem skoro nejedla a mela jsem zaludek poradne na vode.. ale to se pak otoci.. bud v klidku a zbytecne se nenut do tech jidel, na ktera se nemuzes ani podivat..
hodne pij, odpocivej, pohybuj se na cerstvem vzduchu.. a ono bude brzy lip 😉
holky, ja zas pecu 😀 dostala jsem tresne, tak delam tresnovou bublaninu s drobenkou.. 😝 uz se tesim, az bude hotova a uvarim si k ni caro.. mnaam..
jdem s bellinkou ven.. hezky vecer..
ps: tomas jde dnes po delsi dobe asi do hospody, tak ma narizeno, aby moc nepil.. co kdyz by to na me prislo, ze? 😀 ale mam pocit, ze porod se jeste par dni konat nebude.. no je fakt, ze behem chvile muze byt vse jinak.. tak se mejte, papaa.. 🙂

milin
24. čer 2009

Ahojky holky
tak dnes je mi o malilinko lépe ale není to žádná výhra.Bolí mě celý spodek to bude asi tím jak se roztahuje děloha a mimi asi pěkně roste.Zítra jdu ke své dr. na kontrolu.Tak doufám že mi udělá i UTZ abych viděla prcka.Minulý týden jsem jej viděla ale ta dr v centru mi skoro nic neřekla.Takže doufám že moje dr mi řekne více.A snad mi i poradí ohledně toho žaludku. 🙂

Andry a copak ty jak se cítíš? 😉
Niki já myslím že nemusíš mít obavy s cholesterolu.Myslím že tělo v jiným stavu je prostě jiné 😉 nemyslím si že by sis měla dělat obavy.

Kall tebe jsem tu dlouho neviděla,doufám že jste ok 🙂

Maminky tak ať se Vám s prckama hezky daří. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru