Těhu a sport. Zajímají mě vaše názory

larra81
27. únor 2012

Je tu někdo, kdo třeba předcvičuje zumbu nebo tak? Zajímá mě názor ostatních...jsem instruktorka zumby a zatím cvičím, jsem ve 20tt. I u prvního dítěte jsem cvičila do 6měs(to ještě zumba nebyla)a musím říct, že jsem měla pak porod rychlý....co vy holky?

camelinka
27. únor 2012

ja teda nepredcvicuju,ale v tehu sem chodila do 7 mesice 2x tydne na danceaerobik a zumbu

janinunina
28. únor 2012

ahojky ,jsem 28tt. a asi pred hodinou jsme prisla ze Zumby🙂u prvni jsme cvcila do 38tt.pak jsme prestala kvuli nachlazeni..v prvnim jsme delala spinning,do 4.m aerobik a jinak kolo a rotoped.-)myslim, z porod jsme mela normalni standard 19 hodin,

zdeniii
28. únor 2012

já myslím že pokud je tvoje tělo na pohyb zvyklé není důvod přestávat, teda pokud není rizikové těhu atd...
Záleží taky na tom jaké pohyby budeš dělat atd. Já třebas tančím orient. tanec 🙂) a tančila jsem ho až do porodu a ted to mám v plánu také 🙂

ajerdna
29. únor 2012

Ja som behala 6-7xtyzdenne do zaciatku 7.meho mesiaca, potom som presla na nordic walking a ten som robila az do konca (samozrejme ku koncu uz celkom pomaly 🙂 ) a ziadny problem. Porod som mala rychly - od zaciatku naozajstnych bolesti tak cca 4h, ale to neviem, ci s tym suvisi 😨

jaajaa
29. únor 2012

Ahoj, jsem ve 26.tydnu, doted jsem 2x tydne chodila na X-CO- aerobni cviceni se zatezi v podobe tyce naplnene kaminky. Doted parada, ale v pondeli jsem po 3 cislech skoncila, uz se to nedalo. 😒 Pred tehu jsem chodila 3x tydne, plus tak 3x tydne behat venku 4-10 km. Od zacatku tehu jsem cviceni probirala s cvicitelkou, sama rikala, ze tak do toho 6. mesice je to maximu. Ze pak uz byva telo docela dost samo unavene.
Takze za me urcite cvicit, jestli nemas zadne jine problemy. Telo si pak samo rekne, kdyz uz je toho moc. 😉

maudn
29. únor 2012

já cvičit nesmím, ale závidím těm, co můžou (teda mám na mysli těhotenské cvičení) 🙂

karlam
29. únor 2012

já cvičit taky nesmím a staršně závidím vám, co můžete, taky bych si dala do těla, ale nemám sílu a zdraví stávkuje 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru