Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

tetamon
20. črc 2010

Kami: ja bych si to s radosti odpustila 😀 Ale vymenit ho kvuli tomu holt nevymenim, no 🙂))

kamisek2000
20. črc 2010

tet: tak to verim🙂 jezis, kdyby si me ted videla... ja se doslova prezrala jak prase😀 jsem mela chut na polivku, tak jsem si ji udelala a snedla jsem ji litr na posezeni... boze ja se nehnu... Kdyz ona ale byla taaak moc dobra😀 😝

tetamon
21. črc 2010

Kami: 😀 no co, kdyz chutnala, tak mimik beztak potreboval ;)

kamisek2000
21. črc 2010

Ten tam v tom chudak musel plavat az do rana😀 😀

liliz
21. črc 2010

Ahoj holky, hlásím se do klubu. Myslela jsem, že jako slonice bude chodit jenom já. Čekám druhé mimi v lednu 2011, dnes jsem ve 13 tt a vážím 112 kg, od začátku 1 kg dolů. Uvidíme, jak dlouho mi to vydrží.

kamisek2000
21. črc 2010

ahojky lil 🙂) To ja jsem si myslela taky, ze budu slonice jen ja🙂 nejdriv jsem se bala i k doktorovi, ze me za tu vahu serve.. 🙂 a nastesti nic🙂)

liliz
21. črc 2010

Tak to já taky. To bylo úplné trauma. Navíc se nám vyměnil obvoďák, musela jsem na novou vstupní prohlídku a byl mladý doklator sotva ze školy. Ale byl docela fajn, říkal. že teď to nemám řešit, že mimi bude potřebovat moje zásoby 🙂 (ale že jich má, že?..) a potom, až přestanu kojit, že s tím něco provedeme. Takže docela v poho. Říkal, že existuje spousta pomocných preparátů, které pomohou nastartovat hubnutí. Ten doktor před tím, že musím držet dietu a zhubnout, ale to není tak jednoduché, že? Zvlášt když má člověk nervy v práci, doma přestavuje domek a potom pravidelně jez a cvič. Nemožné. 😒

kamisek2000
21. črc 2010

Jj to znam a mne k tomu jeste desne chutna🙂)) jednou si reknu ze zacnu a druhej den uvarim neco dobryho, nebo nekdo jinej a ja proste neodolam🙂
A zase si rikam ze je lepsibejt takova jaka jsem nez jak nektery ty vyzle... to se mi pak ani nelibi... :_) Takhle je videt ze jsme kus poradny zensky🙂)

liliz
21. črc 2010

No jo, chuť k jídlu. Mám pocit, že o tom bych mohla napsat knihu 😉 Ale pokud se to s množstvím moc nepřežene, tak to jde. Co bysme jinak měly ze života, že jo? 😵

kamisek2000
21. črc 2010

Presne tak🙂)) Moje slova:-d

tetamon
21. črc 2010

Heh, tak to ja jsem xkrat absolvovala hubnuti kolem 10 kg, a zpetne vsechno nabrala. Proste me sport jako sport nebavi, jidlo, po kterym se hubne neni uplne ono, takze jakmile pak "sem-tam" polevim, tak to pak postupne behem roku nahupka zpet. Takze jsem zvedava, co udelam se svymi jistotne pres-sto-kily na konci tehu (ted na konci 4. mesice mam rovnou 100) Uplne se toho desim 😲 Moje zivotni maximum...

kamisek2000
21. črc 2010

Tak ono se zase rika, ze kdyz kojis a jis u toho nejak normalne ze se hubne, ze to to dite z tebe dostane, nevim co je na tom pravdy, ale uz jsem to parkrat slysela🙂 tak uvidime:')

tetamon
21. črc 2010

kami: no nevim, kamoska po porodu zhubla vetsi cast toho, co si prinesla do porodnice, ale behem necelyho roku se vypracovala na predporodni vahu 😀
A kdyz se tak kolem divam, tak vetsinou jsem mela ty kamosky "pribiraci", tak se utesuju tim, ez nekdo to tvrzenio hubnuti delat musi a budu to jaaaaaa 😀

kamisek2000
21. črc 2010

hehe🙂 uvidis sama jak to bude u tebe🙂)) Treba samu sebe prekvapis😀 Ale mimochodem ja jsem na sebe taky zvedava😀 😀 hehe... Hlavne jsem zvedava, jaka bude moje predporodni vaha...

kamisek2000
22. črc 2010

Dneska jsem si objednala tricko jak jsou na tom nozicky a rucicky mimiska... ) Tak uz aby prislo..

xxx.klarka
22. črc 2010

Holky, tak jsem 2měsíce po porodu a furt se mě ty kila drží jako klíštata ☹

kamisek2000
22. črc 2010

... ja jsem zvedava na sebe... 🙂

tetamon
22. črc 2010

@xxx.klarka ale no tak, preci nemuzes cekat, ze to pujde tak rychle 😉 Dej si trosku cas, pribiralas postupne, mimco to taky vypije postupne 🙂

xxx.klarka
22. črc 2010

@tetamon já vím, že to nejde hnedka, ale mě se ta váha už 7 týdnů nehla ani o deko. ☹ Z těhu mám ještě 7 kilo z 21. A dalších 15kg minimálně nadváhu.

tetamon
22. črc 2010

xxx.klarka tak... ono to prijde, az prte zacne pobihat, to se nebojim, pak i zacne vic pohybovych aktivit. Zvedani, pobihani, ... Ono to asi fakt tak na povel hned pri malym mrneti nejde (pokud teda nezvladnes dat mrne babicce nebo pani na hlidani a jit si dvakrat, trikrat tydne na hodku nekam potyrat spicky,... ale kolem sebe jsem videla maminy, tkery mely problem odejit od mimca docela dlouho 😀 )

xxx.klarka
22. črc 2010

@tetamon tak ono to potíraní špeků při kojení moc nejde 🙂

kamisek2000
23. črc 2010

A kdyz je chvili klid tak si rada ze si odpocines ne?🙂

xxx.klarka
23. črc 2010

@kamisek2000 tak já tak nějak "odpočívám" celý den, máme až nemožně hodné miminko 😀 klepy klep 🙂 takže to není s ní záhul. 🙂

kamisek2000
23. črc 2010

Klarka: Tak to ti zavidim... 🙂 ja uz vidim jak pri "nasem" stesti budeme mit peknyho raubire... 🙂)) Oba dv jsme pry byli jako maly hodny, takze mimisek sxi myslim nebude😀 😀

bambulka77
23. črc 2010

@xxx.klarka ahoj ;) bud rada,ze je hodne 🙂 ono to tak nemusi byt stale a az povyrastie vsetko sa moze zmenit 😀 aj ten moj zbojnik bol dobrucky a teraz je to taky cert maly neposedny ;))))) a zacalo to ako sa naucil chodit - skor behat
😀 a tpo o chvilu cakame druhe,tak to bude este zaujimave...je fakt,ze pri tom druhom mi celkovo tehotenstvo utieklo rychlejsie, aj som menej pribrala ( pri prvom celkovo 30 kg, z toho schudla len 10 ☹ a zvysok mi ostal no a teraz som zacinala na 105 a zatial som pribrala 7 kg na 112 tak uvidime na akom cisle sa zastavi ) a vlastne je to aj tym,ze mam ovela viac pohybu okolo maleho a pri nom som sa viac napchavala a setrila... 😵

xxx.klarka
23. črc 2010

@kamisek2000 myslím, že nám to malá jednou všechno vrátí 🙂)))

@bambulka77 ahoj, já jsem ráda 🙂 je to pokládek malej. Myslím že při druhém těhu to taky bude úplně o nečem jiném než to první 🙂 Jak píšeš, bude lítání okolo malé atd. Koukám že už to máš taky za pár, tak přeju pohodový porod🙂

tetamon
23. črc 2010

A ja fakt verim, ze jakmile se neco v nas zlomi a prijde Odhodlani, tak nam to pujde samo. Telo je nekdy strasna potvora. Pamatuju (jee, to jsou casy, to bylo na 80 kg, kdeze lonske snehy jsou 😒 ), ze jsem se hybala a stravovala korektne (pod dohledem obezitologa) vic nez 3 mesice, nez se vaha pohnula dolu, mrcha... 😕

Hodne miminko, snazim se svemu brisku povidat, ze jsou hodna miminka, v noci spinkaji, neplacou nejak moc casto, hezky papkaji... Snad neco z toho vezme za sve 😀

kamisek2000
23. črc 2010

tetamon: taky to zkousim a doufam🙂) tak uvidime...🙂)
Dneska jsem mela takove nutkani neco objednat pro mimiska, ale nemame moc korunek a musime setrit.. pristi mesic bych mela mit prvni marodni, ale bojim se aby korunky prisli:( slysela jsem ze nekdo ceka i 3 mesice... to by jsme byli dobre v haji.. :( Takze jsem objednala kulovy😀 tak snad pristi mesic🙂)) Ted jsme kupovali lehatko, kolotoc, postylku, perinky atd.. a to taky byly hezky vydaje😀

tetamon
23. črc 2010

kami: jo, to je to, co me zatim drzi zpatky. Na konci cervence, zacatkem srpna by se mi snad melo podarit poplatit uvery (blbosti z minulosti, ale holt se tahnout, potvory 🙂), cimz padem bych mohla jit "z cistyho" zadna slava, ale aspon zadny odecty na splatky.
Tak se do toho pak asi trosku pustim 😀 Ale jenom malinko, neutralne, pockam do 20. tt, jestli mlade odhali identitu 😎

kamisek2000
23. črc 2010

Jj to my taky cekame🙂) snad mi to reknou 2.8 na tou ulrazvuku🙂) Mas vymysleny jmena???🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru