Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

tetamon
2. zář 2010

@kamisek2000 ty jsi jako muj znamy vcera. Vysvetloval mi, proc MUSI pracovat, a nemuze odpocivat. No, kdyz pak telo zaveli, ze to NEJDE, tak to proste NEPUJDE, at se to "musi" jak chce udelat 😉 Doufam, ze to aspon planujes udelat nejakym strojem a ne na kolena, kybl a jedem 😉

kamisek2000
2. zář 2010

@tetamon jezis to ne😀 to bych neudelala ani zachod a mela bych po kolenech a po zadech 😀 😀 😀 Dneska si jedu pujcit k tete ten rainbow nebo jak se to pise, tak jsem na to zvedava.. 🙂

tetamon
2. zář 2010

@kamisek2000 😀 tak se pak muzes stavit u me, jo? I kdyz safra, mam dilema, nechat vycistit stary pronajem, kde do konce rjna koncim, nebo te nechat pusobit u stavajicih najemniku tam, co se budu stehovat? 😀 😀

kamisek2000
2. zář 2010

@tetamon Mno tak to necham na tobe😀 ale k cizim lidem se nehrnu😀 by me treba neco udelali 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tetamon
2. zář 2010

@kamisek2000 treba nabidli kafco a kolac? 😀 Jsou podle vseho strasne hodni 🙂

kamisek2000
2. zář 2010

@tetamon hele kolaaac, ten bych si dala😀 😀 😀

kamisek2000
2. zář 2010

@tetamon ted delam obidek.. krokety a plnenou kureci kapsu nivou a salamkem.. mnam mnam jak ja uz se tesim a manza furt nejede a nejede😀 😀

tetamon
2. zář 2010

@kamisek2000 slint... tak pak dobrou chut, blede zavidim 😉

kandake
2. zář 2010

@tetamon no tak tolik štěstí zaručeně mít nebudem ☹

tetamon
2. zář 2010

@kandake ja si rikam, ze treba aspon pulku toho stesti mit budu 🙂
Nehodlam si delat vrasky kvuli necemu, co mozna bude a mozna nebude, ja to mimi fakt moc chci, a klidne ty kilca, ktery budu muset hubnout, rada zaplatim, kdyz mi to prinese takovy hezky vysledek 😉

kamisek2000
2. zář 2010

@tetamon tak ve finale to nebylo nic moc:(

kukulinka
2. zář 2010

Ahojky holky, tak jsem doma až do mateřské 🙂. Jsem docela ráda, tlak mi neměřil, ve středu jdu do poradny a mám neomezené vycházky, hurááá 🙂. Byla jsem hned v Ikee a v Malvíkovi a něco jsem prckovi pořídila 🙂.

kandake
2. zář 2010

@tetamon tak to je jasné, že kvůli mimi přiberem třeba i 30kg, ale budme upřímné všechny do jedné věříme, že to pak zhubnem ☹ , ale na druhou stranu to taky vždycky tak není 😒 bohužel .Strašně moc se těším na miminko 🙂 , ale taky vím co mě pak čeká za dřina a odříkání a taky si nejsem jistá jestli na to bude čas se věnovat sama sobě, když tady bude človíček, který potřebuje péči 🙂

kandake
2. zář 2010

@kukulinka tak vítej mezi marody 🙂 a bud ráda, že máš neomezené vycházky 🙂

tetamon
2. zář 2010

@kandake tak pokud delas, co umis, abys nepribrala, tak to fakt podle me nema smysl delat si z toho tezkou hlavu. Mrne citi to, ze neco resime, a pak nam to vsechno s urokem vrati ;) Proc si pridelavat vic stresu, nez staci, ze mame tim, ze trnem hruzou o ty nase cvrcky 🙂
Jo, mam hnusnou celulitidu, popraskany bricho a nejspis budu mit i vytahany prsa...ale co 🙂
Chlap me miluje i tak, a ted stejne vic delat nemuzu ;)
A jestli nebudes mit potom cas, coz ze zacatku asi vetsine z nas hrozi, tak nebudes mit kdovijaky cas resit, ze nejsi tip-top 😉

tetamon
2. zář 2010

@kandake ale tak...casu dost na hrouceni, az budem vedet, co se deje a nejen tusit nebo ocekavat nepotvrzene 🙂

tetamon
2. zář 2010

kukuli: ooo, gratuluju 🙂 Vychazky jsou super 🙂

pajmou
3. zář 2010

@kukulinka Vátej mezi námi marody, vycházky jsou super, nemusíš se stresovat zda přijdeě včas a plánvat si procházky... já mám od 8-21 🙂
Včera jsem volala na gyndu,mám hrozné bolesti hlavy, tak prý je to normální a na zmírnění můžu akorát 3 paraleny,taky máte někdo takové bolesti hlavy?Střílí to do očí, děs.

devila
3. zář 2010

Dobré ráno holky,
já jsem dnes úplně KO. Sofinka se rozhodla, že prostě bude v noci vstávat snad co půl hodiny. Rostoiuji zoubky, tak to je fakt super. Normálně vstává max. 2x, ale dneska to byl děs. Mám pocit, že jsem vůbec nespala. Alespoň, že Sabinka spinká celou noc. U té tohle neznám, o zubech jsme vůbec nevědeli, když jí rostly a spala od 5 ěsíců celou noc 🙂
Nemůžu holt mít obě dětí zlaté co se týče spaní 🙂

devila
3. zář 2010

@pajmou Ta hlava je opravdu normální, mě taky šíleně bolelala ☹

pajmou
3. zář 2010

@devila To si měla noc,vůbec ti to nezávidím ☹ Pomáhalo ti na tu hlavu něco?

devila
3. zář 2010

@pajmou 15 studentů a studentek v hodině 😀 Ti mi tak zvedali tlak, že jsem zapomněla, že mě bolí hlava 😀
Ne vážně, já jsem nebrala žádné léky, ty já beru až když je opravdu nouze nejvyšší. Ale zkus si dát třeba kafčo. Jedno za den ti neublíží.

pajmou
3. zář 2010

@devila 😀 jj, to chápu, kafe si jedno denně dám, ale nic, taky se nerada láduju prášky normálně natož těhotná...(teď stejně žádné nemůžu 🙂 )

devila
3. zář 2010

@pajmou Ono k té bolesti nepřidá ani to počasí hnusné pořád. Člověku asi nezbyde nic jiného než to vydržet. Tak snad ti pomůže alespon ten paralen.
Ach jo, tady je zase hnusne, zase budu zavvřená celý den s holkama doma.

pajmou
3. zář 2010

@devila U nás vylejzá sluníčko a je docela i modro, trošku ti to tam pošlu.Na 10 jedu do bazénu,tak to snad vyplavu...

devila
3. zář 2010

@pajmou taky bych si zplavala 🙂 Tak si to užij a díky, že nám pošleš kousek hezkého počasí 🙂 Já přemýšlím, zda se nevypravím s holkama kouknout se do práce na kolegyne dokud se ještě neučí.

pajmou
3. zář 2010

@devila Tak mějte holky hezký den.

kamisek2000
3. zář 2010

@kukulinka tak to gratuluju🙂 To muzem nekam vyrazit... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
@devila do bazenu bych sla taky, ale pes mi predevcirem sezral plavky 😀

kukulinka
3. zář 2010

@kamisek2000 Jo, to někdy můžeme 🙂. Nebudeš chodit do nemocncie na cvičení pro těhotné? Je to na stránkách nemocnice...Na ten předporodní kurz půjdeme asi v říjnu, abychom to stihli včas 🙂. Ve středu jdu do poradny, tak se nesmím nervovat 🙂.

matysekk
3. zář 2010

Ahoj holky,přeji Vám hezký den.Tak jsem byla ve středu na tom vyšetření NT - plus.Na 90% je to dobrý.Jestli na 100% to se dá zjistit až z plodové vody.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru