Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kamisek2000
13. led 2011

@martiska36 nebudte🙂 ja taky nebyla... 😀 😀

fontea
13. led 2011

ahojte maminy,
já teda zatím 100 kilo nemám....ale mám takovej blbej pocit,že to doženu 😒

pajmou
13. led 2011

@kamisek2000 díky za uklidnění 😀

@martiska36 jj zvládla, ale jen ať tam zůstene viď

pajmou
13. led 2011

@fontea no tak doženeš, hlavně, aby miminko bylo ok

fontea
13. led 2011

děkuji, snad bude,protože oproti prvnímu těhotenství je to úplně něco jiného-horšího....ale už se to lepší 😝

krpeska
13. led 2011

@kamisek2000 ahojky máme se fajn tlak je problém jsem v rizikovce od uplnýho začátku a máme problém i s cukrem ale jinak jsme v poho když u nás už je i věk trošku riziko ale podle všeho by to měla být zdravá holčička alee do porodu máme ještě moře času ach jo 😉

kamisek2000
13. led 2011

@krpeska to utece jako voda🙂

krpeska
14. led 2011

@kamisek2000 to doufám ale fakt je že to utíká šíleněěěěěěěěě tet máme pomalu pololetí tak budem řešit vysvědčení to zas bude vypadat 😉 😉 🙂

kamisek2000
14. led 2011

@krpeska 🙂 njn to uz bude zase vyzo.... no hezky.. 🙂

krpeska
14. led 2011

@kamisek2000 tet jsem koukala že jsi z Kladna já se tam narodila acelá moje rodina od tamtud pochází 🙂 🙂 🙂

kamisek2000
14. led 2011

@krpeska jj jsme... 🙂 a co ze jste se odstehovali???

krpeska
14. led 2011

@kamisek2000 Odstěhovali jsme se už jako malí táta kvůli práci když žili babičky tak jsme tam ještě jezdili tet už ne jen na hřbitov jednou za rok bohužel 😔

matysekk
15. led 2011

@kamisek2000 ahoj,moc gratuluju.Malej je krásnej.Já už mám předběžný termín,ten císařský řez mě opět nemine.Tak ještě šést týdnů.Než porodím to už budete velcí. ...Je opět velkej a mám vysokej tlak.Tak si to hlavně užívejte.

matysekk
15. led 2011

jinak všem přeji hezký den.Nějak Vás tu přibylo. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kamisek2000
15. led 2011

@matysekk ja moc dekuju🙂 neboj dobre to dopadne a alespon uz vis kdy budes mit mimiska u sebe🙂 🙂) tech 6 nedel utece jak voda🙂)

My dneska byli na prochazce cela oridnka a bylo to uzasny.. jsem se smala celou cestu skoro.. 😀 fakt moc krasnej den.. jak pocasim tak okolnostma🙂

matysekk
15. led 2011

@kamisek2000 zítra má být taky hezky.Taky se těším až vyrazíme všichni.Už mám všechno nachystaný tak to může příjít.Ale to je ještě brzo,ten 38 týden je nejlepší.Doktorka říkala,že už je vyvinuto všechno hlavně nervová soustava.Tak ještě musíme vydržet.Kde se toulá Pajmou?

kamisek2000
15. led 2011

@matysekk mas to za par, tak vydrz🙂))

krpeska
15. led 2011

@matysekk já už bych chtěla být taky na konci 😉 😉

janulazaynab
15. led 2011

Ahoj,
já měla před prvním těhu cca 90kg, při porodu 116kg, než jsem přestala malého v 4,5 měsících kojit, byla jsem na rovných 100kg a teď jsem zase na 113kg. Snad už moc nepřiberu, když jsem znova těhotná a v dubnu mám termín. Hlavně doufám, že to druhé mimi budu kojit déle a tak mi půjde pěkně váha dolů 🙂

matysekk
16. led 2011

@kamisek2000 je to ještě měsíc ,musím vydržat.

matysekk
16. led 2011

@krpeska třetí to chce odvahu,já budu mít druhý a zase kluk.Aspoň,že se Vám zadařila holčička. 🙂 🙂 🙂 🙂

matysekk
16. led 2011

@janulazaynab ve Tvém věku bych se tím nějak netrápila.Kila jdou dolů lehko.Já jsem u prvního přibrala 25 a 15 jsem shodila hned do měsíce,pak je to o vůli a o cvičení.Tu já moc nemám.Teď čekám druhý ,po 15 letech.Přibrala jsem deset kilo a mám pocit,že se mi to zabrzdilo.Je to asi pokaždý jinak. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kamisek2000
16. led 2011

@janulazaynab ty deti za to ale stojej🙂) ja pribrala ted 13 a vsechno jsem nechala v porodce🙂

janulazaynab
16. led 2011

@matysekk - taky jsem se snažila jezdit večer na rotopedu a chvíli i cvičila, ale pak začal řvát malý, bylo třeba ještě uklidit.. a prostě to tak nějak vyšumělo.. vůli taky moc nemám 😒 😝

@kamisek2000 - tos měla fajn, žes to nechala v porodnici, já v porodnici nechala asi 7kg z 22kg.

matysekk
16. led 2011

@janulazaynab jde taky o to jak se cítíme,kilo sem,kilo tam ne?

matysekk
16. led 2011

@kamisek2000 tak to seš dobrá já jsem u prvního tam nechala 5 kilo.

krpeska
16. led 2011

já jsem teda na sebe taky zvědavá tet mám na hoře tři kila uvidíme 😉 😉 😉

kamisek2000
16. led 2011

Od kdy muzu zacit cvicit na bricho, nevite??🙂

janulazaynab
16. led 2011

@matysekk - koukám, že máš termín v březnu? To je první?

matysekk
16. led 2011

@janulazaynab nee,doma mám syna,je mu 15.Tohle přišlo neplánovaně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru