Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kamisek2000
20. zář 2010

@pajmou je lespi to kupovat v kramu no... aby se to osahalo🙂) vyrabej samy kraviny😀 a to co je dobry uz neni.. 🙂 doufam ze je nekde na kladne sezenu🙂 a oni jsou i pekne drahy co jsem koukala🙂

pajmou
20. zář 2010

@kamisek2000 Mám jich pár po sestře (6let) tak snad budou stačit, ale kamarádka je shání

kamisek2000
20. zář 2010

@pajmou kolik jich planujes mit?🙂

pajmou
20. zář 2010

@kamisek2000 Na kyčle se prý dávají 3ks, do kocaru na doma....tak apoň 20ks, abych furt neprala

kamisek2000
20. zář 2010

@pajmou jj ja jsem si rikala tak 15, 10obycejnych a pak nejaky s tim obrazkem do kocarku... 🙂 🙂
A budes normalne prebalovat do jednorazovek??🙂 Co jsem se bavila s holkama tak nejaky jddou normalne do plenkovani... 🙂
Ja teda urco jednorazovky... prijde mi to jednodussi 🙂 a hlavne casove nenarocny, zase furt prat plenky atd... vis jak to myslim🙂

pajmou
20. zář 2010

@kamisek2000 Jednorázovky určo, třeba později, ale spíš ne 🙂 jsem líná, myslím, že i tak budu mít dost práce ...

pajmou
20. zář 2010

narazila jsem na zajímavou nabídku http://www.detskyraj.cz/zbozi/10425-x-lander-x3...

kamisek2000
20. zář 2010

@pajmou uzasny ceny... 🙂 fakt ze jo... 🙂 🙂 🙂 🙂

pajmou
20. zář 2010

@kamisek2000 Ale pro Mirečka těžko 😀

kamisek2000
20. zář 2010

@pajmou njn to jo🙂 kocarek a postylku uz mame🙂 🙂 ale pro nekoho kdo chce zuzovej je to fakt super🙂 🙂 i kdyz ja bych ruzovou nechtela ani na holku, ale ta postylka je skoro zadara, kdyz vezmes ze je tam i matrace, a ty kokosovy jsou prej dobry, my sice mame klasickej molitan, ale slysela jsem to🙂 🙂

pajmou
20. zář 2010

@kamisek2000 No právě, postýlku mám po Eli a kočár bych taky růžový nechtěla, koukám po obojetny 🙂
Teď hledám zimní kombinézku

kamisek2000
20. zář 2010

@pajmou tu ja mam ruzovou a modrou😀 😀

kukulinka
20. zář 2010

Čauky holky, tak jsem doma z města, nic jsem si nekoupila, jen dvoje kalhotky a manžovi něco na sebe. Nikde nic nemají ☹.
Taky dávám odkaz na foto ze svatby:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

kamisek2000
20. zář 2010

@kukulinka ja chci taky do mestaaaa.... :( mi jeste neprisli ty prasulky :( snad prijdou zitra... a to jsme chteli zitra do ikeii:( :(

kamisek2000
20. zář 2010

@kukulinka jinak taky moc hezky fotecky🙂 mela si krasny saty.. slusi vam to🙂

kukulinka
20. zář 2010

@kamisek2000 díky mockrát 🙂. jdu se podívat ven na zahrádku, ale nevím, jak dlouho tam vydržím, měla jsem po dlouhé době boty na podpatku a bolí mě hrozně nohy ☹

kamisek2000
20. zář 2010

@kukulinka jj to znam🙂 proto je radsi nenosim🙂 🙂

pajmou
20. zář 2010

@kukulinka Krásný fotečky razím do města a pak na těhobik, tak večer pa

slunicko76
20. zář 2010

Ahoj devcata, tak ja mela pred porodem 104kg, pribrala jsem 14kg a to nejvic v poslednim mesici! Ale asi to byla hodne voda, protoze jsem pak skonice cisarem kvuli tehu gestoze! v porodnici jsem nechala prakticky vsechno,ale ted jsem zacala hodne pribirat a nevim, cim to je. Hodne jsem pila mleko, tak ted uz piju jen hrnicek denne,ale to taky nepomaha. Mel to tady nekdo podobne? a co jste s tim delaly?

kamisek2000
20. zář 2010

@slunicko76 ahojky🙂 🙂 tady jsou spis holciny co maji prvni mimco🙂 tak nevim nevim jestli ti poradime🙂 🙂

slunicko76
20. zář 2010

to ja mam taky prvni mimico!🙂

kamisek2000
20. zář 2010

@slunicko76 ja to myslela tak s tim pribiranim po porodu... asi jsem to blbe pochopila🙂 promin 🙂)
A s tim mlikem nevim, kamarad po nem hubl.. ale je pravda ze nejedl nic jinyho, jen litry mlika🙂)

slunicko76
20. zář 2010

ja myslim, ze to je asi tim, ze furt neco delam a moc se nestiham najist, odbyvam se treba jen celozr.rohlikem a jogurtem o obedu atd. tak moje telo asi hladovi!🙂 paradox
ale proste nejak nestiham🙂

matysekk
20. zář 2010

@kamisek2000 my máme salašníka.Ale hlídá venku.Je to naše telátko. 🙂

matysekk
20. zář 2010

všem přeji hezký večer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kamisek2000
20. zář 2010

@matysekk to jsou krasny hafani🙂 maty je castecne doma, castecne venku... pres den venku ale chodi domu spat... 🙂

@slunicko76 mno tim to taky muze bejt no, ze si telo vyrabi zasoby

pajmou
20. zář 2010

ahoj holky umírám po tom cvíču na hlad, jak jste se měly?

tetamon
20. zář 2010

ahojte, tak pozvani pro tchyni dnes zvladla, i 3D, a uz to bude najisto holcicka 😵

kamisek2000
20. zář 2010

@tetamon tak gratulujuuu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru