Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

pajmou
16. zář 2010

Vyfotila jsem si pupek 😀

kukulinka
16. zář 2010

@pajmou hezkej pupík 🙂. Mě je furt stejně, smrkám jako blázen ☹.

kamisek2000
16. zář 2010

@pajmou peknej domecek🙂 stejne jako Kakuli, taky smrkam jak blazen... ted je manza na strese a cisti komin, pak musime jet neco pokoupit, zitra chci delat buchticky s kremem a nemam na ne nic😀

matysekk
16. zář 2010

@kamisek2000 je to kurz výpočetní tehniky pro pokročilé.Nábídla mi to paní na pracáku.Zaplatí Ti kurz i jízdné.A aspoň vypadnu z domu.Bydlíme ještě s tchýní tak vypadnu moc ráda.

žehlení taky moc nemusím,ale nikdo to za mě neudělá 😖 😖 😨

matysekk
16. zář 2010

@pajmou Mě je oproti včerejšku fajn.Zítra jdem na ultrazvuk tak aspoň uvidím mimčo.Připadá mi,že už ho cítím.Je prý hodně divoký,řekla mi to má doktorka i v Brně na velkým ultrazvuku.

Jinak přeji všem hezký večer. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kamisek2000
16. zář 2010

@matysekk to mi ji mame pres dvorek.. taky parada😀

pajmou
16. zář 2010

@matysekk Myslím, že pohyby mít můžeš, já je mam od 14t i když všichni tvrdili, že to není možný,ale mám je od té doby furt a už cítím i rukou přes bříško 🙂

Holky holky, zázvor, sirup a sex, nejlepší kombinace 😝

kamisek2000
16. zář 2010

@pajmou zazvor jsem nesehnala, sex... no to nevim... manza nejak posledni dobou nejevi zajem... 😔 😔 je spis ted na to tuleni.. a to driv nebyl... 🙂 nevim jestli neni tehotnej spis on😀 😀 a kdyz uz yb treba neco bylo tak usnu.. chodim spat driv jak on tak mam smulu.. a vydrzet cekat to proste nejde... ja lehnu a spim😀

matysekk
17. zář 2010

@kamisek2000 ahoj,přeji hezké ráno.Pořád lepší mít tchýni přes dvorek než s ní sdílet kuchyň a koupelnu o záchodu ani nemluvě.Ale snad se do vánoc zadaří a budeme sami.Taky přes dvorek,ale zamču se a vypnu zvonek.Těším se na ten klid a pohodu.

storm07
17. zář 2010

Dobré ráno všem - vím, že už nejsem těhulka ,ale je mi tu s váma dobře 🙂

matysekk
17. zář 2010

@pajmou ahoj,přeji hezké ráno.Tak to jsem ráda,že v tom nejsem sama.Dneska mě mimčo budilo snad celou noc.Přes den jsem o něm nevěděla a hned jak jsem lehla tak to začalo.Schválně se doktorky zeptám co mi řekne.A to jsem měla strach,že nebudu nic cítit jako u prvního,ale asi se mu nechtělo hýbat.Jen doufám,že si to mimi vybere teď a pak bude hodný.Protože moje první dítě jen co vykouklo na svět začlo být hrozně divoký.
A na sex nemám poslední dobou náladu.Jak to máte vy?A to jsme byli celkem hodně dost aktivní.No jo,jenže starosti.Přítel lítá kolem nového domku tak přijde večer úplně vyřízenej a já na to nemyslím,myslím na mimčo jak to zvládneme. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

matysekk
17. zář 2010

@storm07 Ahoj,přeji hezké ráno.A druhé dítko plánujete?Já mám patnáctiletého syna tak budu začínat úplně znova.Nějak nám to překazilo všechny plány,ale těšíme se. 🙂 🙂 😉 😉
Já jsem taky kousek od Brna.
Martina

pajmou
17. zář 2010

@matysekk Ahojky a všem krásné ráno, četla jsem, že se mrňata hýbají víc, když je maminka v klidu 🙂 já v noci zatím dobrý, ale hned po ránu mu dáva 🙂 jen jsem se vyčůrala, už jsem letěla pro kýbl...
Manžel je teď přes týden mimo republiku,tak se náš normální i sexuální život smrsknul na víkendy, ale zdatně to doháníme 🙂 myslím, že je to stejné jako před otěhotněním, manžel říká ještě lepší.

Jinak taky stavíme,takže i o tom víkendu má barák velkou část 🙂

Hezký den všem,já dnes musim pracovat

matysekk
17. zář 2010

@pajmou Ať Ti to v práci uteče.A přeji hezký víkend. 🙂 🙂 🙂 🙂

pajmou
17. zář 2010

@matysekk Díky

kamisek2000
17. zář 2010

Dobreee ranooooooooo 🙂 ja jsem pekna ostuda😀 jako ja jsem az tedka vstavala 😀 dobry , ne??? 😀 Mimco me nevzbudi, pes taky spal😀 😀 No parada🙂 Za chvili se vrhnu delat obidek.. jsem zvedava jak to dopadne😀

kukulinka
17. zář 2010

@kamisek2000 čauky holky, to já už nespím od 7, vzala mi křeč do obou lýtek, luxusní bolest. Rýma a kašel furt stejný. Když je venku tak pěkně, jdu vyprat poslední věci pro mimíska 🙂.

kamisek2000
17. zář 2010

@kukulinka to mne ta rama tak nejak polevila, uz to neni tak hrozny, jen mam knedlik v krku.. :( ale zatim neboli, tak ok... 🙂 Tady je taky docela hezky... Mohlo by to vydrzet a ne zase jen jednou hezky a pak zimaaa... :( :(

pajmou
17. zář 2010

Ahoj holky, koukám, že je vám stále na...Tak snad vám víkend pomůže.Mám padla, jedu na obídek k babičce a do bazíku.zatím pa

kamisek2000
17. zář 2010

@pajmou ty do bazenu chodis kazdej den ne?🙂

kamisek2000
17. zář 2010

Jsem se dneska fotila... 😀

storm07
17. zář 2010

pajmou a kamisek - krásné domečky pro drobečky 🙂

storm07
17. zář 2010

@matysekk Určitě druhé plánujeme,ale až zanějakej rok až 2 - uvidíme 🙂

storm07
17. zář 2010

tak jsem konečně přidala nějakou aktuálnější fotku Martinky 🙂

kamisek2000
17. zář 2010

@storm07 krasna princezna🙂 🙂 a jak se smeje.... 🙂 🙂 jezis ja uz chci taky toho naseho drobecka🙂

kukulinka
17. zář 2010

Ahojky holky, jsem teď asi 3 hodiny žehlila prádlo pro malýho. Víte, co je divné, body velikost 56 je stejně velké jako body velikosti 74 od jiného výrobce, jsem z toho jelen 🙂. Asi dám k sobě stejně velké věci bez koukání na velikost 🙂. Ani jsem si nešla lehnout, to jsem ale marod.

kamisek2000
17. zář 2010

@kukulinka jj ja to mam taky vsechno jinak velky, na ty velikosti nejde koukat... 🙂 mam treba gate 56 a rozhodne to ta vel. neni🙂 🙂 body co mam 56 z kramu je tak 2x mensi nez body 56 od vietnamcu😀

tetamon
17. zář 2010

@kamisek2000 jaj sem prnvi cetla tvuj prispevek bez cteni predchoziho, atk jsem si rikala, kde proboha mas tolik kilo, ze velikost 56, ja jsem vorvan a mam 48 v pohode 😀 A ono to je o mimisovi 😉

Vcera mi rodila nejlepsi kamoska, tak jsme chvilku potom povidaly (zadny tragedie, myslim, ze me chtela setrit 😀), ale hlavne v noci se mi zdalo, a cely dnesek me pronasleduje ten pocit "sakra, ja nic nemam nachystanyho, co ja budu delat" 😕

Dneska byla na kontrole s ledvinama prcka, tak zadna zmena, za tri tydny znovu kontrola. Podle dr to vypada, ze prtavec si s nama bude hrat, ze budu chodit do konce tehu (vypada to, ze ledviny funguji, rozhodne mel zrovna plny mocak) a mela jsem trosku min plodovky, tak pry mam zkusit trosku vic pit, a priste uvidime...

kamisek2000
17. zář 2010

@tetamon Hehe🙂 jak ono to dokaze hezky zmast🙂
Tak alespon ze jste v poradku🙂 ja si zrovna rikala, ze jsem toho dneska moc ani nevipila, tak max 2l... a to mozna ani ne... :( Delala jsem si predtim furt caj, ale dneska jsem stihla jen jednu konvici.. uz jsem nejaka precajovana😀

tetamon
17. zář 2010

@kamisek2000 no, ona rikala, ze te plodovky mam jenom tak trosku min, ze by to mohlo byt zrovna aktualne v tom, ze mimis si upil, a jeste nedocural zpatky a nedotvorilo telo...
Takze holt zkusim vic tyrat se pitim a snad se to spravi, fakt by me zajimalo, kdo rikal, ze tehotenstvi je pohodovy a klidny obdobi 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru