Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kukulinka
26. říj 2010

@tetamon mám jen jedny gumový klasický pantofle, žabky raději ne, kdybych si chtěla vzít třeba teplý ponožky 🙂

tetamon
26. říj 2010

@kukulinka no ja si prave vezmu zabky do sprchy a pak nejaky klasicky nazouvaky, kdybych chtela vzit teply fusekle 😉 Zabky zaberou tak malo mista, ze to klidne obetuju, podle vseho s sebou potahnu tolik kramu, ze zabky uz me nezabijou 😀

pajmou
26. říj 2010

@kamisek2000 tak jsme oba v pořádku 🙂

kamisek2000
26. říj 2010

@tetamon ja mam taky jen ty gumaky🙂 🙂

tak mam bunduuuu 😀 snad mi vydrzi😀 neco malo tam jeste mista mam, tak uvidime😀

tetamon
26. říj 2010

No, nekdy od pristiho tydne nebo kdy, maji mit akce v Kik textilien, tak pokud nektera chcete mrknout na velky veci za par korun, tak za pokus to stoji, pokud mate pobliz 🙂
Ja se tam chci mrknout, jestli neobjevim nejakou vetsi zimni bundu, pac dejme tomu do porodu vydrzim, ale pak, az budem chodit ven, tak budu potrebovat fakt nababoulat, pokud ta potvurka bude po me, tak bude spavat jenom venku 😠

kukulinka
27. říj 2010

Ahojky holky, teda to je den. Vlezu na váhu a za týden nahoře 3,5kg...chápete to?????A to jím furt +- stejně..Volám k dr a jdu k němu na 13.hodinu se poradit, takže čekám nástup do špitálu.....otoky mám hrozný, takže snad je to zadržená voda....včera mě i pobolívalo břicho, snad to není nic vážného.....Je mi z toho na nic.... 😢

kamisek2000
27. říj 2010

@kukulinka peknyyy.. jak si dopadla?????

tetamon
28. říj 2010

@kukulinka jo, holka, tak to bych ti spis prala, aby to otoky nebyly, preeklamps je rychla a ticha potvora, takze takhle pozde fakt radsi otoky pryc... 😲
Jak jsi dopadla...

kamisek2000
28. říj 2010

Rekla bych ze kukuli skoncila v nemocnici:( jinak by se ozvala:( snad ej vse jinak v poradku...

tetamon
31. říj 2010

@kamisek2000 taky se obavam, a taky doufam...

pajmou
31. říj 2010

ahoj holky držme jí palce

kukulinka
1. lis 2010

čauky holky, tady je nějak mrtvo 🙂. Byla jsem od středy ve špitále, nic mě nedávali, jen jsem ležela v klidu a otoky trochu ustoupily, ale ne moc, prý už to tak bude až do konce, ale báli se té preeklampsie, která se díky bohu nepotvrdila...malej měl v pátek na UTZ už 2750g, takže je to macek...teď tam budu chodit do rizikové poradny a malého budou každé dva týdny měřit, je větší o dva týdny, šmudlíček.....Jinak máme jen méně bílkovin, takže musíme pít hodně mléka a jogurty a maso 🙂.

martiska36
1. lis 2010

čau holky, tak se po nějaké hlásím taky. Máme za sebou UTZ ve 20tt, všechno je v pohodě, jen ten šílený tlak. No ale po 10ti letech léčby vysokého tlaku se fakt nedá čekat zázračná náprava v těhotenství, tak holt to musíme nějak překlepat. na UTZ byla cácora frajerka, rozhodla se to prospat - holt bylo po obědě tak měla polední klid, tak jsme s doktorem vytrvale budili a šťouchali, a naše mládě si cucalo palec a nic. Snad bude taková kliďaska i v životě.

kamisek2000
1. lis 2010

@kukulinka jeee ahoooooooj🙂 no teda vy jste obrici... 🙂 akorat dneska jsem na tebe myslela, jak to s tebou vypada.. 🙂
alespon ze se vam ta pree nepotrvdila... 🙂 muzete byt v klidku... 🙂 te pustili dneska??🙂
@martiska36 to ja znam mooooc dobre🙂

matysekk
1. lis 2010

Ahoj holky.Zítra jdu na velkej ultrazvuk do Prenatalu.Tak držte palce,zatím všechno vypadá dobře.Mám trochu strach,ale to je asi normální.
@kukulinka je fajn,že už jsi doma,hodně odpočívej

kukulinka
2. lis 2010

@kamisek2000 ahojky, jojo, pustili mě včera ráno, už bych tam snad déle nevydržela, je to hrůza, ale asi změnili kuchaře, to jídlo se dalo jíst 🙂

kamisek2000
2. lis 2010

@kukulinka 😀 😀 aspon ze tak🙂 mne dneska psala rano kamoska ze se ji naordil v 4,45 chlapecek🙂 u nas v prosincovkach se uz taky rodi... to jsou samy deti 😀 😀

wirflik
2. lis 2010

Ahojky ,já při prvním těhotenství přibrala 27 kg,šla jsem rodit a měla jsem 102kg.Bohužel jsem v porodnici nechala jen 3kg a po dvou letech mam stále 91kg.Teď jsem na začátku druhého těhotenství,tak uvidíme kolik kilíček bude nad tou nepříjemnou stovkou ☹

tetamon
2. lis 2010

@kukulinka no vitej, to je super 🙂 Jejda, to je fakt valibuk 🙂
Hlavne, ze jste doma a v poradku...
Jo, taky ted na jine strance, kde je to deleny podle rocnich obdobi, uz je prvni dva tydny do ofiko terminu, tak me trosku polil studeny pot 😀

kukulinka
2. lis 2010

Holky, byla jsem s tchýní v Tescu a mají ve slevě Tesco pleny baby essentials, sleva balík o skoro 60Kč..tak jsem si nějaké koupila, kámoška je používá a nemůže si je vynachválit...pampersky vůbec nemám, takže ho navyknu na tyhlety..Zítra pro mateřskou a naposledy do poradny ke svému dr, pak do nemocnice do poradny pro riziková těhotenství, kde nás budou více hlídat asi, nevím 🙂.

xhnip101
2. lis 2010

Všechny vás zdravím...
@wirflik Já jsem v těhotenstní přibrala 21kg. Šla jsem rodit se 101kg....v porodnici jsem nechala jen 5kilo...zatím jsem schodila dalších 6...tak jsem zvědavá, jestli to půjde ještě alespoň trochu dolů....
@kukulinka Plenky z Tesca mi vyhovovaly jen ty nejmenší jedničky...pak už ne...prolýkaly okolo nožiček...ale nějaké kamarádky jsou s nima taky spokojený....

tetamon
2. lis 2010

Holky, slibovala jse to tu nebo jinde, ze vam povim, az vyzkousim lneny sliz? Zkusila jsem, a da se to pit. Chutove je to fakt jako zrni, ktery si obcas sypu do jogurtu, a ta konzistence...kdyz se vari ovesna kase, tak jak je lepkava, neco takovyho, zadna hruza... 🙂

pajmou
2. lis 2010

@wirflik vítej 🙂
@kukulinka to jsme rádi, že jsi v pořádku 🙂
@tetamon čemu je to dobré

Jinak všechny moc zdravím 🙂

kukulinka
3. lis 2010

čauky holky, tak už tolik neotýkám, za týden mám nahoře jen 80dkg, předtím to bylo 3,5kg...ale celkově jsem na +25kg, no hnus fialovej ☹. Snad to půjde někdy dolů.....Dnes nástup na nej dovolenou = mateřskou 🙂. Už ať je mimísek s náma.....Poslední 4 dny jde ze mě občas během dne takový bílý průhledný sliz, že by odcházela postupně hlenová zátka, nevíte, co to bude????

pajmou
3. lis 2010

Krásné ráno všem, u mě zatím -5kg celkem, tak snad mi to vydrží.
@kukulinka na tu zátku to vypadá, ale to ti spíš poví druhorodička 🙂
To naše dítě vstává v půl 7 no děs, takže ani když mám volněji se nevyspím...

kukulinka
3. lis 2010

@pajmou závidím úbytek váhy 🙂

matysekk
3. lis 2010

Ahoj holky.Přeji hezký den.Tak UT dopadl dobře,ještě jdeme na vyšetření srdíčka,ale mám pocit,že už ten smysl pro každý detail přehání.Co se dá dělat asi je to dobře.Jen jak jsme byli o 14 dní menší tak jsme to dohnali a jsme o dva týdny větší.Zvláštní jak se to může stihnout za tři týdny.Váhu mám pořád stejnou a mimi pořád roste,možná až moc rychle.Už jsem si dělala naději na menší miminko,ale asi zbytečně.Po mém prvním čtyřkilovém mám strach aby to nebylo ještě víc. 🙂 🙂 🙂

pajmou
3. lis 2010

@kukulinka no ještě nekřičím, ještě skoro půlka před sebou 🙂

kamisek2000
3. lis 2010

@kukulinka Ja to mam taky, tak si z toho nic nedelej... ale hlenova zatka si myslim ze to neni, ta by myslim nemela bejt cista... ale nevim to jiste🙂
jak si dopadla u dr? ja ok, priste ( za 2tydny) jdu k nemu naposledy, bude me natacet nebo co to rikal.. a jinak vse ok, dal mi papiry na materskkou.. nastupuju v patek🙂 tak to musim dneska odvest do prace...
@matysekk gratulka k uspesnemu utz🙂 🙂

tetamon
3. lis 2010

@pajmou pry to nejak "promaze" porodni cesty a pak se lip rodi. Vim ja? Pak povim, ale protoze jsem nerodila bez slizu, tak nevim, jak velkou vypovidaci hodnotu to bude mit 😀

@kukulinka hmm...covece nevim, ja mivam sem-tam nejaky vytoky furt, pry je to hormonalni a normalni (me dr. fakt "potesila" 😀), ale to by uz klidne mohlo byt 🙂 Safra, to to uteklo 😲

@matysekk jo, taky mi obcas doktori prisli jako mali kluci, kteri maji hracku, tak ji za kazdou cenu musi vyzkouset 🙂)))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru