Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

matysekk
16. led 2011

@kamisek2000 já jsem poprvé rodila v Brně na Obilňáku a tam nám pouštěli cvičení do rozhlasu,já jsem byla čtvrtý den po císařu,ale moc mi to nešlo.Ostatní začaly asi dřív,když je pouštěly pátý den domů.Tak už můžeš.Ale říkali nám,že se nemáme přemáhat jen na co stačíme.

janulazaynab
16. led 2011

@matysekk - a teď je to zase kluk? My jdem 17.2. na druhý velký ultrazvuk, tak by se mělo potvrdit, co to bude, ale už při prvním nám doktor říkal, že to vypadá na holku 😉

matysekk
16. led 2011

@janulazaynab jj,řekli nám to na ultrazvuku a byla jsem i na odběru plodové vody,tam mi to potvrdili taky,je to 100%.Ale hlavně,že bude zdravej.Mě to bylo vcelku jedno,ale těšíme se..........Už máte jméno?

kamisek2000
16. led 2011

@matysekk ok diky🙂

janulazaynab
16. led 2011

@matysekk - plodová voda taky není 100% - manželův kolega má dvě holky, teď čekali třetí a protože jeho manželka už je trochu starší, poslali ji na plodovou vodu a podle té to měl být kluk.. jaké překvapení, když se jim narodila holka 😀 Máme 15.měsičního Mikuláška a pro druhé máme jména Alenka nebo Toník. Co vaše jména?

misi.21
16. led 2011

Ahojky,vezmete mě mezi sebe? 🙂 Já teprve začínám čtvrtý měsíc,zatím hubnu,sice jen 2 kg,ale jím normálně,nezvracím,tak nějak doufám a modlím se abych moc nenabrala,ale to stejně moc neovlivním,tak uvidíme... Do 100 už mi taky moc neschází,tak uvidíme jak to bude stoupat.. Přibrala jsem za dva roky asi 15 kg a chtěla bych to po porodu stáhnout aspoň na 80. Mám problémy se štítkou a taky ty podělaný hormony na IVF,co byly stejně na prd,člověk přibírá,ani neví jak... 😒

luczinek
17. led 2011

Ahoj,já bych se tu s dovolením taky přicpala😉 momentálně mám 98,jsem 17 tt.Zatím jsem nic nepřibrala.U prvního jsem měla před těhu 84 ,u porodu 108.Po porodu hned 98,pak jsem ještě nějak zhubla na 88,ale zase těch deset zpátky nabrala 😀.

vysocanka
17. led 2011

@misi.21 Misko, ja uz sice tehotna nejsem, mam miminko trimesicni, ale vim o cem mluvis ja díky nekolika hormonalnim davkach na IUI a IVF pribrala takovych kil, ze z 56 kilove holky se s nastupem do porodnice stala az 96 kilova :( Po porodu se mi podarilo hned dostat -13
kg protoze jsem byla plná vody.. dalsich sedm je dole ale stale jsem na nejakych 77 kg a niz to zatim nechce jit. Vanoce taky moc nepomohly :D Drz se, ja v tehu pribirala rychlosti blesku, kor pak ke konci jak jsem se zavodnatela tak jsem mela za den i kilo ty posledni dny to bylo naprosto sileny do porodky jsem jela v manzelovych desitkach botach protoze jine jsem neobula!!!! Ale kdyz vis jaky je to problem mit mimco, snaz se to brat s rezervou i kdyz vim jak moc te to trapi!!!! To zlaticko za to jiste stojí!
Ted koukam, ze IVF nevyslo a mimi mate prirozene. To je bajecny. Nam se to nepodarilo nikdy a asi uz ani nikdy nepodari.... Cekaji na nas jeste ctyri mrazacky, v laznich jsem taky byla... ale ve FL a je pravda ze do roka se mi opravdu splnilo to miminko mit v brisku :D

pajmou
17. led 2011

Tady je to samej hubeňour, budu si muset otevřít novou diskuzi Těhule a maminy nad 150KG 😀

misi.21
17. led 2011

@vysocanka přesně tak,ne že bych toužila přibrat moc,ale jím normálně,nějaký ten pohyb taky mám,tak uvidíme co z toho bude 🙂 Chtěla bych začít chodit na cvičení pro těhotné,tak uvidím,jestli bude vůbec místo.
Když jsme byli naposledy v CARu,tak mi řekly ať zhubnu aspoň 15 kilo,to jsem měla asi 95kg,že to jinak nepůjde. Jenže já nervy řešila hlavně jídlem,tak si každá dokážete představit,že jsem asi moc nehubla 🙂 Pak jsem se na všechno vykašlala,nechtěla jsem o dalším pokusu ani slyšet ani mluvit,manžel řekl,že až budu chtít,že stačí říct a jdeme do toho. Pro mě to byl hnusnej zážitek,ještě když to nevyšlo. 😒 Najednou jsem začala špinit a bolelo mě břicho. Nějak jsem to neřešila,protože u mě se MS nemůže brát vážně. Když už jsem špinila skoro měsíc,šla jsem si k Dr.pro injekci a ona mi řekla že jsem těhotná. Bylo to fakt krásný. Všichni mi říkali,že bez léků ovulaci mít nebudu a já měla a zrovna jsme se trefili 🙂 Náhoda a hrozný štěstí 🙂

antoa
17. led 2011

ahoj holky, můžu mezi Vás?
@misi.21 vidím, že jsi mne předběhla.....

Holky já vážím 140kg, hodně to udělalo 3IVF - hormony, pak hypofunkce štítné žlázy a stres léčený dobrým papu 😉 , za 1. trimestr jsem zatím nic nepřibrala, ale 7 let snahy o mimi je tam znát dobrými 40 Kg.

@pajmou takže klidně založ diskuzi těhulky nad 150kg, za chvíli mě tam máš 😀

misi.21
17. led 2011

@antoa no koho já tady nepotkám 🙂 😉
Nejhorší je ,že ty kila jdou mnohem hůř dolů,než když jen jíš..

vysocanka
17. led 2011

@misi.21
@antoa
Koukám holky, že IVF delá krásné postavy co :(

pajmou
17. led 2011

@antoa To je super aspoň někdo, už jsem si připadala tady divně 😀
holky to IVF nezávidím, taky jsem se s tím smířila dřív, než jsme to začali zkoušet, ale teď to nemyslim škodolibě, ale vyšlo to hned, takže jsem moc šťastná, až jsem tomu nevěřila
I když jsem slyšela, že pokud má holka nadváhu, tak ji na IVF ani nepustí, dokud nezhubne...

pajmou
17. led 2011

@antoa moc toho nepřibereš, já na začátku naopak 6kg zhubla a z těch do dnes 4nabrala, takže mám ještě 2 do foroty
a jsem zdravá jak rybička

antoa
17. led 2011

@pajmou mě nic neříkali, nebyl s tím problém i interně ok....a u mě nebyla problém neplodnosti nadváha, ale polycystická ovaria, anovulace, trombofílie...
můžu se zeptat kolik jsi vážila před otěhotněním a kolik tedka?

antoa
17. led 2011

@pajmou 😀

pajmou
17. led 2011

Todle nabírání neznám, jsem takle krásná celý život, takže jsem to nabírala symetricky, takže nevím co to je být hubená a už asi ani nikdy vědět nebudu 😀

antoa
17. led 2011

@pajmou já nezvracím a nic moc mi není....tak snad to tak vydrží

antoa
17. led 2011

@pajmou to já s tím bojuji od mala a nikdo v rodině hubenej taky není, ale ty hormony tomu dost pomůžou

pajmou
17. led 2011

@antoa 163kg před a pak -6kg, takže teď lížu ručičky 160,5 😝 tak to asi jo, kamarádku vyhnali, že dokud nezhubne, tak ať nechodí...

pajmou
17. led 2011

@antoa to jo, nabrala jsem hodně po anti na střední skoro 40kg a pak jsem ji vysadila a nic, pak další a to jsem dala 10kg a pak už jsem řekla, že nikdy, manža moc nadšený nebyl, ale 2roky na nehormonální jsme taky zvládli a teď asi půjdu do tělíska, ale nechi už ani kilo navíc

pajmou
17. led 2011

To je moje maličkost 34t

antoa
17. led 2011

@pajmou a kde jsi kupovala těhu oblečky? nebo máš to svoje původní? Já trika a mikina unosím asi celou dobu, mám hodně tunik rozšířených pod prsy, ale kalhoty - to je oříšek, ty svoje ještě obleču, ale není to už tak pohodlné, takže jsem si tedka nechala jedny těhu rifle ušít, vyjdou na 1100,- , ale bude to zase pohodlné.
to jsi teda moc nepřibrala za těhu, snad na tom budu stejně....a přijdeš si u dr. divně jako , že každej čumí a myslí si svoje? Já z toho právě měla strach, ale dr. se chovají dobře a to jich něco procházím 😉

misi.21
17. led 2011

@vysocanka to teda jo,ale ono je něco jiného když začínáš na 50 nebo na 100kg... 🙂

@pajmou já jsem taky při těle od mala,vyloženě hubená jsem nebyla nikdy,ale bylo to mnohem lepší. Nejsem si jistá,že bych tenhle rok vylezla v plavkách na koupališti. Proto hned po porodu začnu určitě cvičit,to jsem rozhodnutá,chci se cítit lépe a chci jet zase k moři...

Mě právě po IVF řekli že bych měla zhubnout,ale přišlo mi že shrábli prachy a nic je nezajímalo,jinak nechápu,proč mě upozornili po a ne před

pajmou
17. led 2011

@misi.21 no přesně tak to měla i má kamarádka, našetřila a oni ji pak řekly, že je tlustá, debil dr.
vylezeš, já chodím od 12t 3x týdně plavat a 1xtýdně cvičit, jinak byh se nehla a plavky dělají i na nás normální lidi moc pěkný 🙂 cvičila jsem vždycky i před těhu, možná proto mi nic není,ale váha mi dolu nikdy nešla 😖

vysocanka
17. led 2011

@misi.21 oni ti rekli ze mas zhubnout at po tom co se to nepovedlo co? to sou......... 😖 🙄 🤐

antoa
17. led 2011

ivf je jeden velkej byznys a pásová výroba

misi.21
17. led 2011

@pajmou máš nádhernej domeček,moc ti to sluší...

@antoa to jsem ráda,že nejsem sama,komu jsou nepohodlné kalhoty už takhle brzy. Já je ještě pár týdnů unosím,ale už mám i těhotenský,ale jsou mi jen tak tak přes stehna,mám je od ségry a ta měla asi 70 kg před porodem,takže celkem rozdíl v postavách 🙂 Třeba se do šířky moc neroztáhnu,já spíš řeším,co budu nosit v létě ve 30 stupních. Kolikrát jsem pěkně upocená už teď,natož v létě,to asi strtávím letos pod sprchou 😀

pajmou
17. led 2011

@antoa http://bonprix.cz/bc/Damska-moda/těhotenská-mod...
mají moc hezké věci, vše mám od 15t těhu, nevešla jsem se do kalhot 🙂
na lidi ser, jako těhotná si připadám ještě krásnější než netěhotná, mindráky z váhy mě přešli na střední a od té doby se ,,nosím,,jako dáma, to říká moje klientka, že svoji váhu umím ,,nosit,, 😀
i to co mám na fotce je z bonprixu

pajmou
17. led 2011

@misi.21 děkuju, těhotná ne léto bych se zbláznila, tak ho zvládám tak tak a s pupkem, no holky na bonprixu maji i kraťasy 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru