Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

misi.21
31. bře 2011

@elennka dívala,ale raději bych si je zkusila... Aby mi právě sedly,mám dost široké boky.

cajori17
31. bře 2011

@misi.21 aahoj holky,pardon ze vam sem lezu......chtela jsem jen napsat,ze jsem shanela dlouho teh.ryfle vel 48 a nakonec jsem sehnala v CaA .......ale byl to problem,jezdila jsem tam kazdy tyden a tepr v pondeli jsem vyhrabala posledni 48 takze clovek musi dlouho hledat,snad budes mit stesti

pajmou
1. dub 2011

@misi.21 najeď si na bon prix 🙂

Jinak ahoj holky, jak se máte?U nás vše ok Jiřík roste jako z vody, hodim nějakou novou fotku.

lennetfrigg
1. dub 2011

Ahoj sluníčka, taky zdravím při pátku. No, ja se mám dost mizerně, už dva týdny bojuju se zubem. Dr. mi ho vždy opraví a ja pak musím na pohotovost, protože tak bolí, že to nejde vydržet. Teď to mám znova od včerejška a nedá se. Už jsem šáhla i po Ibalginu, protože umírám. Musím si najít jiného zubaře, protože to už není možné, aby mi tak 2x zkazil zub.

S oblečením je to težké, ale sehnat se dá. Já par fajn kousku koupila i v Sekáči. Ale je fakt, že jen trika, zatím jsem mínus půl kila, tak nosím všechno původní. Uvídíme, jak dlouho mi to vydrží.

pajmou
4. dub 2011

@lennetfrigg to je bolest ty zuby, tak ať je to brzy za tebou

josefine
4. dub 2011

Ahojky všem, tak naše dubňátko si usmyslelo že se narodí už v březnu. 23.3. se nám narodil Šimonek. 😉

martiska36
4. dub 2011

@josefine Véééliká gratulace k březňátku, a co, jak se máte, všechno v pořádku ?

lennetfrigg
4. dub 2011

@josefine Taky moc gratuluju k Šimonkovi 😉 A jaký byl porod?

No a mně se zub nějak umoudřil a bolet přestal. Možná byl tak rozbolavělý, že to chvíli trvalo, ale bylo to hrozné. Nejhořší je, že člověk se nemůže nacpat práškama a dobré. Musí trpět 😠

No a krevní testy v 16. týdnu v pořádku. Mám radost, velikánskou 🙂

josefine
4. dub 2011

@martiska36 Děkuji. Nu malinko nás pozlobila žloutenka, ale už je vše ok.

josefine
4. dub 2011

@lennetfrigg Porod byl sám o sobě perfektní. V úterý ve 13:00 jsem začla mít křeče v kříži, jeli jsme do porodky a tam mi řekli že se nic neděje, Na večer bolesti ustali a ráno začali zase. Šli jsme s manžou na procházku a křeče skoro zmizeli, v 18:00 se bolesti vrátili a začlo mi to jít do bříška, tak jsme se v 19:00 sebrali a jeli znovu do porodky, tam mě doktor prohlédl a řekl že se nic neděje. Odjeli jsme domů a před domem mi praskla voda, tak jsem se letěla osprchovat, převléct a jeli jsme zpět do porodky, Ve 21:15 mě převezli z ambulance na sál a ve 22:31 byl Šimonek na světě.

rina76
4. dub 2011

@josefine také gratuluji k Šimonkovi 😉 a přejeme hodně štěstí a zdraví do života

misi.21
7. dub 2011

Holky díky za rady,rifle jsem koupila v CaA a nakonec podle jejich číslování mi stačí vel.46...

lennetfrigg
7. dub 2011

@josefine tak porod úplně závidím, že proběhl takhle v pohodě a rychle. Snad i ja se tentokrát dočkám klasického porodu. A jak jste se doma s žili? A co kojení, daří se?

@misi.21 tak super, že jsi sehnala. Ja si taky už konečně nakoupila nějaké oblečení, ale spíš trička a svetříky, už trochu bříško leze, tak to bylo třeba🙂

pajmou
8. dub 2011

@josefine moc gratulujeme a přejeme vše nej!Jinak porod závidím 🙂

pajmou
8. dub 2011

Holky prodám kojící košile 2ks vel 52 tak kdyby jste o někom věděly.

krpeska
11. dub 2011

Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla Josefine gratuujjjjjju 🙂 🙂 🙂 🙂 už se taky těším na naše mimi doufám že porod bude jako tvůj 😉 😉 Cukrovku držíme jak můžeme zatím bez inzulínu ☹ ☹ tak už nám to snad i vydrží do konce 😉 😉

josefine
11. dub 2011

Všem moc děkuji.

@lennetfrigg Kojení se nám zatím daří dobře, malej krásně přibírá. Doma je vše v pohodičce, manžel mi hodně pomáhá a Šimonek je zlatíčko.

@pajmou Porod byl tak rychlý, že než jsem se rozkoukala tak byl Šimonek na světě. 🙂

@krpeska Držím palečky abys měla porod stejně pohodový jako já.

pajmou
11. dub 2011

@krpeska držim palce
@josefine tak snad druhé budu mít taky tak v pohodě 🙂

josefine
11. dub 2011

@pajmou Budu ti držet palce aby to tak bylo. 😉

susannka
6. kvě 2011

holky help!!!! poradte, kde koupit, objednat nejake tehu obleceni na sloniky 🙂)))

elennka
6. kvě 2011

@susannka dá se na netíku, třeba tady na MK nebo na MMA a MMB. V Brně vím, že jsou jedny těhu oblečení v Rozkvětu a jedny v OD Omega na nám. Svobody.. Jo a občas má CaA těhu oblečení a mají větší velikosti..
A jinak potom vyloženě internetové obchody..

susannka
7. kvě 2011

@elennka co znamenaji ty zkratky MMA a MMB?

elennka
7. kvě 2011

mimiaukce a mimibazar..

pajmou
16. kvě 2011

@susannka už jsem vše prodala, ale mám ještě 2kojící 1xnošené košilky v bazíku tak na ně mrkni jinak www.bonbrix.cz tam maj

susannka
18. kvě 2011

tak si dneska jdu na postu pro objednane veci z bonprix tak jsem zvedava. Nemate nejaky dobry typ na kojici polstare?

elennka
18. kvě 2011

Kolegyně kupovala přes paní na mimishopu, hodím sem kdyžtak odkaz zítra ( mám ho v záložkách v práci). Jinak přeji všem krásný den, u mě žádná změna.. ( a nevím, zda se na otěhu zase na chvíli nevykašlat, nechat si pauzičku..)

betty312
18. kvě 2011

Ahojky holky ,můžu k vám? 😀 Čekáme druhé mimi a při 1. jsem šla rodit s váhou 108kg
Máme dvouletou holčičku Elišku a co to bude ted,zatím ještě nevíme 😕

lennetfrigg
20. kvě 2011

@betty312 Ahojky, moc zdravím, byla by fajn nová maminka, nějak to tady vázne ☹ , ale je hezky, tak i my jsme vetšinu času venku a co jsem doma, tak se spíš učím. Máme teď zkouškové, tak je toho hodně.

S míminkem ale snad vše v pořádku, pěkně kope. Včera na zápočtu chytlo bobek hroznou škytavku, tak jsem měla takové zpříjemnění vyučování chemie. 😀 Poradnu máme příští týden, tlak se drží, i přes ta horka a šílené cestování do školy. Starší čertík je taky v pořádku, jen se teď s ním věčně zlobíme, pochytal od starších sestřenek samá sprostá slova a hrozně ho baví to říkat. Tak mě to fakt vytáčí. my se doma snažíme nemluvít sprostě a stejně je to k ničemu. 😒

A co u Vás holky? Betty, v kterém jsi týdnu? A chcete vědět, co budete mít? Mně dr. říkal, že holčička, což bych byla hrozně rádá. I Tedík (starší chlapeček) říká, že by chtěl sestřičku. Manžel taky mluví o holčičce, tak bychom byli rádi. Dr. nám to ale nepotvrdil stoprocentně, prý nebylo až tak dobře vidět 🙂

betty312
20. kvě 2011

@lennetfrigg Ahojky 🙂 jsem dnes 18+1 A vědět by jsme to chtěli,ale nepoštěstilo se 🙂 zatím .Dnes jsem si volala pro výsledky genetiky a ,jsou v pořádku,tak jsem si oddychla-s Elinkou jsme byli na plodovce .V podstatě je nám jedno,co to bude,ale Eliška se rozhodla,že chce brášku 🙂 A v kterém týdnu jsi Ty a kolik je synovi?
Obdivuju Tě,že ještě k tomu všemu zvládáš školu 🙂 Klobouk dolu

lennetfrigg
20. kvě 2011

@betty312 jo, to jsou fajn zprávy, že je vše v pořádku, taky se mně hodně ulevilo. A velký ultrazvuk Tě asi teprve čeká, že? Tak třeba se poštěstí a budete vědět, zda chlapeček nebo holčička. 😀 Jinak info o mně a dětech by snad mělo už být viditelné, kdyby né, tak upřesním. 😎

Co se týka školy, není co obdivovat, jsem teprve v druhém semestru. 😀 Ale jak to půjde se dvěma prckama, to sama nevím. Naštěstí pohlída babička, sestřenky a taťka taky. Ale ten dělá až do sedmi večer, tak musí brát vždy volno, ale dá se to. Snad přežiju teď zkouškové, říká se, že první rok je nejhorší 🙂

A tady dávám holky odkaz, kde je více tipu na oblečení. Je to spíše pro normální móda, ale i těhu oblečení se tam najde. ja třeba koupila pár pěkných kousku i v sekáči. Ale to je o štěstí🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru