Těhotné po IVF 🙂

caricia1
17. říj 2011

Tak šup sem těhulky 😉

lucienka82
17. říj 2011

@caricia1 jsem tady 😀 😀 😀

caricia1
autor
17. říj 2011

@lucienka82 Jééé ahoj 😀 😀 😀 😉 😉

lucienka82
17. říj 2011

@caricia1 ahojky,jak se dnes citis??ja si rikam uz at je ctvrtek 😉 🙂

caricia1
autor
17. říj 2011

@lucienka82 Cítim se pořád stejně-dobře (ťuk,ťuk,ťuk) jen občas zabolí drobet břuch 😀 😀 Přesně to samé si říkam i já-taky už chci čtvrtek 😀 😀 😉

caricia1
autor
17. říj 2011

@lucienka82 A jak jsi na tom ty?Jak je? 😉

lucienka82
17. říj 2011

@caricia1 docela to jde..akorad uz mi trochu hrabe 😀 a zlobi zazivani-nevolnosti,bud mi neni dobre a to se bojim i napit a nebo je mi fajn a nacpu se cimkoliv.. 😕 😵 jako dneska,nasoukala jsem do sebe flasku kyseleho zeli a tak pul kg hrozneveho vina a nevim zda to pujde ven horem nebo spodem 😝 😕 😅 jeste 2 dny a hura na kontrolu 😵

caricia1
autor
17. říj 2011

@lucienka82 😀 😀 😀 já jsem snědla sklenici červené řepy 😀 taky se pěkně láduju ale alespon zatím to pokojně trávim 😀 😀 😀 😀

lucienka82
17. říj 2011

@caricia1 ja to mam s tim travenim horsi a na brichu mi zacina rust pekna pneu 😕 😝 ale co by jsme pro miminko neudelaly,vid 😵 cervenou repu mam take doma,zeli nastesti doslo tak prijde rada na ni 😀 😀 😀

caricia1
autor
17. říj 2011

@lucienka82 no tak s přibíránim je to šílený,ani ne tak kvůli těm momentálnim chutím jako kvůli hormonum ..Přibrala jsem přes stimulku dost 😝 😝 No jo,vem to čert,hlavně že je to jak má být 😀 😀

lucienka82
17. říj 2011

@caricia1 me se v lete podarilo schodit 10 kg bez diety ale jak se tak pozoruju tak ty schozena kila jsou pryc 😝 s tim jsem ale pocitala,presne tak..hlavne ze je a bude vse o.k 😀

lucienka82
17. říj 2011

@caricia1 ty jsi mela kratky nebo dlouhy protokol??

caricia1
autor
17. říj 2011

@lucienka82 Já jsem měla krátký protože jsem začínala stimulovat 13.7 a v srpnu měli zavřenou v Natalu laboratoř tak aby sme to stihli 😉 A ty?

lucienka82
17. říj 2011

@caricia1 u prvniho ivf jsem mela dlouhej a ted u druhyho take kratkej..ja ho mela proto abych mela mene vajicek ale kvalitnejsich 😅

caricia1
autor
17. říj 2011

@lucienka82 a kolik jsi měla??Já 13 a z toho 12 oplodnovali.Do finále se dostali 2 výborná a tři na zmrazení pomalejší.A ten pomalejší už mi roste v břiše 😀

lucienka82
17. říj 2011

@caricia1 hlavne ze bobik roste..u prvniho jsem mela 28 a ted 11,oplodnovali se vsechny ale opet zbyli jen 2 na transfer..jaky je u vas problem jestli se muzu zeptat??

caricia1
autor
17. říj 2011

@lucienka82 My máme špatný spg..Špatná morfologie,pohyblivost i menší počet..Máme líný materiál 😀 😀 😀

caricia1
autor
17. říj 2011

@lucienka82 A proto jsme si připláceli ICSI a měli jsme souhlas i s PK ale jelikož nebyli tak kvalitní tak se PK nekonala

lucienka82
17. říj 2011

@caricia1 tak to mame podobne,akorad teda u me je jeste problem s trombofilni mutaci a protilatkami na spermie,plod i vajicko 😔 take jsme si priplatili za ICSI,AH,PK ale k te nakonec nedoslo 😉

caricia1
autor
17. říj 2011

@lucienka82 AH nám nabízeli jestli nechceme udělat na těch rozmrazených,to jsme nechtěli a očividně to nebylo potřeba 😀 Prosim tě jak je možný mít takové protilátky?Není to lehké vid..Ale až jsem se divila kolik to má lidí..

lucienka82
17. říj 2011

@caricia1 take jsem si myslela ze jsem po teto strance uplne zdrava a to jsem pak byla nemile prekvapena 🙄 ma to hrozne lidi ale kde se to bere?? 😝 i proto mam o bobika v brisku strach 😔 co manzel,hycka si te doma?? 😀 jak reaguje na tehu?

lucienka82
17. říj 2011

jdu zalehnout..preju dobrou noc 😉 😵

caricia1
autor
18. říj 2011

@lucienka82 Ahoj tak jsem vzhůru 😀
Manžel na těhu reaguje dobře,má hroznou radost a hýčká si mě jen na dálku protože jezdí z práce pozdě večer..Někdy až kolem 22h a to já už většinou ležim a usínam 😀 😀 Co ty?Kolikátý je to váš pokus?

lucienka82
18. říj 2011

@caricia1 ahojky 😀 ja si dneska prispala
nas uz je to 2 pokus.. 😔 u nas to hlavne prozivaji budouci babicky a dedeckove 😀 ani z me a ani z pritelovo strany zadne vnouce nemaji,ale nasi se brzy dockaji vnucky..sestra bude za necele 3 tydny rodit 😕 😅tak doufam ze ji budu nasledovat

caricia1
autor
18. říj 2011

@lucienka82 😉 Tak to jo..Takže jste to řekli?My taky ale jen rodičum a jinak to neví nikdo,ani u mě v práci to neví. 😀

lucienka82
18. říj 2011

@caricia1 ja to bohuzel musela rict mym nejblizsim a i v praci,protoze mam neschopenku z Natalartu a neslo nic predstirat.nastesti to vzali dobre..v dnesni dobe to neni zadna ostuda 😉 ale kdyby to slo tak bych si to take nechala jen pro sebe 😀

lucienka82
18. říj 2011

@caricia1 a co jsi rekla ty v praci jako ze s cim marodis?? 😉

caricia1
autor
18. říj 2011

@lucienka82 No mě napsala neschopenku obvodačka takže dobrý,říct jsem to v práci nemohla protože by bylo zle...Jinak jsou na tom,že marodim s gyndou 😀 😀

caricia1
autor
18. říj 2011

@lucienka82 Ale už asi půjdu s pravdou ven 😀

lucienka82
18. říj 2011

@caricia1 ja bych s timhle jit za obvodackou teda nemohla,ale ono zalezi na doktotovi.. 😉 to je jasne,pujdes se jim pochlubit 😀 jak travis den na PN??ja skoro úporad stejne,nicnedelanim 😝

caricia1
autor
18. říj 2011

@lucienka82 No pochlubit..Hlavně už marodim od července a oni pořádně neví proč takže už jim to musim osvětlit jen mam strach jak to vemou...To už je ale jejich problem 😉
Na PN se jen nudim a nudim,dneska asi přijede kamarádka,ted se domlouváme,ale jinak se poooořád jen nudim 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru