Těhotné po IVF 🙂

caricia1
17. říj 2011

Tak šup sem těhulky 😉

krataskovi
1. lis 2011

@caricia1 ..... ja chodila do CAR Unica v Brne a velka spokojenost....ted uz se jen tesit na ultrazvuky a dobre vysledky testu 🙂

mufinka26
1. lis 2011

@caricia1 no zatim sem taky ve stádiju rozdejchávání 😀 😀 😀 jak se ty naše zlatíčka dokážou krásně ozvat vid? 😀 očividně ten můj brouček nemá rád plátkové sýry, vůbec je totiž nemůžu cítit 😀

mufinka26
1. lis 2011

@krataskovi jé tak to už si zavodou 😀 😀 😀 Já navštěvuji CAR v Praze Apolináře, je to i porodnice, tak tam budu i rodit 😀

krataskovi
1. lis 2011

@mufinka26 no za vodu jak se to rekne...ted su nedockava testu v 16.tydnu, tak uvidime...po tom uz budu klidna jak zelva 🙂 mela jsem totiz nejake problemy, takze toto bude rozhodujici...nejak jsme nestihla ten screening ve12.tydnu, takze proto az testy v 16tydnu...a vy se chystate na vsechny tyto vysetreni? uz v tom mate jasno? kazda holka na to ma totiz jak zjistuju dle kamaradek uplne jiny nazor 🙂 ale to je asi tim, ze kazda se o to malicke jinak boji...kazdopadne to zvladame holky paradne, jakmile se drzi, uz se nepusti - uvidite 🙂

caricia1
autor
1. lis 2011

Holky tak změna,právě za sebou mam první těhotenské zvracení 🙄 je mě zle,jdu si lehnout..Jo a kdyby jste přišly na to co mam dělat s tou rýmou tak mi prosim dejte vědět 😉

mufinka26
1. lis 2011

@krataskovi já na ten screening chci určitě jít, když sem čekala svojí první princeznu, tak tahle možnost ani nebyla ale naštěstí vše dopadlo OK 😀 ted bych ráda měla už klídek takhle brzy 😀 😀

mufinka26
1. lis 2011

@caricia1 jejda, kamarádka mísa 😉 tak si lehni a pěkně odpočívej 😀

lucienka82
1. lis 2011

Ahoj holky,to jsem rada ze jste porad tady 😵 jak se mate??

@caricia1 tebe ceka zitra UTZ?
@mufinka26 co nevolnosti,stale nejsou na ustupu??
nas koblizek je pekne rozmlsanej 😀 jeden den mu neco chutna,druhy den to nemuze ani videt 😕 natoz citit,ja zvracela celkem 2 krat a myslim ze uz jsou nevolnosti z vetsiho pryc.15.11 nas ceka na genetice prvni screening-uz se moc tesime 😅

caricia1
autor
1. lis 2011

@lucienka82 Ahojky 🙂 Jojo zítra,mam strach jako blázen..Dnes mé první zvracení,k tomu rýma ,je to děs!
Tak vy už pocupete na screening to je super 😀

lucienka82
1. lis 2011

@caricia1 neboj se,bude to v nejlepsim poradku..uvidis broucka a urcite se s dr.rozloucite 😉 🙂 to jo,pocupele ale az za 15 dni..jak tohle vydrzim?? i tyden mi prijde dlouhej.. 😕 na rymu pi hodne caje,to musi zabrat 😝

mufinka26
1. lis 2011

@lucienka82 jé to sme na tom podobně, jeden den po tom jídle úplně prahnu, jenže, když to zdlábnu, tak po druhý už to jíst nemůžu 😉

lucienka82
1. lis 2011

@mufinka26 me vetsinou uz prejde chut pri konzumaci tak na to vzdy koukam a rikam si co(kam) s tim.. 😔 😀 nemame to lehke 😉 ted ctu ze te zitra take ceka UTZ??drzim palecky!

caricia1
autor
1. lis 2011

@lucienka82 nu jak,vydržíš protože ti nic jiného nezbyde 😀 Ale je to hrozný mě to povídej 😀 😀 😀 😀

lucienka82
1. lis 2011

presne tak.. 😔 😀 holky jak to vsechno zvladate ,myslim jako domacnost??ja do tedka delala vsechny domaci prace ale spousta lidi me rika ze tehotne po ivf by nemeli delat nic..tak jsem na vazkach.dr.kvuli tomu volat nechci,tak me zajima jak jste na tom vy?? 😉

caricia1
autor
1. lis 2011

@lucienka82 nu já moc nedělam,ráno ustelu postej,spláchnu nádobí,něco ukuchtim rychle a jinak maximálně vyperu ,pověsim a seberu...Jelikož jsem po potratu tak mě manža moc nechce pouštět z postele..Luxování,převlíkání peřin,vytírání atd dělá on sám osobně.Taky nemeju vanu a takový ty náročný práce na břicho. 😉

mufinka26
1. lis 2011

@lucienka82 no já se taky moc nepředřu 😉 hodně toho dělá manžel. já občas uvařím, zapnu pračku, myji nádobý, dokonce, když je v práci tak nám Danielku hlídá babička, máme po stěhování školu přes celou Prahu a babička bydlí pět min. od školy, jelikož manžel dělá krátký-dlouhý týden tak když je v práci tak je u babí 🙂

lucienka82
1. lis 2011

@caricia1 ja teda krom vytirani ,vareni a myti nadobi delam vse ale asi to omezim na minimum. 😉 musim teda priznat ze tezkeho nic nezvedam a kos s pradlem si soupu po zemi 😀 😀

caricia1
autor
1. lis 2011

@lucienka82 😀 😀 😀 no hlavně že si poradíme 😀 😀 já jsem si takhle šoupala brambory k lince 😀 😀 😀

lucienka82
1. lis 2011

vas chlap doma zehli??ten muj se to nikdy nenauci a ani to umet nechce 😝

mufinka26
1. lis 2011

@lucienka82 ten můj se vyhýbá žehličce jako čert kříže, to by byl schopný dojet pro maminku, aby nám vyžehlila 😀 naštěstí moje tchýně je milionová 😀

caricia1
autor
1. lis 2011

@lucienka82 Ne to ne,ale já taky ne 😀 😀 prostě ted nežehlim,jen to nejnutnější co se prostě musí a to kupim na hromadu a vyžehlí mi to ségra 😀 😀 😀

caricia1
autor
1. lis 2011

@mufinka26 a kdyby ten muj měl zavolat tchyni tak se dam rozvest to by byl muj konec 😀 😀 😀

mufinka26
1. lis 2011

@caricia1 😀 😀 😀 já sem zatím taky nežehlila a zatím mají v čem chodit 😀

lucienka82
1. lis 2011

@mufinka26 moje taky ale nechci ji moc otravovat,staci kdyz nam vari..nakupuje,vytre a stara se o hafana a taky uz je ji pres 60 tak je toho na ni dost 😝 😅

lucienka82
1. lis 2011

@caricia1
@mufinka26 mate to pekne zarizene..nasi bydli 8 km daleko a vidam je jednou za 14 dni.tak ze spoleham na tchyni a tchana ale jen to nejnutnejsi 😵

mufinka26
1. lis 2011

@lucienka82 moje tchyně šla letos do důchodu, ale pořád pracuje, a moje babička co nám hlídá Dádulku, v podstatě prababička tak tý je 65 🙂 ale jen sem se zmínila, že mám chut na svíčkovou tak my dneska volala, že jakmile pojedeme pro Danielku máme se stavyt, že má pro mě připravený kastrůlek 😀 😀 😀 ještě, že to manžel nemůže, babička to zahustila obyč. moukou 😀 😀 😀

mufinka26
1. lis 2011

@lucienka82 no my bydlíme přes celou Prahu jak od mojí babičky, tak tchyně, oni totiž bydlí panelák od sebe 😀 😀

caricia1
autor
1. lis 2011

😀 😀 😀 😀

lucienka82
1. lis 2011

@mufinka26 tak to jo..hlavne ze ti s malou pomahaji.. 😀 😉 to je fajn,pres celou Prahu??docela z ruky 😝

mufinka26
1. lis 2011

@lucienka82 no právě, musíme ráno jezdit busem a metrem, ale to nezvládám, já ted vlezu do mhd nebo i auta a sem hnedka bílá jak stěna a sáček v pohotovosti 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru