Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

matysekk
28. srp 2010

@kamisek2000 zatím jsem si odepisovala sama sobě.Nějak se tady ještě neorientuju. 😀

kamisek2000
28. srp 2010

@matysekk Tady to pocita blbe🙂 takze dneska zacinam 24. 🙂 Aha, tak to si krasne na zacatku🙂 ale ono to utece, kdyz to beru podle sebe, leti to hrozne🙂 An bych nerekla ze uz jsem doma skoro 3mesice🙂 Ovladat se to tu naucis rychle, neboj🙂 chce se to jen zorientovat🙂
A k mimi jinak gratuluju 🙂 🙂

tetamon
28. srp 2010

@matysekk tak to gratuluju a preju hodne stesti 🙂
Jo, za ten klid... Me to asi nakonec taky ceka, protoze vcera dr. vubec nezkousela utz, takze porad nezname pohlavi, tak si asi vlitnu na 3D (i kdyby jen pro sebe a ostatnim jsem rikala, ze nevim 😠 )
No ja na sobe taky citim, tech sest nebo sedm kilo je dost poznat 🙂, ale jsem rada, ze ted se to trosku pribrzdilo. Predstava, ze by to tak melo skakat porad dal, tak by mi tech dvacet kilo ani nestacilo do konce tehu,b ych pribrala vic 😕

matysekk
28. srp 2010

@kamisek2000 děkuju.Já mám syna 15,takže to pro mě bude jako poprvé.Máš už nějaké děti?

tetamon
28. srp 2010

@matysekk no, to teda jo, tak doufam, ze v tom lepsim slova smyslu poprve, kamoska ted po sedmi letech dopracovava ke konci druheho tehu, a oproti prvnimu tehu byla (spis neprijemne) zaskocena: bylo ji spatne a zvracela, zavrate, bolesti nohou a zad, mimco mnohem vic okopavalo nez prvni, no proste obecne to bylo vetsi zlobidlo nez ta prvni cacorka 😉 Tak doufam, ze ty si to hodis naopak, ze si budes vic uzivat nez poprve 😉

matysekk
28. srp 2010

@tetamon Děkuju,taky přeji hodně štěstí.Já bych chtěla vědět co to bude.Přítel se chce nechat překvapit,ale já zvědavá jsem.

tetamon
28. srp 2010

@matysekk tak to ti uprimne preju mensi zlobivku nez mam ja 😀 Ja uz byla na velkym utz i ve 20. tt a nic. Vrti se tam, dr. se sondou se mu nelibi, ale ze by rozhodil prcek nozky a ukazal..houbec 😕

kamisek2000
28. srp 2010

@matysekk nn je to moje prvni mimco🙂 🙂 na to jsem jeste mlada abych uz nejaky mela🙂

matysekk
28. srp 2010

@tetamon Já si to tak nějak nepřipouštím.Mám zdravotní problémy,ale asi to beru jinak.Při prvním těhotenství jsem pohyby vůbec necítila.Doteď nevím jestli byl syn tak línej,ale vyklubal se z něho pěknej hyperaktiv.Užívám si s ním i teď,když je v pubertě.Tak doufám,že to naše druhé bude klidnější.Včera na ultrazvuku bylo hodně živé 🙂 🙂 ,sestra říkala,že to bude divočák.Tak doufám,že to bude obráceně,snad se vydovádí teď 🙂 🙂

matysekk
28. srp 2010

@kamisek2000 Tak to je krásný.Když jsme čekala první to mi bylo 20,nad ničím jsem nepřemýšlela a šla jsem do toho a ničeho jsme se nebála.Teď už jdu trochu se strachem jestli bude v pořádku.To je tím věkem.

matysekk
28. srp 2010

@tetamon ale můj první syn,neukázal nic.Šel zadkem a doktor říkal,že se mám připravit na to,že se tak bude stavět ke světu.A bohužel měl pravdu. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kamisek2000
28. srp 2010

@matysekk urcite bude🙂 na takovy veci nesmis myslet🙂

Holky, mne dneska manzilek dela obidek, tak jsem na to zvedava jaka to bude mnamka 🙂 Bude delat neco z panenky, koupil si mandarinky tak jsem zvedava co se z toho vyklube🙂 🙂

matysekk
28. srp 2010

@kamisek2000 Dík,bude to v poho. 🙂

Já jedu teď k mamce na oběd.Dneska nás pozvala tak nemusím konečně aspoň jeden den vařit.Mějte se krásně a nechte si chutnat.A užijte si víkend. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kamisek2000
28. srp 2010

@matysekk ty taky papa

tetamon
28. srp 2010

@kamisek2000 jaj, tak to by se mi nezavdecil. Ja kdyz maso, tak chci maso, ovoce je ovoce, dohromady to nema co delat 😀
Ale preju dobrou chut, pokud to mas rada, tak at vam chutna 🙂

Ja se jdu konecne oblict a utratit tech par stovek, tkery mi tento mesic na utratu na mimi zustaly, do edenu do tesca, snad tam jeste neco zustalo 🙂

kamisek2000
28. srp 2010

@tetamon mno ja nevim jaky to bude, jsem to nikdy nejedla🙂 a manza mi nechce prozradit co to vlastne bude🙂

tetamon
28. srp 2010

@kamisek2000 tak co, jaky bylo? 🙂

kamisek2000
28. srp 2010

@tetamon ale jo mnamka🙂 z tech mandarinek byla jen macka.. ale bylo to dobry... 🙂 co ty, co si pokoupila?? 🙂

tetamon
28. srp 2010

@kamisek2000 tak..ja mam ted takovy hlad, ze bych snedla asi i to maso s mandarinkama a chutnalo by mi 😀 Jdu si neco rychleho uklohnit.

A mam ve fotoalbu 🙂, akorat nemuzu nikde sehnat neutralni pidiponozky :( Kdyz uz nekde maji malou velikost (sakra, to jako mimca nenosi nebo co??), tak uz je to barevne ladeny do modra nebo ruzova 😠

matysekk
28. srp 2010

@kamisek2000 Ahojky,tak jsem se vrátila od mamky.Oběd byl super a ty koláče.Na tu váhu zas nestoupnu,chodím kolem ní,ale nemám odvahu.Budu to muset jít ven rozchodit.

matysekk
28. srp 2010

@tetamon ahoj,to mi připomělo taky budu muset udělat nákup.Nemám vůbec nic.

kamisek2000
28. srp 2010

@tetamon ja je kupovala v CaA tam maji hnedo bezovy🙂 teda alespon u nas🙂 co si si dala dobryho???🙂

kamisek2000
28. srp 2010

@matysekk na vahu se vyprdni hlavne ze je mimi dobre🙂

tetamon
28. srp 2010

@matysekk aspon ti prochazkou hezky sedne jidlo. Ja jsem zjistila, ze mimco mi umi dat pekne "vyzrat", ze jsem se precpala a ubrala mu mista 😀
A kdyby byly penize, tak bych si tyhle nakupy uzivala uplne morove. Ted teda navic i koncim uz kvuli tomu, ze mam slibeno pujcit spoustu veci, vzhledem k tomu, ze v rijnu stehuju-stehujem, tak seim nechce si to natahat domu, takze az do noveho nataham, preberu a uvidim, co je jeste poterba koupit...
Ale pocitam, ze uz toho asi az tak moc nebude...
Az na ty blby fusky 🙂

tetamon
28. srp 2010

@kamisek2000 ha vida, kolem jsem dneska sla, i vevnitr byla, lae tak poctive nehledala, to asi svihnu pak nekdy z prace na vaclavak, dikyyyy 🙂

kamisek2000
28. srp 2010

@tetamon takovejch veci🙂 moc hezky.. 🙂

kamisek2000
28. srp 2010

@tetamon nemas zac🙂 🙂

tetamon
28. srp 2010

@kamisek2000 diky, ja jsem si fakt ty nakupy uzila, ted holt uz smolicek, at nekupuju zbytecne neco, co uz mam od nekoho pujceno nebo darovano po detech 😕

matysekk
28. srp 2010

@kamisek2000 dobrej nápad,jdem ven.Vážení ještě odložím.Měj se hezky. 🙂 🙂 🙂

kamisek2000
28. srp 2010

@tetamon j mit penize tak nakupuju taky furt🙂 vzdy neco vidim a jen stezi odolavam🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru