Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

pajmou
17. led 2011

@antoa kam se na nás hrabou 🙂

misi.21
17. led 2011

@antoa ty vyzáblí blondýny ze solárka jsou kolikrát teda pěkně hnusný 😀 😝

antoa
17. led 2011

@misi.21 moja řeč, ještě jedna svatební 😀

misi.21
17. led 2011

@antoa ty jo,fakt jsi měla krásně zdobený šatičky... Já měla od února vybraný a když jsem pro ně dva dny před svatbou jela,tak jsem si vzala úpně jiný 😀 Peťa ze mě nemohl 😀

antoa
17. led 2011

@misi.21 já vždy svatbu oddalovala a kdysi jsem udala ten termín 7.7 07 a to bylo fakt daleko....pak to nějak došlo a já říkala ,že ten termín bude určo obsazený, kámoška se vdávala 14 dní přede mnou a zjistila, že náš termin je volný....takže jsme zařizovali svatbu měsíc před termínem....to byli první šaty co jsem na sebe sehnala, ale ok...

pajmou
17. led 2011

@misi.21 no když jsem viděla ty ceny půjčovného šla jsem do kolen, tak jsme si je nechala ušít a pak prodala, teď prodávám manžovo oblek, už se do něj nevejde a to ho měl jen na svatbě 😝 prý já v těhu hubnu a on to za mě nabírá naše poslední foto, rozmazaná, samospušť 😀

antoa
17. led 2011

@pajmou 😀
máš stejnou tuniku co já, já ji mám z takko fashion

misi.21
17. led 2011

když jsme u těch fotek tak ještě dvě z naší svatební fotoknihy 😉 Ať neukazuju jen sebe 🙂

pajmou
17. led 2011

@misi.21 ty nebyly moje 😀 byla jsem na kluka a na svatbu jsem chtěla dlouhé jako princezna, tak mi manža zainvestoval do vlásků a nosila jsem je, pak jsem je po svatbě sundala a jak mi to pod tím hezky narostlo, tak jsem to už nechala a teď je mám na ramena, prý už ze mě kluka manžel nechce 😀

antoa
17. led 2011

@misi.21 misi ta OSSZ mě to nedalo a volala jsem tam, měli prý několik výpadků programu, mám to zadaný k proplacení, ale budu to mít do konce týdne, takže ty na tom budeš asi stejně

misi.21
17. led 2011

jinak já musím jít v dohledné době nakupovat nějaké to tričko,za chvilku mi bude všechno krátký...

pajmou
17. led 2011

@antoa nepřišla nemocenská?

antoa
17. led 2011

@misi.21 😀 😀 😀

pajmou
17. led 2011

@antoa jj já taky 🙂

misi.21
17. led 2011

@antoa tak to je supr,snad to přijde
@pajmou ty jo a kolik stojí taková sranda jako je prodloužení?? A jak dlouho si je teda měla?

pajmou
17. led 2011

@misi.21 no 15tis vlasy a pak 1x za 2měs úprava tak 1000,- a to jsem to měla přes kamarádku, takže jen náklady, jinak jsou to děsné prachy, měla jsem je něco málo přes půl rok

Holky měla bych jít něco dělat, apoň vyluxovat a umýt koupelnu, už se teda moc neohnu ale to sezení u pc není o moc lepší

pajmou
17. led 2011

Je tu někdo ze západu? 🙂

antoa
17. led 2011

@pajmou z divokého ? 😀
jo mě i misi zatím nedošla PN

pajmou
17. led 2011

@antoa mě právě taky ne, od kud jste?

misi.21
17. led 2011

@pajmou já jsem z Vysočiny... Když to nepřišlo žádný tak je nějaká chyba u nich,ale kdyby se na to člověk spoléhal,tak je v řiti...

antoa
17. led 2011

@pajmou Adamov - kousek od Brna.
Ale měla jsem štěstí na velice příjemnou paní na OSSZ, tak si u mě vylepšili krédo úředníčci

vysocanka
17. led 2011

@misi.21 ja jsem taky z Vysociny 🙂

misi.21
17. led 2011

@vysocanka koukám někde od Jihlavy?? Já jsem přímo ze Žďáru 🙂

pajmou
17. led 2011

Tož holky já jsem z Plzeňské dědiny a u Brna mám otca 🙂 takže srazík asi těžko 😀

vysocanka
17. led 2011

@misi.21 ¨jojo z Jihlavy primo:D

misi.21
17. led 2011

@pajmou no leda byste dojely na Vysočinu,je nás tady víc 🙂 Ráda vás ubytuju 🙂

antoa
17. led 2011

@pajmou 😀
už máš namyšleno v jaké poloze budeš rodit? Já si říkala klasicky, ale abych jim z té kozy nespadla 😀 😀

misi.21
17. led 2011

@antoa já jsem těď viděla pořad o porodu do vody,a byla jsem z toho paf. To by se mi líbilo,jenže to musíš být úplně v pořádku,tak nevím jestli by mě nechali když nejsem hubená...

pajmou
17. led 2011

@antoa jj v tom polosedu pololehu, přijde mi to nej, tady máme pořádný kozy 🙂
http://www.fnplzen.cz/dokumenty/gpk/new/foto.asp

pajmou
17. led 2011

@misi.21 to si nedovedu představit, všude moje krev, moč, někdy bývá i stolice a do toho mimi no to pro mě není 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru