Těhotné po IVF 🙂

caricia1
17. říj 2011

Tak šup sem těhulky 😉

lucienka82
18. říj 2011

@caricia1 ja jsem na tom stejne..mam sice vychazky ale venku uz jsem nebyla pres mesic-mam strach abych neco nechytla,kazdy druhy kasle a prska.. 😒 varit nemusim,tak ze sem tam neco uklidim ale jinak pc a postel to jisti 😀

caricia1
autor
18. říj 2011

@lucienka82 Přesně tak..A čim dýl jsem doma tim dřív vztávam což mě štve..Zezačátku jsem vztávala kolem 11 tak mi to uteklo rychlejš ale ted už v 8 😀 😀 😀 😀

lucienka82
18. říj 2011

@caricia1 tak to jo..ja bych take vstavala driv..jenze v 5:30 beru utrogestany a pak koukam do stropu..usinam az po 7hod a to pak spim i do pul 10. 😀 jo a to jeste po obede chodim spat a vylejzam z postele az tak ve 16.hod 😀 😀 😀

caricia1
autor
18. říj 2011

@lucienka82 Já si taky chodím lehat,většinou kolem 12-13h 😀

lucienka82
19. říj 2011

@caricia1 dobre rano.. 😵
jak ses vcera mela..prisla te navsteva??me dneska ceka zehleni a luxovani tak prece budu neco delat 😀 😀 ja uz chci zitrek 🙂 😅

caricia1
autor
19. říj 2011

@lucienka82 Ahojky 😉 Návštěva nakonec dorazila,tak alespon něco 😀 Hrozně mě začely bolet prsa,jako bych tam měla bodláky 😒 hrůza...A co ty jak se máš??Žehlení ti moc nezávidim teda 😀
Na zítřek se taky těším,to zase ani nedospim 😀 😀

lucienka82
19. říj 2011

@caricia1 me zehleni docela bavi..je to pro me relax 😵 tak to sis vcerejsek prijemne uzila a uteklo to,vid?ja to mam to same s prsama..bolava,tezka,velka 😀 moje podprsenky vel.E jsou mi uz male!musim objednat z netu nove,to uz ale s tema velikostma bude trochu problem 😔 ja uz blbe spala na dnesek,zacinam byt nervozni.. 😝

caricia1
autor
19. říj 2011

@lucienka82 To mi povídej,já se taky v pelechu kroutim a čumim na hodiny ale na zítřek spát snad ani nepůjdu 😀 😀 😀 Jinak já mam podprdu takovou tu pružnou na ramínkách,vypadá jako bodičko a je měkoučká,příjemná,nic netlačí a je moc pohodlná .A taková univerzální velikost 😉

lucienka82
19. říj 2011

@caricia1 ty myslis asi sportovni,vid..?ja u podprdy musim mit kostice 😀 jinak bych ty prsa neunesla 😉 v kolik tam zitra mate byt,v 9hod??my az v 11..budu drzet palecky na UTZ!pojedes sama nebo s manzelem?

caricia1
autor
19. říj 2011

@lucienka82 no nevim jestli je to sportovní asi jo 😀 Mam tam být v 8 hod.A pojedu se švagrem,protože je to jediný člen rodiny který má volno 😀

lucienka82
19. říj 2011

@caricia1 tak hlavne ze tam nepojedes sama 😉 tak jsem vyzehlila,vyluxovala a i vytrela s pomoci tchyne,jsem rada ze to mam hotove 😀 a muzu dal lenosit 😝

caricia1
autor
19. říj 2011

@lucienka82 to jo,sama bych jet nechtěla..Ale spíš se ted nějak začínam bát..
Já jsem uvařila a asi se zase půjdu natáhnout,asi si něco pustím a dvou minut budu dřevěná 😀 😀 😀

lucienka82
19. říj 2011

@caricia1 dneska je pocasi vylozene na spani a ja dneska ani tuk..ja vzdy kdyz uz konecne zacinam zabirat tak se mi zacne chtit curat 😝 ale kdybych sla jenom jednou,kolikrat jdu i 6 x 😀 doufam ze tedy budu alespon spat v noci 😔

caricia1
autor
19. říj 2011

@lucienka82 Nooo právě já bych si tou nocí tak jistá nebyla 😀 😀 😀 Alespon teda jak znám sebe 😀 😀

lucienka82
19. říj 2011

@caricia1 asi tak 😀 😉 😀

mufinka26
21. říj 2011

Ahojky holky můžu se k vám přidat? 😅 😀 😀 😀

caricia1
autor
21. říj 2011

@mufinka26 No že váháš!! 😀

mufinka26
21. říj 2011

@caricia1 to sem ráda 😀 příští týden budu volat do CARu a objednávat se na UTZ 🙂

caricia1
autor
21. říj 2011

@mufinka26 Ty nejdeš na krvičku?

mufinka26
21. říj 2011

@caricia1 u nás v CARu se nechodí, pokud je těhu test poz. tak se jde rovnou na UTZ, jako kdybys otěhotněla přirozeně 😉

caricia1
autor
21. říj 2011

@mufinka26 Jo aha tak ten uz jdeš v 5.tt??

mufinka26
21. říj 2011

@caricia1 no příští týden se budu objednávat, takže by to mělo být týden na to, čili za 14 dní 🙂 to už by mohlo být vidět i srdíčko 🙂

caricia1
autor
21. říj 2011

@mufinka26 To jo,to půjdeme nějak spolu,já jdu 3.11 😀

mufinka26
21. říj 2011

@caricia1 jéé, no já sem zvědavá na kolikátýho mě objednají 😉 ale už se těším, hele prosím tě, je ti tay špatně? mě dneska je hrozně, mám divně v puse a každá pachut mě dráždí ☹ takovej ten stav jako před zvracením ☹

caricia1
autor
21. říj 2011

@mufinka26 No prý ta pachut v puse je z toho Utrouše,to mám taky takže pořád zvýkam orbit 😀 😀 😀 A špatně mi je,většinou ale večer.Jinak jen unava,pospávam pořád 😉

lucienka82
21. říj 2011

Ahojky holky 😵 😀
@mufinka26 vitej u nas 😵 😵 😵
@caricia1 tak jaka byla vcera kontrola??verim ze dopadla na jednicku 😅
my jdeme 26.10.do nasi prvni tehu poradny,ja se tááák tesim 😀 🙂 dopoledne nam tady byli opravit(prostouchnout) uz nekolik dni ucpany odpad-pry kamenama,boze to byl smrad! 😝 😖 nastesti uz je to vyvetrany,ale slava,muzeme normalne existovat..prat,splachovat wc,myt nadobi v mycce 😀 😀

caricia1
autor
21. říj 2011

@lucienka82 Ahojky,dopadla dobře,ulevilo se mi 😉 Jen aby to vydrželo 😉 A koukám že ty taky,to je super 🙂 A jak jsi to měla se srdíčkem??

lucienka82
21. říj 2011

@caricia1 to je skvele..jen tak dal 😵 musime verit ze to vydrzi..jako strach mam stale,
srdicko krasne bilo..vlastne uz minulou stredu a to jsem byla 6+3.mela jsi uz vcera srdicko??myslela jsem na tebe 😉

caricia1
autor
21. říj 2011

@lucienka82 Neměla,včera jsem byla 5+6..Takže bylo brzo..Dr říkal že by mělo být za týden,ale na uz jdu za 2 týdny 😉 😉 😉

lucienka82
21. říj 2011

😉 @caricia1 tak za 2 tydny tam bude urcite 😵 😵 a mozna to bude uz tvoje posledni kontrola 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru