Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kamisek2000
8. říj 2010

@kukulinka Jj jasny no🙂 🙂 Ja si asi ani vlozky do porodky kupovat nebudu, oni tam davaji a ty jsou prej nejlepsi tak nevim, dyztak vyslu Miru😀 😀

kukulinka
8. říj 2010

@kamisek2000 jasně, já si je spíš koupila i domů, kdyby mě rupla voda, jsou hodně savý, takže zachrání pohromu 🙂 a pak i na domů až se vrátíme z porodky....

kamisek2000
8. říj 2010

@kukulinka jo tak🙂 🙂 jsem si ted uklidila skrin konecne po takovy dobe😀 a najednou je tam mista tri zadky😀 mi skoro nic neni tak jsem to hodila na pudu, dneska by mi mela privest nejaky veci kamoska co nenosi.. tak jsem zvedava jestli neco vyberu🙂

kamisek2000
10. říj 2010

Nazdarek maminy🙂 Co je s vama??🙂 Jakej jste meli vikendik?🙂 Ja docela normal, znate to🙂 My ted byli v Malviku pro tu zavinovacku Jsem si tam koupila jeste plinky s autickama at jim alespon nejakej ten nakup udelame sice za 106,- ale alepson neco
Zitra bude doma pekna nudaaa... nepujde nam do 3 proud tak vubec nevim co tu budu delat... :( uklizet se mi fakt moc nechce teda...

pajmou
11. říj 2010

Ahojky mamči, já měla víkend pracovní 🙂 ale aspoň v kladném smyslu, nakoupili jsme a vybrali spotřebiče do kuchyně a sanitu i s nábytkem, tak mám radost, jen to musím dnes zaplatit...
Razím do práce tak hezký den

kukulinka
11. říj 2010

Ahojky mamči, já měla sobotu odpočinkovou, neděli jsem žehlila a pak jsme jeli na projížďku autem na Karlštejnsko a skončili u kámoše na návštěvě....takže super...je u nás mráz, brrr....jo a včera jsem měla oteklý nohy jako ještě nikdy, fakt super ☹, takže se ani nevážím, protože to je určitě zkreslený, haha 🙂.Dnes jedu za kamarádkou na Kladno, půjdeme na oběd a pak se půjdu podívat do práce..papa

kamisek2000
11. říj 2010

Nazdarek🙂 Tak ja dneska byla taky ve meste, doma nam nesel cely dopo az do 3 proud tak jsme s tetou courali, taky byli na obede🙂 Neco malo jsem pokoupila a ve stredu budu pokracovat🙂 🙂 Dneska byla venku rano poradna klada... ted uz to jde ale rano kdyz jsem vezla manzu do prace jsem myslela ze zmrznu:/

xxx.klarka
11. říj 2010

Můžu poprosit kdo má Fb přidat si stránky www.EasyToys.cz a pak dát hlas naší Natálce způsobem "líbí se mi" :888:

http://www.facebook.com/pages/wwwEasyToyscz/318......

xxx.klarka
11. říj 2010

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/photo.php?f... tady, omlouvám se, dala jsem špatně odkaz.

pajmou
11. říj 2010

Ahoj holky dneska běhačka, ale máme lina, spotřebiče, kuchyň i koupelny vybrané a něco zaplacené uf.

Mějte hezký večer

kamisek2000
11. říj 2010

@pajmou 🙂 se mate ze budete v novym🙂 ale zase ty prace co?🙂

pajmou
11. říj 2010

@kamisek2000 mame malinky bytecek,tak by jsme se s rodinou nevešli.. prace ani ne, ale ty penize no des a to nejsme zadny hogofogo takže šetříme kde se dá a snad se poskupně dodělí

jdu se válet tak hezký večer

kamisek2000
11. říj 2010

@pajmou u nas to samy🙂 si z toho nic nedelej🙂 tayk hezky vecer papa

devila
11. říj 2010

ahoj holky,
jdu vás pozdravit a zeptat se, jak se máte a co mimísci 🙂 ?

Já v sobotu a dnes nakoupila veškeré dárky k vánocům pro naše malé princezny. Tak jsem ráda, že už to mám z krku. Ale ty hračky jdou taaaak drahé ☹ No jo no, co nadlěáme 🙂 Hlavně at mají berušky krásné vánoce🙂

Nestihnu vás dočíst, tak seomlouvám ☹

V neděli jsme byli na Drakiádě, tak bylo fajn 🙂 Malá poprvé pouštěla draka , tak ji to bavilo - teda ze začátku 😀

kukulinka
13. říj 2010

Ahoj holky, jak se vede? Já nic moc, dnes poradna, vysokej tlak i po klidu a otoky, ale do špitálu mě zatím neposlal, do další poradny jdu hned za týden a to už mi hrozí, uvidíme...Jinak Pepíček má 2100g, je hlavičkou dolů a odpovídá 33.tt, takže budeme asi rodit dřív, uvidíme....jo a jsem oteklej čuník, mám nahoře 19,5kg ☹..jinak vše OK.

kamisek2000
13. říj 2010

@kukulinka nazadrek 🙂 🙂 tak ok ze si doma... 🙂
My mame 1.5kg a jsme taky hlavickou dolu🙂 A vime ze to bude ten kluk, ukazal kulky😀 ale oblicejicek zase schovaval🙂 Kdy nastupujes MD? ja 5.11

kukulinka
13. říj 2010

@kamisek2000 říkal něco o 3.11. tak nevím, asi se to dozvím další týden 🙂. Teda, to já budu rodit asi megaobra 🙂, když vy máte 1,5kg.....třeba fakt moc žeru, ale to si zase nemyslím, ale necelých 20kg je znát no.... 😠

kamisek2000
13. říj 2010

@kukulinka tak kdyz to vezmes tak je starsi o skoro 3 tydny🙂 plus mi mame napsano v tom papirku u vestiny ze odpovodame 30+3 takze dokonce o 4 tydny 🙂 tak to mus byt nekde znat🙂 taky si prej byla na krvi🙂 mi pani rikala co bere krev ze tam predemnou byla mamina co bude mit pepicka😀 Tak jsem si hnedka myslela ze si to ty🙂) 🙂) Tam na me duchodci koukali jak na vraha, jak jsem je vsechny predbehla😀 😀 jdete zitra na kurz?🙂

kukulinka
13. říj 2010

@kamisek2000 jj, byla jsem , tolik krve zase to bylo ☹..manža mi pak odvezl domů byla hrozná zima a byla jsem chcípnutá, jsem od půl5 nespala nervama, proto ten vysoký tlak..jj, jdeme na kurz, se těším 🙂, tak vidíš to, my jsme teda mackové .-)

kamisek2000
13. říj 2010

@kukulinka njn 🙂 3 tydny jsou 3 tydny...🙂 s tem 4 jsem se spletla🙂 ja zapomela ze jsem 30 a ne 31tt😀
Si mela nervy z toho jestli te da do nemo nebo ne?:( Tak se zitra uvidime😉

kukulinka
13. říj 2010

@kamisek2000 jojo, z toho jsem měla nervy, takže dnes jdu brzo do hajan dospat tu noc, zítra se těším, mrkni mi do albíčka, jsem dneska byla sama doma a postavila postýlku 🙂.

kamisek2000
13. říj 2010

@kukulinka Tedaaaa ty si sikula🙂 To mas uz i povleceno jo?🙂 ja chtela povlikat taky, ale nevim jestli to neni jeste brzy.. :( aby se mi to nezaprasilo a tak tak to asi necham az na listopad... 🙂

kukulinka
13. říj 2010

@kamisek2000 jojo, radši jo, kdyby se mu chtělo na svět náhodou dřív 🙂.....snad se to nezaprasí, uvidíme 🙂

kamisek2000
13. říj 2010

@kukulinka takze tobe by se TP posouval nekdy na konec listopadu vid? Kdyz je o 3tydny starsi?🙂 Docela zavidim... my odpovidame 30 plus 3 a ja jsem plus 5🙂 takze jakoby se mi TP posouva na 19.12... :( se to skarede posouva k tem vanocum😀 😀 Dr nic nerikal, to jsem si jen vydedukovala😀

kukulinka
13. říj 2010

@kamisek2000 je starší o dva týdny, takže by se to mělo asi posunout na 1.12.2010, ale jestliže bude císař, tak ten je snad plánovaný dopředu...nevím, třeba to bude i listopad 🙂...prcek mi šíleně kope pod prsama a tlačí jako blázen 🙂

kamisek2000
13. říj 2010

@kukulinka proc myslis ze by ti delali cisare?? 😲 Mne taky, hlavne kdyz sedim, tak musim sedet fakt rovne, jinak to tlaci jak blazen... ale jinak taky pekne boxuje😀

pajmou
14. říj 2010

Ahoj holky tak mi doktorka neměřila 150/95 tlak a obratem mi dala léky, dnes a v ut jdu na přeměření, ach jo 😒 😒
jinak mimi je oukej, má 343g 🙂 a změřit už nešlo a zase hajalo na bříšku,tak nevíme co to bude
@kukulinka od kdy máš vysoký tlak a můžu se zeptat kolik a co ne to bereš?

kukulinka
14. říj 2010

@pajmou poprvé jsem ho měla vysoký 25.8. a od té doby ho mám vysoký jen v poradně, když jsem nervní...neberu na to nic, zatím, ale jestli bude opět vysoký ve středu, jdu do nemocnice a tam se uvidí....

kukulinka
14. říj 2010

@kamisek2000 doktor říkal, že když je prcek takhle velikej a k tomu ten tlak, tak to vidí na císaře, tak uvidíme, ale placentu už mám nahoře 🙂.Tak na kurzu papa

pajmou
14. říj 2010

@kukulinka no jsem na to zvědavá, mě ho naměřila poprvé a hned mi dala léky, až jsem to obrečela, no snad dnes bude ok

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru