Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

minipupi
8. lis 2011

@jarka23 ahooj, koukala jsem že mi byla potvrzená objednávka 2.11. tak musim ještě chvilku vydržet. Jinak to s tou velikostí zas tak horké nebude, koupila jsem si tu od jedné holčiny kalhoty xxl a jsou mi maléééééé ☹ ☹ takže nakonec budu ráda že to bonprix šije na i slony 🙄

jarka23
8. lis 2011

uvidíš, oni opravdu šijou na slony 🙂 🙂 🙂 ještě že tak, koukla jsi co jsem si to já objednala? protože když jsem si to zkusila v těch velikostech tak bych ještě k sobě i slůně oblékla. chystam se někdy objednat znovu, jen se nevím rozhodnout jestli 48/50, nebo 50/52, když to 52/54 bylo ......... no šak víš
tak to příde kolem 12, záleží jak tam ješte vyjde víkend, oni tam myslím píšeu 8-10dní dodávka.

amrash
8. lis 2011

Jee, tak jsem to tu procetla a diky za tip, ohledne nakupu z bonprixu. To by me nenapadlo. Porad jeste nosim nektere sve sukne a saty. Do kalhot ale uz nevlezu davno. Ted mi manzel v Lidlu koupil elasticke rifle v nejake akci a jsem nadsena, protoze jsem se uz bala, ze mi s prichodem chladna omrzne ta moje ''prdylka'' 😀

jarka23
15. lis 2011

@amrash Ahojky, ja stale přemýšlím, že ještě jednou dám šanci Bonprixu, ale nevím pro jakou velikost se mám rozhodnout 🙂)))) abych to zase nepřehnala a nebylo to male..................🙂)))))
@minipupi Ahojkyyyyyyyyyyyyyyyy tak co balík už přišel?

amrash
15. lis 2011

@jarka23 Toho ze bych to prehnala se nebojim. Strasne kynu - zadrzuje se mi voda, od minuleho tydne 3kg!!! Nevim, co s tim. Takze vetsi Bonprix nevadi 🙂

jarka23
15. lis 2011

@amrash to máš pravdu 🙂), ale po mé zkušenosti co jsem popisovala, opravdu bonprix menší, než píšou tabulky, ja jsem v roláku neměla ani zadek ani břicho, a to mi trčí obojí pořádně. Škoda, že se neozývá minipupi, ona očekává balik každým dnem z bonprixu, tak jsem zvědavá co nám holka zlatá napíše.
Ty budeš rodit, jsem koukla o týden dřív, že? já jen doufám, že se nám to nepodaří dřív 29.2 🙂

amrash
15. lis 2011

@jarka23 Hmmm ... nemit zadek ani bricho, to musi byt luxus, ktery bezne neznam hihi 😀
Ja mam termin porodu 27.2. dle PM, ale rodit budeme o 14 dni driv, takze uz nekdy kolem 11.-15.2.

jarka23
15. lis 2011

jo jo to byl luxus, přesne. jen nevypadat jak pytel bRAMBOR TAK BY TO BYLO LEPŠÍ................ Budetemítg plánovaný cisářsky řez? mojí segře takto naplánovaly skoro o 2 a pul týdne dřív aby náhodou nezačala rodit na svátky, synovec se tak narodil 19.12 a na štedrý den si ho přinesly domů 🙂) držím palečky

amrash
15. lis 2011

@jarka23 Ano, mam planovany cisar ze zdravotnich duvodu - jsem po urazu kycli. Prvniho syna jsem uz takto rodila a nebyla to zadna hruza.
A abych nebyla jak pytel, hodlam se po porodu pustit do diety a pohybu. Takto jsem po porodu dala dolu 30kg. Jenze to uz bylo na mou figuru moc. Treba prsa nikde, ze uz jsem si pak rikala, ze to snad zachrani jenom plastika 😀

pajmou
29. srp 2012

Jak se máte děvčata co nového?

lula2016
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru