Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

tetamon
20. zář 2010

@kamisek2000 tak me ani tak moc ne, me to bylo opravdu jedno, ale tatinek je z toho cely poprdeny, ze se mu splnil sen 😀

kamisek2000
20. zář 2010

@tetamon 🙂 nechtel chlapecka radsi jo? to se divim, chlapi radsi maji kluky... 🙂

pajmou
20. zář 2010

@tetamon Gratuluju

tetamon
20. zář 2010

@kamisek2000 nechtel, naopak, holcicku moooooc 🙂
Ze pry je to pozehnani, dalsi ze klidne muze byt chlapecek, ale ted by radsi holcicku 😵

@pajmou dekuju, ja uz ani neverila, ez do porodu budu vedet, co za poklad ukryvam 🙂))

kamisek2000
20. zář 2010

@tetamon tak to je dobre ze se mu to splnilo🙂 🙂 ja jdu ted ve ctvrtek na utz tak se taky tesim🙂 snad se ukaze at ho muzeme natocit🙂

tetamon
20. zář 2010

@kamisek2000 no ja jsem tam fakt chodila jak pako po schodech hore dole, pul hodiny pochodovala rychlym tempem po chodbe, pac princezna stydlivka mela nohy hore pres hlavu, ruce na obliceji, a kdyz jsme ji ukecali a sundala nohy, tak ruku vzdycky jen na par vterin a zase to nacpala k hlave 😕
Takze sice neco mam natocenyho, ale nejak moc videt toho neni 🤐

kamisek2000
20. zář 2010

@tetamon hehehe😀 njn nechce se ukazovat 🙂 az pak v realu😀 by jste ji pak vykoukali🙂 🙂 fotecky nejaky mas?

tetamon
20. zář 2010

ZKusim naskenovat, ale vysla jenom jedna, pac se fakt nedalo vybrat. Pokud bys chtela rit nebo nohy, ruky, tech by se na videu naslo hodne 😀

devila
20. zář 2010

Ahoj holky,
moc krásné fotečky holky, moc vám to seklo 🙂

U nás nic moc nového. Babička zatím beze změny, chodíme za ní denně.
Sabinka už je na noc bez plínek - huráááááá!!!!

Jak najdu fotečky z naší svatby,tak taky hodí, jestli chcete 🙂

devila
20. zář 2010

@tetamon gratuluji!!!

kamisek2000
20. zář 2010

@devila jasny urco ukaz🙂 jak dlouho si ji ucila bez plinek?🙂

@tetamon 😀 tak zase preci tu princeznu nemuzeme okukovat ze vsech stran😀

devila
20. zář 2010

@kamisek2000 @kamisek2000 Přes den je bez plínky od 1 roku a 11 měsíců. Na noc jsme to zkusili až teď a úspěšně. Ale s tím, že ji ještě v půlnoci dáváme čůrat 🙂

devila
20. zář 2010

holky, musím to dávat na etapy ty fotky 🙂

devila
20. zář 2010
devila
20. zář 2010

Nějak mi to nechce posílat, tak snad zítra půjdou. Tak vložím nějaké ještě zítra 🙂

matysekk
21. zář 2010

Ahoj holky,přeji moc hezký den.Chtěla jsme se zeptat,byla některá z Vás na odběru plodové vody?Doktorka mě zas žene na genetiku a taky říkala,že odhalí i jiné nemoci.Ale dívala jsem se na ceník a ohledně Downova syndromu tak jen tento test stojí skoro dva tisíce.Další test na vyšetření chromozomů,je jich tam asi pět stojí 3 500 a pokud chcete vědět jestli je miminko úplně zdravé tak to stojí jen 35 000.Tak jsem z toho trochu v šoku a nemám vůbec chuť na ten odběr jít.Jednak Vám to nic nezaručí a za 35 000 má mimčo královskej pokojík.Co vy na to?Chtěla bych znát i Váš názor.

kukulinka
21. zář 2010

@matysekk Ahoj, já jsem byl, ale protože mě vyšli blbě testy v 16.týdnu a musela jsem. Neplatila jsem ani korunu, takže jinak nevím, jak se co platí.

kukulinka
21. zář 2010

Krásné ránko!!!!Holky, jsem teta!!!!Kamarádce se narodil ve 3:02 Tomášek, 3,2kg a 50cm. A to jí dvakrát řekli, že to bude holčičika, chudinka, ale zklamaná není. Měla krásnej porod, dvě hodiny, bez nástřihu, je jen malinko potrhaná a malej v inkubátoru, napil se plodové vody. Pepíček bude mít kámoše 🙂.

pajmou
21. zář 2010

@devila Krásný fotečky 🙂 a gratuluju k bezplenkám 🙂
@matysekk Genetiku jsem měla zadarmo, tak ať ti to dobře dopadne.

Jinak všem krásný den, tady svítí sluníčko a já musím do práce ☹

matysekk
21. zář 2010

@kukulinka při nějakém podezření se to asi neplatí.U mě je problém jedině věk.

matysekk
21. zář 2010

@pajmou Děkuju.Taky měj hezký den.

kukulinka
21. zář 2010

@matysekk aha, tak to bych na to asi nešla, když není žádné podezření.....je to hromada peněz...

kamisek2000
21. zář 2010

@matysekk ahojky, teta taky tedka otehotnela a musi na plodovku ohledne veku.. ale platit taky nebude nic... :/ tak nevim jak to je, zeptej se dr...
@kukulinka gratulka🙂

@pajmou taky krasnej den, at ti to v praci utece... 🙂

pajmou
21. zář 2010

Díky holky, co říkáte na snížení rodičáku?Výborné že a kdo už nebude mít porodné??,JÁ

kamisek2000
21. zář 2010

@pajmou pockej oni zase snizujou zptaky rodicak? na kolik? jsem o tom neslysela... A s tiom porodnym jsou to fakt kreteni jinak se to ani neda rict... doufam ze to stihnem🙂 🙂 ale stejne... kazda mama za to koupi max kocarek a nekdy ani to ne a oni to vezmou... hlavne ze cikani na to mit budou.. dalsi vyhode opet pro ne... Ty se do toho minima totiz urco vejdou, kdyz berou prispevky, do prace nechdoej... fakt tohle je nesmyslnej stat nic vic k tomu dodat nejde:(

matysekk
21. zář 2010

@pajmou nic si z toho nedělej.Já taky nemám nárok.Sice se vlezeme do toho násobku do živ.minima,ale vzhledem k tomu,že mám první dítě,kterému je 15.Nic jsem si bohužel neposchovávala,jak tvrdí jeden z ministrů,že rodiny mají všechno po prvním dítěti.Já si to budu muset všechno od základů koupit.Skvělý,už jsem na genetice nechala tolik peněz a chtějí po mě další.Přemýšlím jestli nebude lepší investovat do miminka než na nějaký nespolehlivý testy.

matysekk
21. zář 2010

@kamisek2000 ono tak nejde o ty peníze,ale připadá mi dost přehnaný chtít35 tisíc za jistotu.Nevím jak se rozhodnout.Jaký máš dneska plány?Já se jedu po oběde ostříhat,mám to nějaký dlouhý a chce to trochu změnu.Taky pracuji na fotce,syn mi slíbil,že mě naučí jak ji dám do profilu.Tak snad to nebude na dlouho,když po něm něco chci tak je to náročný,protože má už svoje zájmy.A většina z Vás tu fotku má tak bych se chtěla představit nějak osobně.

kamisek2000
21. zář 2010

@matysekk No to prehnany je to bezesporu🙂 Dneska no o5 nevim... pokud by mi prisli uz konecne ty penize tak musim na psotu, zaplatit slozenky atd.. nakoupit, pak musim udelat neco k obedu... ale asi udelam jen kasi a parek, prdim na to🙂 A odpo mozna na navstevu k tete, ale to jeste uvidim... Ted jsem domyla nadobi, mam cely bricho mokry😀 ja nevim jak to delam, ale misto nadobi se mi zda ze myju sebe😀 😀
Ono to neni tezky tam dat, jen si najdi fotku a vloz to tam🙂 nekdy to sice chce zmensit, ale to delam v malovani.. 🙂 neni to nic slozityho... 🙂 Njn to znam... kdyz jsem neco chtela po brachovi, nebo mama po nem neco chce, nechyta se😀 je mu taky 15... 🙂

matysekk
21. zář 2010

@kamisek2000 jsu trochu natvrdlá co se týče pc,ale z pracáku mě poslali na kurz.Tak od čtvrtka mám zábavu.Aspoň vypadnu z domu a snad se něco naučím.
A s tím nádobím nejsem na tom o nic líp.Chce to nepromokavou zástěru.

matysekk
21. zář 2010

@kamisek2000 ještě se chci zeptat na fotce z UT máte hlavičku na pravo nebo na levo.Ono je to asi jedno,mimčo by se pak mělo otočit,ale mám pořád takovej blbej pocit.Moje první šlo zadkem,konec pánevní a ještě byl velikej tak byl císařem.Bojím se,že se neotočí.A mám pocit,že na jiných ultrazvucích a fotkách jsou všechny mimča otočené jinak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru