Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

el267
18. dub 2010

Ahoj sice sem zatím nepatřím, ale přidám trochu do mlejna 🙂

Já přibrala 26 kg. Šla jsem rodit s 106kg. Děsný 😒.
I ty řeči od doktora, co jsem si vyslechla. Přitom moje těhotenství bylo ok.
V porodnici jsem nechala 10kg a ten zbytek zmizel do 3. měsíců 🙂
Dnes mám dokonce o dvě kila méně než jsem začínala s E.

🙂

rebinka
18. dub 2010

Ahojky, já začínala na 100kg a hrozně jsem se bála, že přiberu hodně moc. Teď mám 111-112kg. Pořád jsem se tak nějak držela, ale poslední měsíc mám nahoře snad 4kg ☹ Jsem zvědavá kolik nechám v porodnici a pak bych chtěla se sebou začít něco dělat.

alisek
18. dub 2010

ahoj holky,
já ještě nerodila 🙂 ale začínala jsem těhotenství se 109kg, ted jsem 21tt a mám nahoře 2,5kg, doufám, že moc nepřiberu. Neplánovala jsem že budu tak rychle těhotná, byla jsem v hubnoucím režimu ze 120kg, tak se už těším, až zase začnu dávat ty kila dolů.

alymi
18. dub 2010

Ahojte. Tak ja sa k tym 100 kg pomaly,ale isto blizim,az sa toho desim,lebo uz teraz si pridem ako jedna ooooobrovska gula. 😒 a to mam toho este celkom dost pred sebou.este lepsie je ked mi niekto zahlasi ze nemam tolko priberat.hm

rebinka
18. dub 2010

Alisku, já taky nepřibírala moc na začátku, někdy do 6. měsíce a teď to jde samo. Jsem byla ráda, že to nejde tak rychle nahoru a když koukám do průkazky, tak ve 21.tt jsem měla nahoře taky 2,5kg a pak to šlo nahoru. Přes Vánoce 2kg, což teda u mě bylo normální i bez těhotenství 😀 a pak už to lezlo nahoru :-/ teď během 14ti dnů jsem přibrala 2kg. No celkově mám v průkazce 11kg nahoře, v úterý jdu zas do poradny, tak uvidíme.

Alymi, ani mi nemluv. Včera mi tchýně řekla něco v tom smyslu, že jsem se pořád držela a teď, že jsem jak koule. No ale jak taky mám vypadat v 9. měsíci? Ona při prvním prej přibrala 29kg, hrůza, si nedovedu představit.

alisek
18. dub 2010

rebi, nestraš mě, já pevně doufám, že nenaberu moc, chtěla bych max. 8kg, tak uvidíme, jak ted porosteme oba 🙂

adeden
18. dub 2010

Ahojky, tak se taky přidávám ..
V prvním těhu 18 kg nahoře - do třech měsíců to bylo pryč - do jednoho roku vše zpátky ...
To mi vydrželo do dalšího těhu - tedy do teď ...
Takže jsem začínala druhé těhu na váze, kterou jsem měla při prvním těhu při porodu... DĚS !!!!
Nyní jsem 20. týden a podle těhu průkajdy jsem přibrala 0,5 kg ...
Také doufám, že moc nenaberu ... Přála bych si tak maximálně 7-8 kg .....

heliik
18. dub 2010

Ahojky. Druhé mimi plánujem snažílkování tak od začátku podzimu.
V mém těhu jsem přibrala na 92Kg (celkem v těhu jsem přibrala 25Kg), tudíž pro mě to byl opravdu masakr.. Vždycky jsem byla silnější, ale tahle váha mi opravdu vadila, teď jsem 9.měs po porodu a váhu mám na 80ti kg a ne a ne se pohnout dolu..
Můžete mi proto prosím poradit, jak jste se vrátily na původní váhu??? Jen chci dodat, že již nekojím..
Druhé mimi chci, ale napřed chci trošku hubnout, opravdu se bojím, že zas tolik přiberu.. ☹

rebinka
19. dub 2010

Alisku, držím pěsti. Já chtěla taky přibrat do 10kg, ale teď už si říkám, že už je to jedno, teda nechci se dostat na dvacet, ale už to přelezlo mou hranici ☹ Ale nejradši bych už rodila, záda mě bolej, že nemůžu kloudně ležet (ve dne ne,jen v noci, když ležím) a taky se bojím, že budem mít malého obříka 😀 já bych chtěla tak do 3200g 🙂 jo, taky jsem asi nabrala víc, že jsem chodila špatně na velkou, teď se to pomalu lepší, tak musím zaklepat 🙂

Holky, jak velké jste měly první dítko?

Adeden, taky držím pěsti, aby ti přání vyšlo. Teda hrůza, já myslela, že pak budu jen hubnout, jak budu skákat kolem mimča a ne nabírat.

Heliiku, moje segra má holčičku skoro jak ty, je jí 8,5 měsíce a do půl roka jen kojila, tak říkala, že ta váha šla pěkně dolů, ale teď už kojí myslím jen 2krát denně, tak říkala, že to zas jde nahoru. Tak doufám, že budu taky kojit 🙂

heliik
19. dub 2010

Rebinko, asi tě zklamu, mě to taky každý, říkal, že čím déle budu kojit tak prý zhubnu, jenže já za tu dobu co jsem kojila, tedy necelých 9.měsíců, jsem nezhubla ani deko.. ☹ Sice necvičím, ale pohybu mám dost, sladké, také moc nejím, v jídle se hlídám, tak fakt nevím, kde je chyba... Musím něco zhubnout a pak můžu teprve otěhotnět. Už se bojím, že zas v těhu tolik přiberu, a to bych asi nepřežila, samozřejmě proti silnějším lidem vůbec nic nemám,ale můj sen je zas se vrátit na původní váhu, nebo aspoň na těch 70Kg.

maarrtina
19. dub 2010

Krásný den, můžu se k Vám přidat?
Já jsem v 11tt, a mám váhu přes 100kg už teď tak doufám, že moc nepřiberu.
Já se radši moc nevážím, ale mám asi 105kg, a 180cm výška což je hrozný. Zatím jsem od začátku nepřibrala.

adelinka
19. dub 2010

ahojky holky..muzu se taky pridat...
s prvnim mimi jsem otehu v 94 kilech a ted je to teda vic 😢
a to ja jsem mela pred 4lety 65kg a kdyz jsem sla rodit tak 108..ale me by stacilo kdybych se vratila aspon 75...
zitra mam jit prvne k dr a uz ted se desim co za vahu nahlasim...no asi si uberu 😀

xxx.klarka
19. dub 2010

ahojky, přidávám se k vám. Začínala jsem na 89kg a teď už mám 104kg ☹ Bojím se že to nepůjde dolu. ☹

rebinka, jé ahujky 🙂

alisek
19. dub 2010

Holky dolů to jde, ale je to dřina, já zhubla 17kg, pak jsem teda přestala cvičit a šlo to nahoru (+5kg) ale rozhodně se mi už neopakoval jako dřív jojo efekt, jak odrodim tak zase začnu dřít na sobě už nechci mít trojciferný číslo váhy, je to fakt humus, když opomenu estetický, tak fakt trpěj klouby, srdce a další orgány a rozhodně nechci umřít v šedesáti. za pár měsíců uvidíme jak na tom budu 😉 .

rebinka
19. dub 2010

Klárko, ty seš taky všude, co? 😀 Neboj, dolů to bude muset jít 🙂

pucik
19. dub 2010

ahojky, tak jápři prvním měla 102 kilo, dolů to šlo až po 1,5 roce,ale bylo to i víc,takže jsem si krásně zhubla a znovu těhulka, teď mám nahoře už zase 96 kg,tak doufám, že se té 100 vyhnu,no uvidíme, ale břicho mám jak na 2 děti a hodně brzo,tak holky držme se, ono to nějak půjde a ty naše prckové nás dloho sedět nenechají 🙂 😉

spagatice
19. dub 2010

Ahoj holky, já jsem otěhotněla s 86 kg a říkala jsem si, hlavně ať se nedostanu na trojciferný číslo. Samozřejmě jsem věděla, že když se tělo zblázní, tak s tím nic neudělám. Nakonec jsem za celé těhu přibrala 1 kg, teď mám 79 kg, kojím a váha se drží, ale mám strach, co se s ní stane, až kojit přestanu a nebo v dalším těhotenství. Je to boj s těma kilama 🙄
Jo a prcek měl 2.940 g.

hanulamarkova
20. dub 2010

Ahoj holky tak se k vám přidám u první dcery jsem přibrala 16kg ale v momentě jak jsem přestala po 8 měsících kojit tak váha šla nahoru ale byla to moje vina jsem jedla tak jak v kojení...tak se teť bojím aby jsem moc nenabrala...moje váha je momentálně 114kg a to jsem 4kg zhubla na začátku těhotenství teť mám jen 1kg nahoře tak jsem zvědavá...hodně se držím chodím na procházky, jelikož jsem na rizikovém tak víc nesmím...držím palečky aby jste to všechny zvládli

adelinka
20. dub 2010

ahojky
tak jsem doma..jsem 8+4 mame 1,96cm,srdce jako zvon a TP 25.11.vse je ok 😵 a je tam jedno..uff
tak snad moc nenaberu 😵

rebinka
20. dub 2010

Adelinko, tak co jsi nahlásila za váhu? Já jsem taky byla dneska u doktora, nahlásila jsem pravdu, váha ukázala 111,3, tak jsem nahlásila 111,5kg. Jinak oproti minulému týdnu žádná změna, takže na porod to zatím nevypadá, tak kdo ví, kolik nakonec naberu ☹ Minule povídal, že jsem na 1 prst otevřená, dneska na špičku prstu, takže se asi zavírám 😀

adelinka
21. dub 2010

rebin...no 105 jsem se tak stydela..a to ja jsem pred 4 rokama mela 65 😕

xxx.klarka
21. dub 2010

adelinka, tak alespon nejsem sama. Já jsem na tom ještě hůře, já před 4 rokama měla 50kg a dneska mám jednou tolik a ještě 4kg k tomu. ☹ Brambůrky, bagetky a takovéto věci ...... když kouknu na dřívější foto, tak se mi chce brečet jak jsem si s prominutím dokur*ila postavu. ☹ Tajně doufám, že po porodu půjde alespoň něco dolu, chtěla bych alespoň těch 80kg.

beruska1989
21. dub 2010

ahojky holky, ja se taky přidám, začínala jsem na 89kg a taky jsem nechtěla moc přibrat, jenže... no už mám 103. Tak doufám že to bude konečný. Za poslední 2 týdny jsem pořád na 103, a už by mi nevadilo kdyby to tak zůstalo 🙂 . Doufám že to půjde co nejdřív a co možná nejrychleji dolu, ještě tak před 3 rokama jsem měla 65, pak jsem začala brát HA a bylo to 😠

rebinka
21. dub 2010

holky, to já jsem byla vždycky při těle. Ale když jsem začínala chodit s přítelem, dneska už s manželem, tak jsem měla kolem 80kg, to je 7let zpátky. No chtěla bych se tam zas dostat, minimálně. Uvidíme po porodu, jak to půjde, ale moc bych chtěla, sama sobě se hnusím.
Adelinko, já se stydím vždycky, když mu mám nahlásit váhu, teď už jsem si teda trochu zvykla, ale ze začátku to bylo šílený říct mu tu cifru. A jednou něco doktor řekl: "tak vy už jste přes cent, to hubnout budete muset až po porodu", no usmíval se u toho sice, ale teda připadala jsem si hrozně a to mi řekl až někdy v pátým měsíci, takže ne hned na začátku. Výchozí váhu mám 100kg.
Klárko, pak se budem podporovat navzájem všechny a ono to snad půjde. Já chci taky na těch 80kg aspoň. To jsem si připadala trošku líp...
berusko, koukám, že máme termín skoro spolu. Já teda přibírám pořád. Poslední týdny nejvíc, i když za poslední týden to nebylo až tak hrozný. Ale mám těch 111,5kg. A na porod to zatím nevypadá, takže kdo ví kolik ještě naberu 😒 ale tak nějak se s tím pomalu smiřuju. Chtěla jsem zůstat do 12kg, to asi nevyjde.

ygreen
21. dub 2010

tak já jsem na tom stejně, moje stabilní a ideální váha je cca 75-80kg, mám hodně těžkou a mohutnou kostru. Při prvním těhu jsem přibrala 27kg, ani nevím jak. Syn měl 4500kg a 55cm a já měla tááák obrovské břicho, že to že mi totálně popraskalo je to nejmenší. Malej mi ho děsně vytahal a ta vyvěšená flaxa mi zůstala. Je to jako mrtvý maso. A ještě mi malý roztáhnul břišní svaly na břiše, takže stále vypadám jako na 6 měsíc.
Zhubla jsem celkově asi 20kg a znovu jsem otěhotněla. Teď čekáme holčičku a kila jdou nahoru pomalu, tak se snad nedostanu přes 10-12kg.
Po kojení se chystám na pořádné hubnutí a cvičení a objednám se na abdominoplastiku, jelikož s břichem už nic nenadělám. A časem možná i prsa, na nich se ta váha taky hodně podepsala a přitom jsem je měla vždy výstavní 😀 😉 ☹

rebinka
25. dub 2010

Tak ta váha se ne a ne zastavit, už mám 12kg nahoře ☹ ale tak nějak se s tím smiřuju, že lepší to nebude. Pak se budu muset o to víc snažit...

kuchy
25. dub 2010

Ahojky, tak já se taky přidávám, jako malá jsem mělka 25 kg nadváhu, před svatbou jsem drastickou dietou zhubla na krásných 65 a vdávala se z 68, to jsem vypadala dobře 😉 , pak jsem hned otěhotněla a ve 12tt potratila, pak jsem stresem a smutkem přibrala na 75,to ještě ušlo.... prostě jsem přestala držet dietu.,kterou jsem držela od zhubnutí, jinak šla kila hore. Po 3 měs. pauze jsem hned otěhotněla znovu a loni v těhu nabrala 18 kg, šla jsem rodit s 93kg, po porodu jsem sice zhubla, ale nemohla jsem kvůli kojení držet svou super dietu a kila šla zase stresem z vyřiz. hypotéky hore. A v únoru jsem zjistila ,že jsem těhu znovu a počát. váha byla těch 92 kg a ikdyž se snažím, už ted mám 96, se fakt bojím,jak dopadnu v září před porodem, už ted jsem jak mastodont a neštastná. 😢 No pak kojení nekojení, bude superdieta hned...já takhle taky zůstat nechci 😒 😒 😒 Asi budu po dětech držet dietu do konce života , no a na plavky můžu zapomenout, křečáky mám už k operaci ,břicho popraskané až po prsa, bylo obrovské a prsa z malých B na D taky asi nebudou jako byla 😝 Chudák manžel, po dětech ze mě zbude jen odpad.....

ewwusska
25. dub 2010

Ahoj holky. Já měla s váhou problémy od puberty. V šestnácti jsem přbrala na 85 kg (to už jsem chodila s nynějším manželem - jemu se boubelky líbí). Pak jsem se v osumnácti naštvala a začala zdravě jíst a hodně cvičit a do roka jsem měla 15 kg dole takže 70 kilo. To jsem si dva roky udržela a pak otěhotněla. Za těhu jsem přibrala 25 kilo a rodit jsem jela s 95 kily. Po porodu jsem shodila na 80 kg a před maturou zase přibrala na 86 kg a na této váze znovu oťehotněla. Teď mám 106 kilo, takže už cca 20 kilo nahoře, ale dost jsem teď natekla co sou ty tepla tak nevím. Jen doufám, že už brzo porodím a už nepřberu víc.

rebinka
26. dub 2010

Ahoj holky,

kuchy, jakou drastickou dietu máš na mysli? Já si nedovedu představit, že bych měla držet dietu do konce života, jenže ono to kolikrát bohužel jinak nejde a v mým případě to asi bude taky tak.

ewwussko, já už se taky nemůžu dočkat až porodím, ty kila jdou pořád nahoru a co mi dělaj ty záda v noci, no hrůza. Jen doufám, že to po porodu přejde, nejlépe ihned. Já naštěstí oteklá nejsem, ale tyhle vedra taky moc dobře nenesu. Na druhou stranu jsem moc ráda za sluníčko.

kuchy
26. dub 2010

rebinka:
Ahojky, no ta dieta je vlastně redukční kůra pro obézní, má se s ní pod dohledem rychle zhubnout, 😖 třeba před operací, já hubnula sama , bez doktora, je to něco jako dělená strava, ale nejí se pečivo a nic takového, střídá se zelenina, ovoce a bílé maso a to stejné se jí pouze jeden den, ne dohromady. Jenže jak pak najedeš na smíšenou kila se rychle vrací, tak jsem ji v podstatě držela celý rok, nechtěla jsem už být tlustá....za 3 měsíce jsem zhubla 25 kg,ale opravdu jsem jedla malinko a hodně cvičila, hubla jsem superrychle, jenže je to hoodně nebezpečné, měla jsem i náběh na bulimii, to už po dětech nechci. Musím to zvládnout i jinak, zdravěji a trvale.
Asi navštívím nutriční poradnu hned po porodu... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru