Těhotné po IVF 🙂

caricia1
17. říj 2011

Tak šup sem těhulky 😉

mufinka26
1. lis 2011

@lucienka82 koukala sem jaké máš krááásnééé fotečky z UTZ 😀 😀 😀 😀 😀

lucienka82
1. lis 2011

@mufinka26 to verim..ja mam hroznej cuchometr a vadi mi jak se lidi poti atd 🙄 😕 napr. u dr 😀

lucienka82
1. lis 2011

@mufinka26 dekuju moc!take mas hezke fotky..Danielka je uz slecna 😉

mufinka26
1. lis 2011

@lucienka82 to je, je to moje velká holka 😀 vždyt jí bude v březnu už deset 😀

krataskovi
2. lis 2011

Holky a netrapi vas nekterou obcasne pichani v brisku? Nevim, jestli je to normalni, nebo mam radsi zajit za doktorem...neni to takova silna bolest jako treba po punkci, ale obcas to za sebou parkrat pichne....nebo ze by to bylo hnizdeni mimina, ale ted ve 14tt??

mufinka26
2. lis 2011

@krataskovi nene to neni hnízdění, to je od napínání svalů, jak se ti roztahuje děloha, alespon takhle my to bylo řečeno, když sem čekala Danielku 🙂

mufinka26
2. lis 2011

Ahojky holky 😀 tak dnešní UTZ dopadl na jedničku 😀 😀 odpovídáme velikostně 5+5tt a za dva týdny jdeme na UTZ srdíčka 😀 😀 Když sme to řekly tchánovcům, tak byly úplně natšeníííí, zítra jedeme do malvíka, tchyně chce vidět naživo náš vybraný kočárek 😀

krataskovi
2. lis 2011

@mufinka26 a jo, no me doktori prave nerikaji nic, jen mi davaji furt tabletky horciku...
Holky a jake leky jste braly po embryotransferu? Mate neco, co mate uzivat az do toho 12.tydne??

mufinka26
3. lis 2011

@krataskovi já mám užívat estrofem 1-0-1 a užívám utrogestan 2-2-2 😉 jinak by u mě hrozil potrat

krataskovi
3. lis 2011

@mufinka26 to jsem prave do 12. tydne uzivala taky a pak nejake leky na stitnou zlazu, ktere mi pak vysadili...su zvedava, jak dlouho je budete teda brat vy a jestli dostanete pak jeste neco jineho, protoze ja jak presla z kliniky normalne ke gynekologovi, ten mi vsechno zrusil, coz prave netusim, jestli tak ma nebo nema byt...

ostrava8
3. lis 2011

Ahoj holky, mohu se přidat ? Dlouho jsem hledala nějaký blog, kde budeme na tom podobně a dneska jsem našla. My jsme v 11 tt a čekáme dvojčátka. 🙂

ostrava8
3. lis 2011

@krataskovi
ahoj já mám problémy se štítnou tak beru své léky + prednison, ultrogestan 1-1-2 a vitamíny Femibion 800, které se berou až do 13 týdne. Obsahují všechny potřebné vitamíny.

caricia1
autor
3. lis 2011

Dobré ráno 😉

mufinka26
3. lis 2011

@krataskovi no já to musím brát do 12tt. dokonce dostanu zásoby vyfasované z CARu, pak nic brát nebude, neni potřeba, alespon u mě 🙂

krataskovi
6. lis 2011

@ostrava8 Ahojky...takze uz jen tak dva tydny a vsechny prasky ti asi vysadi,ze? teda u me to tak bylo, tka pak pisni, jestli ti delali jeste nejake testy, nebo ktere leky ti jeste nechali 🙂Jinak velka gratulace k dvojcatkum...

krataskovi
6. lis 2011

Ahojte holky...tak hlasim, ze jsem sla zase s bolestmi bricha k doktorovi a zjistil mi zanet mocovych cest, tkaze ted budu brat tyden antibiotika ☹ Moc nadsena nejsu, ale zrejme je to potreba....doufala jsem, ze nikdy behem těhu brat ATB nebudu, ale nepodarilo se..nemate nektera zkusenost s ATB během těhotenstvi??

mufinka26
6. lis 2011

@krataskovi já měla zánět močáku, když sem čekala mladou, já dostala kapačky a v nich byly antibiotika, takže to zabralo brzy a ještě sem měla nějaký zaváděcí tablety 😉 ležela sem na rizikovim, už déle kvůli jinýmu problému a pak se my k tomu přidal i ten zánět močáku

krataskovi
7. lis 2011

@mufinka26 teda, to se ti toho tenkrat naskladalo pekne....ja prave cetla tady na netu, ze antibiotika řady penicillium tolik ditěti nevadi, tak jsem byla zvedava, jestli s tim ma nekdo zkusenosti. Jak vidim, tak ano..je asi lepsi se tyden prelecit, nez aby se to pak opakovalo a vrazil se ten zanet nekam jinam...Mam totiz gynekologa, kteremu moc neverim, takze se radsi na vsechno ptam lidi se zkusenosti a ona se obcas objevi nejaka tehotna sestricka, ktera me uklidni... 🙂

lucienka82
7. lis 2011

ahoj holky,jak se dari??

@krataskovi s ATB v tehu osobni zkusenost nemam ale moje sestra ,ktera ma za tyden termin porodu mela v tehu 2 krat zanet mocovych cest a 2 krat brala ATB a v pohode. 😉

krataskovi
7. lis 2011

@lucienka82 Diky Luci, uklidnilo me to....a jak se dari tobe? Taky na sebe neco prozradis?

lucienka82
7. lis 2011

@krataskovi nemas zac..dari se mi dobre a jestli te neco zajima tak se klidne ptej 😵 😉 v jakem jsi ted tt??

krataskovi
8. lis 2011

@lucienka82 ahojky..ted su v 15tt a pristi tyden me cekaji tripltesty a po zitrku jdu na kontrolu stitne zlazy..vyzadala jsem si to sama, protoze se ma stitna zlaza pry hlidat, tak uvidim, co vsechno testy prinesou a jestli nebudou zkreslene treba tema antibiotikama...ale mam desnou radost pri pohledu do zrcadla, protoze uz na me jde videt malinko brisko. Patrim k tem buclatym maminkam, takze az teprve ted se to na me nejak projevuje...
A ty jsi v kolikatem tydnu??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru