Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kamisek2000
9. lis 2010

@matysekk http://www.batolatko.cz/Zavinovacka-do-autoseda... tato 🙂

@kukulinka my uz jsme taky pripraveny... taky muzeme zacit 😀 😀 😀 Jo Kukuli, chtela jsem se zeptat, beres si do porodky dudlika?

tetamon
9. lis 2010

@kamisek2000 je, tu mam taky, limetka-zluta, je uplne nunaci 🙂 V te zime budu mlade zavidet 🙂

pajmou
9. lis 2010

@kamisek2000 taky mám oranžovou 🙂
jinak dnešek nabytý jsem ráda, že jsem doma ...

kamisek2000
9. lis 2010

@pajmou
@tetamon ja mam hraskove zelenou... 🙂

matysekk
10. lis 2010

@kamisek2000 děkuju,vypadá to dobře.Měj hezký den. 🙂 🙂 🙂 🙂

kukulinka
10. lis 2010

@kamisek2000 nemám ho tam, ale asi ho pak přibalím, až ho vyvařím, uvidíme 🙂

kamisek2000
10. lis 2010

@matysekk ty taky🙂

@kukulinka diky🙂

Mne je dneska blbe, tak se nasnidama zalezu zpatky do postylky, neco si pustim a kaslu na vsechno dneska, pak jen uvarim a konec🙂 to bude den.. 😀

matysekk
10. lis 2010

@kamisek2000 to mám taky takový stavy,nejlepší je to zaspat

kamisek2000
10. lis 2010

@matysekk to neni stav, ale jsem nastydla jak prase.. 🙂

matysekk
12. lis 2010

@kamisek2000 já už jsem měla dvakrát penicilin.Rýmu jsem měla čtyři týdny a dávila jsem se jak nějakej tuberák.Ležela jsem a nepomáhalo to.Doktorka mě řekla,že jsou teď virózy až tři týdny.Přeji ať se brzo urdravíš.Já to teď taky snáším hůř.Jsu zvědavá co budu dělat do března.

kukulinka
12. lis 2010

čauky holky, jak se máte? Já jsem měla včera první poslíčky, celé odpoledne a pomohla až teplá vana a pak zalézt do peřin a do hodinky bylo po bolesti, ale už jsem myslela, že rodím 😉 a ono nic....Jinak mám taky hroznou rýmu a jsem hrozně oteklá - nohy, ruce, obličej....uvidím v úterý v poradně, jak se na to budou tvářit, hlavně na nárůst váhy, který pro mě samotnou bude překvapením 🙂.....tak jsem zvědavá, co mě čeká dneska... 🙂

kamisek2000
12. lis 2010

@matysekk tak at jsme obe brzy zdravi... 🙂

@kukulinka ze by ze by????🙂 🙂 🙂

kukulinka
12. lis 2010

@kamisek2000 no nevím, dnes zatím nic, jen divné tlaky v břiše....počkám do večera, jak to bude 🙂...

kamisek2000
12. lis 2010

@kukulinka kdyby nahodou dej vedet.... 🙂 🙂

kukulinka
12. lis 2010

teda holky, jsem se naštvala...mě snad otekly i lýtka a stehna, sem na sebe narvala těhu džíny a úplně se mi obtáhly kolem nohou, vydržela jsem v nich hodinu na nákupu a byla celou dobu nervní a vše mě z toho začlo bolet...takže jsem už jen na teplákách od litexu, vypadají jako kalhoty...přece nemá smysl si na poslední měsíc kupovat nově gatě, ne?

kamisek2000
12. lis 2010

@kukulinka Treba to mas jen dneska... ale urco to smysl nema... 🙂 to je zbytecny vyhazovani korunek si myslim... kor kdyz to u tebe treba uz ani mesic nebude😀 Dr. ti dal 2 tydny ne?😀 to mas pristi tyden😀 😀 😀
Jo a Oli, jak si vcera mela ty poslily... to si cekala jestli to prejde nebo ne? Rekla sis nejakej cas do kolika cekas?😀 ja jen ze az to na me treba taky pak prijde, tak abych neplasila ze uz je to tady😀 😀

dendasek
12. lis 2010

Ahojky holky🙂,
chtela bych se zeptat..mela jste treba nektera problem, ze mimi nebylo az tak dobre na uzt videt?? Byla jsem dnes u sveho dr...delal mi utz..ale ja jsem fakt houby videla..On tedy rikal, ze vsechno jak ma byt a dobre..ale preci jen..kdyz jsem si to dvd doma prehravala, tak trosku neco rezeznat jde..ale byla jsem zklamana:(

kukulinka
12. lis 2010

@kamisek2000 no, třeba to ani poslíčci nakonec nebyli, já nevím...ale takový bolesti jsem ještě neměla, tak asi jo....bralo mě to od oběda a čekala jsem do půl7, kdy jsem si napustila vanu a bylo to, jo a teď mě to bere zase, mazec, co? ale do vany nejdu, jsem z ní nemohla včera vylézt....takže počkáme, co z toho bude... 🙂...je to takový stahování břicha napravo a mám divnej tlak naspodek ☹

kamisek2000
12. lis 2010

@dendasek ja jsem taky malo pruhledna, tak si z toho nic nedelej🙂 je to normalni🙂

@kukulinka si zkus dat jen teplou sprchu na brisko, treba to taky pomuze🙂 ja byla dneska taky ve vane.. po 15 minutach jsem musela utect.. jsem si to napustila moooc horky a uz se tam nedalo ani dejchat... hotova sauna... 🙂 ale to vylezani je taky mazec.. to je jak kdyz se zveda hroch... a ty vody co pak ubyde 😀 😀 😀 😀 😀

dendasek
12. lis 2010

kamisek2000: dekuju za uklidneni..dr. nemel zadne hloupe poznamky ze jsem tlusta a podobne..tak me napadlo, ze to bude urcite tim..

kami: aspon usetris na vode..ja to tak mam taky🙂))

pajmou
12. lis 2010

Ahoj holky, koukám stále v celku tak dobrý 🙂
@kukulinka jak dneska?taky byly poslíčci?
@kamisek2000 a co ty mamino, nic?🙂
@dendasek šéíčky se prosvítí dobře neboj 😀 vím o čem mluvím

dendasek
12. lis 2010

pajmou: u Elisky mi normalne dr. na gynde rekl: mate moc sadla na brise..plod jde tedy spatne videt.
Takze jsem cekala opet nejake narazky..ale nic..je to samo jiny dr. ale i tak..ale byl slusny, zadne blbe kecy.

kukulinka
13. lis 2010

@pajmou asi zase ano, zatím jsem vcelku, ale ráda bych se rozdvojila 🙂

kamisek2000
13. lis 2010

@dendasek mne taky nic nerikali... ona i hubena holka, muze byt nepruhledna🙂

@pajmou my porad nic... ve me se drzi jako klistatko zatim 🙂 Taky by mohl pomalu ven... 🙂

kukulinka
15. lis 2010

čauky holky, jak se máte? já nic extra, zlobí mě furt poslíčci a ještě k tomu mě otekly nárty na nohou, že už fakt nic neobuju ☹ a v noci nemůžu spát jak to bolí...ani led na to nepomáhá, nic, chjoooo...zítra do poradny do nemocnice, jsem zěvadvá, co mi řeknou....

kamisek2000
15. lis 2010

@kukulinka Nazdarek... ja se mam fajn, dneska mam manzu doma, rano jsme byli na pohotovosti na urazovce, nemohl doslapnout na nohu, tak mu na to dali nejakej sprej ci co a prasky... jsem rikala to je desny... misto aby se mnou jezdil do nemo on, jezdim ja😀 ale alespon to nema v sadre nebo v orteze... do dvou dnu by ho to melo snad prejit.. kdyz ne, ma prijit... tak doufame... 🙂
S tema otokama ti to fakt nezavidim... videla jsem fotku co mas v albu a fakt husty... ale snad ti to brzy skonci.. 🙂) uvidis co ti reknou zitra.. snad si te tam nenechaji... 🙂 budu na tebe myslet.... ja jdu na ko ve ctvrtek i na ty ozvy na srdicko, tak jsem na to zvedava... 🙂 na 4.12 mam domluveno foceni briska, tak se tesim... snad z toho neco bude... 🙂

kukulinka
16. lis 2010

čauky holky, tak jsem byla v poradně v nemocnici a za dva týdny +7kg kvůli otokům a opět si jdu lehnout do nemocnice, mají strach, čím to je, tak mi držte palečky, třeba se vrátím už s miminkem...je to děsný...

kamisek2000
16. lis 2010

@kukulinka hezky... tak drzim palce a drzte se... 🙂

tetamon
16. lis 2010

@kukulinka no panejo, tak hlavne at jste oba v poradku, drzim palce, at je vsechno rychly a v poradku...

martiska36
19. lis 2010

Ahoj těhulky co u vás nového ? U nás jen to, že mě už teď - ve 26tt předává má lékařka pod dozor porodnice ( ke konkrétnímu lékaři který je nejen porodník, ale hlavně i internista), tak jdeme v pondělí tam, tak se trochu děsím a hlavně nevím co mě tam čeká...

Myslím, že až se kukuli znova ohlásí, nebude už 2v1, ale budou už rozdvojení 🙂 , hlavně aby bylo všechno v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru