Těhotné po IVF 🙂

caricia1
17. říj 2011

Tak šup sem těhulky 😉

caricia1
autor
26. říj 2011

@mufinka26 Ahoj,nevolnosti máš,bříško občas bolí-nu tak to je vše v pořádku 😉 😉 Nebuj se hm?

mufinka26
26. říj 2011

@caricia1 dneska to bříško bolí docela fest, akorád teda jestly to nebude od toho, že si nemůžu pořádně dojít na velkou 😅

caricia1
autor
26. říj 2011

@mufinka26 I to je možný..Ale mě taky tak bolelo,přestalo to jen když jsem si lehla..Hrůza,ale pořád bolí mín a mín 😉

mufinka26
26. říj 2011

@caricia1 no mě spíš zase pomáhá když si stoupnu a trošičku se projdu. No sem zvědavá na příští středu, co nám poví 🙂

caricia1
autor
26. říj 2011

@mufinka26 No a já jdu až ve čtvrtek 😀 😀

mufinka26
26. říj 2011

@caricia1 ale ty už uvidíš krásně blikat srdíčko 😀 to my možná sice taky, jelikož sem někde četla, že by mohlo být vidět 23.den od oplodnění 😉 uvidím 🙂

caricia1
autor
26. říj 2011

@mufinka26 Jo to bys mohla 😉 No já doufám že to bude v pořádku 😉

mufinka26
26. říj 2011

@caricia1 to víš, že bude 😀 a za pár měsíců už budeme dávat do alb naše krásná miminka 😀 😀 😀 😀

caricia1
autor
26. říj 2011

@mufinka26 Doufám 😀 Když myslím na to že jdu příští čtvrtek tak mě poleje pot jak se bojim.A tobě tu radim abys neměla strach 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
26. říj 2011

@caricia1 😀 😀 😀 no tak si to budeme radit navzájema třeba se přestaneme tolik bát 😀 😀 😀 😀

caricia1
autor
26. říj 2011

@mufinka26 😀 😀 😀 😀 věříš tomu?? 😀

mufinka26
26. říj 2011

@caricia1 no jasně, to je otázka sugesce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nezbývá nám nic jiného 😀 😀 😀 😀

krataskovi
1. lis 2011

Ahoj holky..ze bych konecne nasla skupiny, kde jste tehotne po IVF a nemate uz odrozene?? 🙂 jak jste na tom?

caricia1
autor
1. lis 2011

@krataskovi Ahojky,uplně v začátku 🙂 Dneska jsem 7+4tt a co ty? 😉

mufinka26
1. lis 2011

@krataskovi ahojky, tady ještě odrozeno nemáme 😀 mě zítra čeká první UTZ, kde bysme měly vidět toho našeho pidižvíka 😀 tak doufám, že to bude v pořádku a jak si na tom ty?

mufinka26
1. lis 2011

@caricia1 dobréééé ránko 😀

caricia1
autor
1. lis 2011

@mufinka26 Nazdárek kašpárek 😀 VByspinkáno?Mě je pěkně zle,včera mě skolila hrozná rýma 🤐

mufinka26
1. lis 2011

@caricia1 jejda rýmička 😵 já sem vzhůru, už od šesti od rána 🙂 mě dneska je divně už od rána, jakoby na zvracení, ale nezvracím. Ted sem zdlábla kyselou okurku a dala sem si k tomu šunčičku, chtěla sem i plátkový sýr, ale ten my moc dobře neudělal 😝

caricia1
autor
1. lis 2011

@mufinka26 já tu mlsám na lžičku med 😀 je to mizerie.Otravná rýma,uplně to nesnášim 😖
Jak se těšíš na zítřejší utz? 😀

mufinka26
1. lis 2011

@caricia1 no těšim, netěšim, už ted mám stažený půlky 😅

mufinka26
1. lis 2011

@caricia1 miluju med, ale ted ho nemůžu, dělá se my po něm hrozně zle 😔

caricia1
autor
1. lis 2011

@mufinka26 neboj se,uvidíš bobánka jak si tam pěkně hoví 😀 😉 😉

mufinka26
1. lis 2011

@caricia1 doufáááááám, ale znáš mě, sem takový uzlíček nervíčků, hlavně nejradši bych hnedka viděla srdíčko 😀 pak usnula na x měsíců a probudila se až těsně před porodníma bolestma 😀 😀 😀 😀

caricia1
autor
1. lis 2011

@mufinka26 To jo 🙂 Taky se bojím,ale jdu až ve čtvrtek takže to co ty máš dnes já budu mít zítra 😀 😀 😀 😀

mufinka26
1. lis 2011

@caricia1 no jo, ale ty už uvidíš krásného ufounka z pěkně blikajícím srdíčkem 😀 no já sem moc zvědavá 🙂 snad dostanu fotečku

krataskovi
1. lis 2011

@caricia1 Ahojky...ja su ted ve 14tt, je to uzasny pocit...je perfektni, ze existuje neco jako IVF, jinak bych asi nic takoveho nikdy nezazila....a kde jste byli holky na IVF?

caricia1
autor
1. lis 2011

@krataskovi Jéé tak to už jsi krásně napřed 😀 Já chodim do Natalartu v Plzni a ty?

caricia1
autor
1. lis 2011

@mufinka26 nu když si o ní řekneš tak ti ji určo daj 😉

mufinka26
1. lis 2011

@caricia1 já sem ted pověsila prádlo a asi půjdu objímat mísu, vadí my vůně aviváže a to jsem jí tak měla ráda 😀 😀 😝

caricia1
autor
1. lis 2011

@mufinka26 Jo to mě taky,vadí mi snad všechno ale nezvracim,jen mam nutkání.Zatrim jsem to pokaždý rozdýchala 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru