Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kukulinka
7. zář 2010

Tak mě žáha nepálí, díky bohu nevím co to je 🙂. Já nemám žádné strie a mažu od začátku GS mamastrie, takový růžový krém. Mám jen staré strie, které mi zůstali po zhubnutí před těhu, teď žádná nová ještě nenaskočila.
Jo a břicho mám špičaté = kluk, ale je to jen pověra.

pajmou
7. zář 2010

@devila Ty jediny umim a palačinky 🙂
@tetamon řekla jsem mu, jestli uvidím pindíka, tak uvidim a ani doktorky se nemusim ptat 🙂
@kukulinka Já břicho ještě nemám, spíš se mi spojují dva pupky v jeden 🙂

kamisek2000
7. zář 2010

To ja mam novy strie k tem starym😀 proste kocka jsem😀 tedka jsem si na kladne koupila buchty s tvarohem😀 tak se na ne za chvili vrhnu😀 😀

pajmou
7. zář 2010

@kamisek2000 Já už umírám na hlad,konečně padla a mažu do krámu a dom

kamisek2000
7. zář 2010

@pajmou chodis jeste do prace jo??🙂 Ja ted dozehlila na malyho🙂 Koukala jsem ze uz mam hodne vecicek, tak uz ani nic moc kupovat nebudu🙂 jen kosmetiku, na koupani...atd ale oblecky uz moc ne🙂

pajmou
7. zář 2010

@kamisek2000 Jj dodělávám, abych měla čistý stůl 🙂 a dělat snad budu i doma.
Akorát chci koupit vakuované pytle, abych taky mohla naprat co mám, budem stěhovat,tak abych to měla čisté.

kamisek2000
7. zář 2010

@pajmou tedaaa vy se tu vsecky stehujete:D

pajmou
7. zář 2010

@kamisek2000 Ještě ne, snad na vánoce, ale pomalu sem tam něco balim.

pajmou
8. zář 2010

Ahoj holky,dnes ranní ptáče, to dítě mi dává 😀

kamisek2000
8. zář 2010

@pajmou dobre rano🙂 ja musela taky dneska manzu odvest do prace v pul 7🙂 ale pak jsem si musela jit jeste lehnout nebo by to se mnou seklo😀
hele normalne ja jsem blba😀 se mi zdal sen, ze jsem sla nakoupit do Normy, meli tam matraci do postylky a 1kg stalo 1,- 😀 kdyz jsem tam s tim sla, tak pani rikala ze mi to neproda, ze neni videt ze jsem vubec tehotna.. 😀 😀 a jeste nejaky keci okolo... to byl fakt sen😀

pajmou
8. zář 2010

@kamisek2000 Já mám teď úplně jiné sny, samej sex, nevím kde jsem k tomu přišla, asi z toho nedostatku přes týden 😀
Za chvilku vyrážim do bazénu, venku je pěkně hnusně a to má odpol přijet kamarádka s 4.t holčičkou a máme jít drndad, snad nebude pršet.Co ty máš v plánu?

kukulinka
8. zář 2010

Ahoj holky, tak poradna OK. První tlak hned po příchodu zase vysokej, říkám sestře teď jsem přišla, změříme ho za chvíli znova, a po vážení už byl dobrý, takže nemusím zase do špitálu. Huráááá 🙂. Je tam hnusně, fuj. Chci sluníčko.

tetamon
8. zář 2010

@kukulinka gratulki 🙂 Jen tak dal... 😉

pajmou
8. zář 2010

@kukulinka To jsme rády, že jsi ok 🙂
V bazenu bylo uzasne.

kamisek2000
8. zář 2010

@pajmou ja byla u babci na obede, a pak s brachou kupovat telefon🙂 Nastesti si neco vybral😀 ale musela jsem ho jeste zalozit.. hehe😀 😀
Jinak zima je tam paradni, uz aby bylo teplicko...🙂
@kukulinka gratulka... ptala si se na to cvico?

kukulinka
8. zář 2010

@kamisek2000 Mám zavolat do nemocnice, jestli jim prý nebude vadit, že jsem na nemocenské, ale on proti tomu nic nemá .-). Tak tam zítra ráno cinknu a uvidíme.

kamisek2000
8. zář 2010

@kukulinka Ok tak mi pak dej vedet a ja bych tam taky zavolala🙂

kukulinka
9. zář 2010

@kamisek2000 Tak jsem tam volala a je jim jedno jestli jsme na nemocenské nebo ne, neřeší to 🙂. Tak kdy začneme? Vidím to na ty úterky od 14-15.hod. za 50Kč.Co myslíš?

matysekk
9. zář 2010

@kamisek2000 ahoj,tak jak je to s tím cvičením?Někde jsem četla,že je dobrá jóga od druhého trimestru,ale sestra v poradně říkala,že si to nemyslí.Tak nevím jestli mám cvičit.Řekla mi,že mám dát nohy navrch,když jsem doma.To asi taky není dobrý a procházky jen nestačí.Za týden jsem přibrala kilo,začala jsem ujíždět na koblížkách.
Jinak přeji hezký den,taky je u Vás hnusně?Celou noc pršelo a teď je zataženo.

kamisek2000
9. zář 2010

@kukulinka Jj to by slo🙂 muzeme klidne hnedka ted v utery🙂 ja mam casu🙂 A to tam jen prijdes? nemusis se nekde nahlasovat?
@matysekk Mno hele ja od posledni navstevy u dr, coz bylo nekdy 23.8 pribrala 3kg... jsem se uplne zhrozila😀 😀 Mno a s tim cvicenim, je primo cviceni pro tehotne, zkus se zeptat u vas v nemocnici, nebo mozna by si to nasla i na netu... u nas to zarizuje porodnice myslim🙂 nebo je dobry pry plavani, to mas taky bud nejaky specialni hodiny pro tehotny nebo chod sama, si jentak zaplavat.. 🙂

kukulinka
9. zář 2010

@kamisek2000 Prý se může rovnou přijít bez hlášení 🙂. Taky bych šla hned v úterý, už se těším. Tak si ještě o víkend písneme, kde a v kolik se sejdeme, ju?

kamisek2000
9. zář 2010

@kukulinka jj urco🙂 uz se taky tesim🙂 sem se nehejbala ani nepamatuju😀

pajmou
9. zář 2010

Ahoj děvčata, u nás polojasno 🙂 asi budu uklízet i když se mi nechce ☹ a odpol do práce.
Já jak chodím na to cvičení, těhobik, je především na míčích, moc příjemné na uvolnění zad a trenujou se tam i přípravy na porod.Kdybych se nehybala zblaznila bych se, byla jsem zvyklá 3x týdně cvičit a najdnou nic, tak aspoň ten bazen, procházky a míče, víc mi doktorka nedovolí.Zatím jsem nic nepřibrala naopak zhubla 5kg tak mě i pochválila.
Obě čekáte v prosinci, tak to já si ještě počkám, třeba se za 2 měsíce ani neohnu 😀 😀

matysekk
9. zář 2010

@pajmou v těhotenství se dá i hubnout,5 kilo bych dolů potřebovala.Doma mám nafukovací balón,dost na něm sedím i teď,když jsem u pc.Nebolí mě tolik záda.

pajmou
9. zář 2010

@matysekk Hele hubnu 20 let a nic,stačí otěhotnět 🙂 nechci hubnout jen nepřibrat, jím furt stejně a chutě nejsou tak hrozné, takže jak mrně roste, tak papa zásoby 😀 Viděla jsem někde i dvd na cvičeni pro těhu na míči,tak po něm koukni, je to moc příjemné.

matysekk
9. zář 2010

@pajmou já držím pořád diety a je to k ničemu.Nejvíc se mi podařilo shodit 20 kilo,ale stejně jsem to nabrala zpátky a měla jsem ještě víc.Teď se snažím jen držet,jím taky stejně,ale občas si dopřeju koblížek a to zvládnu i dva,nejhorší,když jedu někam něco vyřizovat.Prostě neodolám a to je i dvakrát týdně.A to jsme nikdy marmeládový nemusela.takže už začínám mít chutě.
Kouknu se po nějaké knížce o cvičení nebo možná něco najdu na netu.Třeba mě to pomůže na ty moje záda.Děkuju.

pajmou
9. zář 2010

Koukni semhttp://www.stream.cz/kategorie/221-cviceni-pro-...
uleví se ti s těmi zády a plavat 🙂

kamisek2000
9. zář 2010

@pajmou ja hele taky zadny chute nemela🙂 nepribirala jsem moc🙂 ale posledni dobou me honi mlsna furt... to bych furt neco ladovala🙂 🙂 a to to pak leze😀 😀

pajmou
10. zář 2010

Ahoj holky dneska porada pak bazének a konečně po týdnu dorazí manžílek,těšíme se.Tady svítí sluníčko.Hezký den všem

kukulinka
10. zář 2010

@pajmou Ahojky, já jdu dneska k holiči na melírky a nechat se ostříhat, ať jsem pěkná maminka 🙂. Máme tady pokrývače na střechu od úterka a jak jim každý den něco peču, tak to furt žeru a jsem zase o kilo těžší, já si snad nechám zadrátovat čelist nebo co 🙂). Takže ode dneška nic sladkýho, ale nevím, jak dlouho to vydržím 🙂))). Zítra jedeme do Gennetu na ten 3D UTZ, strašně moc se těším!!!Pěkný sluníčkový den.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru