Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kukulinka
30. srp 2010

@kamisek2000 ahojky, píšu až dneska, protože jsem byla od středy v nemocnici, naměřili mě v poradně vysoký tlak, tak šup do špitálu ☹ . V nemocnici byl tlak ok, i všechny vyšetření, jsme zdraví a máme už kolem 700g. Test na cukrovku jsem měla v pátek a dalo se to vydržet, a cukrovku nemám díky bohu alespoň něco se mi vyhnulo. Takže teď budu asi až do konce na nemocenské. V pondělí jdu k doktorovi, ten mi řekně co a jak. Jinak strava v nemocnici na Kladně hnus, ani pes by to nežral. Kdyby mě nedonesli jídlo, asi umřu. Ráno vlezu na váhu, to jsem zvědavá, celý týden jen ležet, fakt nuda ☹. A jak se vede Tobě?

kamisek2000
30. srp 2010

@kukulinka tak hlavne ze jste v poradku... 🙂 Ja na ty cukrovce byla dneska a humus, vysledky budou zitra tak uvidime jak to dopadne... docela se bojim abych ji nemela... :( Jinak u mne ok... jen nuda... znas to🙂 nebo spis poznas ted na ty marodni🙂 dneska jsem byla koupit malymu puncosky, maji hezky v texku na hl. tride... jinak ani nic no... jeste jsem si dneska byla vyklidit v praci veci,... taky parada... 😀

devila
30. srp 2010

@kamisek2000 Jéé, já teď koukám, že máš termín přesně v den, kdy se mi narodila loni Sofinka (17.12.) 🙂

kamisek2000
30. srp 2010

@devila 🙂 jen aby ten muj prcek ten termin dodrzel🙂 nebo se narodil driv🙂 aby mi tam nezustal do vanoc🙂

devila
30. srp 2010

@kamisek2000 Já měla termín 12.12., ale nakonec jsem přenášela a vyvolávali mi to. Pustili nás 23.12. 🙂 Měli jsme žloutenku, tak se nám to tam protáhlo.

kamisek2000
30. srp 2010

@devila ja jsem zvedava na nas no.. 🙂 bojim se abych nebyla na vanoce v nemo no:(

devila
30. srp 2010

@kamisek2000 já měla taky strach, ale naštěstí to vyšlo. Tak držím pěstičky, určitě to stihnede do Vánoc 🙂

pajmou
30. srp 2010

Jak to tak čtu, tak jsou tu same hubeňoury, budu muset založit svůj blog na 150 kg 😀

kamisek2000
30. srp 2010

@devila dekuju moc... 🙂 uvidime, hlavne at je mimisek zdravej🙂

kamisek2000
30. srp 2010

@pajmou ale plosimte🙂 to nebude takova traga ne?🙂 🙂

pajmou
30. srp 2010

@kamisek2000 No už léta to trága není, asi tak od šesti let 🙂 jj, je to tak váha 158kg a to jsem co jsem těhotná 5 kg zhubla 🙂 😀 Proto říkám jste tu samé hubeňoury. 😉

devila
30. srp 2010

@pajmou Ale podle fotečky teda na tolik vůbec nevypadáš. No co, hlavně at jsi ty i mimi spokojené, to je nejdůležitější 🙂

pajmou
30. srp 2010

@devila Hodná holka, to můžeš častěji 🙂 fotka je tak 4měsíce stará.Cítím se výborně, můj život je od mala plný pohybu, tak možní pro to, teď mi doktorka zakázala moje tancování a tae bo, tak aspoň chodím plavčit.
Měli jste nějaké problémy kvůli váze???

devila
30. srp 2010

Jéé, ale holky, ted vlastně přemýšlím, jestli tady nezavazím, jste tady všechny těhu. Já už ne 😅 Asi bych měla odsud vystřelit.

pajmou
30. srp 2010

@devila Potřebujem rady od zkušené, tak nikam, zákaz 😎

devila
30. srp 2010

@pajmou Jéé, a ještě jsi stará jako já 🙂 Ale s druhého konce republiky 🙂 Já problémy neměla, žádné otékání, ani cukrovka, ....bylo mi fajn 🙂 Ale v porodnici mě asistentka potěšila, říkala, kde ty kila mám, že na to nevypadám. Asi mě chtěla jen povzbudit, ale i tak mě to potěšilo 🙂 Mám zrcadlo, tak se vidím jaký jsem vorvaň 🙂 ☹

devila
30. srp 2010

@pajmou Těch já mám po dvou dětech už na rozdávání 😀 😀 😀

pajmou
30. srp 2010

@devila Od kud jsi?Zatím mi nic taky není, tak snad ani nebude 🙂 mám teda napsané riziko kvůli váze, ale nenatékají mi ani nohy, tak snad to tak zůstane.Koukám, že máš 2 holčičky, tak bych chtěla holčičku, ale manžel myslí, že to bude kluk.

pajmou
30. srp 2010

@devila Tak zpověď 🙂 řeším kočárek, jaký máš, vybrala jsem si
http://www.babymax.cz/xlander-set-xa-10-xx-volc...
ale nikdo z kamarádek ho nemá, tak ani pořádně nevim na co koukat.

devila
30. srp 2010

@pajmou Já jsem z okresu Karviná 🙂 Neboj, určitě ti nic nebude a těhu proběhmne v klidečku 🙂 Mě bylo jedno co budeme mít, i když manža chtěl mít páreček, ale stejně jsme ted oba rádi, že máme dvě krásné zdrvé hoočičky. On je člověk rád at má kluka nebo holku stejně 🙂 Alespon ted Sofi nosí obleční po Sabi 🙂

pajmou
30. srp 2010

@devila Jj, jsme tři holky, tak vím o čem mluvíš.

tetamon
30. srp 2010

@pajmou to mas tezky 🙂 Ja jsem mela problemy lehce souvisici s vahou nekdy uz kolem 70 kg, natoz tak ted, kdyz jsem na stovce, kamoska, ktera zarucene vazi vic nez ja (jednak je o hlavu vetsi, mozna o vic, jednak je fakt plnostihlejsi nez ja) tak klidne dobiha autobus (coz by me s mojema kolenama asi zabilo 😠 ) A ona cely tehu nevedela, co je problem, ja si sem-tam neco vyzobnu 😕 Takze to podle me ani nemusi az tak byt o vaze ;)

pajmou
30. srp 2010

@tetamon Taky si myslím, že to bude ok, když je člověk na takovou váhu zvyklí celý život, je to jednodužší, než přbrat 30kg.No hlavně, abys byla v pořádku, už víš co to bude? 😉

devila
30. srp 2010

@pajmou Já jsem do kočáru nechtěl crážet moc peněz, přišlo mi to zbytečné, když se dají koupit levnější. Já mám Tako Patrol a jsem s ním moc spokojená. Tehdy jsem o X -lenderu nevěděla, ale kdyby jo, tak bych si ho určitě koupila. Mají ho kamarádky a sousedka a jsou s ním maximálně spokojeni. Takže opraqvdu dobrá volba.

pajmou
30. srp 2010

@devila Myslíš že je 11tis na kombinaci moc?Taky se mi nechce moc utrácet, ale zase chci aby vydržel aspoň 2 děti.A když to spočítám-korba, fusak, sporťák, autosedačka.To tako moc neznám, na krámu kde jsem byla dnesk ho neměli, kouknu po něm.Potřebuji,aby byl lehký a skladný do malého autíka 😝

devila
30. srp 2010

@pajmou Mrkni na tohle. Měla ho kamarádka a ted ho má sestrenka a prý je naprosto úžasný a perfektně vysoký. A cena je super.
http://www.eshopbaby.cz/katalog/atlantic-kombin...

V Polsku vyjde myslím ještě levněji, ale ty to máš do polska daleko, já 20 km 🙂

pajmou
30. srp 2010

@devila Jsi zlatíčko, kouknu na něj, ale dnes už umírám musím jít hajat.Když do něj do Polska pojedu, stavím se na kafe 😀 Budeš zítra?Dáme řeč, připrav mi nějaké miminkovské vychytávky, moc děkuju za všechny rady.Pavlí

devila
30. srp 2010

@pajmou Jasně utíkej, já už jsem se naučila chodit spát kolem půlnoci a vstávat v 5-6 a mezitím ještě tak dvakrát. Jasně, zítra tu zase večer budu 🙂 Tak dobrou

devila
30. srp 2010

@pajmou Jo a na kafe se klidně stav 🙂

pajmou
30. srp 2010

@devila Díky za pozvání a dobrou noc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru